Przedszkole Niepubliczne Słoneczko s.c.

Adres: Kosynierów Kościuszkowskich 10, 87-100 Toruń

NIP: 8792531880 REGON: 341364962 KRS: 103749

Przedszkole Niepubliczne Słoneczko s.c.

Opinie o Przedszkole Niepubliczne Słoneczko s.c.

Twoja wiedza o NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE SŁONECZKO może się okazać bezcenna dla wielu osób poszukujących pracy. Napisz jakie masz doświadczenia z tym pracodawcą i kreuj rynek pracy.

Zostaw opinię o Przedszkole Niepubliczne Słoneczko s.c. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Niepubliczne Słoneczko s.c.