Hotel Farmona

Kraków

Opinie o Hotel Farmona

Natalia

@Alda Czy pracowałaś w Hotel Farmona? Co najbardziej nie podobało Ci się w pracy w firmie? Pamiętaj, żeby na forum nikogo nie obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz.

Alda

Dobrze ze sa takie opinie pracownik w pracy powinien być traktowany uczciwie bo poświęca siłę i czas a właściciel zbiera kokosy a nie jak ( usunięte przez administratora )

nikk

spa jest piękne jak hotel (choć mogliby odświezyc). zarządzanie niestety złe

masi

oani kl a co według ciebie sprawia że to takie niby super spa?

kaka

Oj niestety to prawda. dobre miejsce aby rozpocząć swoją karierę zawodową w hotelarstwie. Nieestety nie dla doświadczonych zawodowo na dłuższą metę. Można chwilę popracować ale to wszystko. Oczy bolą aż pieką jak patrzysz na to wszystko od środka. Ci bardziej cwani potrafią się nałapać trochę monety. Wystarczy spojrzeć na przykład jak wierzchołek góry, zadowolony co dzień spaceruje i przytula co miesiąc - za ciężką pracę innych. ale ważne że pracodawca również zadowolony hehe

velvet do d,

Ostatnia Kasia to pracowła tu jakieś 2lata temua a kASIA jeszcze niedawno. Ochłoń - SAMI zminiliście prace na lepsze to pracujcie i pokazujcie światu klase zamiast dalej sobie trollować zycie

nick

Błachacha!! Firma pokazuje jaka jest naprawdę. Z miesiąca na miesiąc coraz większe numery, przekręty aby nie powiedzieć malwersacje. Właściciele niestety sami sobie winni, nie szanują starych pracowników, pozwalając aby nowi napychali się. Z panem G. to naprawdę dobrze powiedziane o kilogramach. Co jeden to lepszy przychodzi i rządzi restauracją a tak jak kiedyś już nie będzie niestety! Nikt nie pracuje już z pasją a z przyzwyczajenia. Nie cieszy go żaden nowy gość . Tak jest w całym hotelu, nie tylko w restauracji. Recepcja stale w rozsypce. Jedynie Spa chyba się trzyma bo tam łapki trzymają z daleka. Wierzcie tak dalej wierzcie. Aż miło popatrzeć

Kasia

Pan Grzegorz zostal zwolniony?? Hehe..Bardzo ciekawe, SAM odszedl rzucając firmie wypowiedzenie wiec jak nie wiesz jak bylo to nie wprowadzaj nikogo w błąd! Ale pewnie taka plota krąży po hotelu... no coz. Panu dyrektorowi ciezko się przyznac do faktow. I sadzac po kulturze wypowiedzi, a raczej jej braku, twierdze, ze w firmie dalej pracują ludzie chamscy i bezczelni. Poza tym skoro obrazasz innych z imienia miej odwage podpisac sie wlasnym,a nie zaslaniaj sie kelnerami! Poprostu profesjonalizm w pelnej okazalosci. Gratuluje obludy ! i pozdrawiam, Kasia - calkiem niedawna pracownica hotelu.

Kelnerzy

Żenujące...żenujące komentarze "Pracowników", którzy zostali zwolnieni, bo co tu dużo mówić: nie nadawaliście się do niczego. Pan pseudo manager Grzegorz, to tylko się pasł z miesiąca na miesiąc kilka kilogramów i syfów na twarz wychodziło a wkład pracy: żaden. Człowieku, my naprawdę się cieszymy, że cię nie ma! Dość już mieliśmy tego obgadywania wszystkich i narzekania jak ci jest źle! Nawet na własną laskę z recepcji tak najeżdżał, że aż żal było patrzeć. Idź człowieku, zajmij się sprzedawaniem kebabu czy precelków i daj nam spokój. My pracujemy tu od ponad 5 lat, a ty co, rok byłeś i takie wielki znawca się zrobiłeś. Idź pobiegaj!

ooo

Czyżby ktoś załacił za wymazanie opinii? Przecież tyle tego było

malwaa
@ooo 11.01.2015 20:40
Czyżby ktoś załacił za wymazanie opinii? Przecież tyle tego było

Napewno ktoś zapłacił...mają probemy kadrowe, nie ma kto pracować bo większość starych pracowników miała już dość tego co tam sie dzieje i odeszła. Cóż tu dużo pisać - skoro tak traktują ludzi to niech sobie radzą! Dyrektor sam bezczelnie informował ludzi, że jak coś się komuś nie podoba to droga wolna...i proszę bardzo, na efekty długo czekać nie musiał. A najlepsze jest to, że całą obecną sytuację mają na własne życzenie.

Zostaw opinię o Hotel Farmona - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Farmona