Opinie o CUSTOM EXPERT Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CUSTOM EXPERT Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CUSTOM EXPERT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CUSTOM EXPERT Sp. z o.o. w Warszawa

Tosia Nowy wpis
Inne

Hej, jest tu ktoś rozeznany w warunkach pracy kierowcy i by o niej opowiedział? chłopak myśli o aplikowaniu na te ofertę, w której piszą, że do 9000 zł w teorii by zarobił. Opisze ktoś za jaki zakres zadań można tyle sobie wyrobić?

Sirajul Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
Kandydat
 Pytanie

CUSTOM EXPERT Sp. z o. o. Dear Sir I am writing to express my interest in joining your company as a warehouse worker. I am a diligent, responsible, and committed individual who is prepared to make myself thoroughly capable within the environment. I have previous experience in business warehouse work and can promptly apply caution and attentiveness regarding product handling. Among my qualifications, I am adept at assisting warehouse associates in distributing both domestic and international goods. I am particularly keen on performing well and staying enthusiastic about resolving issues. I am ready to provide true and reliable confirmation of my abilities to you. I hope to connect with you further to provide additional permission about my nearby job opportunity. Thank you, Sirajul Mridha E-mail : sirajulmridha@gmail.com

Sirajul Nowy wpis
Pracownik

CUSTOM EXPERT Sp. z o. o. I am writing to express my interest in joining your company as a warehouse worker. I am a diligent, responsible, and committed individual who is prepared to make myself thoroughly capable within the environment. I have previous experience in business warehouse work and can promptly apply caution and attentiveness regarding product handling. Among my qualifications, I am adept at assisting warehouse associates in distributing both domestic and international goods. I am particularly keen on performing well and staying enthusiastic about resolving issues. I am ready to provide true and reliable confirmation of my abilities to you. I hope to connect with you further to provide additional permission about my nearby job opportunity. Thank you, Sirajul Mridha Email: sirajulmridha@gmail.com

Khabir Uddin Nowy wpis
Kandydat

I am very interested to work or visit in your country as a permanent employee. But I do not know the roll regulation in your country. There are many dreams in my hidden terser mind to visit High rice country. But i go to in our country many agency. But Any agency did not help me. They display big demand money. Honestly I want to said to you do you have any d category unskilled work in your country of course I obey the any type of hard laborious work roll regulation. I wait for your response. Thank you sir. My contact Detail. Name: Khabir Uddin Mob: +880-1739979402 Email: khabirulbd1980@gmail.com Country: Bangladesh

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w CUSTOM EXPERT Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Z UDT?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Warszawa
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Warszawa
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Wyślij CV
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(185 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Operator Wózka Widłowego w firmie CUSTOM EXPERT Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 3600 PLN, jeśli chcę pracować na Operator Wózka Widłowego?

Administrator

Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie CUSTOM EXPERT Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Twoja opinia jest ważna!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o CUSTOM EXPERT Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w CUSTOM EXPERT Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy CUSTOM EXPERT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w CUSTOM EXPERT Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CUSTOM EXPERT Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
CUSTOM EXPERT Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii