Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Krzysztof Krzysztofowicz.
Chciałbym odnieść się do kłamstw które wypisuje na mój temat Pan Maciej Siwy.
Ogólnie Pan Maciej wraz z partnerką Elżbietą zamówili meble w mojej firmie.
Po długich ustaleniach dogadali się między sobą jakie chcą meble, lecz na samym końcu Pani Elżbietą zmieniła wysokość szafek wiszących, bez wiedzy partnera Macieja.
Meble zostały wykonane z opóźnieniem i z tego powodu Pani Elżbieta dostała rabat 7 tyś zł od ceny początkowej .
Na montażu okazało się, że przestrzeń między komomodą a szafkami wiszącymi jest nagle zbyt mała. Pojechałem do Pani Elżbiety 11 listopada i zgodziłem się na przerobienie szafek na mój koszt, mimo że wykonane zostały zgodnie z projektem.
Już wtedy zaproponowałem zwrot zaliczki w 100% ponieważ Pani Elżbieta już wtedy była bardzo rozczeniowa i konfliktowa. Niestety nie zgodziła się na zwrot zaliczki.
Przy dalszym montażu faktycznie zostały popełnione błędy. Zaproponowałem poprawienie błędów, ale Pani Elżbietą chciał bym natychmiast przyjechał na drugi dzień i to naprawił . Po tłumaczeniu, że nie jestem w stanie zrobić tego na już, bo muszę przygotować nowy element Pani Elżbieta nie przyjmowała tego do wiadomości.
W końcu nie chcąc iść w dalszy konflikt z tymi Państwo i kłócić się zaproponowałem zwrot zaliczki.
Po kilku rozmowach telefonicznych podczas których zostałem zwyzywany i obrażany , Pani Elżbieta zgodziła się na zwrot zaliczki.
Na samym początku gdy tylko weszliśmy do mieszkania tych państw. Byliśmy obrażani a Pan Maciej nawet nam groził.
Przed demontażem mebli zrobiłem zwrot zaliczki na konto Pani Elżbiety.
Mimo wielu zaczepek, obraz i prowokacji zachowaliśmy tak zwaną" zimną krew". Pan Maciej pokusił się nawet o ustawienie kamery na parapecie podczas demontażu mebli bez żadnej informacji, że chciał nas nagrywać. Zabraliśmy meble i kulturalne pożegnaliśmy się .
Niestety po wszystkim Pan Maciej wstawił zdjęcia do Internetu że źle wykonanej pracy i wystawił negatywny komentarz. Oczywiście miał do tego pełne prawo i nie mam żalu o to, ale na tym nie poprzestał.
Od prawie 6 miesięcy próbuje mnie dalej skompromitować w Internecie pisząc o mnie źle i obrażają. Na takie pomówienia już nie mogę pozwolić.
Pan Maciej wraz z Partnerką Elżbieta również napisali pismo z zażalenie do " Rzecznika Praw Konsumenta" . W tym piśmie było wiele kłamstw i oszczerstw na mój temat. Oczywiście odniosłem się do ich pisma i byłem na rozmowie w biurze rzecznika. Zaproponowałem byśmy się spotkali w biurze rzecznika i wszystko wyjaśnili.
Niestety Pani Elżbieta i Pan Maciej, już nie mieli odwagi i honoru pojawić się w biurze rzecznika. Jedyne co Pan Maciej potrafi to tylko obrażać i pisać kłamstwa w Internecie.
Nie mam w zwyczaju opisywać publicznie o relacjach wykonawca - klient. Ale niestety nie mogę pozwolić Na to by Pan Maciej w dalszym ciągu pisał kłamstwa na mój temat.
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że niektórzy teraz spojrzą inaczej na post Pana Macieja po przeczytaniu mojego tekstu.
dino
13.07.2025 05:40
Inne
zauwazylem tu wpis w ktorym ktos podkreslil ze nie widzial wpisow od pracownikow . czy to dlatego ze pan dziala calkiem sam i nie ma szans na prace ?
Nowy wpis
dino
13.07.2025 14:57
Inne
nie nie chce pracowac u kogos takiego ale nie mam przeciez pewnosci ze te opinie nie sa przypadkiem zmyslone . ludzie z reguly lubia sie nakrecac
Nowy wpis
Beata
13.07.2025 22:17
Inne
Dodałam wczoraj pozytywny komentarz Panu Krzysztofowi bo w pełni na to zasłużył.
Przeglądam wszystkie komentarze i widzę, że użytkownik " Maciej " nakręca się i obraża Pana Krzysztofa gdy tylko pojawi się jakiś komentarz.
Nie jestem pierwszą osobą bo użytkownik " dino " zauważył że ludzie lubią się nakręcić i tak raczej jest w przypadku wyżej wymienionego Pana.
Widać ewidentnie , że brak kultury osobistej brakuje temu panu. Bo mimo , że jeśli ma jakieś złe doświadczenia to nie powinien obrażać.
Nie wiem czym to jest spowodowane.
Zastanawiam się czy to tak rodzice Pana wychowali ? Czy poprostu ma Pan jakieś kompleksy ?. A może nie potrafi Pan żyć własnym życiem?.
Beata
12.07.2025 21:51
Inne
Jestem mega zadowolona z wykonia szafy przez Pana Krzysztofa.
Świetne wykonanie, przy czym Pan Krzysztof bardzo dobrze zaprojektował szafę.
Największą robotę zrobiło oświetlenie LED na pilota.
Również byłam pod wrażeniem gdy w ciągu 4 godzin miałam już gotową szafę🙂. Pełen profesjonalizm od początku do końca.
Jestem bardzo zadowolony wykonania mebli . Mimo, że meble zostały wykonane do mieszkania pod wynajem, to Pan Krzysztof wykonał wszystkie meble z bardzo dużą starannością i dbałością o każdy detal.
Jakość materiałów również na wysokim poziomie.
Pozdrawiam serdecznie pana Krzysztofa.
Zamówiłam szafę w firmie KJK Meble. Jestem Bardzo zadowolona z szafy jak i ogólnej współpracy.
Wcześniej zamówiłam kuchnie u innego stolarza , który nie dokończył kuchni. Pan Krzysztof gdy zamontował szafę , dokończył również kuchnie i poprawił wszystkie błędy. Za co jestem bardzo wdzięczna i polecam.
Maciej
25.11.2024 19:53
Pracownik
Mówi się, że jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiące słów , stąd proszę sobie wyobrazić najgorzej na świecie wykonane meble z dziurami i klejone silikonem czy czymś tam. Do tego dodać traktowanie klienta jako (usunięte przez administratora) i czas raalizacji bliżej nie określony. Zachęcam do wejścia na FB, gdzie zobaczą Państwo realizację
(usunięte przez administratora)
Oczywiście mamy już kontakt z kilkoma klientami i wkrótce powstanie specjalna strona ukazująca dzieła Pana Krzysztofa
Katarzyna
16.11.2024 23:40
Inne
Jestem zadowolona, meble po czasie ale nie było problemu super wykonanie, przeróbki i ogólnie doradztwo przy tak nie zdecydowanej osobie jak ja... Serdecznie polecam.
Lucyna
16.11.2024 16:02
Inne
Nie wiem skąd te ostatnie negatywne oponie. Pan Krzysztof wykonywał do naszego domu większość mebli i jesteśmy bardzo zadowoleni.
U Nas zabudowa jest nie do przyjęcia,dziury wywiercone w elementach na zewnętrznej stronie zaklejone brązową fuga " a może nie zobaczymy" elementy za krótko ucięte po raz kolejny ,nie stykają się, wiele elementów krzywo zamontowanych.Zabudowa zrobiona po opóźnieniu 38 dni jest nadal nie skończona, na montaż się umawiał i nawet nie raczył powiadomić że go nie będzie, teraz są podawane kolejne terminy.Po montażu odrazu zgłosiliśmy usterki ale Pan Krzysztof na Nasze widzi Misie nie będzie przyjeżdżał gdzie się umówił. Zabudowa jest nie skończona są podawane kolejne terminy a Pan Krzysztof nie będzie nic naprawiał bo wszystko jest dobrze zrobione i jest to nasza wina bo mamy krzywy sufit i ściany. My współpracę z Panem Krzysztofem kończymy sprawę zgłaszam do Biegłego Rzecznika Sądowego montażu mebli ,Rzecznika praw Konsumenta i Prawnika.
Chcesz być na bieżąco z opiniami o tej firmie? Otrzymuj powiadomienia mailowe, gdy pojawi się coś nowego!
Miłosz
16.11.2024 13:41
Inne
Dramat. Zabudowa totalnie spieprzona. Dziury po wierceniu. Meble nie zgrywają się ze sobą. Firma unika kontaktu i nie wywiązuje się z umowy. Sprawa będzie kierowana do kancelarii.
Weronika i Marek
25.10.2024 15:34
Inne
Moje zamówienie wykonane super, nawet przed umówionym terminem, zgodnie z zamówieniem.
Super doradztwo i kontakt z Panem Krzysztofem Polecam Firmę.
miro
15.08.2024 16:23
Inne
nie polecam nie wywiazuje sie z umowy nie odbiera tel.unika kontaktu problem z odzyskaaniem zaliczki
Sylwia
15.10.2024 11:07
Inne
Zgadz sie… nie dość że wchodzi po terminie w umowie… to nie wywiązuje sie z niczego… kontakt utrudniony…. Bo przecież ciężko odebrać telefon… nie mówiąc o tych wszystkich gafach jakie popełnił… i jeszcze jest roszczeniowy że ktoś do prawnika poszedł po pomoc… bo przecież on nie zawinił tylko ściany są krzywe, podłoga jest krzywa… wstyd, że tacy ludzie nie maja honoru….
Krzysztof
20.10.2024 18:13
Pracownik
Faktycznie, zaczęliśmy po terminie montować u tych Państwa kuchnie.
Przed montażem byliśmy kilka razy mierzyć kuchnie , ponieważ był generalny remont ścian, sufitu, podłogi itd. Dodatkowo inwestorzy, dokonywali ciągłych zmian w projekcie, bo nie byli do końca zdecydowani co gdzie ma stać.
Państwo mieli wszystko szczegółowo na projekcie i wizualizacji. Nawet rysowaliśmy na ścianach punkty w jakich budowlańcy mają zrobić gniazdka i na jakiej wysokości fartuch z płytek. Ponieważ inwestor chciał mieć blat wpuszczony pod płytki. Mimo tyłu instrukcji i rozmów niestety podłoga została wykonana krzywo i różnica między lewą stroną a prawą na długości 4 metrów to 25mm co uniemożliwiło.by blat był pod płytkami. W dodatku po zamontowaniu blatu o głębokości 60 cm ,na jaki się zgodzili i mieli w projekcie, zaczął być za mały pod kuchenkę gazową bo garnki są za blisko płytek.
Zgodziłem się na wymianę na nowy głębszy blat i wziąłem koszty na siebie, za to że spóźniliśmy się z terminem montażu.
W momencie gdy inwestorzy mieli już ukończoną kuchnie w 95% i została tylko regulacja, frontów, zamontowanie oświetlenia led i założenie cokołów ,frontów do witryny , zamontować tubę w blacie, była to sobota. Wszystko było w porządku i nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń, aż do momentu gdy poprosiłem o rozliczenie się już w jakimś stopniu ponieważ kuchnia jest skończona w 95% a na dokończenie umówiliśmy się na środę. Inwestorzy nie chcieli zapłacić mimo , że zaproponowałem by zostawili sobie parę tysięcy na dokończenie nie zapłacili nic oprócz zaliczki 7.000 zł.
W końcu Pani powiedziała, bym przyjechał po pieniądze w poniedziałek. Po przyjeździe Ci Państwo sporządzili protokół poprawek a w pierwszym punkcie * "regulacja frontów" gdzie mówiłem w sobotę, że regulacja będzie w środę na co się zgodzili. Następne podpunkty protokołu to już absurdy jak np uszczelki między cokołami.
Dzwoniłem w wtorek i zaproponowałem upust 2 tyś i bym mógł dokończyć kuchnie w środę. Niestety nie wyrazili na to zgody , telefonów nie odbierają i nie zapłacili za kuchnie.
Niesty zostałem zmuszony załatwiać sprawę przez prawnika i wszystko jest w toku.
Więc to jest cała prawda o tych ludziach.
Nie wiem co nimi kieruje ale ja na pewno nie odpuszczę bo to jest nie mała kwota.
Katarzyna
01.10.2024 16:19
Inne
Bardzo ładnie i staranie wykonane szafy do przedpokoju. Pan Krzysztof jest bardzo sympatyczny i miły.
Następne meble również zamówię u Pana z KJK Meble.
Marcin
18.09.2024 08:02
Inne
Szybko i rzetelnie wykonana kuchnia.
Polecam KJK Meble.
Administrator
14.08.2024 08:00
Inne
Jak teraz jest w przedsiębiorstwie KJK Meble Krzysztof Krzysztofowicz w mieście Police z zatrudnieniem, bo nie ma opinii o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?
Zostaw merytoryczną opinię o KJK Meble Krzysztof Krzysztofowicz
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.