Unizeto Technologies SA

Szczecin

Opinie o Unizeto Technologies SA

Joanna

Rozumiem, że może denerwować Cię stan zmian w Unizeto Technologies SA @kumatyrozbitek, ale nie jest to powód do obrażania kogokolwiek. Zmiany w każdej firmie przynoszą chaos i dezorientację, może trzeba poczekać na rozwój sytuacji?

kumaty rozbitek

Co tu tłumaczyć? Poszła fuzja z asseco,banda cwaniaczków ze Szczecina weszła co nie którym na g£owe i zaczęła knuć za plecami. Przez pół roku zrobili czyściec i narzucalu swoje zasady i regulaminy.Firma w Szczecinie była na skraju bankructwa,ale dzięki chytrym sztuczką nadal funkcjonuje,a pion wydruków masowych w Łodzi kaput-40osób na bruk.W administracji również kolosalne zmiany-tu nie ma co tłumaczyć-tu trzeba się modlić żeby tacy ludzie jak pan mazur i jego przydupas pawłowicz nie krzywdzili więcej ludzi poprzez odbieranie nadzieji i obietnic,które składali oraz mydlenie oczu. Banda oszustów i złodzieji.

Joanna

Były jakieś zmiany administracyjne @kumatyrozbitek? Na stronie nic nie widać, więc czy mógłbyś wyjaśnić innym użytkownikom, o co dokładnie chodzi i czy rzeczywiście na to, tak spore przełożenie na zatrudnienie w Unizeto Technologies SA?

kumaty rozbitek

W Łodzi likwidacja działu korespondencji masowej (ok.40osób),który to przez dekady był "motorem" który utrzymywał ck zeto. Tak się kończy zabawa jak się wchodzi w spółkę ze skorporowanymi hienami biznesu. Naiwność ludzka nie zna granic. Jebać mazura i jego przydupasa pawłowicza.

Joanna

@wabi-sabiwspominasz, że ta sytuacja miała miejsce kilka lat temu. Rzeczywiście, w procesie rekrutacji bardzo ważne jest udzielenie informacji zwrotnej kandydatowi. Chętnie dowiemy się jak proces rekrutacji do Unizeto Technologies przebiega obecnie. Takie informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które myślą o aplikowaniu do firmy.

wabi-sabi

Miejsce dość oldskulowe jeśli chodzi o styl, wygląd i atmosferę : ) Byłem tam na rozmowie kilka lat temu (Szczecin). Po rozmowie wstępnej dali mi zadanie domowe, nietrywialne, które wysłałem. Nie dostałem oferty pracy: w porządku, tylko że oni nie odezwali się kompletnie, null. Wydaje mi się, że na etapie, gdy przydziela się już kandydatowi zadanie, z jakąś informacją zwrotną wypadałoby się pofatygować.

losst

To, że mają dobra stronę internetową @oenes to akurat mnie nie dziwi, zatrudniają bowiem bardzo dużo osób powiazanych z It

Włodek

Jako przykład mogę podać: (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie zależy od doświadczenia, od tego czy idziesz na juniora/programiste/seniora. Aczkolwiek ja osobiści bym się teraz tam nie pchał. Bardzo niepewne czasy nastały.

Włodek

Hej, z tego co wiem (pracuję tam) aktualnie poszukują programisty Java oraz tzw. operatora danych SQL. Jesteście tym zainteresowani?

Maksiu

O ile się dobrze orientuję (a orientuję się dobrze ;P) to aktualnie poszukują testera do obszaru biznesowego rolnictwa. Raczej nie ma dużo chętnych. Praca raczej nudna (głównie odbieranie telefonów i przepisywanie zadań do Jira). Na start w zależności od umiejętności od 3k-4k brutto. Pozdrawiam serdecznie ;) Wybór należy do Ciebie mój drogi przyjacielu ;)

tester

hej, widze, ze szukaja obecnie mlodszych testerow w Szczecinie, moze ktos cos na ten temat powiedziec? Jest duzo chetnych? Ile na start (orientacyjnie?)Kogo tak realnie zatrudniaja na ww stanowisko?

Ciekawy

Jak jest teraz w Szczecinie po przejęciu? Coś się zmieniło?

kapucha

Dalej trzymają tych darmozjadów pseudomarketingowców?

naiwny?

W Zetach w Łodzi i Bydgoszczy Asseco nie zwolniło nikogo. Sam wymyśliłeś tą regułę fuzji?

rozbitek

Titanic tonie, ludzie mają umowy do konca kwietnia, potem rzeszowskie Asseco zrobi porządki. 30% za bramę zgodnie z regułami działania fuzji. Personalne z innej epoki

wojciech

Nepotyzm, romanse, brak kompetencji. Dziwi ignorancja dyrekcji. Dziewczętom w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się poprzewracało trochę.

Zdecydowanie odradzam. Nie dajcie sie nabrac

bajon

Samo im się sprzedaje. Nic nie muszą robić. Lenie, chamy, kpią z klientów. Najniższy poziom komunikacji z jakim można się zetknąć. Szkoda, że zarząd utrzymuje darmozjadów.

marta

unizeto nie zauwazylo,ze zmienila sie epoka.firma zyje z krusu,tylko ze roboty coraz wiecej,a kasy coraz mniej.zarzad to stare dziadki oderwane od rzeczywistosci otoczone dupolizusami.kiedys jeszcze jak byl dyrektor z lublina to jakos to mialo rece i nogi,a teraz to juz firma,ktora balansuje na krawedzi do czasu,az zarzad pojdzie na emeryture.ostatni gasi swiatlo.

halina

Marketing to dowcip, który sam zaprzecza swojemu istnieniu. Ciekawe, kiedy zarząd otrzeźwieje i skasuje ten darmozjadowy klan?

xyz

ta firma od 2lat sie stacza doradcy kos hr

były pracownik

Biuro w Warszawie - omijać szerokim łukiem. Ta firma stacza się po równi pochyłej, marnując swój dorobek... Dodatkowo, klimaty w firmie chwilami rodem z poprzedniej epoki.

Anonim

mają dużo ogłoszeń o prace, czyżby oferowali tak kiepskie warunki, że nikt nie chce u nich robić?

jaaa

no jaka??? chodzi mi o biuro w Warszawie. myślę, że żadna firma nie jest idealna ;) czy trzeba pracować po 12 h dziennie? czy pensje są wypłacane w terminie? czy nie zwalnia się ludzi ot tak po prostu?

jaaa

proszę o jakieś informacje dot firmy? jak się tu pracuje? jak się traktuje pracownika?

Zostaw opinię o Unizeto Technologies SA - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unizeto Technologies SA