Działalność już nie istnieje jako ten podmiot, ale pani kreatywna księgowa zakłada kolejne spółki. Lepiej zainwestować w kompetencje, by potem (oczywiście przez przypadek, a jakże!) nie ferować bzdur w procesie sądowym, niż zakładać kolejne podmioty. Ogólnie nie polecam, chyba że dla osób o małomiasteczkowych horyzontach, może wówczas ich rozwiązania szanownej właścicielki zachwycą. Dla klientów niewymagających i nieświadomych odpowiedzialności karnej.