M-Corporation Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o M-Corporation Sp. z o.o.

darko

Niestety, ale ma chyba złe wiesci. Jak teraz sprawdzałem to firma M-Corporation Sp. z o.o. jest w likwidacji i to nie od dzis. to tłumaczy tą cisze na forum i jedno jest pewne, tu już pracy niestety nie znajdziemy.

Mariusz

Pozdrawiam starych kolegów i koleżanki :) !

ss

brak slow

co prawda to prawda. niepłacenie zus-u ,nie szanowanie drugiego człowieka i brak wypłat w terminie, dobrze jak w ogóle są. nie wspominając już o obiecankach. za to wymagania z kosmosu!! nie potrafią zapewnić podstawowych narzędzi a produkt najlepiej żeby był na wczoraj. najbardziej boli to ze musisz wypuszczać chałturę, produkt ma wyjść chociażby w kawałkach. brak narzędzi materiału. Żallllll

D.

Tak, proszenie się miesiąc w miesiąc o pieniądze i wypłaty z min 10 dniowym opóźnieniem, wymiana personelu co 3 mc na nowe osoby jak ktoś pracuje pół roku to sukces. Firma kogucik żadnego poszanowania dla ludzi.

Były Pracownik

Ludzie !!! To są żałosne wypociny rozżalonych leserów i darmozjadów. Każdy normalny pracodawca by ich na zbity pysk wywalił. Doprowadzili firmę do ruiny przez co straciłem pracę !!! Dział handlowy to paranoja, amatorzy udający profesjonalistów, a na produkcji tylko dwie osoby mają pojęcie o tej robocie. Pierwszy dyrektor zarżnął prawie firmę i uciekł !!! Chcecie prawdy to pogadajcie z tymi co tam jeszcze pracują.

hut

oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] inaczej tego nie można nazwać nie płacą na czas nie opłacają składek zus rotacja pracowników przechodzi ludzkie pojęcie obiecują awanse i szkolenia a żadne nie dochodzą do skutku łamią prawa pracowników nie przestrzegają wymogów bhp

kris

Poraszka

Zostaw opinię o M-Corporation Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Corporation Sp. z o.o.