Wroban

Siemianowice Śląskie

Opinie o Wroban

zle nowiny

Witam.Szukałem informacji na temat firmy Wroban i wszystko wskazuje na to,że firma ogłosiła swoją upadłość jakiś czas temu. Dlatego nie ma już co aplikować. Radził bym poszukać pokrewnej firmy. Pozdrawiam.

Biczs

Tylko nie zwróciliście uwagi, że dany wątek dotyczy Siemianowic a nie Katowic? Rzeczywiście widać, że w Katowicach wszystko padło, ale o Siemianowicach takich informacji nie ma. Wątek upadku tej firmy ciągnie się w internecie nieprzerwanie od 2011 roku, a jednak jako firma zajmująca się obróbką materiałów metalowych dają jeszcze radę.

Postan

Obawiam się, że macie racje. Jednak jest gorzej niż być mogło, bo firma jest w upadłości co finalnie kończy ich funkcjonowanie na rynku http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/647-05-10-575/kod-pocztowy/40-863/ Może ktoś powiedzieć tylko co stało się z pracownikami i jak to firma rozwiązała w stosunku do nich?

(usunięte przez administratora)Najsmieszniejsze jak zbywaja wierzycieli "ksiegowej nie ma, prezes jest dzis w szpitalu, prezes to tamto, prosze zadzwonic jutro, za tydzien". Beznadzieja!

były

nigdy więcej lepiej spać pod mostem

kierowca

po 3 latach bez zmian

nigdy więcej

Nie polecam firma dla desperatów którzy chcą wykończyć swoje zdrowie psychiczne. [usunięte przez admina]

[usunięte przez admina]Ta firma jest okropna

fi fru

Firma ta to porazka nie polecam brak kasy i gosc w domu sami niech sobie jezdza

dic

firma proponuje wiele i wymaga wiele-kasy brak-zasada pierwsz nie pytaj po zjezdzie o kase

dic

firma pomylka

anonim2

Katastrofa taka firma nie powinna istnieć a szczególnie szef zarządzający kierowcami:, brak szacunku dla kierowcy, brak pieniędzy, w tej firmie kierowca to g...o albo i gorzej.Kierowcy ,którzy jeszcze pracują w tej firmie powinni otrzymać złote medale- może teraz pod choinkę?

Zostaw opinię o Wroban - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wroban