Noidss Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Noidss Sp. z o.o.

Remek

Prezes akurat to był porządny człowiek, którego sytuacja przerosła. W firmie pokopało się odkąd główny projekt przejął pewien chochsztapler z Krakowa, który poprzednio wycyganił swojego wspólnika z którym wspólnie robili jeden duży projekt dla NOIDSS. Chodzą słuchy, że malwersowali sporo pieniędzy. w tym dotacji

nieremek
@Remek 21.04.2017 13:10

Dziwny wpis w kontekście firmy Noidss. Nie ma nic wspólnego z sytuacją jaka tam panowała. A Prezesa można nazwać różnie ale na pewno nie porządnym człowiekiem. Z resztą ma kolejną firmę i zabawa w nie płacenie za chwile się zapewne zacznie.

wierzyciel 2

Firma niewiarygodna tak jak i to co sie slyszy od prezesa. Totalna klapa, brak odpowiedzialności za dane slowo i obietnice. Odradzam jakakolwiek wspolprace z ta firma oraz jej prezesem, ktory jest mozgiem jej wszelkich niepowodzeń i mistrzem slow za ktorymi nic nie stoi.

wierzyciel

były pracownik
@wierzyciel 18.05.2016 12:48
Zadłużona u pracowników i dostawców spółka złożyła wniosek o upadłość i może tak trwać, a Prezes nie odbiera telefonów....

Dokładnie, firma zadłużona i niewypłacalna. ( usunięte przez administratora )

niewyplacony

Trudno to dostac nalezna wyplate

expracownik
@admin 17.08.2015 08:17
Czy trudno jest się dostać do pracy w firmie Noidss Sp. z o.o.? Wiesz coś więcej na jej temat? Podziel się z nami swoją opinią!...

Prace dostać łatwo, człowiek ma wrażenie że to firmie bardziej zależy niż kandydatowi. Potem pierwsza wypłata a potem już tylko uspokajanie i obietnice. Obecnie firma zamknięta na głucho.

Zostaw opinię o Noidss Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noidss Sp. z o.o.