Opinie o Cezar S.A. w Zaścianki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cezar S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cezar S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezar S.A. w Zaścianki

A wiec... Pracowałem w Cezarze 6 lat i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jak na warunki na Podlasiu jest to conajmniej Dobry pracodawca. Kilka lat temu owszem były poślizgi z wypłatami, i inne niedogodności, ale obecnie jest OK. Praca jest lekka chyba że ktoś uważa stanie i przekładanie arkuszy lub pakowanie produktów za ciężką pracę i to w ciepłym pomieszczeniu. Operatorzy maszyn mają tam jak u Pana Boga za piecem. Z małym stażem pracy można zarobić min 2000zł netto. Kto narzeka niech spróbuje znaleźć inną pracę fiz. w podobnych warunkach i wynagrodzeniu. Kobiety zarabiają znacznie mniej około 1400zł również się nie przepracowując. Zaznaczam że byłem zwykłym pracownikiem. introligatornii.

inte Nowy wpis

pomocna

Anna Nowy wpis

Ktoś napisał, że sprawa plac w tej pracy od 7-8 miesięcy na czasie... O co chodziło? Coś się działo złego przez ten okres czasu i jak tam?

Karolina Nowy wpis

@pracownik a jakie były te inne niedogodności ?

emson Nowy wpis

najwidoczniej tak, ponieważ do firmy poszukują obecnie przedstawicieli handlowych (woj. pomorskie i zachodniopomorskie) zapewniają wszelkie niezbędne narzędzia do pracy oraz premie do podstaw pensji

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Cezar S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
żart

hehehe to chyba napisał ktoś ze szczebla kierowniczego haha

pracuje w firmie od 3 lat, bywa ciężko, ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Cezar jest dużą firmą która stwarza możliwości rozwoju - wystarczy chcieć. Największą zaletą firmy są ludzie w niej pracujący oprócz kilku (na około 300 osób) z każdym można zamienić słowo i oczekiwać pomocy w wykonywanych obowiązkach. Co do płac sprawa od 7-8 miesięcy już na czasie

no więc miałam okazje tam pracowac płaca to temat cięzki na pieniądze czeka sie długo relatywnie nawet...atmosfera była ok miedzy studentami ale .....

Zostaw merytoryczną opinię o Cezar S.A. - Zaścianki

Cezar S.A.