Opinie o Berlinerluft Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Berlinerluft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Berlinerluft Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlinerluft Sp. z o.o. w Koszalin

Święty

Niby jest fundusz ale jakoś z tego funduszu na święta nic nie widac. Ci którzy mają dzieci dostali marne 100 złotych i Święta bez kasy, za to na firmowym lodowisku mrozu. Ani podwyżki inflacyjnej ani premi ani gotówki na święta a wczasy pod grusza raz na dwa lata

Antoni
@Święty

Może tak hojnie na co dzień płacą, że większy fundusz socjalny byłby już zbytkiem? Ile się tu zarabia?

Wioletta
@Święty

Zapraszam do Działu Personalnego, chętnie porozmawiam i wysłucham uwag osobiście. Pracuję w firmie 15 lat i przez ten czas nie było świąt bez dodatkowych świątecznych wypłat, które wypłacane są najpóźniej do 15.grudnia. Ponadto na początku roku pracownicy informowani są na jakie cele w danym roku przeznaczone będą środki funduszu (warto czytać ogłoszenia).

@Wioletta

Czyli do dziś już każdy pracownik dostał swój prezent? a wiadomo co ostatecznie z niego wynikło? ciekawa bym była także czy firma praktykuje jakieś przedstawianie planu swoim pracownikom na przyszły rok? są jakieś konkretne?

Buty
@Grażyna

Konkrety są takie że masz wyłączyć ogrzewanie a to że jest poniżej 18 stopni w.pokoju to hmmm. Drugi konkret jest taki że podwyżki dadzą w czerwcu pewnie gdzie zbliżymy się mocniej do najniższeego krajowego.

Umilił
@Buty

Nie gadaj że gdy się zbliżymy do najniższego wynagrodzenia. Grubo po tym . Dopiero gdy będziemy produkcja mówić głośno

Czym Berlinerluft Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Były

Mają rozbudowany pakiet socjalny. Pożyczki. Dużo imprez. Żeby było dobrze Tobie musisz dać coś od siebie i się angażować. Stawka jest do dogadania. Z doświadczenia wiem, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Mogą o tym powiedzieć osoby, które odeszły i ponownie wróciły. Jak na rynek Koszaliński warunki płacowe, godzinowe, socjalne dobre.

Irena
@Były

Super! Jak wiadomo - dla wielu pracowników otrzymywanie benefitów jest istotnym elementem wynagrodzenia. Mogą one nawet decydować o chęci zmiany pracy lub pozostania w firmie. Berlinerluft szuka teraz Specjalisty ds. BHP i PPoż. Możesz mi mniej więcej powiedzieć, jaki jest zakres obowiązków osoby na tym stanowisku?

543ert
@Były

Niestety brak podwyżek. Wszystko w górę a tu wszystko stoi. Czas iść tam, gdzie place są adekwatne. Jak można czekać aż pracownicy zaczną się zwalniać, zamiast reagować na sytuację. Czekają aż się ludzie zwołania i wtedy zobaczą, że nie reagował na place w stosunku do realiów.

Alicja
@543ert

Jestem ciekawa czy dużo pracowników odchodzi teraz skoro tak?

Nowi
@Alicja

Nowi uciekają, jak mówią, w Lidlu na kasie jest więcej... Starsi tez dojrzeja gdy inflacja da w kość. Na dłuższą mete nie da się żyć po starych pensjach.

@Nowi

Czyli tylko z pieniążkami są tu takie problemy? Więc jak z czasem podwyższą ze względu na inflację to już będzie raczej ok?

Uteryk
@Grażyna

Tak,klimat, ludzie są ok. Natomiast brak reakcji i wizji podwyżek jest zastanawiający. Zwyczajnie traci się zapał i motywacje,własną wizję rozwoju.

Masr
@Uteryk

Przydałby się.

@Uteryk

Bo ktoś właśnie pisał jeszcze pod koniec maja o braku wyrównania płac. Do dziś cisza z tym?

No właśnie
@Grażyna

Cisza. Co z tym wyrównaniem? Słabo to wygląda.

@No właśnie

No i lipiec stuknął, wciąż nic? :/

Biurko

Nic...

@Biurko

A to mogą w sumie od tak tego nie wyrównać i każdy o tym zapomni po prostu?

Bur
@Grażyna

Nikt nie zapomni,bo się nie da bez podwyżek żyć. Zwyczajnie trzeba iść do innej firmy. Jak chce się zapomnieć o czym...czy kupić jedzenie,opłaty zrobić. O wakacjach to już się zapomina. Dalej nie ma wyrównanym w administracji. Tylko produkcja ma dobrze. Nogi za pas i trzeba isc

@Bur

A skąd taka niesprawiedliwość w takim razie? :/ To na produkcji jak aktualnie się warunki mają?

Mur
@543ert

Dokładnie

Dodatkowo możesz zostać zapytany dlaczego nie ma cie w pracy podczas choroby i możesz porobić kilka rzeczy dodatkowych ale bez premi

Krzychu

A okulary robią za spektrometr zapomniałeś dodać hehe

Kris
@Krzychu

Ah ta kwasianka

Anita

Czy można mieć rozmowę rekrutacyjna online?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Berlinerluft Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
jakub

najgorszemu wrogowi nie zycze tam pracowac

Daria

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i na jakie stanowisko?

nowy

Czy ktoś może powiedzieć, dlaczego w tej firmie nie mogą zatrudnić kontrolera finansowe. To atrakcyjne stanowisko i na pewno jest dużo chętnych. (usunięte przez administratora)

Irena

Jako że, pracowałeś w firmie 12 lat, to kieruję do Ciebie prośbę, abyś odpowiedział na moje pytanie i rozwinął swoją wypowiedź. Czy wraz ze stażem pracy zmieniają się warunki zatrudnienia w Berliner Luft? Jeżeli tak, to jak one się przedstawiają i czym różnią się od tych stawianych na początku?

byczek

tragedia ja pracowałem tam 12 lat , (usunięte przez administratora) i tyle a majstrowie tylko gonić , szkoda nerwów jest klika ludzi i oni mają tyylko kase czli majstrowie a ludzie sie tam nie liczą ,tylko mają zapieed...i nic sie nie oddzywac tragedia

LASER

Pracowałem w Niemodlinie dość długo. Zarobek, to najniższa krajowa plus premia od przerobu i premia od brygadzisty. Jak jest mniej pracy, to z kasą straszna lipa, bo nie ma premii. Jak znowu pracy najdzie dużo, to 1-zmiana 9h, druga 10h cały czas. Atmosfera nieciekawa. Normalni, zaradni ludzie już dawno uciekli z tego miejsca. Zostali emeryci i tacy którzy nie dadzą rady gdzie indziej. Praca łatwa i nie potrzeba tu fachowców, więc nie można mieć wymagań co do wynagrodzenia, bo za płotem stoją nadający się do tej pracy.

Pogodny
@LASER

Laser tak było xx lat temu jak Ty na plaźmie jeszcze paliłeś teraz to już nie ta sama firma

@Pogodny

Byłem, widziałem, rozmawiałem....nic się nie zmieniło! LASER ma rację!

Adrian

@Pogodny, czy możesz napisać co takiego zmieniło się w ostatnim czasie w firmie Berliner Luft? Czy zaszły zmiany w zakresie organizacji pracy, może firma się rozwinęła i poszukuje nowych pracowników? Czy orientujesz się w aktualnej sytuacji firmy? Potencjalni kandydaci na pewno będą wdzięczni za pomoc.

Xxx

Ja pracuję i jestem zadowolony...praca super...atmosfera też.może co nie którzy potrafią funkcjonowac bez mózgu Ale robie swoje i spadam a co do zarobków to nie są źle więc NIE ma co narzekać.wszędzie DobrZe gdzie nas nie ma

Romek

Tak rzadko piszecie, że nic nie można się dowiedzieć. Interesuje mnie praca w firmie a tu nic z tego!

lkuhjvbb

tak czy inaczej nie mają teraz ofert pracy @emi...

Odradzam. Atmosfera nie ciekawa. Kierownik do (usunięte przez administratora) Piszę o pracy technologa w Białogardzie.

P.

Mógłbyś rozwinąć bardziej myśl ? Kończę studia i widziałem ofertę i nie wiem czy się nią zainteresować. Jesteś w stanie napisać na jakim poziomie są zarobki, premie ? I co należało konkretnie do Twoich zadań ? Pozdrawiam.

Zdzit

Czy uważacie, że warto do nich aplikować i starać się wyrwać jakąś posadę, bo nie wiem czy Niemodlin przez niektórych nie jest uważany przypadek jako jakiś daleki zakątek świata co mogłoby negatywnie wpłynąć na ilość pracy i możliwości zarobkowe. Chciałbym podjąć taką pracę, gdzie firma jest rozpoznawalna i jest przejrzysta. Dzięki za wskazówki.

H.

Pozdrawiam firmę, która po miesiącu zwodzenia bez żenady informuje pracownika, że "zmieniła im się koncepcja" i przesuwa rekrutację o... rok. Kompromitacja.

Antek

Teraz na stronie Berliner Luft są dwa ogłoszenia pracy, a mnie zainteresował Spawacz TIG, MIG, MAG. Ktoś moze polecić prace na tym stanowisku? Jak tam z zarobkami oraz atmosferą? Ogłoszenie jest dość minimalistyczne, wymagają jedynie doświadczenia w spawaniu i stosownych uprawnień, zero oferty. nie wiem czy to w ogóle poważna oferta.

haka

oj to akurat już jakiś problem techniczny z ich stroną. Jeśli chodzi o praktyki i staże to strona działa

Nikodem

Faktycznie, berliner luft na swojej stronie ma miły tekst o pracownikach w firmie, ale klikając na oferty pracy mam komunikat ERROR: Too many forward attempts! o co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Berlinerluft Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Berlinerluft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berlinerluft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berlinerluft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Berlinerluft Sp. z o.o.