Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy BerlinerLuft oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Baśka Nowy wpis
Kandydat

Jak kierownictwo traktuje pracowników w Białogardzie? Chcę złożyć papiery i szukam informacji o firmie. Relacje z pracownikiem są dla mnie kluczowe.

Weronika Nowy wpis
@Baśka

Od 5 miesięcy niestety nikt nie odpowiedział na żadne z zadanych pytań w wątku. Istnieje więc mała szansa, że uda Ci się szybko uzyskać informacje na interesujące Cię tematy. Proponuję kontakt z firmą w celu uzyskania odpowiedzi na swoje pytania. Jeśli się zdecydujesz na to to proszę, daj też tutaj znać czego się dowiedziałeś.

Nibymanzkszt Nowy wpis
@Weronika

Zarobki 2500 na rękę a z kierownictwem problemów nie było, tylko praca jest bardzo ciężka pozdro

Czy BerlinerLuft zapewnia kartę multisportu?

Były młotkarz
@Pytanie

Tam bez karty jest sztafeta 4x 50m z kanałów na okrągłe z przeszkodam takimi jak porozwalane na kształtkach etage i kolanka.I jest tez rzut kostka z gilotyny w głowę.

kolargol

Pewne jest jedno, że jeśli ktoś stara się dobrze wykonywać swoje obowiązki to i firma mu odpowiada.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Big Brother Luft

Ciekawe kto wygra ta edycje Big Brothera.Jak narazie najlepsza edycja jak dla Mnie.W końcu poprawiona jakość kamer.Teraz widać kto się moczy przynajmniej.

Bez Pana Henryka.K to juz nie to samo,zawsze był odłożony wór pieniedzy na grudzień.A teraz nie ma Henia i nie bedzie świąt.

Benekk

Ten cyrk jeszcze istnieje z tymi nieogarami na czele?Pzdr cała zmianę (usunięte przez administratora)a w szczególności (usunięte przez administratora).hehe...Metry,metry...

Jurgen

Żałuję, że tak brakuje opinii o aktualnej sytuacji. Mam zamiar aplikować więc może coś??

bartek

Ten sklep to jakieś nieporozumienie , nie liczy się klient , byłem niemile zaskoczony gdy kolejka przy kasie rosła a pani odeszła wypisywać fakturę mając to w (usunięte przez administratora) Tak się nie robi .

zalamany

Jako byly pracownik tej firmy jestem zobowiazany przestrzec przed tym bagnem. Zwalniaja sie ludzie z hali i od technologow, zwolnil sie dyrektor Marek, ktory jako jedyny probowal cos zdzialac i zwolnil sie kierwonik produkcji. Nie szanuje sie ludzi zarowno na hali jak i w biurze - kierwonik technologow tez jest nieodpowiednia osoba na to miejsce i probowal rzadzic tez na hali. Zarobki nikle. Jednym slowem patologia. Szkoda ludzi.

Robert

Witam. Pracuję w zakładzie w Koszalinie. Widziałem odejście dwóch spawaczy z powodu nie osiągnięcia porozumienia w temacie zarobków. Moim zdaniem błąd zakładu, ale to nie moja sprawa, nie moje pieniądze. Obserwuję rotację pracowników produkcji, bo sam jestem jednym z nich i widzę, że większość , ci najlepsi pracują długo. Wszyscy mają rodziny. Czy któraś żona pozwoliłaby mężowi przynieść do domu 2000 zł gdy w byle garażu u prywaciarza zarobi 3 i więcej? To nic że będzie zimą przymarzać do maszyny, jadł na niej i sikał do wiaderka a myć będzie się w domu. Dobry pracownik zarabia dobrze ( jak na to miasto) Rotują raczej słabsi lub leniwi to normalny ruch kadrowy. Koledzy proletariusze, problemem nie jest zakład. Problemem jest ciche porozumienie pracodawców dotyczące wysokości zarobków w naszym mieście, a praca jak praca. Trzeba się starać. Trzeba być mężczyzną a nie chłopcem szukającym usprawiedliwienia swojego niepowodzenia. Dobry czas jest, roboty full, granice otwarte, działalność na własny rachunek też możliwa - a to dobra szkoła życia. Jeśli ktoś jest żądny wrażeń, polecam Rewaco. To dopiero szkoła życia...

Były Pracownik

Witam Pan Rafał K . Już tam nie pracuje a Firma Upada z dnia na dzień. Mały nie wie co Robi.

@Były Pracownik

Odszedł dyrektor, kierownik, pracownicy odchodzą, ale został wierny p.o. który ma plan... ale chyba rozłożenia

robol
@Były pracownik

dyrektor Marek Ś. też odszedł ?

Byly
@robol

I nikt z tym nie robi.

Byly
@robol

NIC !!!!!!!!!!

Spam
@Były Pracownik

Co ty wiesz o odejściu Rafała K.

Spam

Nieudolne kierownictwo,dawaj Panowie K iSz są raczej dozorcami.Inwestują w kamery, szafki śniadaniowe ,taborety,kołnierzyki zamiast w ludzi i maszyny które są wyeksploatowane.

Bolek i Lolek

Podziwiam R.K za odejście z pracy i życzę powodzenia. " Firma" zachowuje się jak porzucona kochanka która się mści. Panowie dyrektorzy bierzcie się do pracy i naukę na kierunku zarządzanie ZL, dużo macie zaległości do nadrobienia!!!! FIZOL

anonymous

Firma upada, ludzie wolą pracować w rybach, bo tam jest "lżejsza" praca i lepsze zarobki, ostatnio zwolniło się sporo osób i przeszło do ryb. Pogratulować zarządzania, jak się ludzi nie szanuje i patrzy tylko w cyferki, to pracownicy będą uciekać, tam gdzie przynajmniej zarobią lepsze pieniądze. Nie pozdrawiam kierownictwa BerlinerLuft Białogard aka. (usunięte przez administratora).

Stefan

Patryk
@Stefan

"Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!" Owszem idealnych firm nigdzie nie ma, ale jak można napisac takie bzdury za przeproszeniem? Nikt nie będzie narzekać jak ludzie są wykorzystywani za marne grosze, to mają takie a nie inne zdanie i wiekszość ma takie same zdanie!!

Admin

Witam. Proszę powiedzieć jakim cudem osoba która pracuje od dłuższego czasu jest w stanie wynosić z zakładu materiał i nikt nic nie widzi i nie wie o tym.

fizol
@Admin

bo to jest tak że tam nie ma kontroli. Był nowy "kontroler" ewentualny następca tego małego. Starał się coś zmienić. Układy i układziki porozbijać. To donosli na niego, że taki że owaki a facet naprawdę sie strał . Nawet najwyższy go podpierdzielał do Niemców i co i faceta nie ma. Nikt normalny z olejem w głowie i z branży tu nie przyjdzie.

Iza

@NIE PYTAJ, w jaki sposób liczona jest premia? Jakie wymagania należy spełniać aby ją otrzymać? Czy BerlinerLuft oferuje również inne pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania na dojazdy do pracy lub pakiet socjalny?

Co powiecie o wynagrodzeniu w BerlinerLuft? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

NIE PYTAJ
@Administrator

2300 brutto + (premia może te 100 zl jak sie załapiesz).

Witold

Większość osób uważa, że pracują dużo a firma mało płaci. Za leżenie nikt nie będzie płacił!!

Żart?
@Witold

Uważa Pan, że firma płacąc 1900 zł netto pracownikowi fizycznemu z 5 letnim stażem, płaci dużo? Cieszę się, że pomógł mi Pan podjąć decyzję dotyczącą zwolnienia. Jeżeli osoba z "góry" uważa, że my w tym momencie leżymy to nie mam juz nic do dodania.

Zostaw merytoryczną opinię o BerlinerLuft - Białogard

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BerlinerLuft