Opinie o BerlinerLuft w Białogard

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BerlinerLuft. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BerlinerLuft o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BerlinerLuft w Białogard

Firma upada, ludzie wolą pracować w rybach, bo tam jest "lżejsza" praca i lepsze zarobki, ostatnio zwolniło się sporo osób i przeszło do ryb. Pogratulować zarządzania, jak się ludzi nie szanuje i patrzy tylko w cyferki, to pracownicy będą uciekać, tam gdzie przynajmniej zarobią lepsze pieniądze. Nie pozdrawiam kierownictwa BerlinerLuft Białogard aka. (usunięte przez administratora).

Stefan

Patryk
@Stefan

"Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!" Owszem idealnych firm nigdzie nie ma, ale jak można napisac takie bzdury za przeproszeniem? Nikt nie będzie narzekać jak ludzie są wykorzystywani za marne grosze, to mają takie a nie inne zdanie i wiekszość ma takie same zdanie!!

Admin

Witam. Proszę powiedzieć jakim cudem osoba która pracuje od dłuższego czasu jest w stanie wynosić z zakładu materiał i nikt nic nie widzi i nie wie o tym.

@Admin

bo to jest tak że tam nie ma kontroli. Był nowy "kontroler" ewentualny następca tego małego. Starał się coś zmienić. Układy i układziki porozbijać. To donosli na niego, że taki że owaki a facet naprawdę sie strał . Nawet najwyższy go podpierdzielał do Niemców i co i faceta nie ma. Nikt normalny z olejem w głowie i z branży tu nie przyjdzie.

Iza

@NIE PYTAJ, w jaki sposób liczona jest premia? Jakie wymagania należy spełniać aby ją otrzymać? Czy BerlinerLuft oferuje również inne pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania na dojazdy do pracy lub pakiet socjalny?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BerlinerLuft? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Co powiecie o wynagrodzeniu w BerlinerLuft? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

NIE PYTAJ

2300 brutto + (premia może te 100 zl jak sie załapiesz).

Witold

Większość osób uważa, że pracują dużo a firma mało płaci. Za leżenie nikt nie będzie płacił!!

Żart?
@Witold

Uważa Pan, że firma płacąc 1900 zł netto pracownikowi fizycznemu z 5 letnim stażem, płaci dużo? Cieszę się, że pomógł mi Pan podjąć decyzję dotyczącą zwolnienia. Jeżeli osoba z "góry" uważa, że my w tym momencie leżymy to nie mam juz nic do dodania.

...

"METRY PONAD WSZYSTKO"

Szkoda słów

Podsumowując czas stracony w tym zakładzie, jedyne co mogę optymistycznego powiedzieć to fakt, że atmosfera między pracownikami jest naprawdę na dobrym poziomie. Nie można natomiast tego powiedzieć o warunkach tam panujących bo jest to dramat. Harówka w której każdy musi wykonywać robotę za dwie osoby. Pensja to marna wegetacja - 2300 brutto + premia poniżej krytyki (+/-100zł) oczywiście jak zostanie ona przyznana(HEHE). Wymuszanie nadgodzin nocnych, bez uzgodnienia warunków korzystnych dla pracownika.W zakładzie występuje totalna samowolka bo nikt się nie interesuje losem pracowników i ich komfortem pracy. Czytając wczesniejsze wpisy byłem neutralny i chciałem sam się przekonać i wyrobić sobie opinie. Ale teraz z czystym sumieniem mogę potwierdzić słowa kolegów z poprzednich wpisów i potwierdzić, że tutaj sie nic nie zmieni i dalej bedą sie liczyć tylko pieniądze a człowiek jest tutaj NIKIM bez żadnych szans na jakikolwiek rozwój. Przestrzegam wszystkich, którzy będą rozważali podjęcia tu pracy. T 06.04.2012 11:42 Motto firmy: "Nic tak nie cieszy jak ludzka krzywda". I tak tu jest od lat. 11.07.2018 - Nic więcej nie potrzeba dodawać. POZDRAWIAM

Iza

@..., przypominam, że na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Według niego na forum niedozwolone jest używanie wulgaryzmów. Jeśli jesteś pracownikiem w BerlinerLuft to zachęcam Cię do wyrażenia merytorycznej opinii na temat pracy w tym miejscu. Przyda się ona innym użytkownikom forum, którzy są zainteresowani pracą w tej firmie.

...

Zaczęli ludzi ru****ać na kasę to nic dziwnego że nikomu tam na niczym nie zależy

wolny jak ptak

Trzeba posiedzieć trochę w tym bagnie żeby to zrozumieć, to i wiele innych kwestii, książkę można napisać pt. "Studium przypadków złego zarządzania pana Rafała K."

bum

A czy w Koszalinie nadal jest poszukiwany kontroler jakości wyrobów? - wykonywanie pomiarów wyrobów gotowych oraz w toku produkcji to normalny obowiązek, a skoro jest umowa o pracę, to się opłaca załapać.

fizol

słyszałem ze w Koszalinie nowy szeryf jest ???

fizol

i co zmieniło się coś w tym bałaganie? Bo słyszlem, że tam jakieś zmiany nadeszły. No chyba gozrj juz byc nie może niż bylo

jappa

Praca rewelacja gdyby nie fakt ze wladze nad tym zakladem trzyma 2panow w okularach którzy w zyciu mlotka w rękach nie trzymali...Ludzie dla nich sie nie liczą,sa jak maszyny które w tej firmie tez sie sypia;)na hali produkcyjnej natomiast trzeba sie liczyć z tym ze brygadzisci mierzą czas pobytu w toalecie i szukają motywacji zeby zabrac wypracowana przez Ciebie premie...pod warunkiem zd 2panow w okularach Ci ja przyzna...w ogóle nie mając z wami do czynienia...napisal bym tu jeszcze dużo ale raczka mnie boli:P

jappa

Polecam...praca rewelacja

agnieszka

idzie lato, ma być podobno gorące, więc na pewno zapotrzebowanie na systemy wentylylacje i wszelkiego rodzaju klimatyzacje również wzrośnie. wnioskuję z tego również że być może w BerlinerLuft będą potrzebni kolejni ludzie do pracy, więc liczę że może udałoby mi się załapać na jakieś atrakcyjne stanowiska

over

Firma zarejestrowana jest w Białogardzie i uznana jest jako dostawca systemów wentylacji i klimatyzacji. Sama nazwa zdradza, że nie jest to polska firma, więc mam nadzieję, że system organizacji całej firmy jest na zdecydowanie wyższym - niemieckim poziomie. Czy można liczyć na to, a przy okazji na jakiś atrakcyjny pakiet szkoleń?

andy

Czym się zajmuje BerlinerLuft to raczej jest jasne, ale napiszcie jak oni obecnie traktują personel. Co są w stanie zaoferować takiego, że właśnie tą firmę mam wybrać? Interesuje mnie też, co oni robią na rozmowach rekrutacyjnych, czy sa jakieś testy lub tym podobne sprawy? Ogółem rzecz biorąc polecacie firmę?

Idol

Trzeba posiedzieć trochę w tym bagnie żeby to zrozumieć, to i wiele innych kwestii, książkę można napisać pt. "Studium przypadków złego zarządzania".

Zostaw merytoryczną opinię o BerlinerLuft - Białogard

• Jak się pracuje w BerlinerLuft?

Zobacz opinie na temat firmy BerlinerLuft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BerlinerLuft?

BerlinerLuft