Opinie o Organic Farma Zdrowia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Organic Farma Zdrowia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Organic Farma Zdrowia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Organic Farma Zdrowia w Warszawa

Ela

dziewczyny ile teraz mozna dostac na kasie w organic zielone oko? pytam bo nie wiem czy oplaca sie tam aplikowac.

zdzichu

I co tam słychać w Jankach? Odnalazła się nasza uciekinierka?

OMG

Nie polecam pracy w ofz.

princeska312@wp.pl

za takie cos powinni ja zwolnic i mam dowody.sama jest (usunięte przez administratora) kto sie przezywa to sie nazywa

kaja
@princeska312@wp.pl

Moja Droga ,ale z ciebie kłamczuch:-) Z tego co wiem od dziewczyn z Janek to ty porzuciłaś pracę z dnia na dzień-nie pomyślałaś o swoich koleżankach w jakiej trudnej sytuacji je zostawisz, a przecież zawsze mogłaś na nie liczyć! Dziewczyny czują się oszukane przez ciebie-tym bardziej ,że martwiły się o ciebie ,a ty nie dałaś żadnego znaku co się z tobą dzieje??? A kiedy dowiedziały się od policji co wyprawiałaś w swoich rodzinnych stronach i nie pierwszy raz robisz taki NUMER to są na ciebie wściekłe-nawet się nie wysyliłaś żeby je przeprosić za świństwo ,które im zrobiłaś! Z tego co wiem to szuka cię policja i już wiedzą gdzie jesteś -więc niedługo będziesz mogła swoje koleżanki przeprosić-o ile będziesz miała odwagę? A to że ktoś pisze ci prywatnie co o tobie myśli -to wybacz sama sobie na to zapracowałaś!

ev
@kaja

Dokładnie tak !!! Zgadzam się w 100% z Twoją wypowiedzią! A Ty "PRINCESKO " - na tyle Cię stać żeby oczernić porządnego człowieka ! Za to ile dla CIEBIE zrobiła. No tak ale co zrobić ,jak ktoś jest pozbawiony kompletnie inteligencji i myśli tylko narządami płciowymi a nie głową!PRINCESKA mówi sama za siebie !

Sprzedawca

Rozmowach stojąco na zapleczu sklepu...trwała 5min.

Jak blisko mieszkam Dlaczego chce tam pracowac

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
abcd

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Praca stojąca bez podpierania,przerwa 15min,godziny pracy od różnych po najróżniejsze od5-12 godzin. Weekendy płatne tyle samo co w tygodniu. Chcesz wolne? Uprzedź miesiąc wstecz. Coś Ci wypadnie a jesteś w grafiku? Trudno radź sobie JAKOŚ. Zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy oraz wiedzy jaką trzeba posiadać na temat sprzedawanych produktów (dostajesz książkę i się uczysz jak na studiach.Piszesz testy etc.) Atmosfera pożal się panie boże ale to zapewne zależy od sklepu na jaki się trafi. Premia zależna od utargu i to nie dla każdego, wiadomka ock...

hehe

No i drogie Panie stoimy po 10 godzin jak w kościołowie i tylko się proszę nie opierać bo wielki brat patrzy i dzwoni .

organiq farma wyzysku
@hehe

praca w tyg. jak to w sklepie spozywczym malo komfortowa bo czesto kody sie nie zgadzaja , umowy 4 miesiace pierwsze umowa zlecenie potem moze byc umowa o prace , stawka 8,3 tez sporo fizycznej pracy wiekszosc stojacej , przerwy tylko 15 minut , jesli kierownik pozwoli 30 x2 , ogolnie kodeks pracy w kwestii przerw nieprzestrzegany, jesli jest wiecej pracownikow istnieje mozliwosc zamian miedzy soba , grafik odgornie ustalany przez regionalna nie kierownika sklepu takze liczycie na wolne -powodzenia zmiany 6,7,8h glownie w tygodniu, praca co drugi weekend 11h sobota i niedziela niestety za weekendy nie dostaje sie wyzszej stawki a jest ostry zapieprz i dlatego NIE POLECAM

organy

więc grafik o(usunięte przez administratora)rozbić praca w różnych godzinach dnia np 10-18 pomieszanie z poplątaniem . sprzątaczki lepiej zarabiają. pańszczyny co przychodzą na zakupy to snoby zgłowami pomiędzy swoimi pośladkami a o 1 zl bedą sie upominać.(drzeć ryje) ale fajnie pracować w PRL.

Myszunka

Nie polecam pracy w Organiku,szkoda zdrowia i nerwów. Zarobki na umowę o pracę bardzo niskie.

?

Nie rozumiem po co tyle jadu w tych opiniach-nie pasuje wam praca to droga wolna! Jest tyle pracy w Wawie, że na pewno gdzieś was docenią!?

Ellie

Taką robotę mogę przyrównać do handlowania u pana ziutka w warzywniaku... na pewno zarobisz na waciki z Biedronki ;D Zapamiętajcie dzieci drogie: U KOGOŚ NIGDY SIĘ NIE DOROBISZ PIENIĘDZY, NO CHYBA ŻE GARBA!!! Trochę głową ruszyć i własny biznes otworzyć! A teraz pod moją wypowiedzią głos zajmie komitet obrony OFZ :D

monika

A takie głupoty wypisują ludzie naprawdę na niskim poziomie intelektualnym,coś mi sie wydaje że to nie córka tylko Ty Alinko średnio pracowita jesteś i juz po 4 mies. kazdy miał Cię dosyć i umowy nie przedłużył.jak tak ciężko przecież mogłaś wcześniej zrezygnować...

magda

Oj (usunięte przez administratora) ale to chyba nie jest problem,przecierz mogłaś załatwić córce pracę od 8.00 -16.00 za 4.000 tyś...

Kaja

Nie wiem oczywiście jak jest na innych sklepach i nie znam wszystkich dziewczyn ,ale wiem co się dzieje u mnie . Jedyne co powinno się zmienić to płace-bo rzeczywiście są zbyt małe do wymaganej wiedzy o towarach i pracy. I to tyle -reszta jest OK!

Kaja

Hej ! Przeczytałam wszystkie opinie na temat pracy w Organicu i jestem w szoku! Kompletnie nie rozumiem o czy piszecie! Ja pracuje w tej firmie dwa lata i nigdy ,ale to nigdy nie byłam świadkiem takich sytuacji! Nie rozumiem też jak można w tak ohydny sposób obrażać wszystkich pracujących w tej firmie! Ciekawi mnie tylko jedno?- czemu osoby ,które piszą te kłamstwa nie piszą za co zostały zwolnione????????????-bo na pewno nie za uczciwą pracę!!!!!!!!!!!!

benia

Przydały by mi się kilka opinii ,na temat tej pracy w Warszawie,bo o zdrowej żywności trochę wiem,podobno przyjmują chętnie chłopaków ?

lisa

firma krzak i tyle w temacie

Mała

Dla jasności tak jest chyba wszędzie,bo ja piszę tylko o Poznaniu.

jagoda

dopiero dziś zobaczyłam opinie twoją oczywiście wesprę bez żadnego ale i ja moge zebrać chętnych parę osób... które się odwdzięczą firmie organic fama chyba farmazon ....

sprawiedliwy

jagoda, zbieram ludzi na wojnę z organikiem. proszę o kontakt banglomat@wp.pl

monia

I bardzo dobrze, mysle, ze organic za Toba nie płacze... wrecz przeciwnie. HIP HIP HURRA.

Zostaw merytoryczną opinię o Organic Farma Zdrowia - Warszawa

• Jak się pracuje w Organic Farma Zdrowia?

Zobacz opinie na temat firmy Organic Farma Zdrowia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Organic Farma Zdrowia?

Kandydaci do pracy w Organic Farma Zdrowia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Organic Farma Zdrowia
2.3/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Głubczycka 11 lok. 1
    02-417 Warszawa