Marsoft S.A.

Świdnik

Opinie o Marsoft S.A.

moniika.

Mark - piszesz trochę jakby zawistna konkurencja, która łapie się wszystkiego aby oczernić firmę... tak to brzmi. Masz problem zgłoś na serwis. Jestem abonentką od 2006 roku i przez ten czas miałam może 4 większe awarie, po za tym wszystko działa w porządku. Aktualnie 100 Mb/s i wszystko OK! . Dzieci też nie narzekają, a grają i ściągają pliki. Od znajomych wiem, że też są zadowoleni, bo np: zmienili operatora z drugiej lokalnej firmy Świdman, gdzie nie było kolorowo i tam dopiero serwis leciał w kulki... znajomy ma u nich światłowód na domku, to dopiero jest jazda no nie wyrabia i więcej nie ma internetu niż ma... Więc zapewne wszędzie znajdą się Ci niezadowoleni. Pracownicy Marsoftu są mili i pomocni, pracują w firmie już wiele lat, to też o czymś świadczy.

Mark

W czasie, gdy oferowali łącza symetryczne download=upload byli OK, nie zrywało transferu, prędkość się zgadzała, na łączu 30/50 Mbit wszystko działało błyskawicznie a jak coś nie grąło, co się rzadko zdarzało to serwis reagował natychmiast. Byli liderem na świdnickim podwórku. Później w ramach oszczędności zmienili ofertę i zaczęli manipulacje, przykręcanie transferu np. gdy ktoś długo nie korzystał z komputera- oni to widzieli- to kroili transfer i co gorsze manipulowali pingami- hostowali przez tańsze serwery z łęcznej zamiast porządne lubelskie, znowu oszczędności. Wracałeś z podróży, żeby wrzucić filmy znajomym a tu zonk. Na speedteście prędkość się zgadzała a w rzeczywistości wideo z internetu co lata na porządnym łączu WiFi 2Mbit w Holandii u nich nie chodziło na 30Mbit na kablu. Wsparcie techniczne nie istnieje, telefonu nikt nie odbiera. Obsługa pań z biura fatalna, zero pojęcia o tematyce zadowolenia klienta, zaściankowość i dulszczyzna. Gdy klient okazuje się zorientowany w temacie ich oszukańczych wybiegów i wytyka im błędy technologiczne w wadliwym doprowadzeniu sygnału do lokali (kabel skrętka jest 5 razy tańszy od światłowodu- znowu oszczędności) spuszczają głowy i milczą:) Nie jest to operator godny polecenia, polecam pozbyć się tego śmiesznego kabla z mieszkania. Lepiej wybrać LTE niż Marsoft.

lakun

Firma która jawnie leci w kulki z abonentami,szczegolnie jedna kobieta ,ktora nie wiadomo co tam robi,nawet nie raczy skasowac powiadomienia po oplaceniu abonamentu,dopiero po interwencji telefonicznej kasuje wielce zdziwiona ze ktos dzwoni,a co do ich tv a dokladnie montazu to nawet nie raczy kolegom z serwisu przekazac zlecenia i za kazdym razem odklada termin realizacji z miesiaca na miesiac,osobiscie juz prawie miesiac czekam , a niby tak sprawnie instaluja 2-3 dni

ExMS

Pracowałem tam, dzięki tej firmie dużo się nauczyłem i dzięki temu znalazłem lepszą pracę. Nie wiem o co wam chodzi ludzie. Same banalne frazesy bez jakiegokolwiek uzasadnienie.

xxx

Firma dno!!! Tak samo jak ich usługi!

świdniczani
@xxx 31.05.2016 19:54
Firma dno!!! Tak samo jak ich usługi!

a coś więcej na ten temat? coś konkretnego? bo ciężko się kierować taką opinią...pracowałeś tam czy jesteś ich abonentem...bo zastanawiam się nad złożeniem tam cv. pozdrawim.

red
@świdniczani 01.06.2016 12:28

Jeśli masz możliwości szukaj dalej! Jeśli nie dalej szukaj!!!

Masz coś do powiedzenia na temat firmy Marsoft S.A.? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Zostaw opinię o Marsoft S.A. - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marsoft S.A.