Zakład Drobiarski Wojciech Buchholc

Gniszewo

Opinie o Zakład Drobiarski Wojciech Buchholc

anonymous

Nie jest tak jak pisze pracownik o firmie res-drób, Ludzie nie chcieli by pracować ale dużo zarabiać.Wiadomo,że dużo firm ma kłopoty finansowe.Z tego wpisu wynika,że ten pracownik chciałby uzyskiwać z małego zakładziku złote góry.Niech się cieszy,że w małej wiosce ma pracę i że istnieje tam ten zakład.

Ludzie robia od rana do wieczora a pieniedzy za wykonana prace nie widac. Tak res-drop buchholc postepuje z ludzmi a jak ktos sie odezwie to zaraz wysylaja do domu. O odzierz zmienna trzeba prosic sie miesiacami. Maszyny to kawalek po kawalku odpada tasmy sa brudne mieso spadnie na podloge jest podniesione i wkladane na klase 1 zadnego szacunku dla ludzi wiecznie tylko klamstwa ze strony pracownikow z biura. Ciagle nie maja na wyplaty dla ludzi. Jak uda sprzedac im sie skury to 50 zl ludziom zaliczki daja. Taka jest prawda o firmie RES-DROB BUCHHOLC

Zostaw opinię o Zakład Drobiarski Wojciech Buchholc - Gniszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Drobiarski Wojciech Buchholc