Zakład Drobiarski Wojciech Buchholc

Gniszewo

Zakład Drobiarski Wojciech Buchholc

Opinie o Zakład Drobiarski Wojciech Buchholc

Kamil

@Tylko tyle, czy obecnie sytuacja w firmie uległa poprawie? Sprawy z zaległym wynagrodzeniem zostały rozwiązane? Czy zmiany w firmie spowodowały, że atmosfera w pracy jest lepsza, a relacje z przełożonym bardziej satysfakcjonujące? Pracodawca zapewnia dodatki do wynagrodzenia takie jak premie lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane przez pracodawcę? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę na czas nieokreślony? Podziel się swoim doświadczeniem, pomożesz innym użytkownikom forum poszukującym pracy.

Tylko tyle

Zakład drobiarski Wojciech Buchholc już nie istnieje. Teraz ten zakład nazywa się RD Buchholc. Opinie po wyżej no niestety ale są prawdziwe. Mówiąc w imieniu większości pracownikuw. Chcemy tam pracować i nikt nie chce kokosow zarabiać. Chcemy tylko wypłaty na czas i ludzkiego traktowania przez nowy zarząd jak i przez kadrę kierownicza.

Kamil

Zapraszam osoby związane z firmą Zakład Drobiarski Wojciech Buchholc do dodawania nowych komentarzy! Z wielką ochotą dowiemy się najnowszych wiadomości dotyczących rozwoju tego pracodawcy, kwestii poziomu płacy i warunków pracy. @Anonim, myślisz, że są szanse by firma próbowała w normalny sposób dogadać się ze swoimi pracownikami? Czy pracownicy firmy sami próbują rozwiązać ten spór poprzez inne urzędy?

Anonim

Na ten zakład powinni nasłać kontrolę z PIP to się w głowie nie mieści żeby ludzie pracowali w zakładzie a od 2 czasami 3 miesięcy nie otrzymali swojej pensji. Zakład nie liczy się z niczym ani z tym że ludzie tam pracujący mają rodziny i dzieci które trzeba nakarmić... Jak wytłumaczyć dziecku że przepraszam dziś nie dostaniesz obiadu bo mama czy tata nie dostał pieniędzy.... To chore nie polecam tego zakładu i jeśli w najbliższym czasie nic się w nim nie zmieni proszę by dany zakład spodziewał się wielu kontroli z różnych instytucji zajmujących się tego typu sprawami.

anonymous

Nie jest tak jak pisze pracownik o firmie res-drób, Ludzie nie chcieli by pracować ale dużo zarabiać.Wiadomo,że dużo firm ma kłopoty finansowe.Z tego wpisu wynika,że ten pracownik chciałby uzyskiwać z małego zakładziku złote góry.Niech się cieszy,że w małej wiosce ma pracę i że istnieje tam ten zakład.

Ludzie robia od rana do wieczora a pieniedzy za wykonana prace nie widac. Tak res-drop buchholc postepuje z ludzmi a jak ktos sie odezwie to zaraz wysylaja do domu. O odzierz zmienna trzeba prosic sie miesiacami. Maszyny to kawalek po kawalku odpada tasmy sa brudne mieso spadnie na podloge jest podniesione i wkladane na klase 1 zadnego szacunku dla ludzi wiecznie tylko klamstwa ze strony pracownikow z biura. Ciagle nie maja na wyplaty dla ludzi. Jak uda sprzedac im sie skury to 50 zl ludziom zaliczki daja. Taka jest prawda o firmie RES-DROB BUCHHOLC

Zostaw opinię o Zakład Drobiarski Wojciech Buchholc - Gniszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Drobiarski Wojciech Buchholc