Opinie o LG w Mława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Mława

Mika

A jak wygląda sprawa urlopu ? Jeśli takowy chce się wziąść czy narzucają bardziej ? A jakiś dzień jeden urlopu w tygodniu jak potrzeba t9 nie ma problemu?

Brygadzista po twardych narkotykach nie polecam

Lek

Ruchajta wszystkich tam tych uchodźców haha Z Ukraina ????????

Damian

LG niech spada z Mławy. Ukraińcy ktorych sprowadzaja robia z Mlawy obwód Mławski :( brakuje tylko zielonych ludzików :P

xyz

polecam

Lun

W Biedronce Lidl ludzie więcej zarabiają ! Ludzie cencie się Ukraińcy więcej zarabiają jak wy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora) kolchoz koreański coś to nie Korea Północna

smiechawa

w tym zakładzie najgorsi są mistrzowie brygadziści oni dopiero nie szanują człowieka. dla ludzi sa szmatami i nie wiem jak spokojnie mogą patrzeć w lustro wielki mi mistrz ludzie maja własne firmy i wysokie stanowiska oraz zarobki a jednak potrafią poszanować człowieka nie polecam pracy w tym miejscu to oboz który tworza polacy polakom wiadomo jak nie ma pracy nigdzie to trzeba to znosic ale trzeba mieć silna psychikę. mistrz hehehe wielki pan a na ulicy nie spojrzy ludzom w oczy bo dostalby w ryj ityle. bylam świadkiem takiej sytuacji i szczerze to gdybym mogla to bym mu poprawila

york
@smiechawa

mam zamiar zlozyc cv do lg jak slyszez wypowiedi to sami rozparzency troche wladzy i szubienica oj szanujcie sie polaczki za granica sam pracowalem ta sama historia z polakamy niedaj boze ze niemiec euro dolozy zazerli by czlowieka sami podpieerr daaa la czeeeeeeee smoluchy ida za soba a nasz narod jak pies prykro si wypowiadac o polakach ale tak jest

Były

LG samo w sobie jest normalnym zakładem pracy jak większość lecz rowolizy takie jak dyrektorek Siemion po nie udanym zabiegu na mózgu stosuje mobbing. Okropne że można być taką mendą dla pieniędzy...

Lun

Jak by płacili to by ludzi mieli !

Lun

Koreańska firma polska rzeczywistość praca dużo mamy mało

bączek

W firmie lg są łamane prawa pracownicze a w przypadku przestoju z winy zakładu czy jakiś zaniedbań to pracownik idzie na przymusowy urlop czy mu się podoba czy nie.Firma powinna w takim przypadku płacic postojowe chyba .....generalnie dno za najniższą krajową .

Mławianin

Godna płaca ale również właściwa atmosfera i traktowanie ludzi to podstawa pozyskania dobrego pracownika,w imię zasady żyj i pozwól na to również innym. Będąc na ostatnich targach pracy w Mławie usłyszałem od Pani która miała godnie reprezentować i zachęcać do pracy w firmie Heesung niesamowitą wypowiedź.Cytuję „Znowu nam się zwali dziś ta hołota…..”.Czy muszę coś jeszcze od siebie dodawać?

Iwona

@płaszczak, chcę Cię zapewnić, że nie współpracuję z firmą LG. Zainteresował mnie post użytkownika Adam i chciałam, żeby go rozwinął, bo być może inni użytkownicy interesujący się tą firmą jako pracodawcą też chcieliby się czegoś więcej dowiedzieć o warunkach pracy w tej firmie. Jeżeli Twoja opinia na temat tego pracodawcy jest inna, to proszę Cię o pozostawienie wpisu. Każda perspektywa jest cenna.

Iwona

@Adam Twoja opinia przedstawiła w bardzo pozytywny sposób LG. Twoja historia z tą firmą jest przykładem, tego że, pracodawca ten umożliwia rozwój ścieżki kariery swoim pracownikom. Opowiesz nam co Ci się najbardziej podobało w miejscu Twojej pracy? Jaka panowała atmosfera?

płaszczak
@Iwona

@iwona dostajesz wynagrodzenie od swojego koreańskiego szefa od posta czy to twój zakres obowiązków ?

Witam a ja pracowałem w LG i byłem bardzo zadowolony,jeżeli ktos ma troche sprytu i jest kumaty to można awansować,oczywiście nie odrazu ale napewno jest taka możliwość.Pieniądze nie były złe z czasem zaczęły sie zwiększać poznałem wspaniałych ludzi i wydaje mi sie że to też kwestia podejścia do pracy dużo daje.Jestem optymistą który chce dobrze zarabiać,uczyłem sie wielu procesów podpytywałem co do czego i jak co zamontować i tak ze zwykłego pracownika awansowałem na brygadziste a juz po 3 miesiącach pózniej zaproponowano mi stanowisko mistrza.Podjąłem sie wyzwania i miałem super pieniądze.Miałem wyjazdy na delegacje do Finlandii nie narzekałem i szedłem do przodu.Nie ma co słuchać tych negatywnych komentarzy ludzi albo sobie nie radzili w pracy albo wiecznie im cos nie pasowało bo takie charaktery też sie znajdą.Myślcie optymistycznie i poprostu pracujcie a sukcesy same przyjdą.Dziś juz nie pracuje na produkcji bo jestem za granicą i zarabiam jeszcze lepsze pieniądze ale gdy tylko wróce do kraju to nawet sie nie zastanawiam i wracam do LG,miłego dnia życze pozdrawiam.

Pracownicy okradają tą firmę żenada.

Ciekawus

Na ile zmian pracuje się w tym zakładzie?

piotR

Wiadomo, że w stolicy są większe możliwości, ale tutaj też można sobie poradzić. Tu macie opisane największe lokalne firmy http://praca-mazowieckie.pl/gdzie-po-prace-w-mlawie/ . Ja pracuję jako kierowca i może nie jest to super płatna praca, ale w takiej miejscowości wystarczy na życie.

Eldorrr

a nie myślicie o przeprowadzce do innego miasta, żeby znaleźć lepsza pracę? Wielu znajomych wyjechało do Warszawy i też się zaczynam zastanawiać nad taką opcją.

Iwona

@Ninker trwa właśnie rekrutacja na Młodszego Inżyniera w Dziale Inżynierii Produkcji. Mógłbyś powiedzieć jak wygląda praca w tym dziale? Czego mogą się spodziewać osoby, które prześlą swoje CV?

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Mława

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG