Opinie o LG w Mława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Mława

Iwona

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy? Jakie benefity zapewnia pracodawca?

Pracowałam w LG Electronics przez krótki czas i zrezygnowałam. Akurat nie miałam źle bo nie trafiłam na linie. Naprawdę z początku "było" miło ale po czasie zobaczyłam jak tam jest. BHP trwało z 2 tyg. dla tych pracowników którzy byli szkoleni by pracowac na linii.Wybrali tych którzy już pracowali kiedyś w LG. A teraz przyszli do tej nowej Koreańskiej. Resztę trzymali bo mieli z nich zysk a jak już ruszyła linia nie przedłużyli tym osobom umowy bo "nie sprawdzili" się na linii. Haha dobre. Bo przy linii nawet nie stali co niektórzy. Jeszcze jak byli Ci Główni Koreańczycy to tak krzyczeli jak na dzieci w podstawówce. Zero kultury co niektórzy. Szacunek za Szacunek

Dupa

Widać że wy w tym lg wszyscy cieżko pracujecie.a po czym ?!po tym jak szybko ładujecie cieżarowki.ostatnio 9h odjebałem.a parking pozostawia wiele do zyczenia jak i zaplecze sanitarne a dosłownie jego brak.no i przedewszystkim czas ładowania.Żenada.

Acha355

Telefon oddany na gwarancje 13 stycznia z warszawy ( przesylka kurierska) naprawiony i dostarczony z powrotem 16 stycznia;) wszystko idealnie i sprawnie. Pozdrawiam Asia

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Praca przy towarowaniu sklepu budowlanego Mława
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
ex

Dodam , że ostatnio pozwalniano i mistrzów i brygadzistów , pozwalniano kilka osób za małe strajki tak by wymusić dyscyplinę wśród reszty załogi.

ex

Przeczytałem wszystkie opinie a nie jest ich dużo przy tak dużej rotacji jaka tam jest. Nikt nie napisał o przerwach i odległościach jakie pracownik ma do pokonania by iśc do wc czy na papieroska plus kolejki tam.Dla mnie to są obozowe regulaminy. Słuchanie muzyki przez telefon jest zabronione i karane. Wielu może na chwilę usiaść gdy jest krótka przerwa ale wielu musi stać jak w (usunięte przez administratora) Niedługo kończę tam krótką przygodę z nimi a każdy może spróbować plusów i minusów np.na produkcji.Wiele opinii jest prawdziwych gdzie człowiek jest nikim.

Jaum

W tej chwili Młodszy Inżynier - Mechanik w Dziale Badawczo-Rozwojowym ma tutaj najlepsze umowy, najeensowniejsze pensje i w ogóle atmosferę najlepszą, ja bym bardzo polecał spróbować nim zostac i wysłać CV

KTOS

Nie rozumie wielu opini na temat LG,praca w tej firmie nie jest praca ciezka,najgorsze jest stanie osiem czy dziesiec godzin ale sa prace o duzo ciezsze i tez nie za wiele wieksza pensje Ktos kto wypisuje ze jest tak zle nie pracowal chyba nigdzie indziej,co by powiedzial na prace w polu na sloncu albo w deszczu bez umowy i za niewiele wiecej niz w LG,a praca w sklepach gdzie trzeba dzwigac towar i czesto szarpac sie z niemilymi klientami,a moze popracowli by na budowie za 10 na godzine A w LG stoisz w cieple na leb ci nie pada wpinasz kabelek,wkrecasz srubke albo jakies naklejki kleisz,czy to taka ciezka praca Kazda praca ma wady i zalety ale wiekszosc to chyba chcialaby lezec na kanapie i za to brac pieniadze i pewnie tez by zaczela narzekac

@KTOS

Co ty masz za pojęcie na ten temat.

KTOS
@ja

Mam i to duze bo pracowalam w LG bardzo długo Fakt że niektórzy mistrzowie,czy brygadziści są bardzo hamscy i nadużywają swojego stanowiska Taki jeden Rafał z lini nr 1 ten to zupełnie nie ma szacunku do żadnego praownika na lini,no może tylko do swojej przyjaciólki Madzi W każdej pracy są ludzie i taborety,no ale cóż trzeba gdzieś pracować,tym bardziej że w Polsce nie ma za dużo ofert pracy,zwłaszcza dla ludzi bez wykształcenia ale uwierzcie mi są jeszcze gorsze firmy

To jakaś niepoważna firma, trzeba takie omijać z daleka, starałam się do nich do biura, zaprosili na rozmowę i ją odwołali godzinę przed! Powiedzieli że wczoraj kogoś przyjęli i żeby już nie przyjeżdżać. Wcisneli pewnie jakiegoś brata czy córkę a sam nabór to była przykrywka

Oldman

Prawda o pracy w Lg jest rozna. Inni sobie chwala bo pracuja w systemie jednozmianowym. Pracownicy funkcyjni pracujacy na trzy zmiany maja ciezko. Praca na nocki nie jest latwa zwlaszcza dla ludzi starszych. Wiadomo pracowac trzeba ale trzy zmiany to nie wszystko. Czasem a nawet czesto trzeba przychodzic do pracy w weekendy. Zawsze przed i po urlopie jest taka sytuacja ze przez dwa miesiace zaklad tego wymaga by przychodzic do pracy w 6 a nawet 7 dni w tygodniu. Osoby ktore nie przyjda w sobote badz niedziele sa karani upomieniami ale to sa rzadkie przypadki. Niedziele sa wyplacana przy najblizszej wyplacie a soboty placa co 4 miesiace. Placa? No niby tak mowia ale pracodawca kaze odbierac nadgodziny za dzien wolny w tygodniu by nie wyplacac wynagrodzenia za nadgodziny. Jesli szukacie tu pracy to w biurze posiedzicie na dupsku a na produkcji bedziecie chorować

Adi

Fachowa pomoc, super.

kulek

Dzisiaj Puls biznesu podał informację, że LG wychodzi z Mławy, przenoszą się do Wrocławia.

Pracuję w LG
@kulek

Masz złe informacje. To właśnie z Wrocławia przenoszą produkcję TV do Mławy. Tam zostaje AGD.

Pracuję w LG

Mezan, z tego co się orientuję to wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę. Akurat pod tym względem nie ma żadnego problemu. Największy problem tego zakładu to zarobki. Jeśli nie planujesz zatrudnić się jako pracownik "biurowy" to możesz liczyć na najniższą krajową i zero szans na jakąkolwiek podwyżkę.

pola

Nie wiecie czy może przyjmują do lg ? badź do Brc kobiety ? :)

pracownik lg

neos..spróbuj...pracuje 6 lat a są i tacy co 15 i mówią to samo każdego dnia...niech mnie zwolnią w końcu-ruszę sie żeby coś znależć lepszego,a tak normalny człowiek mający kredyt i rodzinę nie może sobie pozwolić na ryzyko dłuższego siedzenia w domu.tu pensja 10 jest(-moja ostatnia 1300 zł.)więc człowiek po prostu robi swoje .a traktowanie ludzi :-) właśnie tu ludzi nie traktuje sie jak ludzi.Może ci na górze pracownicy pseudo -biurowi mają więcej wykorzystując prace roboli biorą większe pieniądze.

pracownik lg

Jestem członkiem tej wielkiej pięknej rodziny od ponad 6 lat i tyle tylko powiem że godziny pracy są dobre i socjal...reszta ...bez komentarza .od ponad 6 lat najnizsza pensja,ponizanie,pogardzanie,zero motywacji ,coraz wiecej wymagań,zero szcunku.Ciągłe straszenie...zwolnieniem przenoszeniem...kierownicy pomiatają ludzmi...niestety nie ma wyjścia..

marian.wilczarek

Firma się cofa. Szukają oszczędności na wszystkim najbardziej na ludziach. Płacą marnie i jeszcze łapią się każdej ustawy w kodeksie pracy na + dla nich oczywiście. Pozdrawiam Zapraszam do warszawy

jj

Jaki szacun i co jeszcze pogłaskają cię po główce. No proszę.

Pracuje w LG od 5 lat...oprócz socjalu nie ma tam nic dobrego,paczki dla dzieci,kolonie,bilety do kina i tyle.i nawet jesli człowiek pracuje uczciwie to NIGDY nie zostanie doceniony,nie płaca za nadgodziny,zmieniają godz pracy jak im sie podoba nie pytając nikogo,jeśli nie pasuje przy najblizszej okazji cie zwolnią lub przeniosą.Krzyczą,czepiaja sie wszystkiego bzdur nigdy pracy.ciagle zastraszanie i zakazy,a jak była wizyta inspekcji pracy dali ludziom wolne żeby nie widziała inspekcja tego calego burdelu.psychicznie ludzi wykańczaja bo wiedzą że trzeba robić za te nawet marne 1300....ciekawe czy jeden czy drugi kierowniczek wyżyłby za taką pensje..panie moszczynski? co dałbyś rade? gnoju jeden

do specjalistów celnych

od niedawna wisi ogłoszenie agenta celnego, proponuje się głęboko zastanowić czy chce się zmarnować 1,2,3 lata zycia i do tego jeszcze za marną jałmużnę.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Mława

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG