opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Departner

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 240 ocen
Opinie(137)
Dodaj opinię
Oferty pracy(5)
Aktualności(3)

Opinie(137)

Dodaj opinię
Oferty pracy(5)
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasza flota
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Nasza flota

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o Departner Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Departner Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Departner Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    15.05.2025 14:17

    Pracownik

    .
    ReviewUserIcon
    RG

    15.05.2025 13:43

    Pracownik

    Wszystko Ok jasne zasady współpracy, rozliczenie ZAWSZE na czas, bardzo fajni ludzie Gorąco Polecam
    ReviewUserIcon
    Eugeniusz

    14.05.2025 19:04

    Pracownik

    Żałuj że nie jest znami właściciele są naprawdę wspanil panie Aleksandra i pani Anna oraz pan Bartek i dima starając się by zawsze udzielić pomocy szacun dla całej załogi z poważaniem Eugeniusz
    ReviewUserIcon
    Artur

    11.05.2025 23:50

    Pracownik

    Elastyczny grafik, wypłata na czas, dobry sposób na dodatkową pracę wspaniały koordynator w Lublinie Bartek, spokojny, opanowany bardzo porządny człowiek pozdrawiam

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do Departner Sp. z o.o.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Jozef

    11.05.2025 22:34

    Pracownik

    Ok
    ReviewUserIcon
    Gregory

    11.05.2025 21:04

    Pracownik

    Rzetelna firma dobry kontakt polecam
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    11.05.2025 20:53

    Pracownik

    Polecam
    ReviewUserIcon
    Marcin

    11.05.2025 20:45

    Pracownik

    Pracuję we współpracy z naszym partnerem flotowym zajmującym się przewozem osób i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to świetne miejsce do pracy. Zespół jest zgrany, atmosfera bardzo przyjazna, a grafik elastyczny – co jest ogromnym atutem, szczególnie przy łączeniu pracy z innymi obowiązkami. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Kierownik, która jest zawsze miła, uprzejma i pomocna – niezależnie od sytuacji. Obsługa ze strony floty działa praktycznie 24 godziny na dobę – zawsze można liczyć na wsparcie, szybkie reakcje i rozwiązanie ewentualnych problemów. Cieszę się, że mogę być częścią tak dobrze zorganizowanego i profesjonalnego zespołu.
    ReviewUserIcon
    Bambo

    11.05.2025 05:54

    Pracownik

    Samochody świerze czyli nowe. Macx2 lata. Kierowców wielu nie znam osobiście ale życzliwość na mieście jest. Jeżeli rozpoznajemy swoją flotę pozdrawiamy się serdecznie. Z każdym można się dogadać I do tej pory nie było problemów. Mam nadzieję że tak zostanie.
    ReviewUserIcon
    Daniel Toruń

    10.05.2025 22:32

    Pracownik

    Witam. Polecam DEPartner. Po kolku dniach pracy widoczne są efekty... Nowe auta, bezproblemowy kontakt z menager... Brak ukrytych kosztów... Jestem zadowolony, będę polecał firmę innym kierowcom. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    10.05.2025 22:01

    Pracownik

    Pracuję w Firmie od 7miesiecy we Włocławku. Praca fajna, grafik elastyczny, wypłata na czas bez problemu, auta nowe, przyjazna atmosfera, koordynatorzy na najwyższym poziomie, współpracownicy pomocni i życzliwi. Jeśli jeździć to tylko z DePartner ????
    ReviewUserIcon
    WS

    10.05.2025 22:01

    Pracownik

    Elastyczny grafik, przejrzyste rozliczenia i punktualne przelewy. Dobrze funkcjonująca komunikacja z koordynatorem w Tarnowie. Flota to max. 2 letnie samochody, dobrze wyposażone. Generalnie mogę polecić.
    ReviewUserIcon
    Rohan

    10.05.2025 21:46

    Pracownik

    Polecam tego partnera!
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Departner Sp. z o.o.

    Kierowca/czyni kategorii B

    Departner Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    6000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Kierowca/czyni aplikacji Uber i Bolt - tygodniowe wypłaty, elastyczny grafik

    Departner Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Płock

    WalletIcon

    6000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik administracyjno-biurowy

    Departner Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    WalletIcon

    5000 - 9000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Kierowca/czyni kat B

    Departner Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Radom

    WalletIcon

    6000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Kierowca/czyni aplikacji Uber i Bolt - elastyczny grafik

    Departner Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    6000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Marcin

    10.05.2025 20:46

    Były pracownik

    Fajna firma, kierowcy super...
    ReviewUserIcon
    BB

    10.05.2025 19:10

    Były pracownik

    Pracowałam w biurze. Pracę wspominam bardzo pozytywnie. Super atmosfera. Wypłata adekwatna do powierzonych obowiązków. Bardzo rzetelna firma.
    ReviewUserIcon
    Nie wiem

    10.05.2025 19:10

    Pracownik

    Bez komentarza
    ReviewUserIcon
    Karol

    10.05.2025 18:51

    Były pracownik

    .
    ReviewUserIcon
    Paweł

    10.05.2025 18:30

    Pracownik

    Wszystko gra jak należy ????????
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    10.05.2025 18:19

    Pracownik

    Dobra peaca
    ReviewUserIcon
    Antonio

    10.05.2025 18:03

    Pracownik

    Pracuje w mieście Rzeszów, w skrócie wypłata na czas, elastyczność w grafiku i na prawdę można się dogadać w różnych godzinach pracy, pomocna atmosfera, jeśli nie stwarzasz problemów to i tobie nikt nie robi problemów. Auta nowe, serwisowane na bieżąco i zdecydowanie na plus ubezpieczenie od uszkodzenia auta, więc masz pewność że jeśli coś uszkodzisz, za to nie zapłacisz, oczywiście pamiętając że to nie działa jeśli ktoś ciągle auta rozwala, na to nie ma ubezpieczenia. W porównaniu do wszystkich innych partnerów w naszym mieście w formacie jazdy na grafiku i podziale zarobków 50/50, jest to najlepszą opcja.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Departner?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    10.05.2025 18:01

    Pracownik

    Pracuję w Olsztynie, od początku istnienia tu oddziału. Skusiłem sie na współpracę, gdyż firma oferowała m.in. jeżdżenie na umowę zlecenie, według grafiku, na dyżurach w wybrane przeze mnie dni, a taka elastyczność zatrudnienia bardzo mi pasowała. Gdy muszę mieć kilka dni na załatwienie swoich spraw, zgłaszam to wcześniej koordynatorce i wtedy np. w danym tygodniu nie jeżdżę. Za paliwo płacę kartą flotową, praktycznie ponoszę tylko koszty odkurzenia i umycia (jeżeli trzeba) samochodu po dyżurze. Z kolegami (oraz koleżankami) umawiamy się, gdzie przekazujemy sobie samochód, w razie potrzeby podwożąc zmiennika do domu. Firma zabiera co prawda połowę mojego wynagrodzenia z odbytych kursów, ale nie obchodzą mnie żadne koszty związane z eksploatacją i serwisowaniem samochodów (nowe, eleganckie hybrydy Toyoty), a w razie jakiejś awarii jestem przenoszony na inny. Fajne jest też ubezpieczenie od konsekwencji spowodowania niechcącego uszkodzenia samochodu - dzięki temu mam duży komfort pracy. Z przerwami na rozprostowanie nóg, śniadanie czy załatwienie się, nie trzeba się ukrywać, jak w niektórych konkurencyjnych firmach w mieście Przejrzyste finanse, wypłaty na czas i bardzo dobra atmosfera w pracy (koordynatorka, szefostwo, obsługa floty) - to wszystko sprawia, że mogę polecić Departnera jako najlepszą taksówkowa firmę flotową w Olsztynie.
    ReviewUserIcon
    Konrad

    10.05.2025 17:51

    Pracownik

    Pracodawca uczciwy, rozumie z czym boryka się każdy kierowca, konsekwentny w swoich działaniach, a przede wszystkim wyrozumiały. Wypłaty Terminowe i bez żadnych migań się od zapłaty, wszelkie problemy rozwiązywane są szybko i sprawnie, a samo wsparcie dla kierowcy jest na najwyższym poziomie
    ReviewUserIcon
    Piotr

    10.05.2025 17:50

    Pracownik

    Firma bardzo dobra, wypłaty na czas koordynatorzy super można liczyć na pomoc. Polecam bardzo serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    10.05.2025 17:47

    Pracownik

    Wszystko ok, rozliczenia na czas.
    ReviewUserIcon
    Patryk

    10.05.2025 17:37

    Pracownik

    Pracuje od samego początku w mieście Toruń. Wsparcie i współpraca z koordynatorem na najwyższym poziomie zawsze pomocna, często nawet późno w nocy lub weekendy. Wypłaty zawsze na czas i bez obcinania za różne rzeczy wszystko jasno i klarownie. Auta nowe i serwisowane na bieżąco. Bardzo dobre warunki współpracy( nie płacisz za wynajem auta lub paliwo co jest super sprawą) dodatkowo mega opcja posiadania dodatkowego ubezpieczenia które chroni cie w razie wypadku. Elastyczny grafik ustalany co tydzień, dostosowany do potrzeb kierowców co w moim przypadku się sprawdza idealnie. Naprawdę polecam każdemu.
    ReviewUserIcon
    Radosław

    10.05.2025 17:24

    Pracownik

    Hejka zapraszam do jazdy super firma super atmosfera no a zarobki to LOTTO JAK MASZ SZCZESCIE TO ZAROBISZ POLECAM????????????????????

    Kontakt - Departner Sp. z o.o.

    Opolska 12 lok. 106 31-323 Kraków

    NIP:9452278566

    REGON:526245770

    KRS:0001055295

    https://departner.pl/
    Branża główna: Przewóz osób

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    mizerat

    10.05.2025 16:58

    Pracownik

    Bardzo przyzwoita firma.
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    10.05.2025 16:55

    Pracownik

    Firma jest w porządku, jeżdżę od 10 tygodni,to mój 3 partner,dotychczas najlepszy.Administrator na najwyższym poziomie
    ReviewUserIcon
    Dominik

    10.05.2025 16:51

    Pracownik

    Świetna współpraca, wypłaty zawsze na czas, same nowe auta serwisowane na bieżąco. Jeżdżę w mieście Rzeszów, świetni koordynatorzy, gorąco polecam!
    ReviewUserIcon
    Jacek

    10.05.2025 16:51

    Pracownik

    Bardzo dobra atmosfera
    ReviewUserIcon
    Monika (uri)

    10.05.2025 16:48

    Pracownik

    Polecam pracuje od 2 lat wypłata na czas samochody nowe na bieżąco serwisowane
    ReviewUserIcon
    Luk

    10.05.2025 16:46

    Pracownik

    Pracodawca godny polecenia, ustalone warunki współpracy przedstawione na początku jej zawarcia sumiennie wypełniane podczas jej trwania. Wynagrodzenie nie jest zaniżane i zawsze na czas. W razie problemu pomoc merytoryczna oraz serwisowa.
    ReviewUserIcon
    Pawcioo

    10.05.2025 16:44

    Pracownik

    Bardzo polecam pracuje w Tarnowie od 3 miesięcy super koordynatorka zawsze pomoże jak jest jakiś problem wypłaty zawsze na czas polecam gorąco ????????????
    ReviewUserIcon
    ruteckii

    10.05.2025 16:41

    Pracownik

    Elokwentna fenomenalna wszystko co najlepsze pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Byniu

    10.05.2025 16:39

    Pracownik

    Konkretna i przyjazna pracownikom firma. Wypłaty na czas, bezproblemowa współpraca, nowe i komfortowe samochody. Pomoc w każdej sytuacji podczas pracy i nie tylko. W mieście Rzeszowie Koorydnatorzy Pani Kasia i Pan Sebastian oraz reszta ekipy kierowców to prawdziwe złoto.
    ReviewUserIcon
    Monika

    10.05.2025 16:39

    Pracownik

    Pracuję tu od roku i nigdy nie było problemu z wypłatą, samochody ok, fantastyczna koordynatorka na Tarnowie. Elastyczny grafik.
    ReviewUserIcon
    Patryk

    10.05.2025 16:35

    Pracownik

    Bardzo dobry kontakt z koordynatorami, jasne warunki współpracy, wynagrodzenie zawsze na czas, auta w super stanie wszystko wzorowo Polecam serdecznie!
    ReviewUserIcon
    Jakub

    10.05.2025 16:35

    Pracownik

    Bezproblemowe rozliczenia zawsze na czas. Dobry kontakt z koordynatorem.
    ReviewUserIcon
    Paweł Płock

    10.05.2025 16:35

    Pracownik

    Najlepsza flota w której pracowałem i nadal pracuje.
    ReviewUserIcon
    Paula

    10.05.2025 16:34

    Pracownik

    Pracuje w firmie parę miesięcy kasa na czas auta nowe Polecam

    Zostaw merytoryczną opinię o Departner Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.