opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Departner

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 240 ocen
Opinie(137)
Dodaj opinię
Oferty pracy(5)
Aktualności(3)

Opinie(137)

Dodaj opinię
Oferty pracy(5)
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasza flota
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Nasza flota

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o Departner Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Departner Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Departner Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Endrju

    04.06.2025 19:33

    Pracownik

    Jest ok. Elastyczny grafik. Bardzo dobry tabor. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Jakub G.

    04.06.2025 18:29

    Pracownik

    Polecam firmę Departner, wypłaty punktualne, samochody nowe, koledzy i koleżanki w porządku, no i czego tu więcej chcieć.
    ReviewUserIcon
    Adr

    04.06.2025 18:12

    Pracownik

    Bardzo dobry firma co chwila rozwija się z napływem nowych pojazdów i kierowców . W razie potrzeby i trudności bardzo szybko i sprawnie można dostać wsparcie z każdej strony
    ReviewUserIcon
    Karol

    04.06.2025 18:09

    Pracownik

    Oddzial Olsztyn. Przyjazna atmosfera. Pani koordynator wymagajaca ale zawsze mozna liczyc na jej wsparcie. Wynagrodzenie wyplacane co tydzien zawsze na czas! Polecam.

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do Departner Sp. z o.o.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Kamil

    04.06.2025 17:48

    Pracownik

    Najlepsza Koordynatorka Pani Asia z Olsztyna super podejście uczciwość rzetelność zawsze pomoże doradzi Polecam
    ReviewUserIcon
    Pawel

    04.06.2025 17:46

    Pracownik

    Mega fajna firma, super ludzie i atmosfera, polecam z całego serca!
    ReviewUserIcon
    Andrzej B.

    04.06.2025 15:24

    Pracownik

    Pracuje w firmię od ponad pół roku, współpraca z managerem jest na bardzo wysokim poziomie można się do niej zgłosić z każdym problemem który jest natychmiast rozwiązywany. Pod nieobecność managera organizowane jest równie dobre zastępstwo. Grafik ustala się pod siebie, nie ma problemów ze zmianą zatwierdzonego już grafiku gdy ci coś wypadnie. Kierowcy pomagają sobie wzajemnie we wszystkich problemach i chętnie dzielą się swoim doswiadczeniem. Auta są praktycznie nowe, max 2 lata, automaty, nawet po 12 godzinnej zmianie nie czuje się w nich zmęczenia. Warunki finansowe są jasne i uczciwe, wypłaty wynagrodzenia zawsze na czas. Jako jedyna firma posiada ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków więc nie płacisz za nieumyślne uszkodzenia auta. Polecam pracę w firmie DEpartner. Według mnie najlepszy partner flotowy w Olsztynie.
    ReviewUserIcon
    Damian G

    04.06.2025 11:11

    Pracownik

    Jako pracownik oddziału w Olsztynie jak najbardziej polecam. Wzorowa atmosfera, elastyczne godziny pracy, wypłaty zawsze na czas, nowe i wygodne auta. Klasa
    ReviewUserIcon
    Kamil

    04.06.2025 12:24

    Pracownik

    Współpraca z DEPartner to sama przyjemność. Przelewy zawsze na czas. Super kontakt z biurem ( niezastąpiona Pani Joanna) oraz z kierowcami.
    ReviewUserIcon
    Filip K

    04.06.2025 11:31

    Pracownik

    Pracuję w DEPartner i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to świetne miejsce do rozwoju zawodowego. Panuje tu przyjazna atmosfera, zespół jest pomocny i zaangażowany, a przełożeni wspierają inicjatywę i doceniają zaangażowanie. Firma stawia na jakość i uczciwość, co przekłada się na dobrą współpracę zarówno wewnątrz zespołu, jak i z klientami. Polecam z czystym sumieniem!
    ReviewUserIcon
    Łukasz Zajączkowski

    04.06.2025 11:28

    Pracownik

    Nowa flota samochodów, współpraca koordynatorów regionalnych z kierowcami na najwyższym poziomie, dbałość o pasażera na każdym kroku co da się usłyszeć od samych pasażerów. Polecam nawiązanie współpracy oraz korzystanie z usług przewozowych. Jak dla mnie w kwestii współpracy wzór do naśladowania.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    30.05.2025 11:50

    Pracownik

    Odział Radom. Firma rzetelna, czytelne zasady, pomoc koordynatora i floty o każdej porze dnia i nocy. Rozliczenia na czas Ogólnie wszystko 10/10. Polecam każdemu.
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    28.05.2025 12:34

    Były pracownik

    Współpraca z firmą DEPartner w Olsztynie to naprawdę pozytywne doświadczenie. Od początku wszystko było jasno i uczciwie przedstawione, bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Świetna atmosfera, profesjonalne podejście oraz ogromne wsparcie ze strony koordynatorów — szczególnie Pani Joanny, która zawsze służy pomocą i dba o dobrą komunikację z kierowcami. Auta zadbane i regularnie serwisowane, więc praca była komfortowa i bezpieczna. Polecam każdemu, kto szuka uczciwego i zorganizowanego partnera do współpracy jako kierowca!
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Departner Sp. z o.o.

    Kierowca/czyni kategorii B

    Departner Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    6000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Kierowca/czyni aplikacji Uber i Bolt - tygodniowe wypłaty, elastyczny grafik

    Departner Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Płock

    WalletIcon

    6000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik administracyjno-biurowy

    Departner Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Lublin

    WalletIcon

    5000 - 9000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Kierowca/czyni kat B

    Departner Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Radom

    WalletIcon

    6000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Kierowca/czyni aplikacji Uber i Bolt - elastyczny grafik

    Departner Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    6000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Tomek

    26.05.2025 20:29

    Pracownik

    Fajna robota. Luźny grafik, do tego pozytywna atmosfera.
    ReviewUserIcon
    Jerzy Lewicki

    26.05.2025 14:24

    Pracownik

    W mojej opinii współpraca jest pozytywna.
    ReviewUserIcon
    Lee

    25.05.2025 13:29

    Były pracownik

    Miła obsługa, jasne zasady współpracy, wszystkie rozliczenia solidnie i na czas, pomocni i mili ludzie Aga i Robert, oczywiście Szef też OK. Polecam współpracę
    ReviewUserIcon
    Kamila

    24.05.2025 10:11

    Pracownik

    Polecam
    ReviewUserIcon
    Jakub K

    23.05.2025 20:37

    Pracownik

    Najlepszy partner flotowy w Polsce. Nie płacisz za paliwo i wynajem tylko dzielisz się (usunięte przez administratora). Jako jedyni w Polsce mają ubezpieczenie od spowodowanej kolizji. Płacisz 15zł/tyg i masz ochronę w razie w
    ReviewUserIcon
    Mario

    15.05.2025 14:49

    Pracownik

    Wszystko Ok jasne zasady współpracy, rozliczenie ZAWSZE na czas, bardzo fajni ludzie Gorąco Polecam
    Company logo
    Departner Sp. z o.o.

    22.05.2025 12:23

    Pracodawca

    To piękne słowa – dziękujemy! Twoje zaufanie wiele dla nas znaczy. Trzymamy poziom dla takich ludzi jak Ty!
    ReviewUserIcon
    Grześ

    07.05.2025 09:24

    Pracownik

    Pracuje w Krakowie, dla mnie liczył się elastyczny grafik i opieka koordynatora. Świetnie trafiłem, oprócz tego, że pracuje wtedy kiedy mogę i chce to zawsze jest ktoś pod telefonem w razie potrzeby.
    Company logo
    Departner Sp. z o.o.

    22.05.2025 12:21

    Pracodawca

    Dziękujemy, Grzesiek! Bardzo się cieszymy, że doceniasz przejrzystość zasad oraz jakość naszej floty. Do zobaczenia na trasie! 🚗💨
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Departner?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Krystian

    22.05.2025 10:24

    Pracownik

    Pracuję w DEPARTNER i jestem zadowolony. Kierownictwo jest w porządku – potrafią normalnie porozmawiać i nie traktują pracowników z góry. Wypłaty zawsze na czas, co dla mnie jest bardzo ważne. Auta nowe, sprawne, dobrze się nimi jeździ. Na plus też to, że firma daje możliwości rozwoju – jak ktoś chce się uczyć i rozwijać, to są ku temu warunki. Ogólnie uczciwa firma, warto spróbować.
    ReviewUserIcon
    Gadour

    21.05.2025 15:06

    Pracownik

    Oddział w Rzeszowie. Wspaniała atmosfera, świetni koordynatorzy i sympatyczni kierowcy. Zawsze można liczyć na pomoc. Polecam. :)
    ReviewUserIcon
    Kacperek

    21.05.2025 15:03

    Były pracownik

    Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pracownika, wypłaty na czas i nowoczesne samochody. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Szczybson

    21.05.2025 14:29

    Pracownik

    Najlepszy partner i super ludzie
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    19.05.2025 11:09

    Pracownik

    Pracuję w firmie 1.5 roku. Polecam :)
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.05.2025 14:34

    Pracownik

    Jest Ok.

    Kontakt - Departner Sp. z o.o.

    Opolska 12 lok. 106 31-323 Kraków

    NIP:9452278566

    REGON:526245770

    KRS:0001055295

    https://departner.pl/
    Branża główna: Przewóz osób

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Grzegorz

    16.05.2025 11:08

    Pracownik

    Departner mogę szczerze polecić jako zleceniodawcę wśród korporacji taksówkarskich .Mnie przekonał elastyczny grafik dopasowany do możliwości kierowców z tygodniowym wyprzedzeniem .Cotygodniowe przelewy ze szczegółowym raportem .Nowe wygodne samochody Toyoty Corolla hybryda i Yariss Cross hybryda ,automat. Dobry kontakt z profesjonalnymi koordynatorami 👆U mnie dodatkowa praca .Oddział w Olsztynie
    ReviewUserIcon
    Adam

    15.05.2025 23:18

    Pracownik

    Wszystko można podsumować dwoma słowami. Pełna Profesja. Pani koordynator z Olsztyna to kobieta wysokich lotów i bardzo zaangażowana i pomocną w każdej sprawie. Każdemu polecam współpracę z DEPartner i Panią Asią z Olsztyna
    ReviewUserIcon
    Kamil

    15.05.2025 22:20

    Inne

    Firma bardzo rzetelna. Wypłaty zawsze na czas. Nowoczesna flota, doskonale warunki do współpracy. Przejrzyste warunki i grafiki układane pod kierowcę. Polecam
    ReviewUserIcon
    Slava

    15.05.2025 22:03

    Pracownik

    Bardzo milo mi pracowac w tej kompanii. Fajne podejszcze do kierowcow.
    ReviewUserIcon
    vogel

    15.05.2025 21:57

    Pracownik

    Nie można narzekać wszystko według ustalonych zasad, wynagrodzenie na czas, polecam innym tego pracodawcę. Fajna zgrana załoga.
    ReviewUserIcon
    K

    15.05.2025 20:36

    Pracownik

    Jest wszystko w porządku. Można dopasować grafik do swoich preferencji i możliwości. Samochody bardzo fajne, nowe, przyjemnie się jeździ. Koledzy i koleżanki którzy jeżdżą - można z nimi ładnie porozmawiać. Koordynatorzy dobrze zarządzają, robią co mogą w różnych sytuacjach. Polecam spróbować, rozpocząć, zobaczyć jak się jeździ
    ReviewUserIcon
    Geronimo

    15.05.2025 18:57

    Pracownik

    Co tu dużo pisać - simply the best.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    15.05.2025 17:07

    Pracownik

    Wszystko w porządku, wypłaty są co tydzień beż żadnego spóźnienia i bardzo dobry kontakt koordynarką z Panią Anią z Krakowa.
    ReviewUserIcon
    Tobi

    15.05.2025 16:14

    Pracownik

    Długo szukałem i cieszę się że znalazłem tą pracę,dożywotni szacunek za podejście i wyrozumiałość,bardzo polecam 👍😁
    ReviewUserIcon
    Marek

    15.05.2025 14:42

    Pracownik

    Pracuje od Lipca 2024 i nie narzekam, jasne warunki pracy, rzetelne i uczciwe rozliczanie zarobków, nowe auta. Same plusy. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    15.05.2025 14:34

    Pracownik

    Pracuję w DE Partner Opole około pół roku w charakterze pracy dorywczej – głównie w weekendy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, szczególnie cenię sobie elastyczny grafik, który pozwala mi łączyć pracę z innymi obowiązkami. Firma dysponuje nowymi autami, co zdecydowanie wpływa na komfort pracy. Wypłaty są zawsze terminowe, co jest dużym plusem. Warto również wspomnieć o profesjonalnym podejściu koordynatora, Pana Szymona – zawsze pomocny i otwarty na rozmowę. Polecam pracę w DE Partner Opole
    ReviewUserIcon
    Natalia

    15.05.2025 14:25

    Pracownik

    Departner to moja druga firma w której pracuje i szczerze to najlepsza firma na jaką mogłam trafić. Wypłata na czas bo to najważniejsze i wsparcie koordynatora na najwyższym poziomie. POLECAM współpracę z firmą.
    ReviewUserIcon
    Jur

    15.05.2025 14:21

    Pracownik

    Najlepszy dodatkowy zarobek
    ReviewUserIcon
    Kasik

    15.05.2025 14:19

    Pracownik

    Najlepsza firma 😀 bardzo polecam :)

    Zostaw merytoryczną opinię o Departner Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.