Opinie o Muflon w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Muflon. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Muflon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muflon w Wrocław

03.06.2011 godz 12.45 sala numer 6 Sąd Gospodarczy we Wrocławiu na Poznańskiej odbędzie się posiedzenie jawne. Proszę zabrać wyroki, lub nakazy zapłaty z sądu pracy.Będzie walka z [usunięte przez moderatora].

[usunięte przez moderatora] jest naiwna i nie wyciągnęła wniosków,myśli ,że [usunięte przez moderatora] rozwinie jej firmę,guzik ! Na pewno zadba o swoją kieszeń, postawi warunki .Apotem zostawi [usunięte przez moderatora] z większymi długami.

anaj

Oj tupeciarze jakich mało.Założyli nową firmę na super prawnik [usunięte przez moderatora],będą sprzedawać żelazka za super promocyjną cenę 7000 zł.Ale uwaga ,każdy szczęściarz ,który podejmie tam pracę musi sobie to cudo kupić-bo nie ma kasy ,aby zatowarować pracowników.A cały tan super biznes rozkręca ....... kto ? trener wszech czasów wielki przekręt ,magia przyciągania [usunięte przez moderatora].Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To są tupeciarze i na pewno mogą spać spokojnie i przełykać jedzenie bo ich na to stać . A wszystkich pracowników mają w (usunięte przez administratora) i śmieją się że wyrolowali wszystkich na taką kasę .To są ludzie bez sumienia i kiedyś będą smażyć się za to w piekle ,za ludzkie krzywdy które wyrządzili .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Muflon? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
nnnn

TO mało powiedziane

pogodynka

[usunięte przez moderatora] bez sumienia na ludzkiej krzywdzie się wzbogacają aż boli ,,,,,,, jak możecie spać tak beztrosko i jeść cokolwiek jak zostawiliście ludzi bez środków do życia

Muflon2

:) To naprawdę kamikaze,a prezentacje jeszcze robią? bo słyszałam ze samochodów już nie ma:) więc pewnie chodzą na piechotę:)))

A zdziwisz się zostały największe [usunięte przez moderatora]....łups tzn sorry najwierniejsi kamikadze;[usunięte przez moderatora] sztuk 2 i ktoś tam jeszcze

Muflon2

To ktoś tam jeszcze pracuje? Chyba jacyś więźniowie-gratis:))) a z tą reanimacja to nie widzę żadnych szans,bo ludzie się już na nich poznali i nikt nie będzie chciał dla nich pracować:)

muflon

Oczywiście ze kiedyś dawno temu jak rządzili inni prezesowie mowa o [usunięte przez moderatora] to było super .Ale [usunięte przez moderatora] zrobiły [usunięte przez moderatora] z tej firmy

Slavi

Muflon to kiedyś nie był [usunięte przez moderatora],teraz i owszem.Kiedyś była wypłata na czas,super premie i imprezy firmowe finansowane przez szefostwo.Wiec skoro pracowałaś lub pracowałeś w Muflonie to nie [usunięte przez moderatora] ze był kiedyś syf i za czasów [usunięte przez moderatora] nikt tępaka nie zatrudnił,później po ich odejściu brało się wszystkich z ulicy a szkoliła ich [usunięte przez moderatora]:))))Nie mówcie też,że wszyscy kradli bo ja niczego co nie należało do mnie nie tknąłem i znam wielu takich co podobnie jak i ja robili.

muflon

Ciekawe czy [usunięte przez moderatora] smakowało jajko wielkanocne i święconka ,czy choć przez chwile pomyśleli o ludziach którzy przez nich nie mieli nawet na jajko a co dopiero na SZYNKĘ . Ktoś mi kiedyś powiedział że ten co krzywdzi innych kiedyś sam będzie pokrzywdzony i jestem przekonana że to spotka właścicieli tego [usunięte przez moderatora] jakim jest i był Muflon

Oddali komuś kasę? Kurcze szkoda mi tego Muflona,super się pracowało jak był [usunięte przez moderatora].Wtedy to była świetna atmosfera.Pozdrawiam Muflony prócz prezesostwa obecnego.

muflonek

[usunięte przez moderatora].- strzeż się, bo jak staniesz na mojej drodze, to plunę ci w twarz, a jestem chory ( mam kaszel i katar, co oznacza że jestem zaflegmiony ) i nie mam pieniędzy na leki, bo mi je ukradłaś złodziejko !!!!!!

wyślijmy wiązanki z szarfą ,,z ostatnim pożegnaniem\'\',cóż bajka się skończyła jak o rybaku i złotej rybce .Została [usunięte przez moderatora]a ,a przed nią zamiast pałacu....drewniane koryto !!!!!!!!

fakty nikt nie dostanie złamanego grosza. firma jest bankrutem żyjącym od roku tj od odejścia[usunięte przez moderatora] z firmy z wyprzedaży majątku i zadłuzania sie. muflon nie ma majatku-bo to co zostało przejmie komornik na poczet długów wobec wierzycieli. samego nie zapłaconego zusu jest prawie 200 tyś-wiec jedyna mozliwośc to wsadzenie zatorskich do pierdla za [usunięte przez moderatora],co musi wygladać w ten sposób że pracownicy składają doniesienie do PROKURATURY a nie piszą na forum. Kłania sie [usunięte przez moderatora] kodeks karny i widmo kilku lat na klęczkowskiej.A TAM już odpowiednio sie tobą zaopiekują....

załamana

Podobno nie ogłosili upadłości tylko jest podobno komornik na terenie firmy, ale czy wiadomo o co chodzi tak naprawdę, może oni kłamią ja tam pracowałam na początku było spoko, ale teraz normalnie masakra nie płacą mi a ja nie mam z czego żyć i utrzymać rodziny a [usunięte przez moderatora] życzę jak najgorzej jak i całemu prezesostwu, oddajcie kasę (usunięte przez administratora) ludziom, nie można się bogacić na krzywdzie innych :-(

krecik

czy maja ogłosić upadłość czy ktoś coś wie na temat tej ruiny jaką zostawiła [usunięte przez moderatora].

sluchajcie a moze z kazdy z nas kupi kartke pocztowa i wysle ja pani prawnik z zyczeniami i gratulacjami za zdolnosci jakie posiada do prowadzenie firmy

walić muflona

nie dziwie sie ze widywalo sie na miescie [usunięte przez moderatora]. z jakimis blondynami. bo kto by wytrzymal z taka tępotą? rży to jak koń by szczał na blache, ani grosza wiedzy na temat prowadzenia firmy, marketing to czarna magia dla tej kobiety, zero szacunku dla pracownikow, dwulicowosc, jeszcze raz tepota, a [usunięte przez moderatora] ladnie podziekowac synowej za zrojnowanie firmy. ja bym ja na zbity pysk wywalila i kijem nie dotknela! nie rusza sie[usunięte przez moderatora] bo smierdzi! oto i moje zdanie na temat biednej[usunięte przez moderatora] z rogami przyprawionymi przez meza!

Zostaw merytoryczną opinię o Muflon - Wrocław

Muflon