Opinie o Muflon w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Muflon. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Muflon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Muflon w Wrocław

słuszna uwaga z tym pójsciem do \" uwagi\"! Sama jestem eks pracownikiem i chętnie się dołączę do wszelkich zbiorowych form odzyskania zaległych pensji, tym bardziej że absolutny brak skrupułów tej paniusi jest przerażający.Apeluję do wszystkich którzy nie dostali wypłat o wspólne działania, zawsze więcej się osiągnie.

Serdeczna

[usunięte przez moderatora] i co teraz ? Do pracy za 1000 zł będziesz musiała iść ... Bo[usunięte przez moderatora] to raczej do zamiatania ulic się nadawać będzie?

MASAKRA JAKAŚ, MIESIĄC NA UMOWĘ ZLECENIE I PODZIĘKOWALI UPRZEJMIE PRZED WYPŁATĄ CIEKAWE CZEMU? :) NIE PODARUJE JEJ BO NIE MAM NA CHLEB I JA I DZIECI. JEDNAK NA [usunięte przez moderatora] NIE ROBI TO WRAŻENIE, MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZYJDZIE NA NIĄ W KOŃCU CZAS. NIE MOGĘ NA NIĄ PATRZEĆ . NIE CZEKAM AŻ CAŁKIEM UPADNĄ JUŻ DOBRAŁAM SIĘ JEJ [usunięte przez moderatora] MAM NADZIEJĘ, ŻE DOŁOŻĘ KAMYK DO KAMIENI, KTÓRE JĄ PRZYSYPIĄ. LEKCJA POKORY SIĘ KŁANIA WIELKIEJ PANI PRAWNIK Z PRZEROSTEM FORMY NAD TREŚCIĄ.

ktoś

jutro zawożę pismo do PIP - kolejna kara za brak wypłat na czas

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Muflon? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

anonim - 2011-01-24 21:36:05 Fakt życie jest piękne:)[usunięte przez moderatora]15 dni po terminie wypłat i kasy wciąż nie ma!!!Dobrze,że inspekcja pracy już się tym zajmuje.Czyżby ktoś już nie wytrzymał? Inspekcja w styczniu , pewnie w lutym tez byla to i bÃ??dzie w marcu , jak k... nie stÃ??Ã?? na wyplaty dla pracownikÃ?³w to niech sprzeda mienie firmy i zwinie ten bajzel , a nie pie... Ã?¼e nie ma kasy ale bÃ??dzie miaÃ??a , a nowych na zlecenie przyjmuje bo im moÃ?¼na zapÃ??acic do pÃ?³Ã?? roku z opÃ?³Ã?ºnieniem , myÃ??li Ã?¼e jest pseudo prawnikiem i wszystko jej wolno . Mi teÃ?¼ wolno skÃ??adaÃ?? skargÃ?? do PIP ito wlaÃ??nie zrobie bo mam doÃ??Ã?? obowiÃ??zkÃ?³w pracownika , ktÃ?³re musze speÃ??niaÃ?? a ta[usunięte przez moderatora] nie speÃ??nia podstawowego prawa pracodawcy wobec pracownika - wypÃ??aty na czas . To i tak zapÃ??acisz ale jak wolisz z odsedtkami to twÃ?³j problem + kara od PIP-u

Fakt życie jest piękne:)[usunięte przez moderatora] 15 dni po terminie wypłat i kasy wciąż nie ma!!!Dobrze,że inspekcja pracy już się tym zajmuje.Czyżby ktoś już nie wytrzymał?

anonim - 2011-01-13 07:19:16 Policja w firmie ? a już myslałem ,że po szefostwo przyjechali jaka szkoda że nie . Nie dość że płacą jak na waciki to jeszcze płaczą , że taka krzywda ich spotkała . Sprzedajćie mienie firmowe to będziecie mieli na wypłatę , ani się użalacie że ktoś nie wytrzymał i wlał klej do zamków waszego samochodu . Nie popieram takich metod ale ile można czekać na wypłatę !!!!!!! Jak firma pada to się ją zamyka a nie próbuje reanimować trupa . Gdzie jest kasa ??????????? a czyje auto zostaÃ��o zaklejone ? prosze powiedzcie ze to byl renÃ�³wka naszej pani Asi Z. prawnik od siedmiu bolesci. bo tej s u cz y najbardziej sie chyba nalezalo

DIKE

Nie, nie jestem Asia :). W związku z tym, że kiedyś nabito mnie nieźle w butelkę jako pracownika jednej z firm branży pokrewnej, znam temat i wiem jak walczyć o swoje. Prowadzę w tej chwili Kancelarię Pomocy Prawnej działającej na niestandardowych zasadach, z wykorzystaniem wszelkich środków i technik prawnych do walki z między innymi i takim procederem. Pzdr.

anonim - 2011-01-18 07:00:31 DIKE - 2011-01-18 05:54:49 Witam, Jeśli jesteście poszkodowani to zapraszam. Rozwiążę Wasz problem. Gwarantuję, że firma zapłaci Wam zaległe pieniążki. Nieważne, że zgodnie z umową między Wami a firmą wypłaty dawane były pod tak zwanym stołem czyli nielegalnie. Wszystkich poszkodowanych poproszę o maila z krótkim opisem roszczeń wobec firmy Muflon. Gwarantuję pełną dyskrecję jak i 100% skuteczność działania. Oto mój adres mailowy dike-dike@wp.pl Ciekawe kto z szefostwa kryje sie pod tym wpisem , są inne sposoby aby oddali nam zaległa kasę . Włacznie z sądem a może też TV zaprosimy do firmy aby ostrzegli innych przed padliną Pewnie Asia pseudo prawnik:)) TV? Dobry pomysł:) Popieram

DIKE

Bolo

Forma pracy ok,szeregowi pracownicy bardzo ok.Szefostwo to oszuści!!! ZAPŁAĆCIE ludziom za pracę!!!!Wypłaty na poziomie 1000zł!!!!/miesięcznie!!!! ale i tak nie mają nawet na wypłaty!!!Telefony służbowe co chwilę wyłączają bo nie zostały zapłacone rachunki-straszny wstyd.Podobnie karty na paliwo z Orlenu i Shella już pozamykane. Człowiek jeździ w stresie,że nie będzie za co zapłacić hotelu!!! już nie wspomnę o paliwie..Odradzam wszystkim!! Za 1000zł można ulice sprzątać!!!! Jak był Bartek i Marek to było super,później żenada!!!

anonimka

to [usunięte przez moderatora] karakam prostak i przekupka w opasce

kiedy [usunięte przez moderatora] bedzie wyplata ja sie pytam?

A ten Muflon jeszcze dycha?

a najnowsze wiadomosci to takie ze zwolniony badz wykopany na zbity pysk Stasio K. od tygodnia jest menagerem w muflonie z kad ten powrot????? Za to była pani menago Aska Drew. jest przedstawicielem Co sie Asiu stało??? twój urok miną ?? czy za duzo oszustw ??? Ciekawe bardzo. I gdzie te twoje obroty??? o ktorych tak czesto wspominałas

neli

muflon jest już trupem. brak pieniędzy na wypłaty,zaległości w płatnościach za wszystkie towary,odeszła główna księgowa,brak szkoleniowców na dużych prezentacjach i domowych(bo tej tępoty nie uważam za szkoleniowca),pusty magazyn,sprzedawanie towaru którego sie jeszcze nie kupiło i kupuje jak zagiel udzieli klientowi kredyt,od wielu miesiecy nie płacone zusy i podatki. Jeżeli jakimś cudem uda im się sprzedać działki jakie mają to może pociągną kilka miesięcy dłużnej. Jednak masa krytyczna klęski została osiągnięta.Durna [usunięte przez moderatora] załatwiła firme na cacy,a własciciele są po prostu głupi.Od momentu jak zmarła [usunięte przez moderatora]wszystko zaczeło iśc żle,(wrzesień 2009) w marcu odchodzi jeden z wspólników i władze przejmuje Joanna. Tępe wiejskie dziewcze....bez rozumne i bez myślne Niestety-JAK CZYTAM TE WŚCIEKŁE WPISY-to mówie wam. zapiszcie sie do PIS-u-tam zrobicie kariere. Muflon do czasu była najlepsza firmą na rynku. Przedstawiciele dostawali wypłaty na poziomie i 20 tysiecy złotych-wiec nie pieprzcie że było żle. Sama nigdy tyle nie zarobiłam,ale miałam kilka razy wypłate po 10 tysiecy.- auto i WOLNOŚĆ. Teraz mam 3 tys i cieszę sie jak małpka kijkiem. Rada do tych co zostali-UCIEKAJCIE-BO I TAK WASZE MARZENIA ZE DOSTANIECIE odprawy TO nie tylko MUFLON tonie-to tonie cała branża(woolstar padł,kaja padła,remes jest bankrutem,lama gold nie wiadomo czy przetrwa) AHA- Panie liżący gruby odwłok Joanny Z. JACKU programisto -komputerowcu. nie kasuj tu niczego. Tobie też nie zapłaci naiwniaku-wydyma cie tak jak reszte pracowników. Była pracownica

ja 2525

ryta - 2010-10-31 18:55:15 firma dziad a kierownictwo to juz całkiem pokopane. [usunięte przez moderatora]wielki menago... smiechu warte. Uczy jak oszukiwas biednych ludzi kretacz jeden , demon . No ciekawe co pani prawnik od siedmiu boleści powie w poniedziałek jak cały marketing weźmie urlop na żądanie bo franca jeszcze nie przelała wypłaty , a nikt za darmo nie będzie pracował

ryta

Zostaw merytoryczną opinię o Muflon - Wrocław

Muflon