Opinie o AVK Polska Sp. z o. o. w Pniewy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AVK Polska Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVK Polska Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVK Polska Sp. z o. o. w Pniewy

cnc

JBA nie jest taki zły-wymaga bo wymagają od niego. Jest dobrym pracownikiem.Zna się na maszynach-wiadomo kto go szkolił. MSU niech jest tam gdzie jest, my mamy spokój.Choć jest na montażu i tak większość czasu spędza u nas na obróbce-czy to oznacza że nie łapie czy może nie może się odnaleźć na innym dziale. No ale gadaniem i przeklinaniem zawsze nadrabiał bo nie pracą.

MC.KEIN

jeszcze bedziemy tesknic za MSU zobaczycie jaka jazda bedzie z JBA on jest w goracej wodzie kapany juz wwzystko musi byc zrobione bo mu cos biuro piernie. jest po prostu nienormalny. nie pamieta wół jak cieleciem byl. ale jeszcze sie przejedzie na tym cwaniak!!!!!!!!!!!!

Na obróbce jest spokój-odpoczywamy od rzadów MSU. Wreście nie mamy z nim styczności teraz dopiero zobaczą czy jest taki bystry czy nadal będzie się innymi wyslugiwac. Wiadomo jak się nie ma pojęcia to zastępcy musza robic. My wyszliśmy na tym najlepiej.

były monter

Jak radzi sobie RSZ w nowej roli po ,,awansie"pewnie niedługo wyleci z hukiem

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AVK Polska Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
operator

W tej firmie licza się plotki,nikt nie sprawdza jak jest naprawdę. Osoby wyróżnione na koniec roku? Każdy ma swoje zdanie,nie zawsze licza się umiejetnosci a wystarczy po prostu być uprzejmym . Nastapiły zmiany... a czy pozytywne? :) My mamy luzik,dopieliśmy swego a jak inni? Wkrótce wiosna świat staje otworem,nowe perspektywy,nowe warunki,nowi pracodawcy... A sumienie będzie gryzłoooooo!!!!

avk

a kogo masz na myśli?

waluś

Jak spotkanie wigilijne w firmie? znowu ci sami wyróznieni za wkład w rozwoj firmy?

MCKEIN

smieszny jest kargul ktory udaje najmadrzejszego i wszystko wiedzacego a tek naprawde to gamon ale on mysli ze mu wszystko wolno ale to sie skonczy predzej czy pozniej najlepsze to ze smieje sie z niego cala firma z tej jego madrosci

KGL

No a co by gacka interesowało ? Pytać prosze to opowiem chętnie na każde pytanie

rAM

ja polecam... przyjmuja ludzi bez doswiadczenia i jesli sie sprawdzaja to przyjmuja na stale... jest pelno ludzi ktore narzekaja ale to sa tylko sciemniacze kturzy mysla ze za nic nie robienie dostana podwyzke itp. takich ludzi pelno wszedzie... skladaj smialo papiery moze akurat ci sie uda

mało ważne kto

Widzę że forum na temat pracodawców zmienił tematykę na forum plotkarskie. Ludzie ogarnijcie się nikogo nie interesują takie rzeczy. Piszą to pewnie takie osoby co w pracy się nudzą i mają czas na plotki. PSC na montażu wykonuje swoją prace dobrze i sumiennie może nawet lepiej niż lider RSZ bo za niego prace wykonuje żona... (usunięte przez administratora)

KLA

No ładnych rzeczy się tu dowiaduje

kruk
@KLA

Internet szybszy od policji Pani (usunięte przez administratora)warto czytać;-)

JSU

Jak w tej firmie ma być dobrze, skoro pracownicy sami siebie nawzajem obrzucają błotkiem. Szkoda tylko, że anonimowo.No ale to trzeba mieć odwagę. Ja jak miałam jakieś zastrzeżenia to mówiłam o tym otwarcie w twarz.Wolałam odejść, niż bawić się w te prywatne wojenki. Dyrektor ...Wspaniały człowiek, firma...niezła. Tylko...mniej zawiści wobec siebie. Tego Wam życzę i pozdrawiam(usunięte przez administratora)

filip

Najgorszą łajzą na lakierni jest zastepca lidera KKU i jego przydupas MKI. Uważajcie na nich bo potrafią zaszkodzić,,,sprzedali" już nie jednego.

Johny

Normy ( tygodniowy i dzienny plan produkcji każdej serii na montażu) wprowadził nowy kierownik chyba z 2 miesiące temu...

APR

[usunięte przez moderatora] …Na koniec w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i Nadchodzącym Nowym Rokiem życzę wszystkim moim współpracownikom,zwolennikom jak i przeciwnikom…zdrowia dla Was i Waszych rodzin oraz więcej dystansu do siebie i szacunku wobec innych nie sączcie tyle jadu wobec siebie i nie bijcie piany o byle co...więcej optymizmu…jest takie przysłowie "Szanuj innych a będziesz szanowanym" Pozdrawiam APR.

...od kiedy w tej firmie są normy? To forma używana na dziale obróbka-dawniej,a od jakiegoś czasu w tej firmie jest plan do wykonania. Co do PSC-bez komentarza...miałem okazje być na jego zmianie. Andrzej ma racje,ludzie z zazdrości opisują innych-a takie bezpodstawne pomowienia zawsze wychodzą na jaw i droga procedurowa krotka a sprawiedliwa.

?

odpowiadać za swoje błędy haha ok zgodze się z tym ale zwroty z montażu to ostatnio jakieś absurdy ogarnijcie się ludzie... żeby cokolwiek powiedzieć na temat malowania najpierw trzeba tam wejść i zacząć malować...

pracownik emaliernii

Aby dostac sie tu do pracy,znajomości się nie liczą, Przynies cv,najwazniejsze sa umiejętności i zaangażowanie w pracę. A jeśli chodzi o APR to tylko sypie naganami a sam się nie orientuje w pracy wykonywanej.

Racja dyrektor OK ale już reszta ,[usunięte przez moderatora] " to same [usunięte przez moderatora]

Bzdety !!!! chyba pracujesz w biurze jak jest problem to pracownicy czekają za decyzją a wam się nie spieszy .Pierwsza zasada w firmie pracownik zawsze winny !!!!!!!!!!!! Dyrektor OK!!! ale reszta kierownictwa z kierownikiem na czele myślą że to ich prywatka i robią co chcą . Wiara już nie daje rady ,czekać kiedy posypią sią pozwy[usunięte przez moderatora] ,ale to wtedy firma straci dobre imię !!!!! Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o AVK Polska Sp. z o. o. - Pniewy

• Jak się pracuje w AVK Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVK Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

AVK Polska Sp. z o. o.