Opinie o AVK Polska Sp. z o. o. w Pniewy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AVK Polska Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVK Polska Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVK Polska Sp. z o. o. w Pniewy

okin

Firma do dupy 12godzin na drugą w nocy do pracy kto to widzial a zarobki do bani nie polecam nikomu tej firmy

cnc
@okin

Wiesz ,po 12 godzin od czasu do czasu można pracować. Najważniejsze by za nadgodziny płacili a nie tłumaczyli się bankiem godzin biorąc pod uwagę ze zleceń dużo,pracy tez.

Z

To chyba pracujesz w biurze albo jesteś jednym z tych przydupasow ze wszystko ci pasuje

Ober

Jako świeży pracownik to blisko najniższej krajowe a na cnc to tez słabo po 10 latach 2 tys nie ma. A o szkoleniach to zapomnij jak się nie nauczysz od tych którzy się sami nauczyli obsługi to nie będziesz umiał.

ACORDO

Na jakie zarobki może liczyć osoba pracująca przy maszynach CNC ? Czy jest możliwość szkolenia na takie stanowisko ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AVK Polska Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
pracowyk

Czy jako świeży pracownik jestem w stanie zarobić 2tys na rękę ?

rafał

Przecież tam wszyscy kablują

bla
@rafał

mów o sobie

Byk

No to co do kamer i kierownika to sama prawda. Z lpa tez sama prawda. Podobno jba tez lubi uprzejmie donieść.

Ober

Nie polecam tej firmy założyli kamery do ochrony obiektu a kierownik posługuje się nimi do obserwacji pracowników i o każdą byle copy Ma pretensje. Zresztą od dłuższego czasu to nikt nie usłyszał pochwały wiecznie źle wiecznie pretensje wiecznie mało wiecznie nic nie robią itd. A wypłaty to chyba najniższe w pniewach.

LPA

pozdro dla pawlaka który wszystkich podpierda.. mysli ze kariera zrobi w AVK a jak wchodzi w du.. kierownikowi to szok. ale niech uważa na miescie bo podobno sie na niego chłopaki szykuja. a wtedy juz mu kierownik nie pomorze

LPA

skromna

Szkoda tylko ze nie udawadniaja tych "rzekomych słabych wyników" a atmosfera na małej hali zrobiła się toksyczna nadal tam pracuję więc wiem co mówię.

majk

A zarobki w avk pniewy jakie sa

skromna

Zostały zwolnione osoby które nie wyrażały opinii, zostały zwolnione osoby które wyrażały opinię ... hm recepta i porada dla innych pracujących - grajcie do jednej bramki z konfidentami

gość

'Gratuluję' rozsądku kierownictwa mniejszej hali- przyjąć pracowników na pęczki/ wyszkolić/ ślepo wierzyć dupowłazom/ zwolnić bez podania argumentacji.Polityka firmy rewelacja- najniższa krajowa, zero socjalu na święta(szukanie oszczędności) grunt że kierownictwu się kasa na koncie kasa zgadza. P.S. Ci co na produkcji najwięcej szczekają mają najwięcej do powiedzenia w biurze.

Bajki

Pablo12

Witam. Jakie są mniej więcej zarobki na stanowisku operatora CNC?

avk

Zarobki są jakie są jezeli się zatrudnisz to sie dowiesz

macher

Niskie zarobki tzn jakie? Ciągle widzę ogłoszenie w prasie lokalnej na operatora cnc i technika jakości. Miałem styczność z maszyną pomiarową ale jako preset, niestety z angielskim krucho. Ktoś z Tomyśla dojeżdża?

cnc

I już po rozmowach. Zmieniło się coś? NIC! Ludzie odchodzą. A dlaczego? Bo nie są doceniani, górą są ci co nie mają az takich wszestronnych umiejętności. Ale może przez to liderzy i zastępca będą zmobilizowani do pracy a nie tylko do chodzenia np. JBO,MSU,PSC. Ciekawe ze MSU może przychodzić szybciej ? Co szuka cały czas u nas na dziale obróbka,czy nie pozwala wykazać się JBO?

pracus

Już miesiąc zmian,a MSU cały czas spędza chwile na obróbce.Czy tak mu za nami tęskno? Niech pozwoli wykazać się JBO. Ciekawe,że MSU może chodzić jak mu się podoba na zmiany a nam nigdy nie pozwalał? No tak ale my zwykli pracownicy mamy więcej zakazów niż pozwoleń.

Zostaw merytoryczną opinię o AVK Polska Sp. z o. o. - Pniewy

• Jak się pracuje w AVK Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVK Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

AVK Polska Sp. z o. o.