Opinie o Korpo w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Korpo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korpo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korpo w Jawor

Nala

Jaka atmosfera w dziale personalnym? Widzę, że szukają specjalisty i zastanawiam sie nad aplikacją.

@Nala

normalna, taka koleżeńska po prostu

@connect

Czyli nie ma jakiegoś zadęcia, ani wyścigu szczurów, rozumiem?

otóż to

@Nala

wiadomo, że na różne osoby można trafić i to też na swój sposób wpływa, nie każdy jednak się wpasowuje w profil firmy

@Nala

ale ja np. nie mam z nikim problemu, robię swoję, nie mam problemu, żeby pogadać z ludźmi, ale też nie chcę się angażować w żadne plotki, ani nic takiego, więc zachowuję względną neutralność.

@connect

Ogólnie wystarczy być życzliwym dla drugiej osoby i mieć chęci do pracy?

@connect

W poprzedniej pracy bardzo przeszkadzała mi atmosfera i takie wrogie nastawienie do każdego

@connect

Zależy mi teraz bardzo na fajnej atmosferze pracy

Ddd
@Nala

Tutaj fajnej atmosfery nie zaznasz

Już nie przesadzaj

Point
@Ddd

A pracujesz w tym dziale, czy piszesz co ci ślina ja język przyniesie?

Point
@Ddd

Bo raczej obstawiam to drugie

On

Nie ma lekkiej pracy tutaj, więc jak ktoś myśli, że przyjdzie tu po łatwą kasę, to się rozczaruje. nie wszyscy się nadają do pracy w korpo, niestety i to dość szybko wychodzi, tak samo jak lenistwo, z takim nastawieniem długo tu nie popracujesz. Firmę polecam ludziom chętnym do pracy, a nie takim co się nie chce, a pieniądze by brali… tacy już tu byli, ale ich przygoda nie trwała długo.

Tymbark
@On

Chyba krótko pracujesz synu tam skoro takie, bzdury piszesz

On
@Tymbark

Nie zapędzaj się tak, bo nawet spokrewnieni nie jesteśmy. A pracuję wystarczająco długo, żeby napisać to, co uważam. Smutne to, że odrazu ktoś musi zanegować czyjąś opinię, bo nie zgadza się z jego poglądami.

@On

Weź się chłopie ogarnij ten zakład ( nazwać odpowiednio nie mogę bo i tak usuną a tylko jedno słowo tutaj pasuje) nadaje się do zamknięcia, nadużywanie pozycji, brak szacunku, więcej i więcej kosztem zdrowia, pogarda, jeśli lubisz klimaty (usunięte przez administratora)to fakt korpo jest dla ciebie

@Rozbity boczek

a to ty lubisz? bo po podpisie widzę, że dalej tu pracujesz

hektor

pytanie mam co do nadgodzin, w ogłoszeniu piszą, że wypłacane +50% albo +100%, ktoś mi powie od czego to zależy jaka kwota jest wypłacana?

@hektor

i jeszcze jedno pytanie czy zatrudniają przez agencje czy pod firmę

ilia
@hektor

a to nie jest tak, że na początku przez agencje?

@ilia

no właśnie nie wiem, dlatego pytam

Krystyna
@hektor

Ciekawe czemu pod firmę mieliby nie chcieć?

@Krystyna

no nie mam pojęcia, nie jestem pracownikiem

@Krystyna

ale czasem tak sprawdzają ludzi

@hektor

według kodeksu pracy 100% wypłaca za prace w święta albo w nocy (jeśli są to nadgodziny, a nie praca zaplanowana), a 50% w inne dni, więc wydaje mi się, że w taki sposób to działa

Korpo chce zatrudnić na stanowisko Pracownik Administracyjny kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 16500 będą osiągalne?

dobre

A to netto taka kwota?

Helena

Takie pieniędzy się w IT nawet nie zarabia... Ale przy okazji może powiedz, ile zarabia się na produkcji w Jaworze. Mąż czytał, że 5600 brutto z dodatkami, ale to prawdziwe są?

@Helena

różnie zarabia się w różnych miejscach i chyba nie tobie to oceniać ile oferują w innych branżach, poza tym nie o to było pytanie

Aplikowałeś do Korpo na stanowisko Ślusarz - Konserwator? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
bialogard

jest tutaj osobny profil dla Korpo ale w Białogardzie? bo mam pytanie odnośnie pracy ale w tamtej lokalizacji i nie wiem czy tutaj mi ktoś odpowie

@bialogard

wydaje mi się, że jest jeden ogólny ale mogę się mylić

@bialogard

a co potrzebujesz wiedzieć?

@bialogard

może będę w stanie odpowiedzieć jako były pracownik

@bialogard

chyba, że Cię nie urządza odpowiedź byłego i potrzebujesz wiedzieć z teraz, to może ktoś inny się wypowie

@kamień

Potrzebuję wiedzieć jaki system i godziny pracy na tokarkach

@kamień

Jeśli wiesz, to napisz, to aż tak nie ma znaczenia, bo to jest coś stałego z reguły i raczej nie ma aż tak często zmian w tym zakresie

@bialogard

Akurat jak to dokładnie wygląda na tokarkach niestety nie wiem

Ale zmiany były 7-15, 15-23, 23-7 jak ja pracowałem na moim stanowisku

@bialogard

Z reguły w tych godzinach ludzie pracowali na różne zmiany, więc już musisz konkretnie się dopytać kogoś kto będzie wiedział

@kamień

ok, dzięki za odpowiedź, jak nikt tutaj nie potwierdzi to zadzwonie się zapytać albo coś

Korpo rekrutowała niedawno na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

szczurek

Dalej jest to ogłoszenie?

parki
@szczurek

Na stronie sprawdź albo innych tego typu, będzie najłatwiej

szczurek
@parki

Już nie widzę ogłoszenia, ale jest inne pracownika produkcji

UKR

Te automaty ze stołówki wywalić na złom !!! To jakieś żarty !!! Albo nie przyjmują monet,to co chwilę jakaś awaria... Może warto zmienić tego pana , który jest ich właścicielem?!!!!????

urf
@UKR

może warto też o tym komuś powiedzieć, żeby coś z tym zrobić

@urf

myślisz że ktoś by zareagował i rozwiązał problem?

urf
@Barbara

na pewno jest na to szansa, w przeciwieństwie do zgłaszania problemu na goworku...

neru
@urf

nie wiem dlaczego ludzie ostatnio wierzą tak w moc goworka...

Joanna
@neru

A niby dlaczego nie powinni wierzyć? Przecież tutaj pracownicy się wypowiadają.

neru
@Joanna

GW ostatnio służy głównie do wylewania swoich żali, hejtu i braku merytorycznych opinii. Nie da się rozwiązać wszystkiego przez internet

DJA

Witam!Jak wygląda praca na dziale montażu? I na czym mniej więcej ona polega? Czy da się normalnie bez stresu tam pracować??

Kakato

Czy kontroler w dziale jakości to trudne do nauczenia stanowisko? Widzę, że nie potrzeba na nie doświadczenia tylko bardziej jakieś cechy wymienione są i taka organizacja samemu sobie pracy. Więc rozumiem, że nie powinno być jakiegoś problemu z wdrożeniem się?

qqq
@Kakato

Kolega pracował i był zadowolony, a miał małe doświadczenie. Szybko się wdrożył do pracy z tego co pamiętam

Zatrudniłem się w firmie zaraz po skończeniu technikum, w ostatniej klasie chodziłem tu na praktyki i zaraz po skończeniu szkoły bez problemu dostałem tu pracę jako elektromechanik. Wynagrodzenie jest ok, fajne jest to, że do pracy na drugą zmianę jest dopłata. Plus za to, że jest stołówka w pracy, choć jedzenie mogłoby być trochę lepsze. Atmosfera jak najbardziej ok, ogólnie nie narzekam.

Rozbity boczek

Już widzę tą stołówkę, jak nie wyrobisz normy to nie dostaniesz jeść xD

Schabowy
@Rozbity boczek

Patrząc po nicku to już anoreksję masz

@Schabowy

Boczek nigdy nie jest chudy XD

len

Szukają do administracji. Wypowiada się ktoś stamtąd, bo chciałabym poznać opinie

doni
@len

chyba raczej rzadko z tego co kojarzę

doni
@len

ale pytaj może coś konkretniej, bo możliwe, że ktoś odpowie

@doni

Jasne, czyli inni pracownicy bardziej

@doni

Ale może ktoś coś się będzie orientował

@doni

Przede wszystkim chodzi mi o atmosferę jaka jest w biurze i warunki zatrudnienia

@len

Jest dobrze, pod tym względem wszystko ok

@len

W zasadzie nie tylko pod tym

Ludzie bardzo w porządku

Iwona
@len

A jakie stanowisko tak w ogóle? Daj znać

@Iwona

No to napisałam, że do administracji pracownika szukają

@len

Czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka, na to wychodzi

@Boris

Ale w administracji moga być różne funkcje i chyba o to koleżance chodziło. No chyba że to stanowisko jest typowo jako "pracownik administracyjny"?

Stanowisko typowo administracyjno-biurowe

PN

Witam, proszę o informację na temat pracy w administracji - kadry, może ktoś coś powiedzieć na ten temat. Pojawiła się oferta pracy w Jaworze w dziale kadr. Pozdrawiam

mumine
@PN

jest trochę na temat chyba tej oferty pod innym wątkiem

Trex
@mumine

Wskażesz pod jakim? Bo ja np. nie mogę zlokalizować

mumine
@Trex

oj no nie będę szukał, ctrl+f użyj

Trex
@mumine

O, spoko, nie znałem tej funkcji jakimś cudem

DJA

Chej ludziska!!Ile przeciętnie można zarobić u was w firmie??

Paris

Czy są jakieś możliwości awansu? Np. czy wybierają nowego brygadzistę z obecnego zespołu, czy szukają raczej z zewnątrz?

@Paris

Nie no, jak jest ktoś kto się nadaje już w szeregach, to wyłaniają z obecnych

@Paris

Rekrutacja zewnątrzna, to też dla nich dużo zachodu, więc i dla firmy to wygodniejsze

zewnętrzna*

Bekon

Jest grusza?

@Bekon

jakieś dofinansowanie do urlopu było

@Bekon

przynajmniej jak ja tam pracowałem

Coś tam jest

@.

a jakieś inne dodatki?

Też są

@.

a jakie? możesz wymienić?

nick

ehh...czyli się nie dowiem, rozumiem...

@nick

nie ma co się przejmować, szkoda słów na takie wpisy

@nick

wiesz ja już tu chwilę nie pracuje, więc nie wiem czy tak jest dalej, ale były jakieś bony na święta, pakiet medyczny... chyba coś jeszcze nawet, ale już tak nie pamiętam

@manko

A ten pakiet medyczny to jakiś fajny i rozszerzony czy podstawy?

@Barbara

taki normalny, nie mam za bardzo do czego porównać

@Barbara

a tak jak też mówiłem, chwilę mnie już nie ma

standup

jakie warunki dla tokarza? warto, nie warto? jakie godziny pracy i jak wam się ogólnie pracuje w firmie?

standup
@standup

podbijam, ktoś coś wie? zwłaszcza te godziny?

NEUTRALNY

Witam wszystkich piszących tutaj opinią dotycząca firmy KOPRO.Pracuje w tej firmie trzeci miesiąc w Białogardzie i praca jak najbardziej spokojna pełna kultura nikt nikogo nie gania itd nie ma nic miejsca. Nikt nie biega na papierosa jest czas aby zjeść śniadanie i zapalić papierosa.Zatem oponie nie maja pokrycia co do zakładu w Białogardzie. Fakt że firma wymaga ale mi jak najbardziej to odpowiada gdyż my Polacy jesteśmy nauczeni czy się stoi i czy tez leży to wypłata się należy.Zatem reasumując jak ktoś chce pracować to będzie i praca mu odpowiada.

@NEUTRALNY

zgadzam się, mam bardzo podobne przemyślenia

brzmi całkiem dobrze

@NEUTRALNY

a na jakich stanowiskach robicie?

@NEUTRALNY

te przerwy to w jakichś określonych godzinach macie?

@mejson

Ja na magazynie

dello

A to już więcej niż jedna osoba nie ma prawa mieć podobnej opinii?

Joanna
@dello

Jest szansa aby na magazynie tutaj pracowała kobieta ? W ogóle potrzebujecie kogoś na magazyn jeszcze ?

Ddd
@Joanna

Daj sobie spokój z tym zakładem, jest tyle innych i lepszych w okolicy, stracisz tam tylko zdrowie

@NEUTRALNY

Co za bzdury wypisujesz będziesz miał na sumieniu osoby które się zdecydują aplikować do korpo i stracą czas i zdrowie

dello

Na sumieniu? Każdy ma swój rozum i sam wybiera gdzie idzie pracować i jak długo tam jest. Każdy też ma swoją opinie czy mu odpowiada czy nie

nick

Ale was boli, że ktoś może mieć inne zdanie, odmienne od waszego...

@nick

Klasyk, tutaj na tym forum to często taka tendencja

@nick

Dlatego nie ma co się bać wyrażać swojego zdania, trzeba pokazac odmienną perspektywe

Lidia
@Ddd

podasz nazwy firm o ktorych mowisz ze sa lepsze?

Interesuje mnie praca jako Operator Obrabiarek CNC w firmie Korpo. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

manko

administrator i zmienia pracę na obrabiarki?

Karol
@manko

Może to tylko taki nick. Ja jestem zainteresowany tą robotą więc jak znasz warunki zatrudnienia to byłbym wdzięczny za kilka słów. Szczególnie o zarobkach. Można dobrze zarobić?

@Karol

nie pracowałem konkretnie na obrabiarkach, ale warunki w samej firmie bardzo w porządku

hmm
@Karol

Nie da się ustawić takiego nicka, wychodzi błąd, więc coś tu mi nie gra...zwłaszcza, że nie ma podpisu pod nickiem...u ciebie zresztą też. Podejrzane

ogoniasty
@hmm

Ty, faktycznie

Finansowo nie jest źle.

@Karol

Wiadomo, że zawsze mogłoby być lepiej

@Karol

Ale nie narzekam szczególnie. No, może czasami

Nie byłem jeszcze w kadrach ale może ktoś kojarzy czy jest możliwe przeniesienie sie z jawora na białograd? Czy trzeba osobną rekrutacją?

@Anonim

Może inaczej, czy jeśli chciałbym się przenieść to zagadać w kadrach i wewnątrz firmy jest możliwy transfer, czy od początku się trzeba rekrutować?

@Anonim

Ciężko powiedzieć, ja nie miałem takiej sytuacji, zagadaj do tych kadr to będziesz miał pewne info, bo nie ma co gdybać

@Anonim

mi się wydaje, że prościej najpierw z kadrami porozmawiać i wtedy ci powiedzą co trzeba zrobić

@Anonim

z nimi się w końcu załatwia takie sprawy, wydaje mi sie

@manko

Ja bym tam poszła. W końcu pracując w tej firmie masz jakąś przewagę nad innymi. A czemu chcesz się przenieść? Zarobki lepsze?

A czemu pytasz?

@Barbara

Podejrzewam, że zarobki zostaną podobne, w końcu stanowisko chcę objąć to samo, firma ta sama, jedynie w innym miejscu

@Barbara

Więc nie do końca wiem w jaki sposób miałoby to wpływać

@Barbara

A co do powodów, to wiesz, ludzie się czasem przeprowadzają...

@Barbara

ja się akurat nie przenoszę, bo już chwilę temu pracę zmieniłem, ale czasem po prostu ma się potrzebę zmiany i tyle

@Anonim

jak poszło, że tak z ciekawości podpytam

Alek

Z produkcji jakie są możliwości awansu? Czym trzeba się wyróżniać?

dadd
@Alek

pewnie swoją pracą i ogarnięciem

@dadd

Jednak zależałoby mi na głosie kogoś z wewnątrz, bo tyle to i ja wywnioskowałem

@Alek

są możliwości awansu i ogólnie rozwoju

Lidia
@paxon

o jakim rozwoju piszesz ? co firma moze zaoferowac ?

@paxon

I jakie są warunki otrzymania takiego? Jest jakaś konkretna utorowana ścieżka, czy tak jak kolega wyżej pisze?

@Lidia

no swoim rozwoju przez szkolenia i zdobyte tu doświadczenie

@Alek

zapracować sobie na to na pewno trzeba

W to nie wątpię

@paxon

Chodzi o to, czy są konkretne wytyczne

@Alek

jakoś, żeby sztywno było określone to nie

Okej, rozumiem

Thx

Zostaw merytoryczną opinię o Korpo - Jawor

• Jak się pracuje w Korpo?

Zobacz opinie na temat firmy Korpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korpo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korpo