Opinie o Korpo w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Korpo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korpo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korpo w Jawor

Iwona

Pracownik produkcji ile ma u was aktualnie na godzinę? Jakieś sensowne pieniądze da radę zarobić? Zwolniłam się z poprzedniego zakładu i rozglądam za czymś nowym, dobrze byłoby wiedzieć.

kropek
@Iwona

takie pytanie to najlepiej na rekrutacji zapytać, albo w ogłoszeniu dobrze popatrzeć

@Iwona

pieniądz sensowny według mnie

@kropek

a gdzie dają ogłoszenia?

@figo

super, a wyrazisz tę sensowność w ujęciu sumarycznym już? za jaką konkretnie pracę coś dobrego da radę zarobić i ile?

@Krystyna

w ujęciu sumarycznym to nie lubię gadać z obcymi o pieniądzach

logi

i masz rację :)

Ola

Czy to prawda, że firma żąda zdjęcia do identyfikatora?

WD-40
@Ola

a jeśli tak to jest to jakiś problem?

W mieście Jawor poszukiwano Logistyk. Jakie tam proponowano zarobki?

rysiek

a z jakim doświadczeniem szukali?

WD-40
@rysiek

nie ma już oferty

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Korpo? Jakie macie spostrzeżenia?

Sus

Pravcy troche jest, ale wyciagam w porzadku wyplate, takze jest jak byc powinno

dumd

a jakieś konkrety chcesz wiedzieć czy tak tylko sobie pytasz? ja mam spostrzeżenia wporządku

@dumd

to akurat chyba automat napisał, ale jak już zacząłeś to możesz coś wiecej powiedzieć??

@Sus

jakie godziny pracy na przykład, albo czy jakaś męcząca bardzo robota, kasa jak?

@Aof

może dopisz o jakie stanowisko ci chodzi chociaż, bo co ci gość odpowie..

sob
@dumd

uop jest?

@sob

ogólnie jest ale na początek raczej zatrudniają przez agencje

@figo

a jaką konkretnie? jak się kontaktować?

@figo

w kwestii umowy wiesz jaka oferuja?

Aplikowałeś do Korpo na stanowisko Ślusarz - Konserwator? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kolo

W ogłoszeniu widziałem, że macie indywidualny program emerytalny, czyli to całe PPE, mam pytanie, jak to właściwie działa?

@Kolo

Czy faktycznie jest to opłacalne dla pracownika?

@Kolo

I jeszcze jedno, czy wiąże się to z jakimiś kosztami?

jusz
@Kolo

poszukaj na ten temat informacji, a zawsze możesz dopytać bezpośrednio w firmie co i jak

@Kolo

od czego to jest skrót to ppe ?

wip
@jasiek

no a o czy masz wpis? no chyba o pracowniczym programie emerytalnym..

wip
@jasiek

zresztą możesz wygooglać jak jesteś zainteresowany

@Kolo

Podbijam pytanie o sposób działania i opłacalność przystąpienia

W sensie?

Nie wiem o co ci chodzi

Fred

jakieś zmiany w firmie ostatnio? jak sie trzyma zakład? pozdrawiam pracowników.

balto
@Fred

Raczej żadnych zawirowań nie ma w ostatnim czasie. trzyma się.

Nic
@Fred

Zaklad stoi jak stal i praca tez jest, po staremu. Pozdrawiam

Nic

Bez zadnych konspiracji kolego

@Nic

a ogólnie jaka atmosfera? ludzie jacyś do dogadania?

Justyna
@balto

Jak nie ma zawirowań to super. A wiecie może o co chodzi z tą spersonalizowaną odzieżą? Bo w ogłoszeniu na stanowisko Kontroler w dziale kontroli jakości o tym napisali. Trwa właśnie rekrutacja. O co chodzi z tymi ubraniami? One jest szyte na miare?

Marq
@Justyna

Ja dopiero rekrutuje, ale to o tym slyszalem

sob

no prezencja musi być :)

jasiek

napisał ktoś tutaj że przez pierwszy rok umowa jest przez agencje pracy, a później dopiero pod firme. może ktoś objaśnić jak to wygląda czy na tej umowie z agencji ma się normalnie opłacany zus, można iść na urlop, l4 i inne takie?

bobo
@jasiek

masz normalnie odprowadzane składki i wszystko, urlop jest w takim systemie że za każdy przepracowany miesiąc dostajesz 2 dni urlopu do wykorzystania i tak sobie zbierasz łącznie 24 dni urlopu w roku a l4 mi sie akurat na szczescie nie trafiło nigdy ale podejrzewam że też działa podobnie jak zwykła umowa o prace ale to doczytaj sobie w internecie jak cie to interesuje

@bobo

ooo dzięki, trzeba to sobie sprawdzić, jak tam oceniasz współpracę ogólnie?

Dżygit
@bobo

W roku masz 26dni urlopu jeśli masz przepracowane ponad 10lat pracy.

solo
@Dżygit

a jak mam mniej niż 10 lat pracy? to ile wychodzi?

miga
@solo

ale to chyba chodzi że w firmie.... czy ogólnie?

solo

ok dzięki, a tu urlop planujecie wcześniej czy raczej da się w miarę dogadać z terminami, które komuś pasują na bieżąco?

Aof

a jak komuś tak z dnia na dzień coś wyskoczy to nie ma problemu z tym tutaj?

@Aof

no pewnie jak to jakaś jednorazowa sytuacja, to nie, tak mi się wydaje przynajmniej

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Korpo? Czy oprócz pensji w wysokości około 2800 można liczyć na dodatkową premię?

olimp

a gdzie ty taką kwotę znalazłeś?

olimp

i jakie w ogóle stanowisko masz na myśli?

@olimp

no właśnie, inne stawki piszą w ogłoszeniach to skąd to info?

Roon

Po pierwsze nie wiem skad takie informacje, a po drugie jakie stanowisko konkretnie?

pro

na produkcji system 3 zmianowy, ktoś podałby godziny dokładne?

pro
@pro

najpierw jest umowa na okres próbny?

masz wtedy 7;00, 15;00, 23;00 ale to wszystko zależy gdzie jesteś

@pro

masz chyba opcje zleceniówki lub o prace, ja jestem na zleceniu więc nie powiem ci więcej

gdzie startujesz?

@bin

to sobie można wybrać jaki sie chce typ umowy? bo ja to np. bym o prace akurat wolał

@rosto

Jak czytałem opinie, to piszą, że jest uop, ale najpierw pracujesz przez agencje bodajże

@Kolo

A wie ktoś jakie warunki będą przez agencję i jak długo trzeba przez nią być i co potem?

cecylia
@Krystyna

też się zastanawiałam nad tym, ale to chyba już na rozmowie się dowiemy konkretów, nie wiem czy tutaj uzyskamy taką informacje

Ej

7-15,15-23,23-7

Jeff
@Krystyna

Pierwszy rok umowa o pracę pod agencją. Potem zatrudnienie bezpośrednio pod firmą.

@Jeff

a mógłbyś mi odpowiedzieć na pytanie co tu w osobnym poście zadałem, nie chce mi sie przepisywać drugi raz, możesz tam odpowiedzieć?

Joanna
@Jeff

Więcej się zarabia, gdy się jest zatrudnionym bezpośrednio pod firmą? Czy to nie ma różnicy?

mixer
@Ej

a mozna stale pracowac na jedna zmiane?

@mixer

nie. no skoro są 3 zmiany, to na logikę..

Heinz
@Joanna

jeszcze nie jestem bezpośrednio ale jak tak się stanie to dam znać bo jeszcze chwila

frytek

Czy tylko ja nie wiedziałem, że na goworku wyświetlają się też oferty pracy?? dzisiaj patrzę i mi akurat wyskoczyło, ale do rzeczy, dodali ogłoszenie o pracę na dozorcę i chętnie bym się zatrudnił na to stanowisko, tyle że nie mam możliwości pracy na pełen etat, a tam właśnie jest opcja roboty na część etatu, wie ktoś w jakim wymiarze ich interesuje współpraca? czy na pół etatu czy trzy czwarte?

@frytek

ewentualnie czy da się jakoś bez problemu dogadać w tym temacie z nimi co do godzin?

Heinz
@frytek

no jak jest opcja na część etatu to chyba biorą pod uwagę nie pełny wymiar godzin... weź wyślij do nich cv i się zobaczy. myśle że na spokojnie jakoś uda się dogadać

migotka

są jakieś braki w centrali? można wysłać inicjującą?

samba
@migotka

braki, w sensie? zobacz najpierw może na oferty pracy, może znajdziesz coś dla siebie

samba
@migotka

a co do aplikacji inicjującej to raczej nikt ci nie zabroni, możesz spróbować

@samba

no właśnie nie widzę tego co bym chciała dlatego się pytam, może jest tu jakieś wewnętrzne info

herco
@migotka

no wyślij co ci szkodzi, aczkolwiek jak nie szukają nikogo to marne szanse moim zdaniem

herco
@migotka

ale no nie zniechęcam, spróbować nie zaszkodzi

ekonomistka

Hej, czy ktoś z odwiedzających ten profil jest na stanowisku pracownika administracyjno-biurowego i mógłby napisać w jakich godzinach pracujecie?

@ekonomistka

chętnie się dowiem jak duży zespół tworzycie? jak atmosfera?

@ekonomistka

a jeśli chodzi o język niemiecki, to jaki poziom jest wymagany i jak to weryfikują podczas rekrutacji?

@ekonomistka

aa no oczywiście chodzi mi o Białogard, bo widzę, że nie dopisałam na początku

Podejrzewam, że minimum komunikatywny

B2 to zazwyczaj taki standard wymagany w firmach

@ekonomistka

A gdzie znalazłaś tę ofertę?

@123

Na megapraca jest

Szukam pracy w mieście Jawor. Zainteresowała mnie oferta firmy Korpo. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5100 ?

Patryk

Kto by za tyle robił?

@Patryk

Pewnie od stanowiska jeszcze to zależy. Na którym tu płacą najmniej?

@Krystyna

a co to ma za znaczenie na którym najmniej? nie rozumiem trochę

Poszukuję zatrudnienia na Ślusarz. Korpo oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

kruk

a gdzie ta oferta jest? nie mogę znaleźć.. nadal aktualne?

@kruk

Czy aktualna to nie wiem ale na egospodarce widziałam ofertę. Tylko nawet stawki nie podali. Ktoś widełki poda?

makkk
@Krystyna

ogólnie na ich stronie macie zakładke kariera, i tam macie wybór lokalizacji i oferty pracy do konkretnego miejsca

Stary pracownik
@Krystyna

Stawka podstawowa 18 zł Dodatek za drugą zmianę +5 zł do godziny Dodatek za nocki +10 zł za godzinę Premie między 1000-1400zl Jeżeli trafisz 2 nocki w miesiącu to na czysto jest gdzieś 3700

rosto

jaka zmiana formy zatrudnienia? w sensie zmiana umowy czy o co dokładnie chodzi?

Pracujesz w firmie Korpo na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

rosto

da się w ogóle na B2B tutaj?

rosto

to się w ogóle opłaca w takiej branży jak ta? w sensie o fizycznych pracowników pytam, bo u biurowych to w sumie może mieć jakiś sens chyba

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Korpo?

Malik

za wszystkich wypowiadać się nie mogę, ale moje wrażenia są okej, choć jakoś bardzo długo nie pracuje jeszcze

Malik

rekrutacja szybka i sprawna, warunki zadowalające, stawka dla mnie pasuje

Dżygit
@Malik

Na jakim dziale pracujesz?jeśli mógłbym wiedzieć?

pracuję jako operator CNC

@Dżygit

możesz, żadna to tajemnica ;)

Wert
@Malik

A ile pracujesz dokładnie na tokarni jeśli można wiedzieć

Dozorca

Witam po przepracowaniu pół roku w Firmie Korpo w Białogardzie gdzie pracowałem na stanowisku dozorcy mogę teraz uczciwie wystawić opinie o tej firmie oraz zajmowanym stanowisku . Na rozmowie kwalifikacyjnej mówiono że chce się tworzyć miły zespól i atmosferę jednak to nie prawda dziwne wymagania cały czas kontrola obserwacja w kamerach. Wiadomo ze jak to w firmie która daje umowę o prace ale przez agencje pracy by nie mieć problemów z pracownikami. Jak mam być szczery nie polecam tej firmy dla świętego spokoju proponuje dwa razy zastanowić zanim się tam złoży CV. Ja odradzam znajomym te firmę:):)

@Dozorca

Jeśli praca dozorcy przerosła twoje oczekiwania to gratuluję:-)))

@.

Skąd możesz wiedzieć ze ta praca na tym stanowisku dozorcy mnie przerosła.Proponuje tam przepracować tyle co ja i wtedy wydawać opinię o tym jak jest faktycznie w tej firmie.

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Korpo na stanowisku Dozorca? Czy pracownicy dostają premie?

Dozorca

Cześć administrator pytasz czy na stanowisku dozorcy można otrzymać premię tak po pierwszym miesiącu 10% i dalej z każdym miesiącem ona wzrasta pod warunkiem ze nie podpadniesz lub ktoś Cie nie podpier.... i nie stracisz tej premii takie są tam realia jak powiadają samo życie.Popracuj sam ocenisz jak ja to mogę teraz uczynić po pół roku pracy i nigdy więcej . Ja odradzam swym znajomym pracę w tej firmie :(:(

klon

mam pytanie, czy jak się zatrudniam to pracodawca mnie przypisuje do tego całego PPK czy jak to tam się nazywa? ja tego nie chcę, muszę sam składać oświadczenie rezygnacji czy jak? zapomniałem dopytać o to na rozmowie, a nie za bardzo się orientuję w temacie, jak widać

Lidia
@klon

nie ma kadrowej która mogłaby ci to wyjaśnic ?

niezorientowany

Co to PPK?

klon

Pytam całkowicie poważnie, bo to dla mnie ważna informacja

@Lidia

Spróbuję się tam dodzwonić i dopytać jak to wygląda, ale liczyłem, że tutaj się czegoś dowiem

Rozbity boczek
@klon

Jak zrezygnujesz to będą na ciebie krzywo patrzeć

@niezorientowany

pracownicze plany kapitałowe, taki jakiś nowy program rządowy, ale mnie on nie interesuje kompletnie, a każdy jest do niego przypisany podobno

@Rozbity boczek

ale czemu niby, jak to nawet nie jest w interesie firmy żeby ludzie tam byli? jakieś głupoty piszesz

@klon

w każdym razie to już mam odpowiedź i się podzielę, bo może komuś się przyda: trzeba taki świstek specjalny pobrać z internetu, wypełnić i złożyć do pracodawcy a reszte oni ogarniają

Nala

Jaka atmosfera w dziale personalnym? Widzę, że szukają specjalisty i zastanawiam sie nad aplikacją.

@Nala

normalna, taka koleżeńska po prostu

@connect

Czyli nie ma jakiegoś zadęcia, ani wyścigu szczurów, rozumiem?

otóż to

@Nala

wiadomo, że na różne osoby można trafić i to też na swój sposób wpływa, nie każdy jednak się wpasowuje w profil firmy

@Nala

ale ja np. nie mam z nikim problemu, robię swoję, nie mam problemu, żeby pogadać z ludźmi, ale też nie chcę się angażować w żadne plotki, ani nic takiego, więc zachowuję względną neutralność.

@connect

Ogólnie wystarczy być życzliwym dla drugiej osoby i mieć chęci do pracy?

@connect

W poprzedniej pracy bardzo przeszkadzała mi atmosfera i takie wrogie nastawienie do każdego

@connect

Zależy mi teraz bardzo na fajnej atmosferze pracy

Ddd
@Nala

Tutaj fajnej atmosfery nie zaznasz

Już nie przesadzaj

Point
@Ddd

A pracujesz w tym dziale, czy piszesz co ci ślina ja język przyniesie?

Point
@Ddd

Bo raczej obstawiam to drugie

Zostaw merytoryczną opinię o Korpo - Jawor

• Jak się pracuje w Korpo?

Zobacz opinie na temat firmy Korpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korpo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korpo