FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Jola

Szczerze mówiąc jestem okropnie zawiedziona. Ludzie którzy wysyłają pracowniką i kłamią w żywe oczy nie mają serca. Przyjechałam na cebulki kwiatowe, których jest totalny brak a miały być od 1 lipca. Złożona mi oferta to totalna ściema, a zarobki 3 razy niższe niż było mówione. Jest dużo siedzenia na rezerwie. Mieszkanie jest akurat w miarę pomijając fakt że jest tu robactwo. Mówili mi że jest tu pralka ale nikt mi nie wspomniał że trzeba zapłacić za nią 3 euro, ale to nic w porównaniu z tym że zarządca może w każdej chwili wejść sobie do Twojego mieszkania nawet pod twoją nieobecność w celu sprawdzenia czystości czy żekomo zamontowania czegoś. Fhs, to jednym słowem banda (usunięte przez administratora)

Marstor
@Jola

Właśnie też przyjechałem na cebulki i nie ma pracy. Strasznie dużo ludzi siedzi na rezerwach. Rowery są w opłakanym stanie nie wyobrażam sobie jazdy nimi po 10 km do pracy. Zastanawiam się czy opłaca mi się tu czekać chyba trzeba będzie uciekać. Nie polecam

Roman

Pracował ktoś przy cebulkach kwiatowych ?Otrzymałem propozycje na tą pracę chciałbym się dowiedzieć czy warto wyjechać ?

Lukasz
@Roman

Ja przyjechałem na cebulki i cebulek brak, non stop tylko przerzucanie po różnych firmach albo siedzenie na rezerwie :)

Ronan
@Lukasz

A dojazd do pracy auto służbowe czy rower ? Jutro mam wyjazd jadę z kumplem samochodem.Najwyżej będziemy szukać czegoś innego

Katarzyna
@Roman

W tym ''sezonie'' szczerze nie polecam. Termin cebulek niby się ciągle przesuwa. W zasadzie juz 4 krotnie ją przesuneli i przerzucają mnie z firmy do firmy. Pierwsze co to wrzucili mnie do firmy z produkcją sałatek, więc jeśli jedziesz na cebulki, to chcociaż produkcja sałatek za marne pieniądze nie będzie Ci opca.

Lukasz
@Ronan

My dostaliśmy rowery dojazd do pracy poniżej 10km rowerem powyżej ktoś przyjeżdża, nie wiem jakby to wyglądało w waszym przypadku gdy przyjedziecie autem... polecam wam od razu poszukać czegoś innego bo tutaj nie nazarabiacie z kim nie gadałem to tylko narzekają że mało godzin i mało kasy sam się przekonałem że to prawda i niedługo uciekam szukać co innego...

Ronan
@Lukasz

Przyjechałem dziś ludzi w biurze bardzo dużo do pracy. Od razu dostalem rezerwę na poniedziałek chyba trzeba będzie szukać czegoś innego

Kaja

Czy rezygnowal ktos z umowy w FHS po 2 tygodniach pracy?(przed 1 wyplata) Byly jakieś problemy z wyplaceniem chocia z 1 tygodniowki? Jak najlepiej poinformować biuro

Darek
@Kaja

Możesz osobiście w biurze albo zadzwonic.Umowe możesz rozwiązać w każdej chwili na fazie A. Nie powinni robić żadnych problemów

KOT
@Kaja

Praca …….A hotel tam wypowiedzenie jest 4tygodnie i nie odstępują od tych 4tygodni bo to kasa

Lukaszb12

Nie polecam. Notoryczne dni wolne. Brak pracy. Max 2 dni pracujące w tygodniu, żebyś tylko miał za co zapłacić wynajem. Caly czas rezerwa. Zaden z warunków nie został spełniony. Nocleg 1/10 Brak obiecanej telewizji. Brak środków czystości .Pranie kosztuje 3 euro. Opiekun budynku wchodzi pod nieobecnosc do pokojów . Papier toaletowy jest płatny A to wszystko za około 100 euro tygodniowo

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Łukasz

Nie polecam. Notoryczne dni wolne. Brak pracy. Max 2 dni pracujące w tygodniu, żebyś tylko miał za co zapłacić wynajem. Caly czas rezerwa. Zaden z warunków nie został spełniony. Nocleg 1/10 Brak obiecanej telewizji. Brak środków czystości .Pranie kosztuje 3 euro. Opiekun budynku wchodzi pod nieobecnosc do pokojów w "poszukiwaniu narkotykow". Papier toaletowy jest płatny A to wszystko za około 100 euro tygodniowo

Kinga

Serdecznie NIE POLECAM ! SAMA agencja nie jest najgorsza, zakwaterowanie bardzo dobry poziom duże pokoje , czysto przyjemnie ogromny plus za to ! Natomiast nie można tego powiedzieć o jednym z "opiekunów " (usunięte przez administratora)...tak apodyktycznej osoby nie spotkałam w życiu, wieczne pretensje dosłownie o najmniejszą rzecz nawet niezwiązaną z wykonywaną pracą, wyśmiewanie w twarz za to jak masz na imię czy z powodu Twoich chorób. Brak szacunku do drugiego człowieka przez to ile dyplomów ma ( co jest niesamowicie dziwne skoro pracuje na rybach ) . Za każde słowo sprzeciwu kobieta mści się naduzywajac swojej władzy. Posiada klucze do mieszkań i wchodzi do nich pod nieobecność wynajmujących, rozumiem kontrolę czystości w Twojej obecnosci ale naruszanie przestrzeni za którą się zapłaciło jest niezgodne z prawem o czym Pani chyba zapomniała;) Wyzwiska na porządku dziennym, smianie się w twarz i zastraszanie. Warto popytać innych pracujących z tą kobietą każdy potwierdza , iż jest niezdolna do pracy z innymi ludźmi i zwyczajnie stosuje mobing. Polecam popracować nad pokorą i szacunkiem do drugich , posiadanie niezliczonych dyplomow i ukończonych studiów nie czyni z Pani lepszej osoby , słoma z butów wychodzi i pokazuje niski poziom . PS. Będąc w takiej pracy warto również zainwestować w kurs angielskiego skreślanie osób mówiących w języku Angielskim tylko dlatego, że sama go nie znasz jest żenujące, tak samo mówienie do nich po polsku wyzywajac ich celowo w nieznanym języku pokazuje braki intelektualne , których niezupełnią nawet najlepsze studia . Chętnie opowiem więcej na temat różnych zachować , razem z innymi osobami skierowana została skarga do przełożonych. Pozdrawiam

(usunięte przez administratora) Nie sugerujcie się tym co wpisujecie w papierach odnośnie waszych ograniczeń bo i tak maja je w (usunięte przez administratora) mimo podania w papierach i przed wyjazdem i na miejscu ze nie mogę pracować w chłodni, jaka dostałam prace ?- W CHŁODNI gdy powiedziałam ze nie mogę usłyszałam(usunięte przez administratora) . Ci co maja stała prace maja po prostu szczęście, ty przyjedziesz i będziesz na rezerwie albo będą cię przerzucać z miejsca na miejsce, wiec marzeniem będzie by wyrobić 40 h tygodniowo, (usunięte przez administratora) Najgorsza firma z jaka miałam styczność nikomu nie polecam naprawdę

Remo

Gdy rozmawiałem przed wyjazdem do firmy fhs jakaś (usunięte przez administratora) Zarobiłem te 350€ ale za 56 godzin (usunięte przez administratora)a Wi-Fi działa jak flaki z olejem) i na utrzymanie. Jeśli ktoś ma rodzinę w Polsce, która czeka na przelew to staje wtedy przed dylematem czy ja będę jadł w tym tygodniu czy moja rodzina. A biuro??? (usunięte przez administratora)

Ala
@Remo

Witam Spotkało mnie to samo co Remo. Firma FHS (usunięte przez administratora) ludzi na wyjazd bo (usunięte przez administratora) bo przed wyjazdem Firma FHS Polska (Darek) mówił o mini.350 Euro tygodniowo za 40 godz. (usunięte przez administratora)

KOT
@Remo

to ze strony firmy FHS tak ogłaszają Oferujemy: stabilne zatrudnienie w preznie rozwijajacej sie firmie, pewne godziny (40 – 50 tygodniowo), krótko (usunięte przez administratora) . pracy dostaniesz tylko 2-3 dni aby móc opłacić hotel itp. i nic nie zostaje Miało być min. 350 euro a masz 100 na przeżycie

Alka

Firma FHS Polaka (usunięte przez administratora) ludzi przed wyjazdem aby pozyskać pracowników(usunięte przez administratora) .Na miejscu okazuje się że pracy jest tylko tyle żeby przeżyć 2-3 dni tygodniowo. po opłaceniu hotelu ubezpieczenia itp. prawie nic nie zostaje. obiecywali prace 5 dni w tygodni 40 godz. i min.350euro. (usunięte przez administratora)

Czy rezygnowal ktos z umowy w FHS po 2 tygodniach pracy?(przed 1 wyplata) Czy były jakieś problemy z wyplaceniem chocia z 1 tygodniowo? Jak i kiedy najlpeiej ich poinformować?

Iz

Witam Byłam dwa lata temu w Holandii właśnie z biura FHS i nie mam żadnych zastrzeżeń. Praca w porządku, zakwaterowanie również. Pieniądze na pewno lepsze niż w Polsce.. Przez 1,5 miesiąca z godzinami raz 6, raz 8, raz 12, udało mi się przywieźć już na czysto 6600 zł. Także chyba warto? Gdzie w Polsce przez 1,5 miesiąca odłożycie 6600? Oczywiście odejmując jedzenie, nocleg i inne wydatki. Chciałam zapytać jak wygląda praca aktualnie (w czasach epidemii)? Czy jest chociaż 40 godzin tygodniowo, czy są częste rezerwy?

@Iz

Witam, zapraszam do kontaktu z dzialem rekrutacji, Udzielimy wowczas unformacji na temat aktualnych ofert i ograniczen. Adres email praca@fhs.jobs , telefon 0031850210505

Angel di Maria

Po raz kolejny musze dodac opinie. Myslalam, ze problemem jest brak pracy w FHS, albo dostawanie 3 dni pracujacych, by miec z czego oplacic zakwaterowanie. Prawdziwe problemy zaczynaja sie dopiero po rozwiazaniu umowy. Czlowiek myslal, ze zacznie nowy etap zycia. Super praca, 5 dni w tygodniu. 0 smsow. Grafik na caly tydzien. (usunięte przez administratora) Nie polecam!!!

@Angel di Maria

Ojej, ale moja wyoowiedz zostala doszczednie usunieta. Jak by ktos potrzebowal dowodow, screenow na brak rzetelnosci ze strony FHS, posiadam :)

Fred
@Angel di Maria

Witam pracuje w tej firmie i od miesiąca wypłaty tygodniowe po 100e(ciągle rezerwa lub praca na 2dni w tygodniu).Niestesty jestem zmuszony do rozwiązania umowy można więcej informacji jakie problemy stwarzają???

Fred
@Angel di Maria

Witam pracuje w tej firmie i od miesiąca wypłaty tygodniowe po 100e(2dni pracy 3dni rezerwy). Ledwo co na przeżycie wystarcza co niestety zmusza mnie do rozwiązania umowy. Można prosić o więcej informacji na temat tego jakie problemy stwarzają przy rozwiązaniu umowy???

@Fred

Witam, prosze o kontakt z dzialem planowania. Oni udziela odpowiedzi na to pytanie.

Kimono
@Fred

Jak ktoś w pracy nie potrafi porozumiewać się i przyjeżdża na wakacje to siedzi na rezerwie...taka polityka firmy....pisz prawdę a nie to co wygodne dla cb

Kamila02

Czy jest może ktoś na piwoniach można prosić o opinię jak warunki mieszkaniowe i ogólnie praca

@Kamila02

Mowia, ze to praca przy scinaniu piwoni, ale bedziesz robic w polu wszystko. Uwazaj :)

aleenkaa
@Angel di Maria

według mnie to bardzo przyjazna praca, byłam już i wiem co mówię. Ja osobiście polecam :)

Pawl

Nie rozumiem jak w 21 wieku dostęp do pralki może być utrudniony, płatny? Skoro mamy repezntowac firmę FHS to musimy być czyści. Zróbcie coś z tym!! Piorac 2 prania w tygodniu, o tej porze roku to minimum to na rok wychodzi ponad 300 euro za rok. Za to cenę to pralkę można miec pralkę na lata.

LoczekBlond

Szkoda czasu i Twojego zdrowia na tę 'agencję'. Opiekun na de stek w wieringer to człowiek niezrównoważony, niejednokrotnie groził mi i znajomym pobiciem. Podczas nieobecności w pokoju (a raczej celi) przeszkuje rzeczy osobiste. Nie wiem czy to jego fetysz, czy brak satysfakcjonujacego wynagrodzenia (choć inkasuje do swojej kieszeni 3€ za każde pranie więc to raczej nie jest źródło problemu), czy może jakaś choroba. W każdym razie to jest nie do pomyślenia dla mnie jako cywilizowanego człowieka. Przyznaje kary i dopłaty za wszystko co jest tylko możliwe (prąd, pranie, problem z rowerem itd). Jeśli mu podpadniesz będziesz miał problem z korespondencją, możesz dostać ją nawet po 1-2 msc od daty dostarczenia. Pani o polskim imieniu i zagranicznie brzmiącym nazwisku to człowiek potężnie fałszywy, bez skrupułów będzie Cie doić, oczywiście z uśmiechem na twarzy. Szkoda poświęcac jej więcej linijek, bo nie jest warta nawet tego co podobno kręci się w przeręblu. (usunięte przez administratora). Nienormalne godziny pracy to standart, a gdy chcesz urlop to tylko wtedy kiedy pasuje to brygadziście. Dojazd do pracy oczywiście płatny. Z pozytywów to tylko rodacy, na których tam trafiłem, bo gdyby nie atmosfera jaka między (usunięte przez administratora) Byłbym zapomniał, jak już ktoś zdecyduje się na tą agencję-pomyłkę to polecam liczyć godziny pracy, bo bardzo lubią kraść po parę godzin tygodniowo, a jeśli tego nie zauważysz to będą to robić notorycznie. Odradzam również nadgodziny i weekendy, z nich również naliczają sobie niedorzeczną prowizję.(usunięte przez administratora)

Iwona1978

Dzień dobry mam pytanie czy jest ktoś może na piwnicach z flexible human services

Angel di Maria

Pierwsze wrażenie, super agencja. Profesjonalne podejście. Super zakwaterowanie. Tylko oby była praca i nic dodać nic ująć. I tu zaczynają się schodki albo jeden wielki schodek, Pani Joanna z Plannigu. Jak podpadniesz Pani Joannie to będziesz siedzieć na rezerwie. To, że odpisuje wiadomości nie używając znaków interpunkcyjnych i nieznając zasady pisowni, to jak dla mnie duży minus. Jeśli Ktoś przerywa mi w trakcie rozmowy 5ciokrotnie w ciągu minuty, to dla mnie kolejny minus. Jeśli dzwoni ta sama osoba i prosi Cię o przyjście do pracy w krytycznej sytuacji, a potem znowu daje Ci rezerwę, to dla mnie hipokryzja. Ta sama osoba zastrasza innych pracowników, mieszkających pod tym samym dachem, że jeśli nie pójdą do pracy na pole (mimo tego, że człowiek nie dawał rady fizycznie) zostaną zwolnieni. Po czym postanawia ich zwolnić poprzez aplikację, dołączając dokument, w którym cytuję "za porozumieniem stron, z inicjatywą po stronie Pracownika" to chyba lekkie przegięcie tzw. Pały. Zwalniając i informując w trybie rozkazującym "proszę sobie zamówić busa do Polski na sobotę" - to oznacza brak umiejętności miękkich i jakiejkolwiek empatii? Każda agencja może się pochwalić plusami i minusami. Ale dziwi mnie fakt (albo już nie), że Polak Polakowi wrogiem. Każdy z nas jedzie do pracy za granicą głównie za marzeniem. I w przeciągu kilku dni przekonałam się jak łatwo osobie, która w jakimś stopniu jest spełniona przychodzi "utrudnienie" tożsamej drogi drugiej osobie. Szczerze nie polecam agencji :(

Klaudia

Dzień dobry, nie wystawiam opinii, ale chcę poznać wasze. Swoje pytanie kieruję do osób, które mają doświadczenie w poniżej oferowanych pracach przez FHS. -Szklarnia papryki -Szklarnia pomidorów -Piekarnia -Pakowanie cebulek Interesuję mnie jak wyglądały warunki pracy? Czy byliście zadowoleni? Może ktoś z Was był rzucany na wszystkie wyżej wymienione prace i ma porównanie, która z nich była najlepsza?

olga 1

Witam , czy ktoś może napisac coś o pracy ? ile godz. tygodniowo się pracuje ?, jaka atmosfera w pracy ? itd...

K

FHS to fajna firma zależy jak się trafi. Wiele prac sezonowych jak i na stałe wiele pewnie robi tu wykształcenie jakie się posiada. Ja trafiłem dobrze gorzej moja kobieta. Firma Jadico w której pracowała jeden dzień wystarczyło by określić jak podli ludzie potrafią tam pracować.(usunięte przez administratora) Do reszty firm nie mam żadnych uwag.

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 33 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)