FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

K

FHS to fajna firma zależy jak się trafi. Wiele prac sezonowych jak i na stałe wiele pewnie robi tu wykształcenie jakie się posiada. Ja trafiłem dobrze gorzej moja kobieta. Firma Jadico w której pracowała jeden dzień wystarczyło by określić jak podli ludzie potrafią tam pracować.(usunięte przez administratora) Do reszty firm nie mam żadnych uwag.

W tej firmie pracowałam w okresie wakacyjnym z chłopakiem. Przyjechaliśmy na 2 miesiące , zarobić trochę pieniędzy. Jeśli chodzi o mieszkanie to hotel jest w porządku , aneks kuchenny i duży pokój , w miarę czysto. trzebabylo płacić za pranie (3 euro za jedno) (usunięte przez administratora) Byliśmy przerzucani 3 razy , po tygodniu mieszkania na hotelu musieliśmy się przeprowadzić do domku ( jedyny plus to blisko do szklarni bo tylko parę metrów) , a ogólnie to (usunięte przez administratora) Po 2 tygodniach dalej przenieśli nas na hotel ( przeniesiono nas ponieważ w pokoju w którym byliśmy mieszkała para (usunięte przez administratora) Później już nas nie przerzucali , praca była okej ale ci którzy nadzorowali nasza praca (usunięte przez administratora) pracowników ,(usunięte przez administratora) Godziny? W pierwszym tygodniu zarobiliśmy 70 euro tygodniówki bo było gorąco i nie było tych godzin. Później zarabialiśmy do 200 euro tygodniowo , powodem braku godzin był upał lub po prostu brak papryki która raz rosła raz nie . Ogólnie nie polecam, nie mamy dobrych wspomnień z tą pracą . (Za mieszkanie płaciliśmy 100 euro tygodniowo + pranie + dojazd do pracy ( bo praca była w odległości 9 km więc my musieliśmy sami załatwić dojazd ) , chyba że chciałeś(usunięte przez administratora) rowerem 9 km.

Pracowałem przez fhs dłuższy okres czasu. Tak naprawdę zależy gdzie kto trafi. Ja trafiłem nawet w miarę dobrze z pracą i mieszkaniem. Mieszkałem na hotelu. Jeśli chodzi o porządek to w miarę czystko i schudnie. Minusem jest płatne pranie. Chcąc zrobić dwa prania w tygodniu trzeba zapłacić 6 euro. Dobry opiekun lokacji ponieważ trzyma porządek. Nie ma mowy o alkoholu i narkotykach. Kto chce się zabawić to od razu jest wyrzucany, jeżeli jest za głośno a trwa cisza nocna to tez jest to w stanie załagodzić. Ja pracowałem po 45-50 godzin wiec idzie zarobić. Byli ludzie gdzie po kilka dni siedzieli na hotelu. Czasami zdarzały się błędy w solarisach ale wystarczy dobrze sprawdzać to od razy robili korektę.

as

Ludzie, zacznijcie pisać konkretne zarobki w ciągu tygodnia a nie tylko, że "dało się zarobić" !

Gfk
@as

Jak co dla niektórych 80, czy, 60 euro tj że da się zarobić to super, agencja jedna wielka porażka, ściągają ludzi do pracy po czym non stop rezerwy, przy 50 godz pracy tyg 330 euro za tydz.

A

Pracowałam przez agencje 2 tygodnie. W pierwszym tygodniu przeszkalano mnie do jednej pracy po czy się dowiedziałam, że nie jestem im potrzebna. Druga praca ok. Ale na początku trzeciego tygodnia wyrzucili mnie na rezerwę. Innymi słowy ściągnęli do pracy człowieka a nie mieli dla mnie pracy. W sumie w ciagu trzech tygodni zarobiłam 160 euro, nie wspominając, że byłam wyzywana od (usunięte przez administratora) dziewczyn gdy po kilku dniach pracy zapomniałam nazwy drzewka.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Misia

Byłam w Niderlandii ( Holandii) 9 tygodni przez biuro FHS i nie jest tak słodko, zarabiają na takich naiwniakach, godzin było mało a za naprawę głupiego roweru liczą sobie 30 euro. A za 40 godzin wróciwszy do Polski dostałam 36 euro tygodniówki. Nie polecam tego biura nikomu. (usunięte przez administratora) ludzi o nawet do lekarza nie jeżdżą z kimś kto jest chory. Sama praca ok. Agencji zdecydowanie nie polecam

@Misia

Witam, przykro nam ze sie pani u nas nie podobalo. Niestety koszta czesci rowerowych w Holandii sa wyzsze niz w Polsce. Prosze sprawdzic dobrze pasek wyplaty bo raczej nie czyta pani go poprawnie. Jesli bedzie pani miala dalej watpliwosci to prosze o kontakt z dzialem administracji. Oni odpowiedza na wszelkie pytania. Osobom chorym zapewniamy wizyty u lekarza z naszym pracownikiem co obecnie robi niewiele biur w Holandii. Niestety wiele osob naduzywa to i ze zwyklym przeziebieniem i z goraczka 37 stopni (!) chca isc do lekarza. Na pierszym miejscu beda zawsze osoby ciezko chore.

Kil
@FHS (Flexible Human Services)

Jak mozna czytac dobrze pasek wyplaty? Osoby ktore pierwszy raz przyjezdzaja, nie maja pojecia o 3/4 rzeczy uiszczonych na specyfikacji wyplaty. Moze warto byloby pomyslec o tym, aby zrobic ta specyfikację w jezyku polskim, tak jak postapiliscie w przypadku MENU podczas kontaktu telefonicznego z wami. Ludzie probujacy tlumaczyc np INHOUDING w google tlumacz otrzymują ODLICZENIE. Wg mnie specyfikacja wystawiana przez Panstwa nie jest wystarczajaco czytelna, aby mozna bylo ja w 100% dobrze zrozumiec.

@Kil

Witam, kazdy pracownik moze poprosic o tlumaczenie. Wystarczy wyslac zapytanie przez aplikacje

Nati

Witam pracowałam w FHS prawie cztery lata, na firmę narzekać nie moge, z łudzimy z biura idzie się dogadać zwłaszcza z Pana Gosia i Panią Agata bardzo miłe wspominam te dwie Panie ???? co do zakwaterowania to jest kwestia z kim się mieszka na żaden domek na którym mieszkałam nie mogłam narzekac. A co do pracy to trzeba się przyzwyczaić gdzie się pracuje i do większości firm jeździ się rowerem.

On19...

Dzień w pracy trzy na rezerwie i tak w kółko. Za mieszkanie koszty mega duże patrząc na to jak się mieszka i w ile osób.w końcu wiadomość od biura że zjazd do Pl bez wytłumaczenia co i jak.. Moim zdaniem firma która posiada certyfikat SNF powinna mieć lepsze warunki mieszkaniowe. Nie polecam!

Dziki
@On19...

Napisz lepiej ile razy nie poszles do pracy... i jaki z ciebie pracownik ze cie wywalili z dnia na dzien... (usunięte przez administratora) Kolejny kangur skaczacy po biurach szukajacy wakacji z hotelem 5*

Wojciech

Jakaś rekrutację prowadzicie obecnie?

@Wojciech

Witam, nasze oferty sa dostepne na stronie www.fhs.jobs Kandydatow prosimy o przeslanie CV w reakcji na jedno z ogloszen lub na adres email praca@fhs.jobs

Witam, rekrutacja obecnie jest prowadzona na miesiac marzec, kiedy wielu klientow zacznie prace. Mamy tez kilka ofert na szybszy termin ale te sa przeznaczone dla osob z jezykiem angielskim. Jesli zna pan jezyk angielski to prosze o kontakt z dzialem rekrutacji +31850210505. Bedziemy mogli przedstawic szczegoly oferty.

Maurycy

Witam, w zupełności nie polecam tej agencji.. Bardzo źle traktują ludzi, pracowałem tam pół roku na sezonie ale dlatego ze dobrze trafiłem na firmę. (usunięte przez administratora) Mieszkania za te pieniądze są śmieszne.. Jedni trafiają w luksus a inni w gorsze warunki niż maja bezdomni i za ta sama kase. (usunięte przez administratora)Wstyd mi za Was. W Polsce obiecują cuda, przyjeżdżasz (usunięte przez administratora) .. Przyjechałem sam do pracy zarobić to się w miarę udało ale to dzięki pracodawcy nie agencji. Ogólnie praca spoko, agencja tego nazwać nie mogą.

Inny

Pracowałem pod fhs do początku roku 2019( końca stycznia 2019) W jaki sposób otrzymam od was kartę podatkową,dodam ze nie korzystam już z waszej aplikacji.

@Inny

Dzien dobry, prosze o kontakt z dzialem administracji na adres email hr@fhs.jobs

(usunięte przez administratora) zarabiają więcej na pracownikach niż sami pracownicy, na 8 godzin pracy jest może połowa tego, mieszkania niby fajne, na każde zgłoszenie usterki reakcja zerowa.

Dziewczyna
@Piotr

Zależy o czym mówisz bo my mieszkamy obok Amsterdamu i reakcja zawsze jest szybka i nie ma problemu z naprawa czegokolwiek ! Pozdrawiam

abc

WSZYSTKO ZALEŻY NA JAKIE WARUNKI SIĘ TRAFI, ponieważ są bardzo różne i to jak będzie wyglądał Wasz wyjazd to tak naprawdę loteria :) -zapleśniałe i zawilgocone domki letniskowe (bungalowy), bez umywalki w łazience, bez tv, okna się nie zamykają, w jesień trzeba spać w dresach i 2 bluzach, a o przeprowadzkę bardzo ciężko -brak pewności co do ilości godzin, może ich być kilkanaście w tygodniu, nigdy niewiadomo -czekanie do 20 na wiadomość czy idziesz do pracy lub telefon o 5 rano na rezerwie +wypłaty zawsze na czas +miłe panie w biurze, wszystko można załatwić +rowery +przy +40h tygodniowo zarobki +300euro

robertos
@abc

..z tym porównaniem do lotterii musze sie zgodzić... tak jak ja akuratm miałem bardzo dobry zakład pracy to rozumiem ludzi którzy wykonuja tam najcieższe prace w małokomfortowych warunkach... pamietam źe w AB serive dawno dawno temu (zanim pojawili sie w biurach pracownicy z polski) nim była cieższa praca lub w trudnych warunkach jako rekompenste praconikom stwarzano adekwatnie lepsze warunki mieszkania czy transportu żeby mimowszystko zachecić do pracy ... tutaj jest jakby na odwrót a to dlatego ze z tych zakaldow agencja ma mniejszy urobek i dlatego mniej sie dba o tych pracownikow których ma się obecnie pod dostatkiem ze stalinowskiej republiki polski.. takze rozumiałem i rozumiem niezadowolenie ludzi ktorzy w loterii dostali te gorsze zaklady...

Weteran
@abc

300 euro za 40h to jest spoko? To jakiś żart, domyślam sie ze to przy stawce 10 euro z hakiem.

@abc

Przy stawce 9,94 euro. Po podjęciu podatku i ceny za zakwaterowanie (która jest dość wysoka jeśli chodzi o bungalowy) to zarobek nie taki zły.

@abc

W FHS stawka mieszkaniowa jest taka sama zawsze, nie ważne e czy mieszkasz w (usunięte przez administratora))

@abc

Stawka mieszkaniowa w FHS zawsze jest taka sama nie wazne czy mieszkasz w dobych warunkach czy złych...

@Kil

Wiem, powinni jednak to zróżnicować.

@abc

Witam, Dziekujemy za podzielenie sie z nami opinia. Zostanie to przekazane do zarzadu.

Huberik

Witam pracowalem przez 1 rok prawie powiem tam polecam firme pod jednym warukiem dobre pokoje w hotelu na de steku a pod drugim nie polecam.dlaczego ? O toz to pracowalem szklarni na likwidacj szef tylko 2 przerwy zrobil od 6 do 18 pracowalem przerwa o 9.30 i o 12.30 wedlug prawa powinna byc jeszcze 1przerwa w upał czlowiek pracowal puzniej po likwidaci nie zagwaratowali godzin tyg po 34 g czyli po potrąceniu mieszkania itd wyszlo 214 e przy stawce 9.94 tyle to w pl sie zarobi .pobierane caly czas jest za pranie 2.5 e od poniedziałku do czwartku a w piątki do niedzieli aż 3 e jak ktoś ma 2 prania w weekend to 6 e od osoby nikt nic z tym nic nie robi bylo zgłaszanie wielokrotnie i cisza nie powinno się pobierac za pranie jak odciągacie za tydzien za chotel a i exstra pobieracie za zuźycie energi raz bylo 20 e wiecej za to ze ugotowalem po pracy wykompalem sie dzwonilem nie raz to oczewiscie kazdy sie tłumaczył prosze do opiekuna lokalizacj moim zdaniem były źle spisywane liczniki bo puzniej pobierali z 20 e na 3 to coś nie tak jest na chotelu rowerem do pracy kpina nawet zimą a jak kogoś załatwisz jakiegoś kierowce to zaplacic musisz powinni w zimie zapewnic darmowy dojazd nowych pracownikow przyjmujecie a dla starych pracownikow nie umiecie zapewnic godzin .pobieracie co tydzień tez na prezenty jak ktos nie chce to nie można z tego zrezygnowac załosne .kpina jakas w biurze na de stek pani (usunięte przez administratora) Nie interesuje sie ludzmi wogole taka osoba nie powinna pracowac wiecej jej nie ma jak jest jak cos ktos potrzebuje od niej do lekarza to tez musisz miec goraczke zeby ktos ciebie zawiózl .nie polecam tego biura nie za te pieniadze a gdzie wakacyjne zabieracie co tydzien piniadze i nie ma ich godziny odkladane to nie sa wakacyjne cos trzeba zrobic z tym okradacie ludzi ,a jak masz z opiekunem układy to wrucisz na ten sam pokój po urlopie pokoje 2 osobowe powinny byc dla par a nie dla kobiet zróbcie cos z tym bo to sie dzieje to poprostu chore jest hotel wieringerferf de stek 1,2,3

Terminator

Powiem tak przy 40 h miałem 260 euro więc(usunięte przez administratora)Co innego na rozmowie rekrutacyjnej co innego na miejscu. /Chodzi o to że miałem pracować gdzie indziej/Niee polecam. Jak dla mnie najgorsza agencja jaką spotkałem. Prysznice (usunięte przez administratora) . Jeszcze im (usunięte przez administratora) . Pracowałem jakiś czas bo taka była sytuacja finansowa. Warunki mieszkalne (usunięte przez administratora). Nie daj się zwieść jak Ci będą mówili że dopiero kupili mieszkanie i jest w remoncie. Oni (usunięte przez administratora) Pozdrawiam . Serdecznie nie polecam. 10 km rowerem leje , wieje , slizgo ,(usunięte przez administratora). Human Service i (usunięte przez administratora) Yo

robertos

...kiedyś pracowałem przez tą agencje pare miesiecy dziś sie doweidziałem telefonicznie ze jestem na czarnej liście.. i po roku czasu nadal nie wiem jakie są oficjalne powody wpisania mnie na czarną liste.. tak zwany pan koordynator (usunięte przez administratora) nie raczył do dziś wyjaśnić i przedstawić powodów ...raz go na oczyy widziałem i w sumie nie bardzo wiem jakie funkcje spełniaja takie osoby w biurze.. w kazdym bądź razie z pośród 3 firm przez które pracowałem w ostatnim czasie przeszło dwóch lat FHS było jak dla mnie najbardziej korzystne finansowo w przeciwieństwie do E&A czy T&S. potrącali jedynie 82 euro za kwaterunek nie kredytowali i sciagali potajemnie pieniedzy z salaris mówiąc ze to podatek tak jak to robiła e&a no i oczywiście normalne cotygodniowe wypłaty ... moge to napisać z nieco innego pkt widzenia ponieważ miałem jedna z lepszych ofert pracy jakimi dysponował FHS .. te doświadczenia sprawiają ze pomimo tego iż jestem na czarnej liscie moge gorąco polecić ta agencje pod jednym warunkiem że macie własne prywatne lokum i nie korzystacie z kwaterunków oferowanych przez FHS.. dopiero jak sie wyprowadziłem zamontowano kamery na heerhugowaard na limmen też nikt się nie kwapił z ich zamontowaniem w związku z powyzszym informacje co się działo na terenie hoteli było przedstawiane przez ludzi uwazanych w biurze za "wiarygodnych".zazwyczaj byłą to wiekszosćiowa grupa używajacych narkotyki chcacych sie w ten sposób zabezpieczyć przed ewentualnymi doniesieniami osób z nimi niezrzeszonymi.. inną kwestią jest sam klimat panujacy w zakładach na który sama agencja pośrednictwa pracy nie ma wpływu : zajadłość zawzietość zawiść fałsz i podłość przywieziona ze stalinowskiej republiki polski jest stałym elementem firm w których nie trzeba specjalnie zażynać i harować .. innnaczej wygląda sytuacja w firmach i zkąłdach gdzie wszyscy równo i cieżko pracują bez możliwości awansu an tak zwanego cappo do którego dochodzi po trupach donosząc za plecami i wygadujac nieprawdziwe historie okradajac tym samym swoich współpracowniów z dobra niematerialnego jakim jest dobre imie... także jak w zakładach nie ma moniotringu czy bacznego i uważnego właściciela a ich miejsce zajmują cyganie karierowicze z polski to możecie sie spodziewać ze łatwa i przyjemna praca może stać się bardzo nieprzyjemna i skoczycie na wykonywniu najcieższych prac przy dodatkowych utrudnieniach jako bonus... ponieważ firma nie ma specjalnie atrakcyjnych ofert pracy i zakładów to czarna lista w tej agencji średnio mnie martwi ale jest nauczką że jeśłi chce się popracować dłużej w holandii nie można korzystać z ich kwaterunków i być skazańcem współtowarzyszy na któych wyboru sie nie ma ..problem w tym ze żeby zbudować pozytywny wizerunek przed normalnym najmem lokalu przez holendreską agencje pośrednictwa mieszkań trzeba wypracować sobie pozytywny wizerunek wypłacalności przez conajmniej 3 miesiace .. i koło się zamyka pozatym w tej firmie wyjątkowo było takie miejsca gdzie ludzie nadużywającyh narkotyków stanowili wyjątkowo mniejszosć to było w Limmen przebwyali tam sprawdzeni od wielu lat pracownicy z sortowni cebulek których ewidentym priorytem była praca i zarobek w Heerhugoward niestety meli zdecydwana wiekszośc i przewagę tak jak w pozostałych agencjach w których pracowałem (czyli taki standard) takze trzeba było uważać zeby nie stracić telefonu czy też pilnować jedzenia i naczyń...zaskcozył mnie też fakt zatrudniania ludzi skazanych i z wyrokami z podobnym przyapdkiem spotkałem się już tylko w T&S.. reasumujac jeśli masz kwaterunek mieszkanie w holandii to spokojnie przez FHS mozesz spróbować finansowo warto zdecydowanie lepsze od e&a czy t&s

Misia2468

Nie polecam z całego serca. Po odciągnięciu wszystkiego wyszło porównywalnie jak w Polsce.Człowiek traktowany jest jak niewolnik, nawet nie wolno wziąść dnia wolnego bo jak się zadzwoni to są bardzo wtedy niemili w firmie. Wszystko mega drogie, zwłaszcza mieszkanie. Wszystkie firmy dawają pracownikowi auto albo zapewniają transport do pracy niezależnie od długości km a FHS daje rowery i każe jeździć.Mi wyszło mniej na godzinę niż w Polsce. Żenada. To w Polsce w niektórych pracach zarobić można z 15zł.Nabierają ludzi bonusami świątecznymi czy większym wynagrodzeniem. A to jest tylko po to by przyciągnąć ludzi. (usunięte przez administratora)Kilku moim znajomym też nie podoba się ta firma z podobnych powodów więc coś musi być na rzeczy zwłaszcza że też pracowali przez agencję FHS

@Misia2468

Dzien dobry, przykro nam ze sie Panu u nas nie podobalo. Nie rozumiem rozczarowania.. O kosztach i sposobie dojazdu kazdy jest informowany przed przyjazdem. Proponuje rozeznac sie dobrze na rynku oplat za transport i mieszkanie. Nie mamy oplat za dojazdy (jak w wielu agencjach, niektore agencje pobieraja nawet oplate za dojazd rowerem) Ciesze sie ze mial Pan tyle pracy ze az o wolne musial Pan prosic. W innych agencjach moga byc zazdrosni, najczesciej ostatnio dzwoniono do nas ze w innych agencjach mieli duzo wolnych dni. No ale widac ze ciezko dogodzic wszystkim. Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat

Cwks

Ludzie dajcie sobie spokój z tą agencja. Strata pieniędzy na wyjazd i wgl. Traktowanie ludzi za zero. Wyrzucają ludzi na bruk od tak. Komentarze negatywne są tu usuwane notorycznie.

Denis
@Cwks

Jak wszyscy w FHS wiedza ze za darmo nie wyrzucaja. Prosta kalkulacja chlopie: Cpanko + Chlanko + Lebrowanko = Wyrzucanko Lepiej napisz co nawywijales ze cie wyrzucili a nie udawaj niewiniatka. Zal mi takich a jest was w NL coraz wiecej

Krzychu
@Denis

Dokładnie za darmo nikt nie wyleci! Powód musiał być konkretny.

Iwona
@Denis

Zgadzam się! Pracowałam przez fhs 4.5 roku, przez ten czas bylam świadkiem wielu zachowań czy to na mieszkaniach czy w pracy. Za "byle co" nikt nie został wyrzucony. Głównymi powidłami zawsze było nadużywanie alkoholu, cpanie lub syndrom lenia, gdzie ktoś do pracy nie poszedł- zawsze został wyrzucony bo coś nie pasowało. Nawet składanie kartonów dla niektórych osób było za ciężkie.

Iwona
@Iwona

*powodami

xyz

Ktoś wyjeżdża na projekt świąteczny 13.12 ?

Borys

Zadzwonilem, pojechalem, pracowalem, nie nazekalem, polecam dla osob ktore naprawde chca pracowac i zarabiac dobre pieniadze

shearer

Witam Czy jest możliwość wyjechania własnym autem i ewentualnie dowożenia nim ludzi do pracy ?

@shearer

Witam, mozna przyjechac wlasnym autem. Kazdemu oferujemy transport wiec jesli ktos bedzie chcial dojezdzac z kims innym to jest to prywatna decyzja pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 34 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)