FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Emilian

Zacząłem prace 31 sierpnia przy cebulkach w firmie (usunięte przez administratora) , wypowiem się tak, pracowałem tam przez 4 dni bardzo dobrze razem z mamą, jeśli chodzi o atmosferę w zespolę to była super, zostaliśmy przeniesieni na firme (usunięte przez administratora) której szczerze nie polecam to właśnie chłodnia, w ogóle brak szacunku , (usunięte przez administratora), nie przyjemni są, potem dali nas na inną robote też chłodnia firma(usunięte przez administratora) , niestety mało godzin to ten minus, ale atmosfera bardzo dobra, a na koniec praca (usunięte przez administratora) przy jajkach, atmosfera w zespole fatalna, pracownicy sobie za dużo pozwalają , (usunięte przez administratora) zostałem z tam tąd wywalony, cały zespół mnie zgłosił (usunięte przez administratora)Nie Polecam

Emilian

Zacząłem prace 31 sierpnia przy cebulkach w firmie (usunięte przez administratora) wypowiem się tak, pracowałem tam przez 4 dni bardzo dobrze razem z mamą, jeśli chodzi o atmosferę w zespolę to była super, zostaliśmy przeniesieni na firme (usunięte przez administratora) której szczerze nie polecam to właśnie chłodnia, w ogóle brak szacunku , jeśli bedziecie tam pracować (usunięte przez administratora) potem dali nas na inną robote też chłodnia firma (usunięte przez administratora) , niestety mało godzin to ten minus, ale atmosfera bardzo dobra, a na koniec praca (usunięte przez administratora) przy jajkach, atmosfera w zespole fatalna, pracownicy sobie za dużo pozwalają , (usunięte przez administratora) zostałem z tam tąd wywalony, cały zespół mnie zgłosił ten (usunięte przez administratora)Nie Polecam

Emilian

Zacząłem prace 31 sierpnia przy cebulkach w firmie k(usunięte przez administratora) , wypowiem się tak, pracowałem tam przez 4 dni bardzo dobrze razem z mamą, jeśli chodzi o atmosferę w zespolę to była super, zostaliśmy przeniesieni na firme (usunięte przez administratora) której szczerze nie polecam to właśnie chłodnia, w ogóle brak szacunku , jeśli bedziecie tam pracować (usunięte przez administratora)potem dali nas na inną robote też chłodnia firma (usunięte przez administratora) , niestety mało godzin to ten minus, ale atmosfera bardzo dobra, a na koniec praca (usunięte przez administratora) przy jajkach, atmosfera w zespole fatalna, pracownicy sobie za dużo pozwalają ,(usunięte przez administratora) zostałem z tam tąd wywalony, cały zespół mnie zgłosił ten (usunięte przez administratora)

Gumis

Pracowałem w menkenie i powiem pani l daj mi tego co mnie sprzedl zobaczymy jaki mocny jest w szparagach

@Gumis

Witam, Niestety uzywanie alkoholu w pracy nie jest dozwolone. Ciesze sie ze sa jeszcze pracownicy ktorzy informuja o takich sytuacjach. Zycze panu powodzenia u nowego pracodawcy.

Gina
@FHS (Flexible Human Services)

Hehehe kolejny dobry tekst, a swoich kierowców sprawdzacie alkomatem ? A i może przypomnijcie im co to jest ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym gospodarczym na drodze prywatnej . A może tak opiekuna domków byście sprawdzili bo potrafił chodzić i zaczepiać obcych ludzi coś tam se mamrocząc pod nosem.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Łukasz

Właśnie wróciłem z Holandii, pracując w FHSie. Co prawda nie mam porównania z innymi agencjami, więc nie będę mówić jak jest w innych miejscach - powiem tylko to, co widziałem przez 2 miesiące. Ogólnie to nie było źle, ale dobrze też nie. Co prawda na brak pracy nie narzekałem - słyszałem, że niektórzy siedzą w domu, czekając aż na planie zobaczą informację o pracy przez 2-3 dni, także tu mi się udało. Warunki mieszkalne do przeżycia, ale problem z osami zapewne takim pozostaje, pomimo zgłoszenia faktu w biurze. Koordynator obiektu pozostawia wiele do życzenia - wiadomo, że ma swoje obowiązki, a wśród nich informowanie z uprzedzeniem o przeprowadzce. I nie, informację pół godziny przed faktem nie uznaję za satysfakcjonującą, jakby się ktoś pytał. Poza tym jego sposób traktowania ludzi uważam za poniżej oczekiwań - traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) przepychanie z kąta w kąt, ciągłe pretensje o wszystko. Oczywiście życzę mu wszystkiego dobrego, w tym opamiętania się w nowym miejscu pracy. Poza tym Holandia jest spokojnym miejscem, gdzie da się dorobić do swoich oszczędności. Ogólnie - na chwilę jest znośnie, na dłuższą metę - kto co woli.

@Łukasz

Hello gościu, Generalnie ty nie zwalaj winy jeżeli chodzi o przeprowadzki na opiekuna bo to biuro je ustala i informuje ludzi w piątek wieczór. A koordynator musi ustalić tylko gdzie ma cię przeprowadzić, (usunięte przez administratora) Pozdro 600 i pomysl następnym razem !

czy wie ktos jak jest z dodatkiem wakacyjnym? to znaczy po ilu tygodniach jest wyplacany po zerwaniu umowy i powrocie do Polski czy dostajemy go co tydzien do wyplaty?

Witam, tego typu pytania najlepiej zadac bezposrednio w dziale administracji przez aplikacje lub na email hr@fhs.jobs

@FHS (Flexible Human Services)

Kontaktowałam się z działem administracji i to dnia dzisiejszego nie uzyskałam odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Lola

Witam wszystkich razem z chłopakiem dostalismy ofertę pracy przez firmę FHS okolice Amsterdamu prace produkcyjne lub przy kwiatach. Czy ktoś pracował może przez ta agencje i może się wypowiedzieć na temat zakwaterowania, wypłat, czy są wyplacalni, czy sa godziny zapewnione czy sie siedzi w domu ,kontaktu ze strony pracowników firmy?

Michal

Witam.Mam zamiar jechac przez ta agencje do pracy i moje pytanie brzmi jakich tygodniowek mozna sie spodziewac oraz jak wygladaja warunki zakwaterowania.Prosilbym o takze o nazwe firmy w ktorej pracujecie :) pozdrawiam

Bezimienny
@Michal

Za 40h godzin masz jakoś +/- 280 euro a warunki to zależy jak trafisz ogólnie są w porządku z tego co patrzę na inne agencje to tutaj naprawdę jest okej pod tym względem.

piotr
@Michal

też podpinam się pod pytanie bo mam oferte pracy w okolicach Noordwijk?

@Michal

wszystko zalezy od firmy w jakiej pracujesz ale jezeli nie pracujesz w weekendy i zmianowo to powyzej 300 euro nie masz na co liczyc, zazwyczaj sa takie 250-280 euro

Czy wie ktoś może jak jest w fhs z dodatkiem wakacyjnym? Jest on naliczany co tydzień do każdej wypłaty i dodawany czy dostaje się go po zerwaniu umowy i wyjeździe do Polski i po jakim czasie?

dp

Zakwaterowanie niskiej jakości. obsługa klienta na niskim poziomie. Paniom w biurze wydaje się że mogą wszystko. Ciekawe czy właściciel wie o tym wszystkim? Cena zakwaterowania nieadekwatna do jakości. Agencja ze sklejki sklejonej taśmą. Daję mocne 2/10. Pozdrawiam FHS.

Kamila

Witam. Mam pytanie. Czy jeśli zerwie się umowę bez wcześniejszego okresu wypowiedzenia pociągane są dodatkowe koszty oprócz kosztów zakwaterowania? Z góry dziękuję

Aleksander
@Kamila

Oni straszą tym że niby jest kara za te zakwaterowanie jak wcześniej wyjedziesz niż te 4 tygodnie na wypowiedzeniu. Realia są takie, że żądnej kary nie ma (usunięte przez administratora)

Cebula

Jaki jest koszt zerwania umowy?

Kuba
@Cebula

Żaden. Straszą Ci tylko że niby będziesz miał kare za te mieszkanie a co do czego to ściema. Ja wróciłem 3 tygodnie temu. Wypłatę dostałem jak miałem ale kary potrąconej nie miałem

magic

Witam wszystkich,którzy pracuja i tych ktorzy wybieraja sie do firmy FHS.Czytam te opinie i zauwazylem,ze jest duzo negatywow.Pracowalem tam kilka lat i ogolnie bylo ok.Zawsze uwazalem,ze jak ktos bedzie chcial pracowac to bedzie pracowal.Jesli osoba nie potrafi skladac kartonow w menkenie to pozniej narzeka na firme i na [usunięte przez moderatora] . Nigdy nie mialem z nia zgrzytu.Narzekaja ci,ktorym nie chce sie pracowac..Podziwiam ludzi,ktorzy pracuja tam juz kilka lat i nic nie maja.Znam ludzi ktorzy byli tam przede mna i nadal tam pracuja.Ja polecam,ale tylko tym ktorzy maja w zyciu cel.

Zły
@magic

".Podziwiam ludzi,ktorzy pracuja tam juz kilka lat i nic nie maja. "- Po Twojej opinii widzę, że jesteś jakimś głupiutkim pionkiem z biura który chce delikatnie uratować pogląd na Biuro. Uważasz, że jak ktoś chce pracować to pracuje. Hahha To chyba normalne, że jak wyjeżdżasz za granice w celach zarobkowych to robisz to z chęcią i motywacją do pracy, ale przyznam Ci delikatnie racje jak chcesz pracować na jakieś zmyślone dodatkowe koszty ze strony biura przez które z każdego solariusu znikają Ci pieniądze to jesteś nie źle pogięty. Odradzam biuro .. !! FHS to jedna wielka "banda" żerująca na swoich pracownikach i to w bardzo dużym stopniu.

@Zły

Proszę Pana, Mogę zapewnić, że Pana specyfikacja wypłaty nie zawiera żadnych nielegalnych i nieuczciwych odciągnięć. Z doświadczenia wiem, że pracownicy którzy nie rozumieją do końca specyfikacji nie pytają o pomoc w dziale administracji finansowej, a samodzielnie tłumaczą sobie, że są okradani. Serdecznie zapraszam do skorzystania z takiej możliwości we wtorki i czwartki (w godzinach otwarcia biura). Jeżeli jednak- mimo wszystko- czuje się Pan okradany, to bardzo proszę zgłosić się do odpowiedniej instytucji kontrolnej. Nasze biuro regularnie przechodzi wszystkie wymagane kontrole finansowe (a proszę uwierzyć, że są one bardzo skrupulatne) i nigdy nie mieliśmy z tego tytułu żadnych nieprzyjemności. Dodatkowo proszę sprawdzić sobie wszystkie spisy, które zawierają listy nieuczciwych biur pośrednictwa pracy i przekona się Pan, że w żadnym z nich nie figuruje nasza organizacja. Aby znaleźć się na takiej liście, trzeba przegrać sprawę sądową z jakimkolwiek pracownikiem, który został poszkodowany w wyniku nieuczciwego działania biura. Listy te zawierają nazwy bardzo znanych i szanowanych biur (niektóre są tam wymieniane wielokrotnie), jednak nasze nie znajdowało i nie znajduje się na żadnej z nich. Rozumiem, że ludzie w Internecie czują się bezkarni, jednak aby móc wypowiadać się na jakiś temat rzetelnie, należy używać sprawdzonych i prawdziwych informacji. Informuję również, że firma Flexible Human Services nie będzie więcej komentowała tego typu wpisów, gdyż w naszym odczuciu, sprawa została omówiona w sposób kompleksowy. Z wyrazami szacunku Flexible Human Services

Tetunia
@FHS (Flexible Human Services)

co za bzdury opowiadać e oszukujecie jak tylko możecie ja pracowałam półtora tygodnia a jak co do rozliczenia to wyszło że pracowałam od kwietnia do czerwca ktoś za mnie pobierał pieniądze a ja teraz muszę za niego się rozliczać podatek muszę spłacać jesteście (usunięte przez administratora) fałszywi najgorsza firma jak może być ciekawa jestem skąd te kwiatki się wzięły do wypłaty jak ja miałam tylko 2 kwitki bo byłam półtora tygodnia i zjechałem do Polski a jak się okazało co niby byłem 7 tygodni nie brońcie się ja wezmę telewizję na was jesteście (usunięte przez administratora) i traktujecie ludzi(usunięte przez administratora)

Dziki
@Tetunia

Wooow 1,5 tygodnia przepracowane. o takiego pracownika jak ty biura powinny sie bic. Kolejna paniusia ktora zamiast pracowac to skacze po biurach jak zabka, a potem wypisuje bzdury

qwe
@FHS (Flexible Human Services)

Przepraszam bardzo a to że pranie jest płatne też jest kontrolowane przez kogoś ? nie ma tej kwestii zawartej w umowie a pieniążki idą do kieszeni pracownika który nielegalne je otrzymuje. Ktoś w końcu musi się tym zająć. przy (usunięte przez administratora) za mieszkanie pranie powinno być darmowe!

@qwe

Dzien dobry, takie pytanie mozna zadac do odpowiedniego dzialu przez aplikacje.

qwe
@FHS (Flexible Human Services)

Pytanie było zadawane i odpowiedź była taka-bo ludzie niszczą sprzęt. Owszem może i niszczą, ale czy osoba która zajmuje się praniem nie mogłaby pobierać jakiejś naprawdę symbolicznej opłaty np. 50 centów ? Wydaje mi się, że opiekun lokacji dostaje miesięczne wynagrodzenie,więc jest to jego praca i nie powinien brać za to dodatkowych pieniędzy.

Krzyk
@FHS (Flexible Human Services)

Jeżeli chodzi o nielegalne odciągnięcia, a to bardzo Interesująca sprawa jest kilka takich zgłoszeń które wymagają rozpatrzenia chodzi tu dokładnie o dopłaty extra za media na niektórych domkach. I brak jakiegokolwiek potwierdzenia w rzeczywistości tego zużycia. ;-)

@Krzyk

Witam, w przypadku niejasnosci i lub watpliwosci prosimy o kontakt z dzialem mieszkaniowym. Jest mozliwe przez aplikacje, telefonicznie lub osobiscie w biurze. Pozdrawiam

Eroll
@FHS (Flexible Human Services)

Szanowne biuro, jeśli kontrole, jakie przechodzi Wasze biuro są takie same jak inspekcja sanitarna, która sprawdzała zakład Dummen Orange w związku z epidemią koronawirusa, to domyślam się, jak Wam się udaje taki kontrole przejść:D Bo to co się dzieje pod względem sanitarnym w niektórych zakładach byłoby śmieszne, gdyby nie powaga sytuacji. 50 osób ściśniętych razem na przerwach, zamknięta kantyna (bo Holendrzy nie chcieli się zarazić od ludzi drugiego sortu, czyli Polaków), zero żelu antybakteryjnego, a w dzień, kiedy przyjechała inspekcja bezczelna szopka przez kilka godzin. Co do reszty nieprawidłowości i opłat w firmie to temat na kolejny wpis, który na pewno się pojawi, bo dzisiaj już nie mam siły nawet myśleć o tym, co siedzi w głowach ludzi odpowiadających za takie "agencje pracy"/

Gabi
@FHS (Flexible Human Services)

Taaa a jak dziewczyna poszła do biura i prosiła o wytłumaczenie specyfikacji wypłaty to jej pani ksiegowa szyderczo powiedziała że jej wypłatę rozlicza holenderka i jak sie dogada to może się dowie. Tak to jest.

Alwaro
@Krzyk

O w końcu ktoś poruszył interesujący temat. I to nikomu się nie zdaje, samo jacuzzi nie pobiera tyle wody, a rachunki są duże, dużo za duże.Tam jest grubo ale no gdzież , ludzie zużywają i nie chcą płacić...

Kuba
@qwe

Potwierdzam. Mieszkałem na trampolinach. Miała być pralnia ale nie było wcześniej nic mowy o tym, że będzie płatna i mało tego. Pani co robi pranie nie patrzy jakie są tam kolory. Wrzuca wszystkie ubrania jakie jej się da do 1 pralki i jakiś zwykły kartonik że to niby chusteczka alby ubrania się zafarbowały. Szkoda tylko że dzięki tej ,,chusteczce'' moja biała koszulka była w różowe plamy, a białe skarpetki zamieniły się w różowe. Jak już pobiera za to pieniądze to niech chociaż robi to tak jak się należy a nie na odwal.

Anilaa

(usunięte przez administratora) ! ICH JEDYNĄ ZALETĄ SĄ WYPŁATY NA CZAS .TO JEDNA POZYTYWNA RZECZ W TEJ FIRMIE

Angel di Maria

18.05.2020 ostatni raz bylam w pracy. Jest 04.06, a pieniedzy jak nie bylo, tak nie ma. (usunięte przez administratora)

@Angel di Maria

Witam, prosze o kontakt z dzialem administracji. Oni wyjasnia jak wyglada holenderski system rozliczen po rozwiazaniu kontraktu.

abc
@FHS (Flexible Human Services)

Holenderski system naliczeń w przypadku pracowników tymczasowych, pracujących na kontraktach na 0 godzin do 26 tygodni wygląda dokładnie tak, że można go zerwać z jednodniowym wypowiedzeniem. Jeśli mają Państwo problemy z interpretacją tego zapisu chętnie podam kontakt do osoby kompetentnej, która ten zapis wytłumaczy.

Gabi
@Angel di Maria

To nie czekaj tylko bierz papiery do księgowego i niech to zgłasza do tutejszego urzędu skarbowego.

Pytacz

Mamy jechać z dziewczyną na cebulki do pracy od 10 sierpnia do Noordwijkerhout , jak wygląda tam sytuacja ? Jedna osoba na export a druga na pakowanie . Jest sens jechać ?

Klaudia
@Pytacz

Szczerze nie radzę jechać z tej firmy bo się tylko oboje rozczarujecie. Ja przyjechałam na cebuli i od ponad miesiąca jestem przerzucana z firmy do firmy a cebulek dalej brak.

Znajoma
@Pytacz

Witam też się zastanawiam nad wyjazdem na cebulki ale 17 na zbieranie zamówień proszę napiszcie swoje opinie czy warto?

paula26
@Pytacz

Możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy na cebulkach czy faktycznie trafiliście na te cebulki czy gdzieś indziej? Ja z koleżanką mamy być na poniedziałek i nie wiemy co mamy robić

Zadowolona
@paula26

Hej, na cebulkach jestem od dwoch tygdni i moge potwierdzic, ze sezon sie rozkrecil i aktualnie jest bardzo duzo godzin ! Szczerze polecam tym, ktorym chce sie pracowac i zarobic fajna kase. Atmosfera w pracy ok, sama praca prosta, a zakwaterowanie na dobrym poziomie. Ja jestem pozytywnie zaskoczona, z pewnoscia wroce tu w nastepnym roku.

Slodka Doris

Wyjechaliśmy z chłopakiem w połowie kwietnia. Ja chodziłam do pracy przez 3 msc a mój chłopak cały czas był na rezerwie.(usunięte przez administratora) Kolejną negatywną rzeczą jest aplikacja ,która jak twierdzą ma ułatwić im kontakt z pracownikiem a gdy dzwonisz na infolinię to mówiła " Proszę napisać na aplikacji" (usunięte przez administratora) Warunki mieszkaniowe są w miarę jak na 100 € tygodniowo.Co innego mówią w agencji co innego w firmie .(usunięte przez administratora)Praca na polu w upały w pewnych godzinach 8 godzin pracy 1 godzina przerwy .Jest bardzo dużo takich sytuacjacji.Moglabym pisać godzinami .Podsumowując jeżeli mam być szczera to delikatnienie mówiąc wyjeżdżasz za granicę sie dorobić , OK ale w fhs (usunięte przez administratora)

Rozczarowany

Jestem zażenowany poszanowaniem do przyszłego pracownika. Tak samo miałem być zatrudniony na cebulki żebym mógł pracować z dziewczyną na jednym zakładzie i na jednej zmianie. Nie ma ani tego ani tego. Straciłem zaufanie do(usunięte przez administratora)agencji przez telefon przed wyjazdem do Holandii mówią same pozytywne wiadomości, (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Pozdrawiam :)

ona

Dzień dobry prosze o opinie czy warto jechać do pracy przy cebulkach ?

on
@ona

Jak przyjedziesz na cebulki to nawet ich nie zobaczysz. Odkąd tu jestem wysłali mnie do fabryki i pracuję przy sałatkach za żenujące pieniądze, a miałam być na cebulkach. Każdy kto przyjechał na cebulki również jak ja pracuje w tej fabryce i tych cebulek nie widzi. Na stołówce nie raz słyszę że ludzie między sobą mówią że uciekają stąd, więc jeśli nie chcesz zmarnować czasu to nie jedź z tej firmy i lepiej poszukaj czegoś innego bo tutaj tylko się rozczarujesz.

Przyjechałam z przyjaciółką na cebulki kwiatowe. Po przyjeździe do Holandii zostałam sama jak pies. Miałyśmy być razem w pokoju a okazało sie że nie dotarła do nich żadna taka informacja i mieszkałyśmy tu osobno. Jak wcześniej wspominałam przyjechałyśmy na cebulki kwiatoweale szkoda że w ogóle ich nie widziałyśmy tylko byłyśmy przerzucane z firmy do firmy i pracowałyśmy za marne pieniądze co koordynator zapewniał nas o większych zarobkach. Koordynator miał zero zaiteresowania i odpisywał bardzo sporadycznie na moje wiadomości. Bardzo często było tak że odczytywał i nie odpisywał. Gdy poprosiłam o pomoc ciągle mówił zeby dzwonić do biura, więc jedym słowem radz sobie człowieku sam :) Człowiek przyjeżdza z bura raczej po to by miec wszystko zapewnione i mieć spokojną głowę a nie żeby radzić sobie samemu. SZCZERZE NIE POLECAM TEJ FIRMY ! ! !

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 33 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)