OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o.

Cezary F

Polecam każdemu, praca spełnia oczekiwania, pozwala rozwijać się w pracy jak i osobiście. Do tego mistrzowska i przyjazna atmosfera.

@Cezary F

Dziękujemy za opinię :)

Marcin C.

Jestem dyrektorem oddziału w Warszawie. Pracując wcześniej na etacie za 3 tys zł miesięcznie, zdecydowanie zmieniłem swoje życie. Bez żadnego doświadczenia w sprzedaży rozpocząłem prace na stanowisku młodszego specjalisty ds. sprzedaży. Początki były trudne, natomiast po roku czasu udało mi się otworzyć swoje własne biuro, zwiedzić razem z firmą kilka Państw, zdać prawo jazdy, wynająć swoje pierwsze mieszkanie. Zdecydowanie zarabiam ponad przeciętne wynagrodzenie, które pozwala mi podnieść komfort mojego życia i spełniać marzenia. Jednak przede wszystkim tą firmę uwielbiam za atmosferę, która w niej panuje. Zdecydowanie wszystkim polecam.

@Marcin C.

Panie Marcinie Świetnie czytać takie komentarze od naszego dyrektora sprzedaży! Niezmiernie nam miło móc tworzyć w naszej organizacji przestrzeń dla takich ambitnych osób jak Pan.

Hanna S.

Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie. Bardzo przejrzysty system zarobków, możliwość samodzielnego decydowania o czasie pracy, system awansu i rozwoju znany od pierwszego dnia. Niesamowity system motywacyjny w tym od teraz co kwartał wycieczka za granicę do miejsc typu Dubaj, Paryż, Turcja. Jako jedna z najdłużej pracujących osób w firmie zdecydowanie polecam. Moje zarobki miesięczne są na poziomie prezesów dużych korporacji.

@Hanna S.

Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią i mamy nadzieję, że będzie to owocna i długofalowa współpraca.

Damian

Polecam pracę w Optimal Group, największym plusem są na pewno zarobki :)

@Damian

Bardzo dziękujemy za podzielnie się opinią :)

seb98 Nowy wpis

Pracowałem chwile i firmie pomyliło się gimnazjum z pracą! jeżeli ktoś ceni sobie kulturę słowa i samej wypowiedzi to nie znajdzie jej tu. Podczas pracy czy szkoleniach mówienie o zakrapianych różnego rodzaju substancjami imprezach. NIE POLECAM

Nowy wpis

@seb98

Dzień dobry, Jednym z elementów naszej działalności jest celebracja naszych sukcesów, nasi partnerzy oraz pracownicy często wspominają wspaniałe wyjazdy czy eventy, które wielokrotnie były świętowane przy lampce szampana oraz innych trunkach. Zweryfikujemy kulturę słowa o której Pan wspomina i dołożymy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca, o ile się pojawiły, ponieważ nie słyszeliśmy żadnych skarg w tym temacie. Jeżeli poczuł sie Pan urażony wypowiedzią któregoś z naszych partnerów i/lub pracowników bardzo przepraszamy.

Cześć, zostałem zaproszony na rozmowę o pracę, czy ktoś z was wie jaka jest forma umowy? Oraz czy jest potrzebny własny samochód?

Klaudia HR
@Kandydat

Dzień dobry, Forma współpracy jest zależna od obejmowanego stanowiska, proponujemy kilka możliwych firm współpracy. Samochód służbowy nie jest wymagany, firma posiada samochody służbowe i istnieje możliwość użyczenia ich pracownikom.

X Nowy wpis
@Kandydat

I jak sie pracuje???

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy w OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

SigmaJan

Bardzo polecam prace w tej firmie, bardzo duże zarobki i możliwości rozwoju. Pierwszy miesiąc miałem ciężki natomiast w drugim to odrobiłem razy trzy. Wsparcie lidera na każdym kroku i mnóstwo szkoleń. Polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Pracownik Miesiąca

Pracuję w OGP od jakiegoś pół roku - po mocno sceptycznym początku z mojej strony (sama prowizja bez podstawy i bez dodatkowych "benefitów" umownych, okazało się, że zarobki są na bardzo dobrym poziomie (płatne do 25 następnego msc), a atmosfera w firmie jest luźna i nieformalna. Polecam każdemu kto jest zdeterminowany i ma pasję do kontaktu z ludźmi i chce godnie zarabiać!

Kamila6897

Bardzo polecam pracę w firmie Optimal Group Poland :) możliwości jakie daje współpraca z nimi są nieograniczone,panuje świetna atmosfera. Po urlopie macierzyńskim planuję powrót :D

Mariusz

Każdy chciałby żeby to były głupoty. Niestety nie są. Pan prezes tej firmy to jeden wielki (usunięte przez administratora) Pracowałem w tym samym momencie co wyżej wymieniony Gabriel, staral się, często pracował dłużej niż powinien, lecz tak jak większość pracowników został (usunięte przez administratora) A pan prezes nadal nie potrafi się przyznać do błędu tylko zwala na pracowników Zdecydowanie nie polecam :))

@Mariusz

Dzień dobry, bardzo nam przykro czytać takie komentarze na temat naszej organizacji. Staramy się na każdym kroku aby współpraca z nami polegała na tworzeniu organizacji wedle ściśle ustalonych wartości do których zapraszamy naszych współpracowników. Jeśli pojawiły się sytuacje przez, które czuje się Pan potraktowany w nieodpowiedni sposób, prosimy o kontakt pod nasz adres mailowy: bok@optimalgroup.pl. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, starając się naprawić sytuacje i wyciągnąć z niej wnioski na przyszłość :)

Daniel D

Polecam współpracę z Optimal Group Poland !

Cezary F

@Cezary F

Dziękujemy za opinię :)

Marcin C.

@Marcin C.

Hanna S.

@Hanna S.

Damian

Polecam pracę w Optimal Group, największym plusem są na pewno zarobki :)

@Damian

Bardzo dziękujemy za podzielnie się opinią :)

BZK

Pracowałem 2 miesiące, zrezygnowałem bo było ciężko, praca w sprzedaży raczej nie dla mnie. Aczkolwiek sama firma na plus. Można naprawdę dużo zarobić + system motywacyjny z wycieczkami to coś kozackiego. Atmosfera tez na plus, nie ma ciśnienia czy parcia na wyniki, każdy może w spokoju wykonywać pracę. Szef bardzo miły, byłem w ciężkiej sytuacji i bez problemu dostalem zaliczkę. Polecam dla osób które chcą pracować w sprzedaży. Dla innych może być za ciężko.

@BZK

Bardzo dziękujemy za podzielnie się swoją opinią :)

Kra92

Po rozmowie rekrutacyjnej wszystko na plus. Czekam na pierwsze szkolenia i zobaczymy jak to wyjdzie, system zarobków i awansu brzmi bardzo dobrze. Na pewno atmosfera i lokalizacja biura to duże plusy.

@Kra92

Bardzo dziękuje za podzielnie się swoją opinią :)

Błażej

Cześć, chialbym podzielić się opinią o firmie Optimal Group Poland, na początku podchodziłem do wszystkiego bardzo sceptycznie, biorąc pod uwagę moje poprzednie doświadczenia z tą branża. Firma daje naprawdę duże mozliwosci rozwoju, wiec jeśli jesteś osoba która nie chce klepać na tzw „etacie” przez następne x lat swojego życia, myśle ze warto spróbować, praca na pewno nie jest dla każdego, moim zdaniem najważniejszymi umiejętnościami są organizacja swojego czasu pracy oraz komunikatywność. Produkt w sprzedaży jest łatwy ale jest duza konkurencja, natomiast nie na tyle ze trzeba się „bić” o klienta i jest on przede wszystkim bardzo wartościowy dla klienta co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Moja ogólna ocena to 8,5/10 bo zawsze może być lepiej :))))

@Błażej

Bardzo dziękujemy za przekazanie opinii. Cieszymy się ze wszystkich pozytywnych informacji, które możemy usłyszeć na temat prowadzonych przez nas działań oraz stale poszerzamy się o nowe możliwości i perspektywy rozwoju tak aby spełniać coraz to wyższe oczekiwania naszych partnerów, współpracowników oraz klientów.

Cześć, chciałbym podzielić sie swoją opinią na temat firmy Optimal Group Poland, pracowałem tam przez ponad rok czasu, zrezygnowałem z powodu wyprowadzki niezależnej ode mnie. Piszę tą opinie ponieważ zależy mi na dalszym rozwoju moich byłych współpracowników i przełożonych, firma dała mi przede wszystkim umiejętności oraz kwalifikacje które pozostaną ze mną do końca życia ale także mnóstwo świetnych momentów podczas wspólnych wyjazdów i integracji. Zycze każdej młodej osobie i nie tylko aby miała mozliwosc uczestniczenia w tym projekcie, bo tak samo jak w moim przypadku jak i w przypadku osób których w tej firmie poznałem, możliwości rozwoju, zarobków czy wspólnie spędzonych chwil, potrafią zmienić zycie na lepsze :) Jeszcze raz bardzo dziękuję za szanse i mozliwosc uczestnictwa w życiu Optimal Group Poland.

@Anonim

Niezmiernie miło nam słyszeć tak pozytywne komentarze na temat naszej organizacji. Bardzo dziękujemy za współpracę i wykonaną pracę. Zachęcamy do kontaktu w przyszłości jeśli pojawią się możliwości do dalszej współpracy :) Stale rozwijamy się o poszerzanie naszych działań na teren całej Polski.

wojk98

byłem na rozmowie, (usunięte przez administratora) i dzieciarnia NIE POLACAM

@wojk98

Dzień dobry, bardzo nam przykro słyszeć takie opinie na temat naszej firmy. Optimal Group Poland to przede wszystkim budowanie długofalowej i wielokontekstowej współpracy opartej o jakość naszych działań i ich uczciwość. Jeśli poczuł się Pan/Pani w jakikolwiek sposób urażony przez prowadzone przez nas działania, bardzo prosimy o kontakt na adres: bok@optimalgroup.pl, na pewno odniesiemy się do Pana/Pani wiadomości i postaramy się wyjaśnić sytuację i podjąć odpowiednie działania aby w przyszłości takie sytuacje nie miały miejsca.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o.?

Mariusz92

W poniedziałek jestem umówiony na rozpoczęcie pracy w tej firmie. Czy ktoś z was wie jak powinienem się przygotować? Stresuje się, ponieważ nigdy nie pracowałem w tej branży.

Klaudia HR
@Mariusz92

Cześć Mariusz! Bardzo się cieszymy na myśl o tym, że rozpoczniesz z nami współpracę :) To największy projekt energetyczny w Europie, wart setki milionów złotych. Nadal zostało do rozdysponowania bardzo dużo środków, które chcemy przeznaczyć na podnoszenie kompetencji naszych pracowników oraz otwarcie 6 nowych biur w 2024 roku. Może akurat będziesz jedną z tych osób ;) Na pierwszy dzień najważniejsze jest zabranie ze sobą uśmiechu i dużo pozytywnej energii. Otrzymasz od nas wszelkie potrzebne Ci materiały i narzędzia do pracy, w tym także pakiet startowy, który zawiera m.in. zeszyt, notatnik, kalendarz, zestaw długopisów oraz różne inne gadżety z logiem naszej firmy. Również ustalimy harmonogram twoich szkoleń, które pozwolą Ci podnieść twoje kompetencje o 100% rok do roku, zwiększając przy tym twoją wartość rynkową. Utworzymy wspólnie twoją osobistą strategię sukcesu i zdobędziemy każdy cel, który tylko sobie postawisz.

Wiecie co dzieje się w przedsiębiorstwie OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o. w mieście Warszawa albo jak wygląda tam atmosfera? Dajcie znać co wiecie, Wasz post się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPTIMAL GROUP POLAND Sp. z o.o.