Opinie o HELLO INDUSTRY Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HELLO INDUSTRY Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w HELLO INDUSTRY Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HELLO INDUSTRY Sp. z o.o. w Racibórz

Beer2.0

W firmie panuje chaos jeśli chodzi o zjazdy do Polski, do ostatniej chwili nie wiesz jak i gdzie pojedziesz. Stawki nie są adekwatne do posiadanych umiejętności, ktoś bez wiedzy i doświadczenia potrafi mieć więcej, niż pracownik z 10 letnim stażem. Wakacyjne wrzucone w stawkę i później jeżeli chcesz podwyżkę jest mówione, że przecież masz dobra stawkę i więcej to ja już naprawdę nie mogę dać. Widać też, że pracownicy którzy przeszli z firmy bis multiserwis maja jakieś specjalne względy(Hello to chyba jakiś odłam).

Zadowolony pracownik

Firma jest przykładem ekonomi przedsiębiorstw. Celem każdego przedsiębiorstwa jest zysk... Nie interesuje ich człowiek i małą łyżką jeść tylko się nażreć, Ty śpij byle gdzie i byle jak pokoje dwuosobowe to standard.

Wszystko się zgadza.
@Zadowolony pracownik

Nim wyjedziesz pracować dla tej firmy zastanów się dobrze. Na miejscu kwatery marne, umowy nie takie jakie ustalales przez telefon i nazwyja to firme multiserwis 2 ale do multiserwisu im daleką.

@Pracownik Nowy wpis

Obecnie przyjechałem i jestem pierwszą rotację , nie polecam , mieszkania tragedia chyba że jesteś znajomym pana Ro lub Zo to wtedy dostaniesz pokój jedno osobowy , w pracy lipa , co do zarobków to w przeliczeniu z 17€ brutto zostało nie całe 14 . Nie polecam naprawdę szkoda zachodu lepiej omijać szerokim łukiem bo naprawdę szkoda czasu i nerwów psuć

patryk Nowy wpis

Parę slow o sytuacji firmy . Obiecują stawki wysokie i czy masz 16 euro brutto czy 20 to wyplata podobna zawsze przed wyplata pan Z przylatuje z Polski ( klasa XXL ) i dzieli pieniądze ( bo księgowa(usunięte przez administratora) . Kierownik od projektów pan R jest ciągle na haju nie wie co się dzieje wokół niego. i ostatni pan M to normalnie jakiś chyba z grupa jest bo strasznie mu oczu mu latają.

Jaaanek Nowy wpis

Witam wszystkich odnośnie firmy to omijać szerokim łukiem to co dzieje się w tej firmie to totalny wyzysku . Wypłaty są na czas ale odnośnie tego ile człowiek zarobi to nigdy nie wiesz czy masz 100 godzin czy 160 godzin to pieniądze te same z 250 euro różnicy. W tej instytucji liczą się tylko wybrane osoby które przyszły z multiserwisu a reszta totalnie jest olewana . W magazynie pustki. Kierownictwo się bawi śmieją się prosto w oczy i ci powiedzą że podatki masz wysokie . Mieszkania porażka. Organizacja firmy dno.

A. W. Nowy wpis

Jeszcze dodam, że dzisiaj mamy 21 luty, a oni nawet jaaropgaaf nie wysłali gdzie pracodawca ma obowiązek dostarczyć go pracownikowi do końca stycznia.

Czy rekrutacja na stanowisko Monter Izolacji Przemysłowych w firmie HELLO INDUSTRY Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Racibórz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Oszukany-zawiedziony!

Ta firma jest tylko w porządku jak się przyjmujesz. A ile usłyszysz wtedy kłamstw i obiectnic. Jak juz Cie zatrudnią, to nie mają do Ciebie ani Twojego wolnego czasu, za grosz szacunku.(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem! NIE POLECAM!!!

A. W.

Dużo jest do opisania dlatego zacznę od rozliczeń bo pewnie każdego to interesuje, tutaj został w cielony w życie nowy rodzaj niewolnictwa i wyzysku, system rozliczeń jest bardzo niekorzystny pracuje się 4 tygodnie, a dostaje wypłatę za 3 aż jestem pełen podziwu do kogoś kto to wymyślił, niby mają te konkurencyje stawki ale za to wypłaty konkurencyjnie niskie, ja odkąd pracuje w branży specjalistycznej nigdy tak mało nie zarabiałem to co tam się dzieje to jest totalna porażka i dno. Większość ludzi którzy przepracują tutaj dwa miesiąc odchodzi i nie wraca. Jeżeli chodzi o kwatery to są jakie są w niektórych mieszkaniach są pokoje jednoosobowe, a w niektórych nie, wiadomo jeden pali, drugi pije, a trzeci ceni sobie prywatność i woli mieć pokój sam tutaj tym się nikt nie przejmuje dla nich jesteś robolem, masz pracować i siedzieć cicho, a jak się nie podoba to do Polski. Znam sytuację gdzie potrafili zadzwonić do pracownika w niedziele i kazać mu się przeprowadzić na inne mieszkanie, bo tam przyjechał jeden nowy pracownik, a ty masz zwolnić swój pokój dla drugiego nowego pracownika totalny nonsens i brak szacunki do pracownika i jego czasu wolnego. Dziwi mnie fakt, że ludzie się godzą na takie warunki ale w różnych sytuacjach są ludzie i niektórzy nie mają wyjścia, a hello Industry jak pasożyt żartuje na takich. Jeżeli chodzi o transport do pracy to różnie bywa raz jest, a raz do ostatniej chwili nie wiesz, jeżeli chodzi o przejazd za granicę i do domu to jest organizowany ale są sytuację, że ludzi wracają na własną rękę bo firma nie wywiązuje się z umowy. No nie wiem co powiedzieć polecić czy nie najlepiej każdy niech spróbuje dawno temu wyjeżdżałem za granicę do pewnej firmy która miała bardzo dużo negatywnych opini, a suma sumarum nie było tak źle. Powodzenia Ludzie.

Czym w HELLO INDUSTRY Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

M

Zachęcają dobrymi zarobkami, super warunki mieszkalne. Ściągają ludzi, a później nie mają dla nich pracy i muszą wracać do kraju. Nie polecam

Zadowolony pracownik

Wszystko się zgadza.
@Zadowolony pracownik

Chciałbym pracować jako Monter w mieście holandia. Czy rzeczywiście można zarobić 4300 PLN? W jakich firmach?

Tomasz Ł

Szanowni Państwo, chciałem tylko w kilku prostych zdaniach opisać sytuację która mi się przydarzyła z firmą hello industry, a konkretnie z jednym z jej pracowników rekrutujących. Podesłałem CV do hello industries odezwał się do mnie Pan rekrutujący (pozdrawiam tego Pana serdecznie i życzę mu jak najlepiej)ale do rzeczy, był to załóżmy wtorek 2-3 tygodnie temu, Pan poprosił o podesłanie skanów certyfikatów oraz książeczki spawacza. Mając skany na mailu w zasadzie dokumenty podesłałem w przeciągu 1-2 godzin od rozmowy telefonicznej. Po podesłaniu wszystkich certyfikatów spawalniczych mailem, niestety była cisza 1 dzień 2,3,4,5 aż w końcu w poniedziałek w następnym tygodniu postanowiłem zadzwonić, Pan wielce zdziwiony, nie odczytał maila nie zapoznał się załącznikami które mu wysłałem, przy mnie (podczas rozmowy telefonicznej) zapoznawał się z dokumentami które mu podesłałem. Uzgodniliśmy wspólnie słownie stawkę, zaakceptowałem to , Pan poprosił o podesłanie dalszych dokumentów typu skan paszportu/dowód osobisty aby uzyskać numery podatkowe w Holandii. W zasadzie podesłałem wszystkie wymagane dokumenty tego samego dnia. Niestety po tym kontakt znowu się urwał ( w międzyczasie otrzymywałem inne oferty pracy z których niestety rezygnowałem, no nic przełknąłem gorzką pigułkę mając w myślach to że oferta spełnia moje oczekiwania z racji używania kilku metod spawania)próbowałem się dzwonić Pan obiecywał że oddzwoni, nie oddzwaniał. W zeszły piątek tj. 06.10.2023 postanowiłem się skontaktować w celu ustalenia mojego statusu zatrudnienia, czy uda nam się nawiązać współpracę czy nie. Pan nie odebrał , później oddzwonił niestety nie mogłem odebrać, gdy później próbowałem się dodzwonić kilkukrotnie Szanowny Pan nie był łaskaw odebrać. Dając ostatnią już 3 szansę Panu, z racji braku kontaktu z Pana strony, chciałem wyjaśnić szczegółowo sytuacje wysyłając maila oraz smsa aby rozwiać wszelkie wątpliwości . Niestety ani sms, ani mail nie spotkał się z odpowiedzią. Przedwczoraj/wczoraj wchodząc na stronę pracuj.pl szukając ogłoszeń za granicą dla spawaczy widnieje dokładnie to samo ogłoszenie. Cóż Szanowni Panowie(z całym szacunkiem do Pań które spawają) , osąd pozostawiam Panom . Z poważaniem, Tomasz

Beer2.0

Zostaw merytoryczną opinię o HELLO INDUSTRY Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w HELLO INDUSTRY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HELLO INDUSTRY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HELLO INDUSTRY Sp. z o.o.?

HELLO INDUSTRY Sp. z o.o.

HELLO INDUSTRY Sp. z o.o.