Opinie o SATEL w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SATEL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SATEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SATEL w Gdańsk

Waldi

Mydle, że opinię osób, które nie podołały obowiązkom w firmie i musiały odejść są bardzo mało wiarygodne!!

Agata

@Jeszcze pracownik czy dobrze rozumiem, że twierdzisz, że nie można liczyć na wymienione wcześniej przez @Greg benefity? Czy może jest to zależne od zajmowanego stanowiska i nie są one dla Ciebie dostępne? Jednak benefity są wymienione również na stronie firmy w zakładce kariera i wydają się być dostępne dla wszystkich. Przypominając, są to:"karty Benefit Multisport Plus, grupowe ubezpieczenie pracownicze, opieka medyczna, okolicznościowe zabawy dla dzieci pracowników, dopłaty do wypoczynku, świąteczne karty przedpłacone, prezenty urodzinowe i świąteczne, pożyczki pracownicze, napoje – kawa, herbata." Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swoich zastrzeżeń?

ex pracownik
@Agata

proponuję poczytać wszystkie opinie - nic nie zmieniło się na lepsze a jest gorzej dlatego zmieniłem pracę na lepsze warunki po kilku latach szatelówki...

XXX

Pracuję w SATEL już kilka lat i ostatnio myślę o szukaniu nowej pracy. Zła atmosfera, kliki, fałsz, obiecanki cacanki, niskie zarobki (ulotna premia). Nie polecam !!!

zadowolony ex pracownik
@XXX

nie zastanawiaj się - zmień!! ja zmieniłem i od razu większa pensja, lepsze warunki, super atmosfera i masa ciepła od innych ludzi czego nie zaznasz na produkcji i całym szatelu...

Agata

@SMDwidzę, że nadal nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacji do SATEL. Czego można się spodziewać podczas procesu kwalifikacyjnego?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie SATEL na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Technicznego? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
SMD

Mam pytanko,jakie są stawki dla operatora maszyn pick&place na linii SMT?Z góry dziękuję za odpowiedź.

SMD

Agata

Aktualnie SATEL rekrutuje pracowników do różnych działów. Poszukiwani są m.in. kandydaci na stanowisko Graphic DTP oraz Tokarz. Ktoś z Was mógłby powiedzieć coś więcej o pracy na którejś z tych pozycji? Co powinny wiedzieć osoby, które zdecydują się na aplikacje?

pic

Mam pytanie odnośnie stanowiska specjalisty ds. wdrażania aplikacji serwerowych w Gdańsku. SATEL aktualnie prowadzi rekrutacje na takie stanowisko i przyznam, że oferta wydaje się bardzo obiecująca. Oczywiście trzeba spełnić szereg wymogów. Co oznacza atrakcyjny system wynagrodzeń w tym przypadku?

Anonimowa

Mama zamiar zgłosić się(aplikować) na stanowisko specjalisty ds. księgowości ale podobnie jak gal anonim nikt nie udziela odpowiedzi jaka tam atmosfera, ile tam osób, jaka struktura i zarobki i co najważniejsze czy główna księgowa to tyran czy osoba wspierająca swój dział i służąca pomocą oraz wiedzą. Może któryś z pracowników Satela podzieliłby się taką wiadomością bo nikt nie chce wpaść z deszczu pod rynnę czy marnować czasu na bezowocne rozmowy

aga-ta

A gdzie palicie papierosy ;-) ? W kibelku ;-) ? Taki social to mnie bawi bo praktycznie jest w każdej większej i średniej firmie , żadna rewelacja a budynek...hmmmmm czasami w obudowie ferrari można znaleźć silnik od syrenki ;-)

Greg

Wg wizytówki całkiem sporo:http://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce/satel-sp.-z-o.o.,18333702 "... rozbudowany pakiet socjalny (tj. dopłaty do wypoczynku ;-) , świąteczne karty przedpłacone, program ubezpieczeń grupowych z możliwością skorzystania z pakietu opieki medycznej, dopłata do kart sportowych [na podkreślenie zasługuje słowo rozbudowany :-D], zabawy dla dzieci pracowników) miłą atmosferę (prezenty urodzinowe [długopis], świąteczne[??? jakaś nowa tradycja się urodziła], nagrody jubileuszowe [hmmm, z przyzwoitości nie opiszę] pracę w nowoczesnym budynku ( o i to jest powód żeby zacząć tu pracować bo kibelki mają ładniejsze niż nie jeden pracownik w domu no i ciepło w pracy i szatnia ładna czyli socjal jak tralala aaa i nie odliczaja czasu pracy za kibelek ale może zdarzyć się ustne upomnienie od jednego właściciela który uwielbia podglądać na kamerkach a czasem i ucho nadstawi :-)

Jeszcze pracownik
@Greg

Wszystko ściema w tym (usunięte przez administratora)

gal anonim

Źródło , tzn link jest niemożliwy aktualnie do podania, bo raport został zdjęty bo weszły nowe) , taki można sobie zamówić ponownie w sposób odpłatny w Hermesie. Moja firma płaciła za taki raport dosyć niemałe pieniądze aby sprawdzić czy satel jest w stanie zagwarantować dobre zabezpieczenie alarmowe do naszych budowanych obiektów. Ale zanim podejmie się decyzje o wyborze to zawsze rposimy o opinie niezaleznej instutucji czy ta firma spełnia wymogi płatności i jakości. Stąd jest negatywna opinia o Satel. Oryginał publikacji jest w naszej firmie w formie papierowej, ale nie mogę o zeskanować i opublikować bo naruszył bym w ten sposób procedury wewnętrzne w mojej firmie - poza tym nie należy to do mojej własności, za raport płaciła moja firma. Czesc tego raporty jakieś 30% był jednak przez pewien czas na stronie Hermesa Collections (tzn w części wstępnej)

gal anonim

Zgadzam się z Liskiem chytruskiem. Firmy takie często wynajmują ludzi specjalistów do tworzenia dobrego PR na zewnątrz. co mnie dziwi - normalnie dostęp do sprawozdań finansowych spółek akcyjnych zamieszczane są na stronie spółki - to w końcu spółka opierająca się na akcjonariacie, jest wale zgromadzenie akcjonariuszy itd więc dostęp powinien być jawny i nie ograniczony(patrz: Lotos, Federal Mogul Bimet)) co wynika m in z ustawy i rachunkowości. A jedyną możliwości dostępu do ich sprawozdań jest przez KRS i to płatny bo za 80 pln jedno sprawozdanie, już samo to jest podejrzane. Postaram się znaleźć ten raport Hermesa i opublikować bo to było chyba w połowie roku 2015 i może być już zdjęty ze strony. Nie wiem jak Wy ale ja wole kiedy pracodawca lub potencjalny pracodawca mówi na wstępie jakie są warunki pracy i jaka jest sytuacja finansowa spółki a nie używa tuby propagandowo- marketingowej.

Ciekawski

@gal anonim Gdzie szukać tych rewelacji z Hermesa? Możesz podzielić się źródłem?

Lisek chytrusek

Niczego się nie dowiesz. Satel wynajął firmę do tworzenia pozytywnego wizerunku (co z resztą widać w poniższych opiniach) i tylko ich opisy znajdziesz w necie. Po co pisać prawdę skoro można w nieskończoność pisać: widziałem takie ogłoszenie albo inne. Pracownicy, mimo iż śledzą te wpisy, boją się napisać czegokolwiek bo jeśli ktoś ich złapie i stwierdzi że zaszkodziło wpisem firmie to grozi mu wysoka "umowna" kara. Satel jak ryba psuje się od głowy. Wracając do Księgowości to nie jest źle chociaż w tej firmie dobrze mają tylko pojedyncze osobniki często spowoadajace się z tego co dzieje się w środku. Jest i druga strona medalu... Satel mimo wszystko nie płaci najgorzej, możesz zrobić swoje i wyjść o 16 a poświęcać się nie warto bo nikt tego nie docenia a możesz jeszcze dostać za nadgorliwość. Po co pytać się na forum skoro prawdy się nie dowiesz. Złóż papiery powiedz ile chcesz i próbuj, zawsze możesz zrezygnować chyba że wkręcisz się w odpowiednie towarzystwo i zostaniesz na dłużej :) Podsumowując w księgowości jest ok tylko pracujący tam traktowani są jak zło konieczne które kosztuje a nie przynosi wymiernych korzyści finansowych, ogólnie można tu załapać ciepła posadkę. Jeśli nie mam racji to pewnie odezwą się mniej lub bardziej zadowoleni pracownicy.

@Lisek chytrusek

Co prawda to prawda. Ale złe opinie to akurat pochodzą z takich źródeł jak Hermes która jest w zasadzie jednostkę bezstronna wobec Satela. Więc zastanawia mnie jak to właściwie jest że niby firma robi wielką ekspansje a z drugiej strony tak naprawdę ma tendencję do zwijania się. Szkoda że Satel nie publikuje swoich sprawozdań finansowych - tam jest zawsze wszystko czarno na białym

gal anonim

Ale ja pytam o dział księgowości i głowną księgową czy to nie przypadkiem nie masakra. Poza tym co to zs afera z firmą bodajże Hermes o zlej kondycji zarzadzania i stanie finansow Satela?

gal anonim

Witam. Zamierzam aplikować na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości ( magazynów, ewidencji środków trwałych, gospodarki magazynowej) . Czy ktoś (uczciwie) mógłby mi odpowiedzieć na pytanie jaka tam panuje atmosfera. Jaka jest Głowna Księgowa? Może jakieś jej imię i nazwisko bo znam dużo ludzi z tego obszaru i z KIBR. Wcześniej opracowałem w Federal Mogul Bimet i ksiegowa była katastrofalna a praca była koszmarnie cięzka ze względu na Ilość dokumentów. Bardzo proszę o jakaś odpowiedz bo nie wiem czy warto się w ogóle angażować a rozmowy kwalifikacyjne to zawsze teatr dwóch stron na którym mało co się można dowiedzieć o atmosferze panującej firmie. Wszystko to potem wychodzi w praniu. a mi chodzi o konkrety już teraz. Jaka jest właśnie Głowna księgowa, ludzie z księgowości czy nie jest to kolejnych wyzyskujący kołchoz czy naprawdę praca na poziomie ale w granicach rozsądku - czyli 8h i mogę wracać do moich dzieci. Wiem ze każdy tak naprawdę dział ma styczność z księgowości z racji tego że stryktury wszystkich firm obijają sie o finanse więc i księgowa znać muszą. I bardzo proszę o odpowiedz jak najszybciej.

Matik

Co oznacza fajna praca za mała kase to chyba względne. Dla jedngo 5tys jest mało dla innych 1500zł

a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Np. na stanowisko redaktora? Czy zadają szczegółowe pytania, czy sprawdzają umiejętności w praktyce? Napiszcie coś więcej, proszę.

Irys

Słyszałem o umowach lojalnościowych i jakiejś karze umownej 100tysięcy złotych? Czy to prawda? Chociaż ponoć już za ujawinienie warunków tej umowy grozi taka kara więc raczej nikt odważny się nie znajdzie by to potwierdzić :(

Zostaw merytoryczną opinię o SATEL - Gdańsk

• Jak się pracuje w SATEL?

Zobacz opinie na temat firmy SATEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SATEL?

SATEL
2.9/5 Na podstawie 164 ocen.
  • Budowlanych 66
    80-298 Gdańsk