opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Woolworth Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 872 ocen
Opinie(822)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(822)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Co nas wyróżnia?
  • .
  • Jak się u nas pracuje?
  • .
  • Benefity
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Kontakt

O nas

Co nas wyróżnia?

Jak się u nas pracuje?

Benefity

Proces rekrutacyjny

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Katowice
  • Chorzów
  • Czeladź
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Mysłowice
  • Świętochłowice
  • Będzin
  • Wojkowice
  • Bytom
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Katowice
  4. /
  5. Opinie o Woolworth Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Woolworth Polska Katowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Woolworth Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    25.03.2025 01:50

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KS

    26.03.2025 18:03

    Pracownik

    Czy ta zawiść jest spowodowana zazdrością? Nie znając człowieka fajnie pisze się takie pierdoły? Postawcie się na miejscu czytającego. Karma wróci. Pamiętajcie, że w Internecie nie jesteście anonimowi. Do zobaczenia:)
    ReviewUserIcon
    Michał

    21.03.2025 23:03

    Były pracownik

    Pracowałem w Woolworth Fort Wola w Warszawie przez 3 miesiące. Szczególne podziękowania dla kierowniczki Izy, Kasi K. Weroniki oraz dziewczyn z 2 zmiany. Dziewczyny perfekcyjnie wykonują swoje obowiązki i przekazują wiedzę. Słychać to był również w opiniach klientów, którzy mówili mi jak są bardzo zadowoleni z tego sklepu ( stałem na kasie i często to słyszałem ) Ja zawsze otrzymałem pomoc od dziewczyn, gdy czegoś potrzebowałem. Polecam! Michał H.
    ReviewModeratorIcon
    Sebastian

    25.03.2025 15:49

    Inne

    Czemu wariatka? No bo domyślam się, że z ludźmi tak jest, że nie zawsze się idzie dogadać. Ale twój wpis zabrzmiał jakby można było coś konkretnego zarzucić. Chociaż już ktoś kiedyś pisał o pracy w fort wola i nie polecał bo jeden pracownik nic nie robi, co szczerze wydaje się śmieszne i naciągane.
    ReviewUserIcon
    Gg

    26.03.2025 17:36

    Pracownik

    Weźcie ludzi na bok i pogadajcie z nimi, wtedy poznacie prawdę
    ReviewUserIcon
    Tragedia

    26.03.2025 17:26

    Pracownik

    Z takim bałaganem w administracji jeszcze się nie spotkałam
    ReviewUserIcon
    Nieznana

    19.03.2025 12:35

    Pracownik

    Jak skontaktować się z wami by wysłać nowy adres zamieszkania który jest nowy a nie stary od dłuższego czasu ?? Mimo że nie ma jak się z wami skontaktować
    ReviewUserIcon
    Obywatel

    19.03.2025 21:29

    Pracownik

    Proponuję skontaktować się z kierownikiem sklepu w którym pracujesz. Nie masz jak się skontaktować z kierownikiem czy o co chodzi?
    ReviewUserIcon
    .

    08.12.2024 16:16

    Kandydat

    Jak wyglądają diety na delegacji ? Śniadanie to w hotelu ok a cała reszta ?
    ReviewUserIcon
    nlondi

    11.03.2025 19:42

    Pracownik

    śniadania na koszt a później jesz na własny koszt ewentualnie czekasz do śniadania ????
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    07.03.2025 12:23

    Kandydat

    Mam pytanie jestem nowo zatrudniona osoba i jestem ciekawa jakie będą potrzebne badania do zrobienia. ?
    ReviewUserIcon
    XDXD

    07.03.2025 16:20

    Pracownik

    a to nie tak że masz wszystko rozpisane na samej karcie skierowania?
    ReviewUserIcon
    Ktos

    07.03.2025 16:46

    Kandydat

    Dopiero we wtorek dostane na maila. Ale jestem ciekawa jakie badania ci którzy już robili to pewnie się orientują
    ReviewUserIcon
    Elena

    26.02.2025 11:18

    Inne

    Sklep w Krakowie to jakaś masakra, bardzo nieprzyjemna kierowniczka
    ReviewUserIcon
    Tina

    03.03.2025 12:28

    Kandydat

    Traktuje pracowników jak gorszej kategorii, czy to normalne w tej firmie?!
    ReviewUserIcon
    Elena

    07.03.2025 10:37

    Pracownik

    Na pewno nie wiedzę, kompetencje i inteligencję, bo tego brakuje…
    ReviewUserIcon
    t.

    03.03.2025 16:51

    Kandydat

    jak wygląda proces rekrutacji, wprowadzenie/szkolenie i typowy dzień pracy jako sprzedawca?
    ReviewUserIcon
    Kier

    05.03.2025 14:05

    Pracownik

    Kierownicy nie mają szkolenia a co dopiero szeregowi pracownicy
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    21.02.2025 14:40

    Kandydat

    Aplikowałam do Waszej firmy na stanowisko kierownika sklepu. mam ponad 20 lat doświadczenia w handlu, w tym doświadczenie jako dekorator sklepu, oraz ponad 8 lat doświadczenia jako kierownik dużego salonu odzieżowego , skończone studia z zarządzania personelem, a dzisiaj dostałam @ od waszego hr " ..bardzo dziękujemy za aplikację do naszej firmy i zainteresowanie naszą ofertą. Po analizie Twoich dokumentów aplikacyjnych zdecydowaliśmy, że nie możemy zaprosić Cię na rozmowę rekrutacyjną. " Serio? to kogo wy szukacie? bo naprawdę się zdziwiłam.............no nie wierzę.....
    ReviewUserIcon
    NatiKuciapa

    27.02.2025 12:20

    Pracownik

    Robi się samemu (usunięte przez administratora) w jednej firmie, potem ucieka do innej…
    ReviewUserIcon
    t.

    03.03.2025 16:47

    Inne

    pewnie taniej siły roboczej
    ReviewUserIcon
    ???

    03.03.2025 12:25

    Pracownik

    Dlaczego w mniejszych miastach ludzie zarabiają dużo mniej aniżeli w większych za tą samą pracę ?!
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.02.2025 11:34

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były

    01.03.2025 13:46

    Inne

    Również nie polecam współpracy z kiero w Bytomiu , :/ zero szacunku do ludzi za grosz … wymogi większe niż w Banku a płacą najgorsza.
    ReviewUserIcon
    @praca

    26.02.2025 14:58

    Kandydat

    Ile na rękę wychodzi pracując jako pracownik sklepu?
    ReviewUserIcon
    Elza

    26.02.2025 20:54

    Inne

    Minimalna krajowa, dodatków żadnych nie ma
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    24.11.2024 17:51

    Pracownik

    Kurcze, czytam te wpisy i jestem w szoku Brak premii, socjalu, benefitow tylko goła pensja? Naprawdę? W tych czasach nawet w małych rodzinnych firmach jest tego pełno, po to by zachęcić pracownika, docenić. Teraz to standard. Co to za firma ? Skąd oni się urwali?
    ReviewUserIcon
    @poszukujący

    26.02.2025 15:35

    Inne

    Ile zaproponowano brutto na umowie?
    ReviewUserIcon
    Hr

    26.02.2025 20:52

    Inne

    Minimalna krajowa
    ReviewUserIcon
    Porażka

    24.02.2025 14:04

    Pracownik

    To ubezpieczenie to jakiś żart?! Tam nic nie ma
    ReviewUserIcon
    Odradzam

    24.02.2025 11:36

    Pracownik

    Odradzam nawet aplikowania, w tak złej atmosferze jeszcze nigdzie nie pracowalam, tu wszystko jest źle, uciekam
    ReviewUserIcon
    Ew

    20.02.2025 12:29

    Inne

    Jak tak czytam co ludzie tu wypisują to się zastanawiam czy wszyscy macie mentalnie 12 lat. Obrażacie się nawzajem w internecie bo nie potraficie rozwiązać problemów w realu
    ReviewUserIcon
    Ew

    21.02.2025 07:48

    Inne

    A pisanie o tym rozwiązuje problem? To wygląda po prostu jak by ktoś miał straszny ból (usunięte przez administratora) że komuś coś wyszło i tyle. Dziecinada
    ReviewUserIcon
    Ula

    24.02.2025 11:29

    Pracownik

    Wyszło rozkładanie wiadomo czego chyba…;)
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    04.02.2025 13:06

    Kandydat

    Witam, @pracodwaca pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisku, księgowa (księgowość -kasowa), na jakie wybagrodzenie można liczyć. Jakieś widełki?
    ReviewUserIcon
    Lucky Luck

    04.02.2025 18:27

    Inne

    Średnia dla Katowic to 15 k brutto
    ReviewUserIcon
    Birkin

    23.02.2025 17:52

    Pracownik

    Nie, to jest stawka na takich stanowiskach w aglomeracji śląskiej (brutto).
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.02.2025 17:59

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zmiany zmiany

    11.02.2025 22:29

    Pracownik

    Zwolnili prezesa
    ReviewUserIcon
    Birkin

    23.02.2025 17:49

    Inne

    Jakiegoś, gdzieś, kiedyś na pewno.
    ReviewUserIcon
    Money

    20.02.2025 11:41

    Inne

    Wszystkim, którzy pracują w mniejszych miejscowościach, polecam zapytać się swoich przełożonych dlaczego zarabiają o wiele mniej, niż ich koledzy w w większych miastach, za tą samą pracę.
    ReviewUserIcon
    Dari

    11.02.2025 22:07

    Były pracownik

    Im więcej KiKu w Woolworth, tym gorzej się dzieje, nikt tego nie widzi???!!!
    ReviewUserIcon
    Target

    13.02.2025 11:11

    Były pracownik

    Dokładnie tak. Ktoś już pisał w jakimś komentarzu, że ludzie uciekają z KiK przez paskudną kadrę kierowniczą. Teraz przenoszą się tutaj robiąc dokładnie to samo. Błąd Woolworth że podejmuje współpracę z tymi ludźmi przez których masa ludzi z KIK odeszła. Duuuzy błąd.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Woolworth Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Woolworth Polska Sp. z o.o.

    11 Listopada 11 40-387 Katowice

    NIP:9542843716

    REGON:522735476

    KRS:0000985561

    Branża główna: Sprzedaż detaliczna
    ReviewUserIcon
    AntyKiK

    12.02.2025 12:11

    Pracownik

    Ludzie uciekają z kik z powodu złego traktowania, a wy zatrudniacie menadżerów z Kik, którzy robą z Woolworth (usunięte przez administratora) Porażka
    ReviewUserIcon
    Target

    05.02.2025 13:10

    Były pracownik

    Odradzam wszystkim rozsądnym aplikowania do tej firmy. Takiego bałaganu organizacyjnego, ciśnienia i rywalizacji nie widziałem od lat. Marne zarobki. Zlot kadry z sieciówki KIK nie wnosi do tej firmy nic pozytywnego. Powiedziałbym że jeden bajzel, został przeniesiony do drugiego. Żadnych dodatków, żadnych benefitów.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    theend

    06.02.2025 09:12

    Pracownik

    dokładnie. Kadra (usunięte przez administratora), zawistnych osób rozwalających KIK uciekła tutaj i robi to samo. Nie potrafią nic innego tylko szczuć, niszczyć, dowalać pracownikom.
    ReviewUserIcon
    Nn

    07.02.2025 13:49

    Pracownik

    To prawda, ci ludzie to katastrofa, nagorsze jest to, że z Woolworth ci najbardziej wartościowi odchodzą, zostają sami mierni …
    ReviewUserIcon
    Ulka

    21.01.2025 21:39

    Kandydat

    Na jakie wynagrodzenie netto może liczyć kierownik w Waszej sieci, w jakich godzinach są otwarte sklepy?
    ReviewUserIcon
    KS

    28.01.2025 17:25

    Pracownik

    9-21, kierownik 6500-7000 na rękę w zależności od miasta
    ReviewUserIcon
    KS

    03.02.2025 17:53

    Były pracownik

    Przecież wszyscy by wiedzieli, że chodzi o mnie, a to jest część umowy między mną, a pracodawcą. Lepiej Ty napisz ile masz, że niby tak dużo mniej jako KS?
    ReviewUserIcon
    Helena

    30.01.2025 20:20

    Inne

    Wiecie co ten sklep to jedna wielka masakra co tam nie kupię wszystko jest albo zniszczone albo po prostu nie działa. Choć by takie ledy. Zapłaciłam za nie 35zl i nie działa. Szkoda, bo myślałam że woolworth to porządny sklep.
    ReviewUserIcon
    X

    29.01.2025 20:01

    Były pracownik

    Zdecydowanie odradzam. Ogrom obowiązków, a ludzi za mało. Faworyzacja pracowników. Pretensje jeśli się nie zdąży wykonać jakiegoś zadania w określonym czasie, bo np. było się zajętym klientami (m.in. na kasie). Generalnie klient jest tutaj najmniej ważny, najważniejsze są wszystkie inne obowiązki, które można bez problemu wykonać później - ale wtedy trzeba się nasłuchać o tym, że jest się gorszym pracownikiem od innych, bo inni zrobiliby wszystko szybciej. Tu są inne priorytety po prostu, dlatego wcale mnie nie dziwią opinie o tej firmie. Praca bardzo męcząca nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie.
    ReviewUserIcon
    wiola

    19.01.2025 14:56

    Były pracownik

    Nie polecam, oszukiwanie i wykorzystywanie pracowników
    ReviewUserIcon
    Daria ze śląska

    08.01.2025 18:49

    Były pracownik

    Kolekcja bombek się powiększyła?
    ReviewUserIcon
    Gość

    28.12.2024 02:34

    Inne

    Ile dostajecie do ręki na 3/4 etatu? Chciałbym aplikować ale nie wiem...
    ReviewUserIcon
    Gość

    28.12.2024 10:27

    Inne

    To macie poniżej 26 lat czy wyżej , bo znajoma ma ponad 26 lat i ostatnio za cały przepracowany miesiąc mówiła że dostała niecałe 2300zl do ręki. Dlatego pytam czy tak faktynie jest ma niby 3/4 etatu
    ReviewUserIcon
    …

    28.12.2024 13:33

    Inne

    Ja akurat strasza jestem 33l . Także jestem w szoku
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    19.11.2024 14:16

    Pracownik

    Czy jest dodatkową opieka zdrowotna jak w innych sklepach?
    ReviewUserIcon
    Niestety

    28.11.2024 16:48

    Pracownik

    Niestety nie ma, co uważam za normę w każdej szanującej się firmie
    ReviewUserIcon
    Ktos

    28.12.2024 09:24

    Pracownik

    Jest, ale tylko dla kierowników i administracji
    ReviewUserIcon
    Birkin

    11.12.2024 19:22

    Kandydat

    Na pracuj.pl jest oferta na specjalistę ds. kadr i płac w Katowicach. Jakie warunki? Ktoś coś wie o pracy w biurze? Opinie dotyczą jedynie pracy w sklepie.
    ReviewUserIcon
    Turururu

    14.12.2024 13:47

    Pracownik

    Jeśli jesteś masochistą i lubisz pracę ponad siły za niską pensję, to aplikuj:d
    ReviewUserIcon
    Gina

    16.12.2024 00:33

    Pracownik

    Jeśli uważasz, że pieniądze są Tobie w stanie wynagrodzić to co Cię tam czeka…jeśli jesteś w stanie poświęcić swoje zdrowie psychiczne…
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.12.2024 14:33

    Pracownik

    Gdzie dodatek na święta ?!
    ReviewUserIcon
    Nik

    23.12.2024 11:31

    Inne

    Nie ma i nie będzie nic .
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.12.2024 20:29

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tak

    17.12.2024 19:43

    Inne

    Trzeba zacząć słuchać ludzi i starać się rozwiązywać problemy ażeby pracowało się lepiej, wtedy komentarzy negatywnych będzie mniej
    ReviewUserIcon
    Annna

    17.12.2024 19:51

    Pracownik

    Wystarczy zgłosić komentarz do usunięcia?
    ReviewUserIcon
    Sygnalistka

    14.12.2024 13:32

    Były pracownik

    Odradzam współpracę z kierowniczką regionalną Eweli… Zatrudniona wiadomo przez kogo i dlaczego, brak jakichkolwiek kompetencji, bardzo utrudnia funkcjonowanie sklepów
    ReviewUserIcon
    Rr

    14.12.2024 13:37

    Pracownik

    Brak elementarnej wiedzy o funkcjonowaniu sklepu, brak potencjału, wyręczanie się innymi, potem ma być dobrze w firmie??!!
    ReviewUserIcon
    Kandi

    16.12.2024 15:49

    Pracownik

    Nie przekazuje informacji należycie, bądź przekazuje nieprawidłowe wytyczne, co później prowadzi do chaosu i wiele rzeczy jest zle zrobionych i trzeba tracić czas na ich poprawianie totalnie bez sensu…
    ReviewUserIcon
    OralnaKucela

    16.12.2024 15:00

    Pracownik

    Gdzie dodatek na święta ??!!
    ReviewUserIcon
    Kk

    16.12.2024 14:56

    Pracownik

    W tym roku znów w ramach premii świątecznej tylko pracujące niedziele i dużo ciężkiej pracy… Woolworth nie szanuje pracowników
    ReviewUserIcon
    Korni

    16.12.2024 04:27

    Kandydat

    W jakich godzinach są zmiany ? Czy pracuje się również w nocnych godzinach , Ile czasu przed otwarciem sklepu balezy być w pracy ? Czy pracownicy odpowiadają konkretnie za dany dział Czy wszystko idzie na wspólne konto ? Są przydziały działowe? Czy mając dzieci nue robią pod górkę? W mojej okolicy otwierają sklep i myślę czy aplikować. Czy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.12.2024 08:15

    Pracownik

    To są pytania, które powinnaś zadać podczas rekrutacji nie tutaj
    ReviewUserIcon
    Hihi

    16.12.2024 14:50

    Pracownik

    Odradzam aplikować, szkoda twojego zdrowia i czasu
    ReviewUserIcon
    X

    14.12.2024 21:25

    Inne

    Praca za najniższą krajową przy sporej liczbie obowiązków. Jest zdecydowanie za mało pracowników w stosunku do liczby zadań, przez co trudno wykonywać cokolwiek porządnie. Tak fatalnej organizacji pracy jeszcze nie było dane mi spotkać. Niektóre kwestie powinny zostać skierowane do inspekcji pracy.
    ReviewUserIcon
    Ania

    16.12.2024 14:49

    Pracownik

    Jedyny pozytyw to taki że jest tak źle, że znajdujesz w końcu lepszą pracę bo w Woolworthcie jest do bani
    ReviewUserIcon
    Klientka

    04.12.2024 14:17

    Pracownik

    Muszę przyznać, iż poziom obsługi w Państwa sklepie w Poznaniu bardzo się pogorszył, trzeba biegać po sklepie w poszukiwaniu obsługi ażeby podeszła do kasy, do tego bałagan i (usunięte przez administratora) Pani kierownik opryskliwa i bardzo niemiła, nie polecam
    ReviewUserIcon
    Cebulkom

    14.12.2024 18:25

    Pracownik

    A może regionalni chcą mieć przyjemnych ludzi za kierowników sklepów, którzy mają odpowiednią aparycję i kulturę wobec klientom? A nie narzekające, burczące wiecznie naburmuszone baby, które wylewają żale w internecie. Zazdrościcie regionalnym dlatego tak jedziecie po każdym. Ps. A wy gdzie kupujecie buty za najniższą krajową? W Pepco?
    ReviewUserIcon
    Kinia

    16.12.2024 00:52

    Pracownik

    Młodymi i naiwnymi łatwiej sterować…. Nie ważne kompetencje, i rozum, ważne bezrefleksyjne wykonywanie poleceń, mierny, ale wierny, a jak do tego jesteś jeszcze młoda i ładna….dzieia się potem dlaczego firma ma takie złe opinie, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła na sklepach
    ReviewUserIcon
    Nie polecam

    10.01.2024 00:49

    Były pracownik

    Rozpoczęłam pracę w grudniu w punkcie na Woli w Warszawie mimo, że zgłaszałam się na przyszło otwarty punkt na Placu Szembeka. Usłyszałam, że w styczniu punkt rusza, więc miesiąc mam przepracować tutaj (mimo, że od początku mówiłam, że jest tragedia z dojazdem), a w styczniu ruszamy na nowym punkcie. Bzdura jakich wiele, po podpisaniu umowy dowiaduje się, że otwarcie punktu zostaje przełożone na marzec. PO PODPISANIU UMOWY gdzie od początku mówiłam, że ta lokalizacja mi nie pasuje, bo mieszkam po drugiej stronie miasta. Ale to nie jest w tym wszystkim najgorsze, zastępca kierownika jest (usunięte przez administratora), który teoretycznie powinien być pomocny szczególnie dla nowych pracowników, a miał kompletnie mnie w(usunięte przez administratora)i zrzucał szkolenie na innych pracowników - zwykłych pracowników, którzy zarabiają najniższą krajową, a nie kierowniczą pensje. Pierwszego dnia kompletnie niczego się nie nauczyłam, za to dostałam potężny o*ieprz, że jak to ja mogę któregoś dnia nie móc przyjść? Zespół jest tragiczny, jest to banda ludzi 30+ nieszczęśliwych ze swojego życia, którzy na młodszych pracowników stażem i wiekiem patrzą z góry, nie raczą nic wytłumaczyć tylko wolą (usunięte przez administratora) kogoś za coś czego nie miał wytłumaczone. W głównej mierze całe te miejsce jest tragiczne, ludzie są okropni, oprócz tych paru osób, które są na tyle mądre, żeby się z tamtego miejsca zwolnić. Firmy nie zdążyłam jeszcze za dobrze poznać, ponieważ po takim traktowaniu i po zrobieniu mnie w konia na samym początku współpracę w dniu dzisiejszym zakończyłam. Zakończenie współpracy, a też dokładnie poproszenie zastępcy kierownika o to wypowiedzenie też było tragedią, ponieważ robił z tego niewiadomo jaki problem jakby nie widział totalnie czym to jest spowodowane, był wkurzony, krzyczał, zachowywał się po prostu nieprofesjonalnie, chociaż jaki profesjonalizm można w takim miejscu oczekiwać? Nie życzę nikomu trafić na tak fałszywych ludzi i na tak niekompetentnych kierowników. Pozdrawiam serdecznie jeśli to czytacie, było zdecydowanie NIEMIŁO.
    ReviewUserIcon
    Odp

    07.12.2024 12:57

    Pracownik

    Kierowniczka skandalicznie zachowuje się na delegacjach, jak ma być lepiej w firmie jak zatrudnia się takie osoby???
    ReviewUserIcon
    Kk

    14.12.2024 13:34

    Pracownik

    Kierownicy w Warszawie nie przestrzegają kodeksu pracy !!!
    ReviewUserIcon
    Zuzia

    10.12.2024 21:47

    Były pracownik

    Będzie premia na święta czy bombka znowu ?
    ReviewUserIcon
    Odp

    12.12.2024 11:24

    Pracownik

    Premie są dla biur, a nie dla sklepowych, trzeba znać swoje miejsce w pańszczyźnianym (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Cebulion

    13.12.2024 18:58

    Pracownik

    Premię w grubych kopertach wjechały… dla reszty chude święta.

    Zostaw merytoryczną opinię o Woolworth Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.