Stocznia

Gdańsk

Opinie o Stocznia

Marcin
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Stocznia" Wisła" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ludzie z którymi ja pracowałem byli mili i chętnie pomagali jak czegoś niewiedziałem, tak że atmosfera jest tam bardzo dobra, jak i również wyrazy uznania dla kierownika spawaczy, który wymagał, ale również służył dobrą poradą jak się czegoś nie wiedziało . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Stawka zależy od tego co potrafisz i jak pracujesz. Najbardziej podobało mi się w Stocznia" Wisła":najbardziej to że mogłem łapać nowe doświadczenia. Najbardziej nie podobało mi się w Stocznia" Wisła":w sumie to tylko ochrona pilnująca stoczni.

Zostaw opinię o Stocznia - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stocznia