Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o.

Darłowo

Opinie o Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o.

On1

Firma zatrudnia samych alkoholików i kryminał. Fachowcy omijają tą firmę z daleka. Obiecują cuda a jak przychodzi pierwsza wypłata wszystko okazuje się kłamstwem, tylko dlatego żebyś pojechał do pracy! Warunki mieszkaniowe straszne " mieszkanie w piwnicy" śmierdzi wilgocią i grzybem. Pieniądze co miesiąc płacone w ratach część na konto część do ręki a reszta do " banku godzin " Nie polecam!!!

On

Praca w delegacjach? Porażka na całej linii. Firma spóźnia się co miesiąc z wypłatami. I płaci ją w ratach. Trochę na konto, trochę do ręki i UWAGA jak masz za dużo to do "BANKU GODZIN", które dostaniesz kiedyś w przyszłości jak wyjazdów nie będzie. Warunki mieszkaniowe fatalne. A towarzystwo współpracowników? zatrudniają większość alkoholików albo jeszcze gorzej. Nie polecam.

użytkownik zarejestrowany

zenek

Kto baranie pracowałem przez nich w Niemczech i w dwóch zakładach około 40 osób nikt dobrego zdania nie powie oszukuja kłamia spuzniaja sie z wypłata a na koniec jej nie płacą wogle warunki mieszkaniowe tragedia pamiętam jak dziś te łóżka rozwalone i tekst szefa [ w wojsku nie byłeś wystarczy drut i to naciągnąć ] firma porażka

oszukany

Ostrzegam nie wiążcie się z tą firma i jej pochodnymi (W&W Idustrieservice, M&W Industrie Hemelinger)(usunięte przez administratora)

Raczej nie polecam. Wyjazdy zagraniczne do niemiec z tej firmy są porażką. Warunki mieszkaniowe ( Wolgast ) straszne, nawet nie ma miejsca do podgrzenia jedzenia. Stawki godzinowe żałosne. Wypłaty z opóźnieniami.

Zostaw opinię o Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o. - Darłowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stocznia Darłowo M & W Sp. z o.o.