Opinie o 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwice

xoxox

Omijajcie ich ogłoszenia o pracę, bo to zwykły pic na wodę. Szkoda nerwów i czasu. Stanowiska są dawno obsadzone, tyle że nabór dla proformy musi być. Mam info od osoby, która tam kiedyś pracowała, że na wakat czekają już czyjeś córki, żony, ciotki itp. Niestety dowiedziałam się o tym dopiero niedawno. Wcześniej kilka razy naiwnie byłam na rozmowach (praca biurowa w różnych sekcjach/działach) i to był zwykły cyrk. Przykładowo: raz na rozmowie byłyśmy w trójkę, z czego tylko ja miałam styczność z zagadnieniami związanymi z danym stanowiskiem (pozostałe panie nie miały nigdy z tym do czynienia, a wiem to, bo ze sobą rozmawiałyśmy czekając na swoją kolej). Wiadomo - nie zostałam wybrana. A żeby było śmieszniej to w trakcie rozmowy usłyszałam, że wymagają, aby od razu zabrać się samodzielnie za pracę (bez przyuczenia/wdrożenia). Wychodzi na to, że jedna z pań bez doświadczenia wygrała! Innym razem kierownik ściemniał, że mam za dobre (!) CV i się u nich zmarnuję, więc raczej jest na nie. Lepiej abym poszła do innego działu. Kolejnym razem mój długi okres wypowiedzenia w aktualnej pracy im nie odpowiadał. Itp. itd. I tak kilka razy. Czasem sami po mnie dzwonili, abym przyszła na rozmowę (nawet jak nie składałam podania do kolejnego ogłoszenia, ale moje CV mieli w bazie). A ja jak idiotka szłam... tylko po to, aby mnie znów olali. Śmiech na sali i kabaret! Po wuja komuś zawracają gitarę, jak im ta osoba nie odpowiada?! Pomijam już kierowników danych sekcji, którzy bezczelnie patrząc w oczy mówią na koniec rozmowy, że do każdego zadzwonią, obojętnie czy decyzja będzie na tak czy na nie. Jak można zgadnąć - nikt nie dzwoni... a człowiek nerwowo czeka. Nie szanują ludzi, robią z nich (usunięte przez administratora) i chyba mają przy tym dobrą zabawę :/

xoxox Nowy wpis
@xoxox

Mój status to "Kandydat", a nie "Były pracownik". Wybrałam dobry status, więc nie wiem dlaczego tak jest napisane. Ja tam nie pracowałam tylko aplikowałam.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy - Gliwice

Firma 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• MONTER, Tarnowskie Góry - Kwiecień 2024
  • INFORMATYK, Gliwice - Marzec 2024
  • POMOC KUCHENNA, Gliwice - Luty 2024
  • SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH, Gliwice - Styczeń 2024
  • STOLARZ, Katowice - Grudzień 2023

Czy pracujesz w firmie 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

4 Wojskowy Oddział Gospodarczy

4 Wojskowy Oddział Gospodarczy