ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Johan

Spory wybór ofert pracy . Możliwość zakwaterowania, no i u mnie i kolegi wystarczyła podstawowa znajomość języka.

garge

moim zdaniem jest po prostu ok :) przyjemnie, wszyscy dosc mili i kulturalni

clarkson

Praca dobra, mi pasuje, jestem dosc dlugo tu i naprawde szefostwo jest w porzadku

maks

Bardzo dobre warunki są tam, praca nie jest jakaś ciężka, spoko atmosfera, więc warto

greg

W sumie to polecam ze względu na dobry kontakt, nawet po godzinach idzie załatwić wiele rzeczy. Kasa w porządku, mieszkanie też.

@greg

Właśnie chciałam się czegoś dowiedzieć odnośnie zakwaterowania. Firma opłaca to czy odciągają jakoś z pensji? I ile osób mieszka w jednym miejscu? W ogóle jakiś dojazd do pracy też gwatantują?

totem

Zawsze pomocni, jak najbardziej polecam

@totem

Staramy się jak możemy :) Dziękuję za docenienie naszej pracy. Pozdrawiam!

Polecam. Super opieka. Praca jest zawsze zapewniona. Nie tak jak w innych agencjach. Jestem bardzo zadowolony

@Piotr

Pana zadowolenie bardzo nas cieszy! Polecamy się na przyszłość

Marek Kras

Polecam - agencja wywiązała się ze wszystkich zobowiazań, bardzo dobra wspolpraca

@Marek Kras

Cieszymy się, że wszystko przebiega pomyślnie. Pozdrawiam!

Witt

Współpraca była i jest dobra! Profesjonalna i merytoryczna obsługa! Dotychczas moja najlepsza agencja pracy

@Witt

Super, bardzo się cieszymy! Pozdrawiam!

Izaaa

Pracowałam w tej firmie ponad roku i zdecydowanie polecam. Cenie za dobry kontakt. Praca zawsze jak obiecywali.

@Izaaa

Dziękujemy za dobrą opinię. Pozdrawiam Pani Izo!

Wojtyl

Moja opinia o firmie jest pozytywna. Zarowno zakwaterowanie ok, kontakt przed wyjazdem ale również w trakcie. Nie było ociągania się z pensją - wszystko terminowo

@Wojtyl

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy!

Dawid
@ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dzień dobry. Szukają Państwo m.in. operatora maszyn w piekarni za 15 - 16 E / h na niemiecką, zawieraną na rok umowę o pracę. Proszę doprecyzować, ile doświadczenia wystarczy w Państwa mniemaniu do tej pracy, i co jaki czas można wracać do kraju, do rodziny?

@Dawid

Jeśli chodzi o doświadczenie to zależy nam, aby kandydat czuł się pewnie na tym stanowisku (może to być np. rok doświadczenia w zależności jak szybko ktoś się uczy). Do kraju można wracać w zależności od tego jak zorganizuje sobie Pan wolny czas. Pozdrawiamy!

zych

@zych

Cieszymy się z Pańskiego zadowolenia. Pozdrawiamy i polecamy się na przyszłość!

Mirek

Ogólnie jest ok, dobre warunki zakwaterowania, wszystko blisko. Pracuje się dobrze - pierwszy miesiąc bez zastrzezen

@Mirek

Panie Mirosławie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony. Polecamy się na przyszłość :)

@Mirek

terrys

Super firma praca ok wszystko poukładane tak jak obiecali

@terrys

Cieszymy się, że wszystko jest w porządku. Pozdrawiamy

Ignacy

Polecam firme z wzgledu na przejrzysta wspolprace, swietny kontakt z koordynatorami i opieke nad pracownikami.

@Ignacy

Panie Ignacy, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię.

Dario

W innych agencjach miałam nie raz problemy, a tutaj od ręki wszystko załatwione, do tego dobre warunki i pierwsza wypłata już dotarla do mnie, super

@Dario

Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami.

Jarosław

Witam można prosić numer telefonu do działu rekrutacji bardzo bym był wdzięczny

@Jarosław

Zapraszamy do kontaktu, mamy wiele ofert pracy w Niemczech - zarówno dla specjalistów jak i pomocników. Dla osób ze znajomością języka niemieckiego jak i bez. Serdecznie zapraszam do kontaktu: 789665990

Alina

Agencja wywioząła się ze swoich obowiązków. Dobre warunki zakwaterwania, wypłata w terminie, jak na razie nie mam zastrzeżeń. Stały kontakt z agencją w ogóle jest

@Alina

Pani Alino, cieszymy się, że jest Pani zadowolona. Pozdrawiamy serdecznie i polecamy się na przyszłość!

Leon

Sprawnie przeprowadzony proces rekrutacji, pomoc w dopełnieniu formalnośc. Zdecydowanie godna zaufania agencja

@Leon

Dziękujemy za zaufanie i dobrą opinię. Polecamy się na przyszłość.

tomasz

I ja i brat byliśmy za granicą w pracy i Acando wywiązało się ze wszystkiego zgodnie z umową. Z mojej strony naprawdę nie moge zlego slowa o nich powiedziec

Agnieszka
@tomasz

Możesz dać znać jak z zakwaterowaniem? Agencja to załatwia? Dużo odbijają z wypłaty za takie mieszkanie? I jak warunki?

tomasz
@Agnieszka

Ja miałem dobre zakwaterowanie, w sensie no schludnie, wyposażenie ok, ale bez luksusów. Wydaje mi się że to zalezy gdzie masz zakwaterowanie - na rozmowie mokwia jak i ile

@tomasz

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony i polecamy się na przyszłość!

Zostaw merytoryczną opinię o ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice

• Jak się pracuje w ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 68 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ