Opinie o Sol-Fin Artur Olejnik w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sol-Fin Artur Olejnik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sol-Fin Artur Olejnik o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sol-Fin Artur Olejnik w Wrocław

Czy zdarzają się nadgodziny w Sol-Fin Artur Olejnik?

Sol Fin
@ABC

Ta opinia zostanie skierowana na Policję i do Prokuratury. IP nadawcy zostanie zidentyfikowany. To nieetyczne działanie konkurencji. Brak podpisu i oszczerstwa. Będziemy dochodzić odszkodowania.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Sol-Fin Artur Olejnik? Chętnie zatrudniają?

Sol-Fin

Dla nas liczy się efekt w postaci sprzedaży tzn. ilości podpisanych umów z klientami. Czy nasz współpracownik poświęci na to 1h dziennie czy 12h to nie ma dla nas znaczenia. Oczekujemy wyniku w postaci umów z klientami.

Witam. znalazłem ofertę na obsługę magazynu. zauważyłam, że są wypisane takie jakby atuty i od nich płacone dodatkowo, chodzi mi na przykład o te języki opcje. Na jakim poziomie w praktyce musze znać niemiecki, żeby móc otrzymać te 250 zł miesięcznie? I co do SEPów jeszcze czy jeśli się dostane i w trakcie pracy sobie je wyrobie to też będzie podobnie płacone?

Czy zdarzają się nadgodziny w Sol-Fin Artur Olejnik?

Sol Fin

Mamy elastyczne godziny pracy. Nie ma pracy od do. Każdy pracuje na swój rachunek i swój zarobek. Im więcej pracy tym większy zarobek. Mamy systemy prowizyjne.

Edzia
@Sol Fin

Dzirń dobry, a coś więcej o działaniu systemu prowizyjnego i jego zasadach mogę się dowiedzieć? Nie widzę żadnej aktualnej oferty pracy, a interesuje mnie praca jako Broker ds. OZE. Z tego co kajarzę, kiedyś tych ofert pojawiało się więcej. Jeśli wiadomo coś o kolejnych rekrutacjach - proszę o informację :)

@Edzia

Proszę do nas przesłać swoje CV na adres biuro@solfin.pl. Zapraszamy

@Edzia

Nie polecam. Lepiej uderzyć bezpośrednio do firmy, z którą on współpracuje i mieć lepsze ceny 0 niż sprzedawać na ich marżach. O wypłacie możesz zapomnieć. Za każdą głupotę są potrącenia

Sol-Fin

Zarzuty o niewypłacaniu przez nas prowizji są bezpodstawnym i kłamliwym oskarżeniem. Prosimy o niezwłoczne usunięcie tej opinii, w przeciwnym razie skierujemy sprawę na drogę sądową. W internecie nikt nie jest anonimowy. Ceny mamy jedne z najatrakcyjnejszych na rynku dzięki wysokiemu wolumenowi sprzedaży i wysokim rabatom. Żaden pojedynczy handlowiec nie ma tak silnej pozycji negocjacyjnej jak my.

@Sol-Fin

Bzdury. Mi też nie wypłacili dalej prowizji. Teraz wszystkie szanujące się firmy, które zatrudniają na umowę B2B mają atrakcyjne ceny. Tylko te, które zatrudniają na zlecenie i dają samochody mają wysokie ceny. Nie dajcie się nabrać

Sol-Fin

Opinia to nieetyczne działanie konkurencji. Świadczy o tym chociażby brak podpisu imieniem i nazwiskiem a jedynie "XYZ". Nie mamy żadnych zaległości w wypłacie prowizji naszym współpracownikom. Wszystkie prowizje wypłacamy terminowo, a nawet wcześniej (z góry) zgodnie z warunkami Umowy współpracy. Udało nam się uzyskać adres IP tego komentarza oraz namierzyć dostawcę internetowego, postanowiliśmy zgłosić sprawę na Policję z art. 212 k.k par. 2. Zgłoszenie na Policję zostanie wycofane jeśli autor komentarza w ciągu 1 dnia go usunie.

Sol-Fin Nowy wpis

ABC Nowy wpis
@Sol-Fin

Trzeba uważać na takie firmy jak ta! Dużo obiecują, małą robią. Zdecydowanie lepiej być proaktywnym i szukać własnych rozwiązań niż dawać się (usunięte przez administratora)dużym firmom. Zawsze wszystko jest ważniejsze niż płacenie prowizji. NIE POLECAM!!!!

Sol Fin Nowy wpis
@ABC

XYZ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Gorąco nie polecam. Współpracowałem ok roku z Solfinem. Artur świetnie czaruje i początkowo może się wydawać, że warunki są okej, ale jak tylko przychodzi co do wypłaty prowizji to zawsze jest problem. Po zakończeniu współpracy o wypłacie prowizji można zapomnieć. Większość opinii tutaj są wyżebrane i wstawiali je osoby, które działali z Solfinem. W trakcie współpracy na początku jest kolorowo, później katorga. Gdyby tak wszyscy po zakończonej współpracy mieli wstawiać opinie to inaczej by to wyglądało! Trzymajcie się z daleko od niego bo szkoda waszych pieniędzy. Jak się zastanawiacie gdzie uderzyć do firmy to wystarczy trochę poszukać - Solfin współpracuje z dużymi ogólnopolskimi firmami, więc możecie ominąć jego marże, które sobie nakłada ;)

Cześć, tak piszą tutaj, że kasa jest dobra i zaczynam się zastanawiać czy bez doświadczenia mam szanse? Jak patrzyłem na ofertę dla brokera to w niej akurat było napisane, że trzeba 2 lata już przepracować. To ja jako swiezak mam w ogóle szanse?

Sol-Fin

Osoby z doświadczeniem także z nami współpracują - szkolimy, wdrażamy, przydzielamy opiekuna wdrożeniowego, więc nikt nie jest zostawiony sam sobie. PS: informujemy, że właścicielem marki Sol-Fin jest Aqua-Sol Projekt Sp. z o.o. W 2023r. nastąpiła zmiana formy prawnej firmy z JDG na Sp. z o.o. Dotychczasowa JDG została zawieszona.

@Sol-Fin

No właśnie ja też widziałam kilka ogłoszeń dla brokera OZE, więc jak o tym mowa to dodam do siebie pytanie. Fajnie, że jest jakiś opiekun wdrożeniowy, a jak wygląda opieka takiej osoby? Chodzi mi, czy to jest tak, że nowy pracownik chodzi za opiekunem i patrzy, co on robi? Może raczej to jest na zasadzie wykładu i przekazywania wiedzy ustnie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sol-Fin Artur Olejnik? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
Sol - Fin

Informujemy, że właścicielem marki Sol-Fin jest Aqua-Sol Projekt Sp. z o.o. (NIP 8943212228). W 2023r. nastąpiła zmiana formy prawnej firmy z JDG (Sol-Fin Artur Olejnik) na Sp. z o.o. Dotychczasowa JDG została zawieszona. Cały czas, nieprzerwanie kontynuujemy działalność jako Aqua-Sol Projekt Sp. z o.o., NIP 8943212228, która jest prawnym właścicielem marki Sol-Fin.

Dzień dobry, nie wiem czy to nie pomyłka ale chce się uprzednio upewnić. w internecie pokalało mi komunikat, że działalność jest w zawieszeniu od czerwca 2023, czy to prawda? Bo jeśli tak to z czego wynikają te komentarze?

Nie znalazłam lepszego miejsca na rynku z tak szeroką ofertą i tak dobrymi warunkami finansowymi. Tutaj można zarobić na prawdę dużo. Przy tym podejście firmy do sieci sprzedaży i biznesu super

Jak dużo osób pracuje w Sol-Fin Artur Olejnik?

Około 80 osób na ten moment

@Sol-Fin

Hej, a wiesz może jak firma stoi z rotacją i ogólnie z przyjęciami? Pisali w tamtym miesiącu, że rekrutacja na brokera jest otwarta, nadal kogoś szukają? Widełki mnie trochę zszokowały (15 000- 50 000 zł). Nie chodzę z głową w chmurach, więc jestem trochę sceptycznie nastawiony. Można się zbliżyć do tej górnej granicy?

Sol-Fin

Z każdą chętną osobą jesteśmy w stanie porozmawiać o współpracy na różnych modelach współpracy. Liczy się dla nas aktywność sprzedażowa i zaangażowanie. Pozdrawiamy Zespół Sol-Fin

@Sol-Fin

No właśnie, a taki student ma możliwość dostania kilku dni wolnych na sesję? Studenci są zatrudniani na UZ czy na UoP i jest opcja dostania zaświadczenia, że w ramach pracy zrobiono praktyki studenckie?

Sol-Fin

Oczywiście że dni wolne na sesję u nas obowiązują. Studenci do 26 roku życia Umowa zlecenie jeśli nie mają JDG.

@Sol-Fin

Super, super. Ale mnie jeszcze interesuje, czy student może sobie tak ustalać grafik, aby jednego dnia popracować np. 5 godzin, a innego jak nie ma zajęć już 12 godzin? Aktywnośc sprzedażowa to chodzi o pracę po prostu czy też o realizację celów sprzedażowych?

Ktoś

Jestem zainteresowany praca jako Broker, wpadłem na jakieś starsze ogłoszenie, gdzie widełki to 15 000–50 000 zł. Ogólnie oferta brzmi super, i te widełki, i jest mowa o cyklicznych szkoleniach, wyjazdach za granicę, dofinansowaniu dojazdów do pracy, służbowym samochodzie również do celów prywatnych. Gdzie tu jest haczyk? ;) Ktoś pracuje na tym stanowisku i napisze od środka, jak wyglądają warunki i sama specyfika pracy? Pozdrawiam

@Ktoś

Zapraszamy, proszę przesłać cv na biuro@solfin.pl

@Sol-Fin

Czy nabory są otwarte? Zależy mi na czasie a nie widzę chyba aktualnej oferty? Pan wyżej odnosił się do tej sprzed 10ciu miesięcy? Na takim portalu jest jeszcze widoczna, pięciu osób wtedy potrzebowano? Zastanawia mnie też poprzedni wątek, bo padło w nim stwierdzenie, że nie ma podstawy, w sensie, że nie jest chyba płacona, a w ogłoszeniu została wyszczególniona. To jak z tym jest?

Sol-Fin

Mamy otwartą rekrutację. Zapraszamy do rozmów. Wiele modeli i wariantów wspolpracy jest możliwa. Zapraszamy do kontaktu z nami - odpowiemy na wszelkie pytania i uzgodnimy wariant wspolpracy. Tel. 660 730 720 Biuro@solfin.pl

Jak wygląda rozmowa w Sol-Fin Artur Olejnik na stanowisko Broker? Z iloma osobami się rozmawia? 16 grudnia pojawiło się ogłoszenie.

Sol-Fin

Dzień dobry, Rozmowa rekrutacyjna prowadzona jest przez 1 lub 2 osoby. Zapraszamy do rozmów o współpracy - w przypadku zgłoszenia skontaktuje się z Panem pracownik, odpowiedzialny za rekrutację w naszej sieci sprzedaży. Zapraszamy do wypełnienia formularza konktaktowego na naszej stronie www.solfin.pl lub przesłanie aplikacji na adres biuro@solfin.pl. Pozdrawiamy

Sol-Fin

Najczęściej z jedną osobą odbywa się rekrutacja, czasem z dwiema osobami.

Współpracuje z Solfinem i Arturem od roku. Każdy sprzedawca szukający swojego miejsca w OZE znajdzie tutaj coś dla siebie. Możliwości sprzedaży wielu produktów od różnych firm. Bez ograniczeń. Jak jesteś ambitny umiesz pozyskiwać ludzi to Twoje zarobki są nieograniczone. Praca dla tych, którym się chce pracować.

Beti
@Marcin

Nieograniczone zarobki brzmią pięknie i w ogóle, a gwarantowana podstawa jest czy operujecie tylko na prowizjach? Ja lubię takie bezpieczeństwo jednak, że nawet jak gorszy miesiąc jest to będzie za co wyżyć. U was obowiązuje b2b?

@Beti

Podstaw raczej nie płacimy, chyba że od określonego wolumenu sprzedaży. Bazujemy na ludziach aktywnych, regularnie sprzedających, które dzieki naszym cenom bazowymi generują bardzo pokaźne prowizje. Podstawy w takim wypadku są mało zasadne. Co do bezpieczeństwa to uważamy, że bycie na podstawach to niebezpieczeństwo i niestabilność bo żadna firma nie płaci podstaw za brak wyników. My tak samo.

Jacek

Bardzo dobre warunki współpracy, jedne z najnizszych cen przy dobrej jakosci, dużo szkoleń świetna atmosfera, wsparcie w każdym problemie sprzedażowym. Polecam serdecznie

ciekawy wpis czasowo !

ciekawe godziny wpisów i zaraz odpowiedzi po 1 minucie Piotr Nowy wpis 10.12.2022 00:31 Julia Nowy wpis 10.12.2022  00:32 Piotr Nowy wpis 10.12.2022  00:37

@ciekawy wpis czasowo !

Wiesz coś więcej o firmie lub już byłeś może na rozmowie, że to podważasz? Dasz znać jaki przebieg? odnośnie którego stanowiska tu na forum jesteś?

Barba-Papa
@ciekawy wpis czasowo !

Dobre spostrzeżenie! Warte zastanowienia się ... co może być tego powodem?

@Barba-Papa

Też bym była ciekawa zwłaszcza, że pisał o dobrej kasie... Ktoś doświadczony by się do tego odniósł? Ile da rady na bieżący okres wyciągnąć i przy jak dużym wysiłku?

Apoleum
@Justyna

Nie szukaj pracy u brokera… Na rynku OZE jest wiele firm w których jest normalna atmosfera i płaca przyzwoite pieniądze.

@Apoleum

A tu uważasz, że miałyby być nieprawowite czy o co teraz chodzi? Atmosfery jeszcze nie widziałam to nie wiem, ale czy to od ludzi także nie zależy przypadkiem? Można się dogadać?

Polecam. Świetna atmosfera, elastyczne podejście, swoboda I zrozumienie, kasa wypłacana na czas, oby więcej takich firm na rynku.

Julia
@Piotr

A jaka kasa dokładnie? Na czas płacić to jest podstawowy wymóg, lepiej napisz, ile tych pieniędzy mają do zaoferowania i czy sensownie ta stawka wypada na tle innych. To bym chciała wiedzieć.

@Julia

Skontaktuj się z nimi i się dowiedz. Nie spotkałem firmy która by lepiej płaciła bo ceny bazowe masz megaatrakcyjne w Solfinie. Jeśli umiesz pozyskać klientow i sprzedajesz regularnie to ciężko znaleźć lepsze miejsce do zarabiania dużej kasy

Czy w Sol-Fin Artur Olejnik odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Sol-Fin

Tsk, zdarzają się takie rekrutacje.

Mariusz

Super model pracy dla dobrych sprzedawców. Można bardzo dużo zarobić. Dla słabych handlowców może być ciężko na dłuższą metę. Firma OK, polecam

Janek

100% pozytyw. Pracowałem dla nich 3 lata. Był to mój najlepszy czas jak pracowałem w OZE. Obecnie przeprowadziłem się to żony do Włoch dlatego współpraca z Sol Fin jest niejsko zakończona. Artur, pozdrawiam i powodzenia!

Kacper

Polecam firmę do współpracy. Najwyższe prowizje, szeroka oferta, profesjonalnie, dobra przyjacielska atmosfera, szkolenia, rozwój, wszyscy grają do jednej bramki.

Zostaw merytoryczną opinię o Sol-Fin Artur Olejnik - Wrocław

• Jak się pracuje w Sol-Fin Artur Olejnik?

Zobacz opinie na temat firmy Sol-Fin Artur Olejnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sol-Fin Artur Olejnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sol-Fin Artur Olejnik
  • Michała Płońskiego 13