Opinie o Specific Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Specific Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Specific Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specific Sp. z o.o. w Białystok

Anon

Ta firma to jakiś nieśmieszny żart. Zero szacunku do pracowników, dla przełożonych jesteś zwykłym mięchem do charowania. Wyzwiska ze strony kierowników jak i współpracownników i krzyki że coś jest źle to codzienność. Żeby zarabiać cokolwiek więcej trzeba zacharowywać się przez lata i robić 12h dziennie i soboty a i tak będzie to śmieszna stawka jak na takie warunki i atmosfere. Jeśli ktoś lubi charowanie 6 dni w tygodniu za najniższą krajową albo lekko ponad do akopaniamentu wyzwisk i krzyków to polecam tą firmę.

łysy
@Anon

Co ty pitolisz , nikt w tej firmie nie pracuję 12 h

Anon
@łysy

Dlatego nikt nic nie osiąga

Hehe
@łysy

No nie ale po 10 już zdarza.sie często , soboty także . Najniższa krajowa na papierze reszta na mordę , która to reszta i tak jest nie pewna , niewiesz do końca ile zarabiasz , dyskryminacja faworyzowanie na porządku dziennym . Szef to szef w tym przypadku taki sam jak na jajach. Warunki słabe BHP ty musisz firma niekoniecznie , po przeprowadzce komuna jeszcze gorsza , targanie ponad normę na porządku dziennym , gdy zgłosisz sprzeciw że tak nie można to albo won albo ucięta stawka , do kibla żeby wyjść trzeba się odbić swoją karta , w tym czasie odliczana jest przerwa , dostęp do wody także jest po odbiciu się karta co jest nie zgodne z regulaminem czy prawem. W tej firmie było już dobrze i zarobki dwa lata temu były adekwatne do czasów w tej chwili max 21 , tapicerzy trochę więcej do 5 zarobią ale na innych działach słabiutko żeby 4 dostać trzeba zrobić dwie soboty i nadgodziny w tygodniu które i tak nie są wypłacane zgodnie z kodeksem pracy o którym w tej firmie zapomnieli , coraz mniej takich firm w białym ale zdarzają się jeszcze tak jak w tym przypadku że nieprzestrzegaja przepisów pracy a pracownika mają za zero chyba że jesteś znajomym właściciela . Kolesiostwo kumoterstwo fawworyzacja . Jednym słowem (usunięte przez administratora).

@Hehe

Z tą najniższą krajową na umowie (o pracę?) a resztą na słowo, to mowa jest już na rozmowie ws. zatrudnienia? Jak to było w ogłoszeniu przedstawione, czy w ogóle podali jakąś stawkę? I czy możesz też napisać, czy zdarzyło się im kogoś zwolnić, gdy odmówił tachania, jak to określiłeś? Próbuję się zorientować, za co tu można pracę stracić.

@Hehe

Trochę rozwinę Twoja wypowiedź. Owszem podstawa to najniższa krajowa, reszta to premia uznaniowa. W 99,9 % jest zawsze maksymalna jaka można uzyskać. Ten 0,1% musi mocno narozrabiac żeby nie dostać premii w pełnym wymiarze. Na "Gębę nikt nic nie wypłaca wszystko jest w pełnej kwocie na konto zgodnie z umową. Co do znajomych " byłego szefa " to pracują od początku, czyli jakieś 14 lat. O żadnych nowych nie wiem. Za dużo fantazji jest w Twojej wypowiedzi. Do "kibla" jak piszesz wychodzi się przez bramki na co jest dodatkowe 15 minut w ciągu dnia poza przerwami. Jeżeli uważasz że to za mało to ile chciałbyś w ciągu dnia pracować?

Olo
@Szukajcie pozytywów.

Wspomnij jeszcze, że część osób która "została w Forte" i jest zatrudniona przez Ostrów ma aktualnie za soboty płatne 100%, a wszyscy ze specyfika 30%

Grażyna
@Olo

Te soboty to są obowiązkowe czy tylko dla chętnych? Można pracować np co drugą sobote? Zastanawiam się też jak jest tutaj z pracą w nadgodzinach w inne dni jak w soboty? Jeśli zależy mi na pieniądzach to mogłabym pracować takie nadgodziny? Wypłacą czy odbiera się je jako wolne?

Hehe
@Szukajcie pozytywów.

99% na jakiej podstawie to wyliczyłeś . Umowa najniższą plus premia która wylicza się na podstawie godzinowej masz 20 zł na rękę która ustalasz z przełożonym . Najniższa przelewem i drugi przelew uzupelnienie do godzinowki , uważasz że to zgodnie z prawem ? Chyba afrykańskim . Nadgodziny płatne zwykła stawka w tygodniu . Sobota ? Też zgodnie z prawem ? 30 ,% stawki . Godziny nocne też zgodnie z prawem ? Nigdy dodatku nie było za pracę w nocy . Szukać pozytywów gdzie ich nie ma to tak jakby czepiać się garbatego że dzieci ma.proste .

@Olo

Wolał bym wspomnieć że z 500 pracowników którzy pracowali w Białymstoku została garstka. Czasy są trudne, należy zaciskać pasa. Likwidacja fabryki w Białymstoku była tego przykładem. Także ten się cieszy kto się cieszy ostatni. Dzisiaj 100% a jutro brak pracy.

@Hehe

Szanowny Panie czepiać się a szukać pozytywów to zupełnie inna sprawa. Każdy jest kowalem swojego losu. Jeżeli ktoś nie godzi się na zasady i warunki to powinien znaleźć sobie miejsce które mu pasuje. Pan jako były pracownik powinien pochwalić się gdzie jest lepiej.

@Szukajcie pozytywów.

No i co ludzie pracują tu, bo im odpowiada stawka, tak samo, jak ilość oraz ciężar gatunkowy obowiązków? Czy raczej korzystają z Twej rady i idą szukać warunków, które bardziej będą im odpowiadać? Słowem, czy przeważają osoby o paroletnim stażu w firmie, które dobrze się znają i szanują?

Heh
@Szukajcie pozytywów.

Została garstka bo zniszczyliście firmę . Tak się robi by nie płacić odprawek pracownikom . Dzieciom po 20 lat możecie wciskać takie kity ktos kto pracuje w branży od 30 lat takiego kitu nie wciśnięcie. Myślisz że jak przyjdziesz walniesz bełkot menadżerski na zebraniu to sprawa jest załatwiona? Specyfik wykupił forte teraz specyfik sprzedaje dla forte , tu należałoby się zastanowić że co najmniej jest to podejrzane. Pozytywne byłoby wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności . Jak (usunięte przez administratora) tapicerów , tak się robi . Pokażcie że umiecie a podniesiemy wam czasy . Ten właściciel nie ma pojęcia o logistyce ani podejściu do ludzi a o szacunku do drugiego człowieka nie wspomnę. Nie pasuje wypie....

Blablabla
@Zainteresowany

Jeżeli posłuchać co ludzie mówią na np. przerwie na papierosa, to są raczej niezadowoleni, ale na razie zdają się wyczekiwać na ruchy ze strony góry lub szukają innej roboty. Tyczy się to zwłaszcza pracowników, którzy pracują od dłuższego czasu i mają dryg do tej roboty.

Natalka
@Blablabla

A wiecie czy jak osoba długo pracująca w firmie chce odejść, to wtedy firma reaguje? Czy wtedy oferowana jest podwyżka lub coś podobnego? Jest próba zatrzymania w pracy takiej osoby?

Blablabla
@Natalka

Chcieć, może by chcieli zatrzymać. Teraz to ludzie nie chcą - głównie przez czas oczekiwania na podwyżkę maksymalnej stawki(~nawet 2 lata) i obecne zmiany w organizacji pracy

@Natalka

O podwyżkach mówią z miesiąca na miesiąc że będziemy rozmawiać i tak w kółko się ciągnie od jakoś pół roku.Zrezygnowanemu pracownikowi zaoferowano zmianę działu a po 3 miesiącach i tak dalej nie przenieśli

ooo

Mąż szuka pracy jako automatyk, doświadczenie ma całkiem spore. Wpadliśmy na ogłoszenie sprzed 2 lat, niestety nie określone zostały zarobki, więc nie ma się za bardzo czym wzorować. Pracuje ktoś aktualnie na tym stanowisku i podpowie jakich kwot się spodziewać? Co do podnoszenia kwalifikacji to organizowane są szkolenia dla pracowników? W zamian za nie pracownik zobowiązany jest tzw lojalką?

alutek 1968

Witam,jeżeli chodzi o pobory to niestety kłamią,obiecują wyższą stawkę po okresie próbnym ale słowa nie dotrzymuja. Masakra

Danuta
@alutek 1968

Nawet jak ktoś się upomni o swoje to nie może liczyć na więcej? A tak w ogóle to jaka jest stawka początkowa, na dobrym poziomie chociaż?

Gość p

Pracowałem tam około pół roku, miałem doświadczenie z pracownikami i przełożonymi. Faworyzowanie, strasznie wypowiedzeniem, ucinanie stawki. Podstawa jest plus premia, niby godzinowo wychodziło wtedy 20 , coś podpadniesz ucinają bez żadnej rozmowy czy konsultacji. Szukanie dziury w całym jeśli nie rozmawiasz jak trzeba. Trzeba się podlizywać żeby coś ugrać. Nie na każdym dziale ale na części tak jest. Otwieranie szafek bez wiedzy pracownika, ktoś już kogoś na tym przyłapał. Uważać na to.

Gos
@Gość p

W stu procentach się zgadzam, nie polecam podejmowania tam pracy. Przełożeni to jakaś tragedia, chodzą po hali tak jakby to była ich firma, straszne chamstwo i cwaniactwo. ODRADZAM PRACY W TYM MIEJSCU

Marika
@Gość p

Można zapytać na jakim dziale pracowałeś? Firma z tego co widziałam szuka tapicerów i krawcowych ale słyszałam, że produkują też materace do swoich łóżek. Czy praca tapicera jest ciężka fizycznie? Czy kobiety pracują tam jako tapicerzy? Czy to na tych stanowiskach jest taka zła atmosfera, o której pisałeś i dlatego szukają tam pracowników?

Marzena
@Gos

o co chodziło z tymi szafkami, ktoś coś trzymał niezgodnego z regulaminem i został przyłapany? jakeś konsekwencje z tego były? i nad tymi przełożonymi to kto jeszcze jest, żeby ewentualnie tym zarządzać?

tomi
@Marzena

Regulamin nie istnieje. Można trzymać cokolwiek.

Pracuś
@tomi

Tak, tylko niektórzy trzymali rzeczy, które ukradli z produkcji…. o innych rzeczach nawet nie wspomnę %%

Masz babo placek
@Marika

Produkują materace i to ogromne ilości ale z tamtej hali ludzie jakos chyba zabbardzo nie odchodza. Ciagle ci sami tam pracują. Kobiety pracuja jako tapicerzy na panelach. Więc chyba daja radę. Jak ktoś normalnie prwcuje i nie kombinuje to nikt się nikogo nie czepia. Jak w kazdej firmie. A to co tu piszą niektorzy to chyba jakieś same urażone nieroby co sie pracy nie imaly nigdy. Spróbuj sama i wyrób swoje zdanie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Specific Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pracownik Produkcji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Maszynista kotła
Białystok
ANDROPOL Spółka Akcyjna
Maniek

Praca kiepska ,kasa też szef tylko patrzy jak wykorzystac pracownika zeby kupic sobie nowy samochod wrecz jest oderwany od rzeczywistosci zyje w wlasnym swiecie nie majac o niczym pojecia a te 100 zl premi na swieta przekaz lepiej na schronisko albo dom dziecka bo wstyd tyle dawac za rok ciezkiej pracy....moze i wyjechales z wioski ale dalej jedzie wioska....

Mario

Nowa nazwa, stare zachowanie.

tom
@Mario

Coś się zmieniło dawniej to było Phu specific.

Grzesiek
@Mario

A jak wygląda praca tam?Planowałem sprubować choć nie mam doświadczenia.I jak wygląda z wynagrodzeniem?

Marzena
@Grzesiek

A skąd ich kojarzysz? Mają jaką stronkę www żeby można było się o nich czegoś więcej dowiedzieć?

mat
@Marzena

marka newdesign.pl

Edyta
@Mario

O jakim zachowaniu mówisz? Dobrym / słabym? Rozwiniesz to? może to być ważna informacja

Zostaw merytoryczną opinię o Specific Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Specific Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Specific Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specific Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Specific Sp. z o.o.
  • Gen. Władysława Andersa 38