Opinie o Sarah Biuro Rachunkowe Dorota Lerczak w Złotniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sarah Biuro Rachunkowe Dorota Lerczak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sarah Biuro Rachunkowe Dorota Lerczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sarah Biuro Rachunkowe Dorota Lerczak w Złotniki

Sara Majewska Nowy wpis

Polecam, konkretna i rzeczowa. Wszystko zawsze na czas. Polecam

Klient Nowy wpis

Byłem klientem Pani Doroty gdy jeszcze pracowała w biurze rachunkowym swojej matki wiec mogę śmiało powiedzieć ze jeśli ktoś szuka księgowej z doświadczeniem precyzją i profesjonalizmem ,i nie chce ryzykować swoimi interesami ,to jest wiele lepszych innych firm świadczących usługi na wyższym poziomie.Pani Dorota robila notoryczne błędy które naprawiały inni pracownicy.Nie będę podpisywał się imieniem i nazwiskiem bo nie chce potem nie przyjemności w moją strone jakich doświadczyła jej byla szefowa.Nie pozdrawiam.

Dorota Lerczak Nowy wpis
@Klient

Pozdrawiam Mamusiu konkurencji sie boisz. Jolavte Zmarz ratowalam ja nie raz i tych niewykwalifikowanych pseudo ksiegowych ktore tam pracuja. A internet nie jest anonimowy. Zostaje slad ID

Krystian Majewski

Młoda, ambitna, wykwalifikowana Księgowa z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Oby więcej takich biur.

Dziki Nowy wpis
@Krystian Majewski

Może i młoda i ambitna ale z tym wykwalifikowaniem i z dużą wiedzą to już pan naprawdę popłyną.

Andrzej Żak

Nie polecam.

Dorota Lerczak
@Andrzej Żak

PANIE Andrzeju o ile tak Panu na imie. Nigdy nie byl i nie bedzie Pan moim klientwm,a komentuje i ocenia jakbysmy wspolpracowali jesli nie ma Pan pojecia kim jestem. Oj ta konkurencja mocno sie boi. Pozdrawiam i wiecej uczciwosci zycze.

Aplikowałeś do firmy Sarah Biuro Rachunkowe Dorota Lerczak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Gosia Nowicka

Nie polecam.Pani miła ale zero doswiatczenia.Trzeba o wszystkim przypominać i nalegać często tez jej nie ma dla klienta,nie odbiera tez telefonów jak dzwoniłam z jakimś problemem.Może jak Pani Dorota nabierze więcej doświadczenia będzie można dac więcej gwiazdek.

Dorota Lerczak
@Gosia Nowicka

Nie przypominam sobie aby Pan wspolpracowala ze mna i tym bardziej nie ma Pani mozliwosci wiedziec o moim doswiadczeniu i uprzejmosci. Zwlaszcza ze na chwile obecna firma tyle co powstala i w bazie klientow widnieje okragle zero ;) Zwykly hejt konkurencji. Nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Sarah Biuro Rachunkowe Dorota Lerczak - Złotniki

• Jak się pracuje w Sarah Biuro Rachunkowe Dorota Lerczak?

Zobacz opinie na temat firmy Sarah Biuro Rachunkowe Dorota Lerczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sarah Biuro Rachunkowe Dorota Lerczak?

Sarah Biuro Rachunkowe Dorota Lerczak
  • Spacerowa 5 lok. 2
    62-002 Złotniki
  • NIP: 9721071414 REGON: 523120713

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042