Sauersand

Kraków

Opinie o Sauersand

bartek
użytkownik zarejestrowany

a co to dokładnie oznacza Danku, bo ja mam małe obawy :)

firma totalna porażka, nie bez powodu maja takie złe opinie, rekrutacja na dolnyśląsk żart bezczelność trudno nazwać, brak kompetencji i szacunku do ludzi za darmo to może dyrektor niech pracuje tam. nie polecam szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjną czas w terenie za darmo !!!!!!!

igor

Czy ktoś orientuje się jak teraz wygląda współpraca z firmą? Idę na rozmowę i chcę wiedzieć czego można się spodziewać, czy ta praca warta jest wysiłku.

Antek
użytkownik zarejestrowany

Widze, że rekrutacja na przedstawicieli handlowych najwyraźniej ruszyła w Sauersand, to ciekawe. Możecie napisać skąd dostaliście te oferty pracy, to znaczy, czy znaleźliście gdzieś ogłoszenia (gdzie?) czy też jakis headhunter do Was zadzwonił jakimś cudem. Co w ogóle powiedzieli zachęcając tu do pracy?

mmm

witam.napiszcie prosze jakie sa zarobki ph w tej firmie ponieważ dostałem oferte pracy.

strona www

ale ściema pisana przez gowork - tylko po to aby coś się niby działo - każdy kto się interesuje firmą wie gdzie może znaleźć stronę www. Nie ma to jak zatrudniać studentów do pisania fakowych postów. Nie ładnie !

kaja
użytkownik zarejestrowany

kurcze, już jakiś czas obserwuję ten wątek i naprwde chyba firma nie przejmuje się opiniami jakie są tutaj, a to torszkę nieprofesjonalne tak nie dbać o swój wizerunke.. no chyba, ze firma faktycznie nie funkcjonuje już, to co innego wtedy... ale naprawde już strone internetową to by mogli mieć przyzwolitą

Piotr

Witam Byłem pracownikiem tej Firmy, z całego serca mogę polecić pracę w tej firmie :) Własciciel jest zajebistym gosciem, jeżeli chcesz się rozwijać wal smiało pozdrawiam z Krakowa

himen
użytkownik zarejestrowany

w sumie jeżeli jest to praca, w której głównie zajmujesz się sprawami internetowymi to i rozmowa na skype nie zaszkodzi

kiper
użytkownik zarejestrowany

nie no moim zdaniem firma traktuje pracownika poważnie jeśli zaprasza go do siedziby firmy, chyba, że to jakaś praca zdalna to i rozmowa może taka być

doświadczona

Proszę, rozmowa przez Skype. Brak szacunku a nie oszczędność czasu. Szanujmy się, to i nas będą szanować.

Dyliżans

*rozmowa kwalifikacyjna na skype

Dyliżans

A czy rozmowa kwalifikacyjna to żart sytuacyjny czy rzeczywistość w tej firmie? Jakie są warunki finansowe a plany są realne czy z kosmosu?

doświadczony

Dla kolegi powyżej..chyba sobie robisz żarty albo jesteś jednym z dwóch śmiesznych właścicieli.Wiem bo pracowałem..Ludzie dają się frajerzyć bo wiadomo jaka sytuacja na rynku pracy.Pieniądze które można zarobić w tej firmie uwłaczają szanującemu się PH. Obecnie pracuje na dokładnie takim samym stanowisku w branży spożywczej i samej podstawy mam 3200 brutto + ok 3000 premii brutto za wykonanie priorytetów.Jeżeli się chce to można znaleźć fajną firmę gdzie pracujesz 8 godz i zarabiasz spoko.Nie wspomnę o nowych samochodach służbowych z których można korzystać do bólu prywatnie. Potrącają Ci z wypłaty 250 zł miesięcznie i możesz furą śmigać ile tylko Ci się podoba.W ''srauersand"(celowo z małej litery) rozliczą Cię z każdego km że nie wspomnę o weekendach. Życzę wszystkim pracującym w tej firmie powodzenia i oczywiście odwagi aby rzucić papierami i znaleźć coś bardziej cywilizowanego. (usunięte przez administratora)

on

Socjal??? Kasa słaba(usunięte przez administratora).Ciśnienie że aż łeb urywa, a produkt nie łatwy do sprzedaży. Do tego nawet uczciwie pracując musisz się tłumaczyć ze wszystkiego.(usunięte przez administratora)

on

Dziewczyno..praca w tej firmie nie należy do łatwych, ja pracowałem chwilę, teraz szukam czegoś lepszego. Szefowie chcą wiele, dając mało. Ja nie będę pracował i otwierał nowych klientów, bo mi się nie chcę - wolę iść na gotowe niż się męczyć .Wiem bo pracowałem...

Sandra

Do NN witam,skąd wiesz o takich praktykach pracowałeś tam? Jeżeli tak to napisz czy przyjmują kobiety nie mam za dużego doświadczenia ale praca PH bardzo mi się podoba .

nn

Firma pomyłka nikt nie szanuje pracownika nie znasz dnia ani godziny kiedy się znudzisz panu "dyrektorkowi" i lądujesz na zielonej trawce.

Sandra

Firma oceniana ponad 50 razy a opini tylko kilka ...... Może niech napisze jakiś pracownik jestem zainteresowana pracą w tej fimie.Czy przyjmują kobiety na PH ?

SPYDY

WYMAGANIA SPORE, KASA SŁABA, BIUROKRACJA TJ DUŻO PAPIERÓW JEDNAK KLIMAT SPOKO, JAK ROBISZ SWOJE TO NIE MA \\\"CIŚNIENIA\\\" I SPOKOJNIE PRACUJE SIĘ... PS. PRACA NIE DLA LESERÓW, GPS, JAK NIE ZAPRACUJESZ TO NIE DOSTANIESZ . JEDNAK MASZ PEŁNE WSPARCIE: BIURO, MATERIAŁY REKLAMOWE... I PRZY \\\"DOBRYCH WIATRACH\\\" MOŻNA DOBRĄ KASĘ WZIĄĆ

Ciekawy

Witam, mam jutro rozmowe o prace w tej firmie, jesli ktos zna ja dobrze prosze w skrocie opisac firme, dziekuje z gory.

rogal

Sauersand jest profesjonalna firmą z odpowiednim podejsciem do klienta, z bardzo szeroką ofertą. Bardzo przyjemnie się z Nimi wspołpracuje,łatwy kontakt z przedstawicielami jak również z główną siedzibą firmy.

LOLO

zgadzam się z pierwszymi opiniami, plany osiągalne, a stosunek do pracownika czy odwrotnie, bez zastrzeżeń. chcesz zdobyć doświadczenie to ok, powodzenia

z tego co widzę to rozwijają się nieźle.

swiezy

dostalem prace w tej firmie i jestem zaje....zadowolony. daja to co chcesz.....atmosfera ok...dyrektor spoko kolo.... jak na podkarpacie to daja logiczne pieniadze....

Anty

Na pewno dobra propozycja znacznie lepsza propozycja niż sprzedaż detaliczna FMCG itp.

CZY KTOŚ PRACUJE TUTAJ DŁUŻEJ ILE MOŻNA ZAROBIĆ JAKO PH BO DOSTAŁEM PROPOZYCJE PRACY I NIE WIEM CO MNIE CZEKA PROSZĘ O OPINIE SIĘ ZASTANAWIAM CO ROBIĆ

an

Witam, wymagania mają spore - minimum 2 letnie doświadczenie jako PH itp (odporność na stres i wiele innych) - dla mnie trochę dużo.

Zostaw opinię o Sauersand - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sauersand