Opinie o Sauersand w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sauersand. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sauersand na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sauersand w Kraków

Darek Nowy wpis

Byłem na rekrutacji, wszystko w porządku, przeszedłem do drugiego etapu ale mnie nie wybrali jednak, zadzwoniono do mnie z podziękowaniem za udział w rekrutacji. Szkoda za się nie udało podjąć pracy bo ciekawy projekt mają.

Pracownik Nowy wpis

ektor

Przedstawiciel Handlowy Nowy wpis

Firma trochę niepoważna, byłem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną w Rzeszowie w restauracji Oranżeria, niestety nikt się nie pokazał, nie odebrał ani nie oddzwonił czy dał znaku życia. Na następny dzień sam zadzwoniłem i po rozmowie dowiedziałem się, że rekruter prężnie tam rekrutował ludzi ... chodziłem i nie spotkałem nikogo, było zaledwie 5 osób ... poza tym przed rozmową zostałem poinformowany, że rekruter ma do mnie zadzwonić. Nie polecam firmy, jeśli ich nawet nie stać na poważne podejście do potencjalnych pracowników to jestem ciekaw jak traktują obecnych ...(usunięte przez administratora)

Jerzy Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i czy są szanse na pracę?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sauersand? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Pracowałem jakiś czas w Sauersand. Jak w każdej pracy są plusy i minusy. Jak się robi plany to można fajnie zarobić.

Agata

Jak obecnie wygląda proces rekrutacyjny w Sauersand? Możecie napisać, czy składa się on z wielu etapów, czy jest to jedna rozmowa? Jakie padają najczęściej pytania, a może prowadzone są jakieś testy umiejętności? To często najbardziej stresujący etap poszukiwania nowego miejsca pracy. Kilka praktycznych wskazówek zawsze jest wielką pomocą.

PH

Waldi....też tak słyszałem, (usunięte przez administratora)

Waldi

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Zainteresowana

Czy tak dobrze dzieje się w firmie i dlatego nikt nie pisze?

bartek

a co to dokładnie oznacza Danku, bo ja mam małe obawy :)

rtrtr

@marka fajnie że oferują benefity, to znaczy że dbają o swoim pracowników, fajnie by było gdyby tez oferowali jakieś ciekawe szkolenia na takim stanowisku

igor

Czy ktoś orientuje się jak teraz wygląda współpraca z firmą? Idę na rozmowę i chcę wiedzieć czego można się spodziewać, czy ta praca warta jest wysiłku.

Antek

Widze, że rekrutacja na przedstawicieli handlowych najwyraźniej ruszyła w Sauersand, to ciekawe. Możecie napisać skąd dostaliście te oferty pracy, to znaczy, czy znaleźliście gdzieś ogłoszenia (gdzie?) czy też jakis headhunter do Was zadzwonił jakimś cudem. Co w ogóle powiedzieli zachęcając tu do pracy?

mmm

witam.napiszcie prosze jakie sa zarobki ph w tej firmie ponieważ dostałem oferte pracy.

Witam Byłem pracownikiem tej Firmy, z całego serca mogę polecić pracę w tej firmie :) Własciciel jest zajebistym gosciem, jeżeli chcesz się rozwijać wal smiało pozdrawiam z Krakowa

himen

w sumie jeżeli jest to praca, w której głównie zajmujesz się sprawami internetowymi to i rozmowa na skype nie zaszkodzi

kiper

nie no moim zdaniem firma traktuje pracownika poważnie jeśli zaprasza go do siedziby firmy, chyba, że to jakaś praca zdalna to i rozmowa może taka być

doświadczona

Proszę, rozmowa przez Skype. Brak szacunku a nie oszczędność czasu. Szanujmy się, to i nas będą szanować.

Dyliżans

*rozmowa kwalifikacyjna na skype

Dyliżans

A czy rozmowa kwalifikacyjna to żart sytuacyjny czy rzeczywistość w tej firmie? Jakie są warunki finansowe a plany są realne czy z kosmosu?

Zostaw merytoryczną opinię o Sauersand - Kraków

Sauersand
2.7/5 Na podstawie 82 ocen.

Sauersand