Hotel Fero Express Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 12 ocen.

Opinie o Hotel Fero Express Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Fero Express Sp. z o.o.

Magda

Przyszłam tam do pracy na komunie, ale że śniadania jeszcze trwały to ,,przeszłabyś się z tacą". Nie wiedziałam co później z nią zrobić, ponieważ poza wspólna szatnia (co to w ogóle ma być???) nic mi nie pokazano. Nikogo nie interesowało nawet jak się nazywam, nikt o to nie pytał. Okropny syf w hotelu, wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którego pani pożal się Boże kierownik nie potrafi ogarnąć, a jej zasób słów ogranicza się wyłącznie do wulgaryzmów, których nie szczędzi zwracając się do pracowników podlegających jej. Zero profesjonalizmu. Wyszłam stamtąd bardzo szybko i nie żałuje. I nikomu nie polecę.

świstak

Hotel i ludzie są OK. najlepiej samemu się przekonać.

ie

tu żadnego dziadostwa moim skromnym zdaniem nie ma. uważam że dla biznesu to świetna lokalizacja, wnętrz elegenackie i przede wszystkim blisko lotniska

Porzucona
@ie 22.04.2016 20:24
tu żadnego dziadostwa moim skromnym zdaniem nie ma. uważam że dla biznesu to świetna lokalizacja, wnętrz elegenackie i przede...

Moja znajoma pracuje tam prawie dwa lata i nie narzeka. Z tego co mówiła jest kilkanaście osób z dłuższym stażem. Czyli nie może być tak tragicznie. Plusem jest to, że mają na prawdę elastyczne grafiki. Kierowniczka idzie na rękę.

no to szkoda

Właśnie umieścili ofertę pracy i dzięki tej stronie i opiniom wiem przynajmniej co z tym zrobić. dziadostwa już niestety w życiu doświadczyłam i nie mam ochoty tego powtarzać. Dzięki za tę stronę

Gbur

Potwierdzam w 100 % powyższe opinie . Wielmożny Prezes chamstwa i prostactwa całkowicie idealnie dobrał sobie Panią Dyrektor, która oprócz wspólnych cech z Prezesem niema za grosz ani umiejętności ani doświadczenia nie wspominając o kulturze osobistej. Natomiast jest specjalistką w poniżaniu i niszczeniu ludzi tylko przez to że każdy jest dla niej zagrożeniem. Atmosfera pracy jak na wojnie , najlepiej być skłóconym ze wszystkimi i na wszystkich nadawać. Co do zarobków są małe i w dodatku potwierdzam trzeba się prosić o wypłatę , bo po co wypłacać pracownikowi w terminie wychodzą z założenia że może ktoś zapomni o swojej pensji i w ogóle jej nie wypłacą. Pani Dyr. I Panu Prezesowi życzę aby wszelkie zło skierowane do swoich pracowników wróciło do nich rykoszetem a wam radze omijać to miejsce szerokim łukiem.

true

nie polecam pracowac w tym miejscu! Osoby, ktore pracuja na stanowisku kierowniczym wogole nie znaja się na zarzadzaniu! zgdzam sie z poprzednia opinia ze trraktuja ludzi jak smieci, brak jakiegokolwiek szacunku do człowieka, byleby tylko zatyrac! Nie płacą, trzeba się prosićo swoje pieniadze! ZDECYDOWANIE NIE!!!

Pstryk

Nie płacą !!!

ANONIM

W tym hotelu każdy czepia się o co innego, nie wiadomo kogo słuchać ... dyrektorki, kierowniczki administracji, prezesa czy moze kierownika gastronomii. Denerwujące jest to że szefostwo twierdzi, że pracownicy nic nie robią !!!!!!! Pani dyrektor pomiata pracownikami, uważa że jej wszystko wolno, a jak komuś coś nie pasuje to najlepiej go zwolnić. Nie polecam, można się nabawić nerwicy!

Zostaw opinię o Hotel Fero Express Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Fero Express Sp. z o.o.