Opinie o Przybylski Mobile Sp. z o.o.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@Nowy Pracownikdalej pracujesz w Przybylski Mobile? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co najbardziej lubisz w swojej pracy i na co mogą liczyć osoby dołączające do firmy.

hgjk
użytkownik zarejestrowany

@ Siwy - no ja nie wiem ilu zniszczyła, ale ty masz cos do pwoeidzenia chyba

Siwy

Hejka, @Marian, @szymek - nie ma to jak samemu sobie pisać komentarze. Ilu pracowników ta firma zniszczyła - o tym to już się nie pisze, ale na młode mięso armatnie zawsze jest zapotrzebowanie, więc firma na was czeka...

Marian

Firma faktycznie miała problemy ale najważniejsze ze to już czas przeszły .Na chwilę obecną wszystko jest w jak najlepszym porządku i idzie ku lepszemu .

Nowy Pracownik

Świetna atmosfera, bardzo dużo pracy ale za to można nieźle zarobić lepiej niż u innych . Atmosfera w pracy fajna , z chłopakami moźna się dogadać, nie ma na co narzekać . Wypłaty na czas a i na moim koncie coś drgnęło :)

Wojtek

Firma doprowadziłą mój monitoring wizyjny do pełnej sprawności choć trzy inne które to wcześniej próbowały nie dały rady . Pracownicy wykazali się profesjonalizmem - polecam w 100 %

marcel

Tak nad tabliczka mnożenia też trzeba popracować ...zeby wypłaty sie zgadzaly...

gandalf

Niima jak Praślokowi w tej firmie...

Byly

Wesołych Swiat dla Wszystkich byłych szczęśliwych

AMP

Witam a gdzie oni teraz pracują i dla kogo bo mi lecą zaległą pensję a chciałbym ją odzyskać.

Wajcha

Co tu duzo pisac. Warunki pracy ostateczne i nieudolne. Dbanie o pracownika? Zapomnij. Brak odziezy ochronnej (chyba, ze liczymy rowniez ZUZYTA) dopiero po interwencji wykonawcy projektu zostaly zakupione - it's so sad. Pracownicy w wiekszosci raczej sa ok, ale co po niektorzy... Moze w dupach sie poprzewracalo. O marna wyplate rowniez musialem walczyc, a dodzwonic sie do biura graniczy z cudem. Tyle co tam zarobilem, wydalem na paliwo na dojazdach do firmy,na miejsce pracy oraz badania lekarskie, ktore nie zostaly zwrocone - mam nauczke i uprzedzam innych. Nie wspomne, ze na szanownego "kierownika" trzeba bylo czekac od pol do poltorej godziny, zanim sie łaskawie zjawi. Widocznie zalezy od dnia, jak Panu kierownikowi sie wstanie rano POMIMO UMOWIONEGO SPOTKANIA. Wymowki? "Przeciez to mialo byc jutro!", "ale na godzine 9:00". Coz... Ponadto w firmie panuje wszechobecne niedogadanie. Nikt, nic o niczym i o nikim nie wie - to tylko moje spostrzezenie. Zatrudnic do czarnej roboty, zrob i spadaj na drzewo, ze mniejsza wyplata niz sprzataczki w Valeo, a myslalem, ze Valeo to oboz pracy... Dziwne, ze ta firma dalej prosperuje biorac pod uwage jaka opinie ma, a skads pieniazki trzeba trzepac - wnioski wyciagcie sami. Pozdrawiam z najszczerszymi kondolencjami!

gandalf

Wesołych świat dla prezesa , pomyślności niech dalej powiększa grono swoich entuzjastów:)

michał

To i ja się dołączę do życzeń. Wesołych Świąt :)

Hohoho

Wesołych Świąt dla wszystkich byłych pracownikow :)

Tak zdziwione oczy pojawiają sie 10 i 20 każdego miesiąca he wyplata na raty :p

były

haha to widze ze wszyscy widywali te "zdziwione oczy". Myśle że jest jeden plus który dostrzegają wszyscy byli pracownicy - wiemy jak nie powinno sie prowadzić firmy i jakich pracodawców unikać. Taka szkoła życia :)

byly pracownik

z tego co widze nic sie nie zmienilo... swoich pieniedzy od grudnia nie udalo mi sie odzyskac... sugeruje omijac szerokim lukiem...

Zainteresowany

Jak tam wyglada praca ? Warto wysłać cv? Jakie zarobki i czy w terminie. Jacy ludzie tam pracują ? Młoda czy starsza ekipa i czy z szefem da sie żyć ?

agdam

"Na szczęście nic sie nie zmieniło" to smutne i niemoralne.

Michał
@agdam 26.06.2014, 20:51
"Na szczęście nic sie nie zmieniło" to smutne i niemoralne.

To była chyba ironia :)

Były

No nie wiadomo czy byli pracownicy beda tam miłe widziani z reszta nie sadze żeby ktoś sie tam wybierał chyba ze po pieniądze.

michał

No to jak by się chciało wpaść z odwiedzinami to wiadomo gdzie :) no i informacje teleadresowe ze strony www znowu będą aktualne. Jak zabrakło odpowiedzialnego za stronę tak strona leży i nic się tam nie dzieje.

Piotr

Nie. Na szczęście nic sie nie zmieniło. Mamy czym jeździć, solidne wypłaty na koncie i blisko do domu. Żyć nie umierać !!!

Koniu

To będzie parapetówka... tak jak ostatnio na Powstańców hahaha, przenoszona była tyle razy ile siedziba firmy:)

Magda

Michał wrócili na stare śmieci czyli tam gdzie byliśmy na 29 Listopada

Michał

a możesz napisać gdzie to teraz się znajduje nasza ukochana firma ?

Komornik

... i firma doczekała się kolejnej przeprowadzki, tym razem do "piwnicy" :)

Głodny

Święta święta i po świętach - a pinindzy jak nie było tak nima.

max

(usunięte przez administratora)to omijajcie tą firmę szerokim łukiem

BYŁY PRACOWNIK

jeden wielki bajzel problemy ze wszystkim z umowami , wypłatami ITD NIE POLECAM BYLY PRACOWNIK

Ktoś

Proś a będzie Ci obiecane ....

ktos

Rozumiem ze chodzi o firmę VIP-System ?

kod-pocztowy

Obecnie firma znajduje się przy (usunięte przez administratora) w Krakowie.

sprostowanie

Panowie i Panie sądzę że należy tu napisać małe sprostowanie odnośnie nazwy firmy. Firma tu przez wszystkich opisywana to nie FHU Przybylski a ZUH Przybylski a w dodatku od niespełna roku funkcjonuje jako Przybylski Mobile Sp. z o.o.. Myślę że takie sprostowanie należy się osobą które szukają informacji o potencjalnym pracodawcy i nie mogą znaleźć informacji o(usunięte przez administratora) Mobile pozdrawiam

ktos

Naprawdę na 29 listopada już nie ma biura ? To gdzie teraz jest biuro?

Klient

Nie wiem jaka jest sytuacja w firmie ale jako zewnętrzny obserwator odradzam. Jestem klientem od dłuższego czasu w sumie byłem bardziej związany z handlowcem niż z firma. Do tej pory było wszystko w miarę ok do momentu kiedy sie nie dowiedziałem ze handlowiec z którym miałem kontakt juz tam nie pracuje. Kontakt z firma jest prawie niemożliwy. Nikt tam nic nie wie dyrektor obiecuje ze oddzwoni i nie oddzwania a pozniej nie odbiera szef udaje ze nic sie nie stało w sekretariacie sielanka a biura na 29 listopada bez żadnej informacji juz nie ma. Nie pałacem firmy widmo.

taki jeden

zdecydowanie za dużo dyrektorów i obowiazków dla zwykłych pracowników niczym nie uzasadnionych. ODRADZAM

taki jeden

praca niby nie najgorsza ale o wynagrodzenie trzeba sie prosić i to z wyprzedzeniem a na dodatek stawka najlepiej dla niego jak najnizsza :) heh utrzymać rodzinę ciężko.

UCZCIWY

ten dyrektor nigdy się nie obrazi na szefa :) bo kto inny go zatrudni w proporcji nic nie robi ale za to dużo zarabia :) a do tego "miła" atmosfera w biurze jak by codziennie obchodził dzień zakochanych... NIE POLECAM

?

Firma była kiedyś ok do czasu kiedy pojawił sie pan dyrektor. Od tego momentu wszystko idzie na dno. Szkoda ze w firmie rządzi osoba która nie ma o tym pojęcia i potrafi obrazić sie na szefa ze dostał oklejony samochód firmowy. Smiech na sali. Ta firma to jeden wielki cyrk gdzie wiecej jest rządzących niż podwładnych.

obserwator

byłem na rozmowie ostatnio - żenada. szef się spóźnił na spotkanie. Panie z biura jak przekupy na targu. Czekając na rozmowę można się zniechęcić do pracy słuchając żalów o braku kasy w śród pracowników. No cóż dobrze chyba że tam jednak nie pracuje :)

inny byly

a co chcesz wiedziec ?

UCZCIWY

oni nie mają swoich produktów ani systemów. Poszukaj na rynku znajdziesz o dużo taniej i solidniej wykonane. Nie polecam wiem co i jak jest robione.

?

przerazajace jest to ze kto by sie nie przewinol przez ta firme to jest szczesliwy jak zmieni robote, zreszta rotacja pracownikow w tym roku swiadczy sama za siebie ze dobrze nie jest, zwlaszcza ze zwalniaja sie pracownicy zwiazani z firma od lat.

były

to uwierz...chyba że że masz na imię Tomek..hehehe... praca na etat, lecz co do godzin spędzonych extra tematu nie ma. imprezy są, lecz coż z tego. Reasumując: cieszę się iż podziękowałem Panu[usunięte przez admina] za współpracę, gdyż patrząc w obecnej chwili i wiedząc jak postępuje się z pracownikami w innych firmach z branży, ta firma jest nastawiona jedynie na zysk przez wyzysk.

ts

Byłem tylko na rozmowie o prace, oferują umowę o dzieło na 2 miesiące z możliwością dalszej współpracy jeśli się sprawdzę (NIE dla umowy śmieciowej)

swego czasu prowadzili nabór dla naiwnych - umowa o dzieło o praca w akordzie za śmieszną kasę- wiadomo przyjąć kogoś będzie się staraÅ� to będzie efekt pracy i jak czarna robota zostanie wykonana to dziękujemy

Zostaw opinię o Przybylski Mobile Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przybylski Mobile Sp. z o.o.