PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o.

Opinie o PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o.

x

Byłem na rozmowie w sprawie pracy w zeszłym roku i powiem tak , na bramce czekać na łaskawego prezesa umawia się na dziesiątą przychodzi dziesięć po gdybyś ty się spóźnił już nie wejdziesz bo rozmowa kwalifikacyjna trwa , Prezes wysoko mierzy a (usunięte przez administratora) zarobić da , nie wie nawet ile to najniższa krajowa włącza przy tobie kompa i sprawdza ile to na dzień dzisiejszy jest gdy mu odpowiadasz że to 2250 brutto to odpowiada że mając lata staży u niego nie zarobisz tyle ile pewnie byś chciał nawet nie pyta ile chciał byś u nich zarobić , pyta czy masz uprawnienia gdy odpowiadasz i pokazujesz że na wózki to się pyta czy masz na takich wózkach jak oni doświadczenie no pewnie że nie bo doświadczenie człowiek ma na magazynie wózkach czołowych to znów odpowiada u nich bez takiego doświadczenia się nie nadasz bo co jak mu halę obalisz przy załadunku śmieszny dziwny prezes zatrudnia ludzi tylko z pup najchętniej na staż ,wysyłając na oferty owszem zaproszą cię lecz nie przyjmą bo nie jesteś z skierowaniem to zdanie moje z rozmowy

TB i zespół Skanska w PROMUS jupi - ciekawe jak to będzie

....
@anonymous

TB z ta jego ekipa np. Lizaczem GK to się za ogrodników przyjęli. Bo słyszałem ze na strefie w Tychach temat przewalili.

@....

A Promus straci kontrahentów jak już wie każdy że Skanska przeszła do Promus (i to takie osobistości)

ciekawski
@anonymous

Raczej zyska kontrahentów. Promusowi udało się zatrudnić zespół o który starało się kilku dużych GW. Ekipa która realizowała sztandarowe inwestycje na Śląsku. Dwa takie mocne zespoły odeszły ze Skańskiej: TB i MS. Zespół MS odszedł wcześniej i już buduje w Tychach pod marką A.... a co robi TB z Promusem to nie wiem ale wiem że w Skakance nie chcą startować do inwestycji gdzie ofertę będzie składać również MS lub TB. Wie ktoś co robi obecnie zespół TB? Życzę powodzenia w nowych firmach Tomkowi i Marcinowi.

Budapeszt
@ciekawski

I co TB że swoją super świtą wygrał. Bo coś cichutko o Was.

@Tomasz, w Internecie można znaleźć oferty pracy do firmy Promus. Firma aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Składacz oraz Technolog konstrukcji stalowych. Może któraś z tych ofert Ciebie zainteresuje. A może już aplikowałeś i możesz podzielić się z nami swoim pierwszym wrażeniem po rozmowie kwalifikacyjnej oraz jakie warunki zatrudnienia Tobie zostały zaproponowane?

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę proponują i jakie zarobki na początek?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Technolog?
Leszek

Podpowiedzcie jak się aktualnie pracuje? Czy warto szukać w firmie swojego miejsca do pracy?

@Irek, aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie http://www.promus.com.pl/praca/ Dostępnych jest kilka stanowisk. Firma poszukuje na przykład Technologa, Mechanika samochodowego i Ogrodnika. Czy zamierzasz aplikować na jakieś stanowisko? Dlaczego akurat wybrałeś tę firmę? Może znasz kogoś, kto jest zadowolony z pracy dla Promus?

Irek

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@erot, prawdopodobnie jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy z P.P.H.U. Promus Ruda Śląska. Czy z uwagi na bardzo małą aktywność użytkowników na tym forum, mógłbyś podzielić się swoimi doświadczeniami i wrażeniami z procesu rekrutacyjnego w tej firmie, w którym prawdopodobnie weźmiesz udział?

erot

Jakie zarobki na suwnicowych ??? czy jakieś możliwości rozwoju są??

zainteresowany

Moze ktos wie jak wyglada praca na hali w rudzie śłaskiej ? jakie stawki dla suwnicowych?

@mig mag, może najlepszym rozwiązaniem będzie, jak skontaktujesz się z firmą? Nic nie zaszkodzi i zadzwonić i zapytać czy poszukują pracowników, może jak poinformujesz, że masz doświadczenie i kompetencje, uprawnienia ,to podadzą stawkę? Może na forum są obecni spawacze P.P.H.U. Promus ,napiszcie na co można liczyć?

mig mag

widza , że firma poszukuje spawaczy chciałbym się tam zatrudnić ktoś może podpowiedzieć ile zarabia spawacz z doświadczeniem

Ja już dawno znalazłem pracę.

m.r

Mógłby ktoś szczerze napisać jak się pracuje/pracowało w biurowcu?

xxxx

były pracownik a powiedz mi pracowałeś na umowe zlecenie? a jak tak , to powiedz czy cos jeszcze podpisywałeś aby zakończyc umowe ?

@xxxx

Pracowałem na umowę podpisaną na czas określony na 15 lat.Pracowałem tam ponad 15 lat.

@były pracownik

gratuluje zmiany ! Pewnie latwo nie bylo po 15 latach podjac decyzje o zmianie, ale mozna sie domyslac ze kierownictwo pomoglo w podjeciu decyzji :) Takze jeszcze raz gratulacje i powodzenia !

@:)

Przede wszystkim kierownictwo i majstrowie.Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.Łatwo nie było,ale nie żałuje.Teraz mając super pracę widzę ile niepotrzebnych nerwów straciłem.No ale cóż-człowiek się całe życie uczy i głupi umiera...Lepiej późno niż wcale.Jeżeli znasz swój fach i swoje możliwości to na pewno znajdziesz dobrą pracę.Jestem tego dobrym przykładem. Dzięki za miłe słowo:)

Nie szanuje się pracowników z doświadczeniem,nie ma możliwości rozwoju już nie mówiąc o podwyżkach.Chcesz dobrze zarobić to musisz zapierdzielać po 12 godz.No i atmosfera ogólnie do du...

Pracowników

Ale nie w takiej firmie jak Promus 10 zł jeszcze na to co trzeba (usunięte przez administratora) jak wół Ludzie tam się zmieniają po miesiącu lub dwóch.

10zł tela kasy

ziomal

zgadzam sie. Wysoka jakos uslug jakie swiadczy firma jest wazna i kazdy normalny chcialby miec taka notke w cv. Szkoda ze nie idzie to w parze z pieniedzmi dla pracownikow i sprzyjajaca atmosfera. Ale kazdy ma swoje kryteria ktorymi sie kieruje wiec decyzja jest indywidualna kwestia.

Czak Noris

NIE POLECAM ! ! ! Atmosfera wiecznego braku $ (biura) Ogólnie wygląda jakby czas zatrzymał się tam 25 lat temu, ale fach w wykonywaniu konstrukcji mają. Powinni zadbać o pracowników i popracować nad atmosferą.

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o.