PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o.

Opinie o PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz zamieszczenie licznych opinii, zarówno tych o charakterze pozytywnym, jak i zawierających konstruktywną krytykę, które dostarczają nam szerszej perspektywy do ciągłego rozwoju.

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że w celu udzielania rzetelnych odpowiedzi na Państwa pytania, bardzo prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi oraz publikowanie tylko i wyłącznie merytorycznych komentarzy, które nie naruszają przestrzeni osobistej czy danych osobowych.

Ponadto pamiętajmy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza przyzwolenia na publikowanie informacji mijających się z prawdą, pomówień i oszczerstw, które znieważają naszych pracowników, jak również wszystkich użytkowników portalu.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną.

W przypadku jakichkolwiek nurtujących Państwa kwestii, czy sugestii w naszym kierunku, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod wskazanym adresem: mzych@promus.com.pl

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Jak jest z pakietem medycznym w PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Jak wygląda ścieżka kariery w P.P.H.U. Promus Ruda Śląska? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Wszystko zależy od tego, w którym dziale firmy chciałby Pan znaleźć zatrudnienie. Proponuję kontakt naszym działem kadr pod numerem telefonu 32 342 06 14, tam zostaną udzielone Panu wyczerpujące informacje. Miłego dnia!

Widzę, że w 2017 obśmialiście zarobki, a w 2020 były podawane stawki w ogłoszeniach, czego teraz już chyba nie uświadczy. Na stronie firmy bynajmniej ogłoszenia są bardzo suche. Ktoś napisze co z zarobkami przykładowo w CNC? Przecież inflację chyba musieli w zakładzie zauważyć...

Nowy wpis

@Ewa

Szanowna Pani, zapraszamy do kontaktu z naszym działem kadr pod numerem telefonu 32 342 06 14, tam zostaną udzielone Pani wszystkie informacje związane z procesem rekrutacyjnym w naszej firmie. CV można również przesłać na adres: kadry@promus.com.pl lub przy pomocy formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie www.promus.com.pl w zakładce "praca"

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Technolog?
Karola

Mój tata pracuje w tej firmie jest zadowolony. Szef się bardzo stara chce mieć z wszystkimi dobry kontakt, chyba o to chodzi w zespole? Super ja daje 5 z czystym sumieniem

Bolo
@Karola

To raczej twój tata nie pracuje tam bo szef tej firmy to największy (usunięte przez administratora) i nie ma poszanowania do ludzi

nick

in plus - rozbudowa terminala w pyrzowicach in minus - wypadek smiertelny w zakladzie

Tomasz M.
@nick

Z całym szacunkiem ale na jednej inwestycji firma nie uciągnie. Parę filmików z ważniejszych realizacji do wglądu na facebooku i wiecej na stronie w zakładce realizacje

Dawid

@karola a ile twój tata pracuje ?

Darek

Są obecnie poszukiwani spawacze? Jak wygląda sprzęt na produkcji? Jest możliwość bezpiecznej pracy bez strachu o wzrok?

Rudolf Heß

Widziałem wasze ogłoszenie za(usunięte przez administratora) hahaha śmiech na sali z wami nikt nie powinien współpracować że względu na zarobki pracowników! Ale to się zmieni jak wam ich podbiorę!

dawny 22.07.2017

"Pracowałem na Rudzie śląskiej w promusie na produkcji jako spawacz... To jest (usunięte przez administratora) Traktują cię jak śmiecia. Kierownictwo wgl nie ma pojęcia o spawaniu .... Ale najwięcej do powiedzenia mają. Wszystko szybko byle by zeszło. Zero jakich kolwiek zasad BHP! Ciągle mało zrobione. Co do zarobków to 15.50 brutto na umowę o pracę. No naprawdę (usunięte przez administratora) Gdy się zwalniałem to stary "szef produkcji" powiedział że mi da 1zl brutto podwyżki to go wyśmiałem... Odradzam współpracy z tym zakładem. No chyba że komuś się podoba pracować jak wół być nie docenianym i przelewy na konto mieć po 1600zl"

Tymon

Wiecie czy firma prowadzi teraz rekrutacje? jak przebiega i czy trudno się dostać?

lot

podobno wygrali przetarg na przebudowe terminala na lotnisku w pyrzowicach

gorol

zalozcie zwiazki jak w promus katowice

Hej, czy w firmie P.P.H.U. Promus Ruda Śląska płacą za nadgodziny?

nick

2600 brutto dla księgowej to nawet nie jest praca minimalna (usunięte przez administratora)

Alicja

@x a zdradź chociaż jakie były pytania na rozmowie ?

antoś

jak na kierownika budowy @fel to mało tego doświadczenia wymagają jak na tak wymagające i odpowiedzialne stanowisko:/ ale ten służbowy kaptop i samochód kuszą... a nie szukają jeszcze ludzi do BudowyBaterii koksowniczej nr 6- pomost końcowy nr 8 na terenie WZK Victoria S.A. w Wałbrzychu?

Lewap
@antoś

No no ten kaptop kusi xD

!!!

Ta to nic tylko ciągniecie... ale lala (usunięte przez administratora) !!

@!!!

Twoja opinia dosyć niewiele mi mówi. Jesteś pracownikiem P.P.H.U. Promus Ruda Śląska? Byłoby super, gdybyś napisał coś konkretnego o pracy w tym miejscu.

wal sie

do (usunięte przez administratora) zarobki

ruda

Prymus, lepiej nie płakać. Sami dajecie dyla jak wiecie. Sami nie umiecie a tak niesłychanie

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PPUH "PROMUS Ruda Śląska" Sp. z o.o.