P.P.H.U. Promus Ruda Śląska

Ruda Śląska

Opinie o P.P.H.U. Promus Ruda Śląska

Karolina

@mig mag, może najlepszym rozwiązaniem będzie, jak skontaktujesz się z firmą? Nic nie zaszkodzi i zadzwonić i zapytać czy poszukują pracowników, może jak poinformujesz, że masz doświadczenie i kompetencje, uprawnienia ,to podadzą stawkę? Może na forum są obecni spawacze P.P.H.U. Promus ,napiszcie na co można liczyć?

mig mag

widza , że firma poszukuje spawaczy chciałbym się tam zatrudnić ktoś może podpowiedzieć ile zarabia spawacz z doświadczeniem

antoś

jak na kierownika budowy @fel to mało tego doświadczenia wymagają jak na tak wymagające i odpowiedzialne stanowisko:/ ale ten służbowy kaptop i samochód kuszą... a nie szukają jeszcze ludzi do BudowyBaterii koksowniczej nr 6- pomost końcowy nr 8 na terenie WZK Victoria S.A. w Wałbrzychu?

były pracownik

Ja już dawno znalazłem pracę.

m.r

Mógłby ktoś szczerze napisać jak się pracuje/pracowało w biurowcu?

xxxx

były pracownik a powiedz mi pracowałeś na umowe zlecenie? a jak tak , to powiedz czy cos jeszcze podpisywałeś aby zakończyc umowe ?

@były pracownik 09.04.2016 18:23
Pracowałem na umowę podpisaną na czas określony na 15 lat.Pracowałem tam ponad 15 lat.

gratuluje zmiany ! Pewnie latwo nie bylo po 15 latach podjac decyzje o zmianie, ale mozna sie domyslac ze kierownictwo pomoglo w podjeciu decyzji :) Takze jeszcze raz gratulacje i powodzenia !

@:) 22.04.2016 12:21

Przede wszystkim kierownictwo i majstrowie.Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.Łatwo nie było,ale nie żałuje.Teraz mając super pracę widzę ile niepotrzebnych nerwów straciłem.No ale cóż-człowiek się całe życie uczy i głupi umiera...Lepiej późno niż wcale.Jeżeli znasz swój fach i swoje możliwości to na pewno znajdziesz dobrą pracę.Jestem tego dobrym przykładem. Dzięki za miłe słowo:)

były pracownik

Nie szanuje się pracowników z doświadczeniem,nie ma możliwości rozwoju już nie mówiąc o podwyżkach.Chcesz dobrze zarobić to musisz zapierdzielać po 12 godz.No i atmosfera ogólnie do du...

Pracowników

Ale nie w takiej firmie jak Promus 10 zł jeszcze na to co trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wół Ludzie tam się zmieniają po miesiącu lub dwóch.

10zł tela kasy

ziomal

zgadzam sie. Wysoka jakos uslug jakie swiadczy firma jest wazna i kazdy normalny chcialby miec taka notke w cv. Szkoda ze nie idzie to w parze z pieniedzmi dla pracownikow i sprzyjajaca atmosfera. Ale kazdy ma swoje kryteria ktorymi sie kieruje wiec decyzja jest indywidualna kwestia.

Czak Noris

NIE POLECAM ! ! ! Atmosfera wiecznego braku $ (biura) Ogólnie wygląda jakby czas zatrzymał się tam 25 lat temu, ale fach w wykonywaniu konstrukcji mają. Powinni zadbać o pracowników i popracować nad atmosferą.

zadowolona

Czytając te opinie zastanawiam się , czy ktoś z Was pracował w innych firmach , chyba nie. Ja pracowałam i wiem jak to wygląda. Zus jest nie płacony , podatki nie płacone a wynagrodzenie w kilku ratach do kieszeni bo się pracuje na czarno. Tak działają firmy w Katowicach - konstrukcyjne. Nazwy nie podam bo to nie ma sensu. Zanim będziecie krytykować , niech każdy z Was dobrze i rzetelnie pracuje , a nie lawiruje.

Orientuję się ktoś jak wygląda sytuacja w biurze, pytam o stanowiska technologa oraz konstruktora. Z góry dziękuję za odpowiedź

info

Czy moze ktos podpowiedziec jak wyglada tam praca na stanowisku asystenta projektanta? Na jakie zarobki mozna liczyc na starcie? No i jak atmosfera w robocie? Za wszelkie informacje bylbym wdzieczny :-)

młody

Jak tam wyglada aktualnie praca? Jakie zarobki, atmosfera?

maler

konstrukcje malują specjalnymi farbami które po dwóch tygodniach zmieniają kolor z białego na czerwony przez co konstrukcja mniej się brudzi

Kolo

Czekajcie aż wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą [usunięte przez moderatora], a to już niedługo, może nawet jutro, ... a wtedy się poprawi ....

PRACA DOSYĆ WYCZERPUJĄCA, ZAROBKI MAŁE, MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU DOBRA PRACA NA 3 ZMIANY

Zostaw opinię o P.P.H.U. Promus Ruda Śląska - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Promus Ruda Śląska