Wydawnictwo Pascal Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Wydawnictwo Pascal Sp. z o.o.

AK

PASCAL nie płaci. Weźcie to pod uwagę przy szukaniu zleceń, bo kasy nie zobaczycie bardzo długo. Jeśli w ogóle.

2S

Osoby, które mają problem z odzyskaniem wynagrodzenia za wykonane prace od Wydawnictwa Pascal sp z o.o. proszę o kontakt: tel. 784 82 82 20

Ruzia
@2S 25.04.2017 17:09

Mam ten problem. Od 2 miesięcy nie płacą i zwodzą. Przykre. Adwokat to dobry pomysł

Adam

Uwaga tłumacze, korektorzy, redaktorzy, wydawnictwo Pascal, czyli prezesura firmy nie płaci, ociąga się i zwodzi! Kompletnie w nosie ma swoich podwykonawców! Lepiej pracy szukać gdzie indziej.

Kasia
@Adam 02.11.2016 09:42

Dwa miesiące czekania na zapłatę za tłumaczenie, pomogło przedsądowe wezwanie do zapłaty. Tak czy inaczej 20 letnia współpraca właśnie się skończyła.

Adam
@Kasia 23.12.2016 20:42

Już to zrobiłem i pieniądze oddali. Pismo od adwokata działa cuda. :)

renia

ja myślę że koleżance michalinie chodziło o to, że polonistyka pomoże jej po prostu w pisaniu, osoba uzdolniona humanistycznie zazwyczaj ma dar pisania. Poza tym myślę, że kwestia przewodników turystycznych nie powinna od razu powodować żeby ktoś kończył geografię- każdą dziedzinę można opanować i poznać

michalina

czy w chwili obecnej jest szansa że znajdę miejsce w wydawnictwie pascal? nie mam doświadczenia od razu mówię, bo świeżo skończyłam polonistykę, ale bardzo mi zalezy żeby gdzieś się załapać i jestem młoda i szybko się ucze, czu moge miec nadzieje ze dadzą mi szanse? jakie w ogóle mają wymagania do pracowników/

wito
@michalina 31.12.2014 04:21

Pascal z Bielska-Białej jest liderem wśród wydawnictw turystycznych. Posiadaja ponad 50-procentowy udział w rynku przewodników turystycznych. Toteż niespecjalnie wydaje mi się , aby Twoe polonistyczne wykształcenie jakoś specjalnie pomogło w tym przypadku. Może skończ jeszcze jakąś geografie... to pomoże

wito

Witam serdecznie. W poprzedniej robocie byłem na śmieciowej umowie. Zastanawiałem się czy w mojej branży jest opcja w ogóle na lepszą. W ten sposób za namową paru osób trafiłem na forum tej firmy. Kolega opowiadał , że tutaj zarówno umowa o pracę jak i inne kwestie są na plus

Mietek

a na jakie stanowisko?

ww

Drogi Mietku ale wszystko sie zaczęło kiedy to właśnie oni zarządzali PASCALEM - ale koniec końców byli OK jeśłi chodzi o relacje z pracownikami.

były pracownik

Co teraz tam u was w pascalu słychać. Jak tam w biurze i co stało się z magazynem który kiedyś był na spiechwicza.

ta pani

Sytuacja sie nie poprawia bo warszawa przyslala nastepnych do koryta. Swiatelko w tunelu bylo jeszcze kiedy kierowal SB i LZ. Teraz to patrzec jak sie wywroci.

MG

Co prawda od kilku lat nie pracuję w tej firmie lecz dochodzą mnie różne słuchy. Opinia z roku na rok coraz gorsza :( Szkoda, bo kiedyś to był świetny pracodawca. Nie uważam jednak aby była to wina AZ, jego już długo nie ma, a sytuacja się nie poprawia.

pracuś

sorry za błąd: oczywiście "rządów"

Dokładnie - zarobki ..ujowe, ale atmosfera przyjemna. Szkoda magazynu, i całego Pascala, który trochę kuleje. Ale to wina tylko i wyłącznie niedawnego zarządu - niejakiego Pana A.Ż. oraz M.S. Jak ktoś nie potrafi zarządzać, to niech weźmie się za pracę fizyczną. Za ich żądów pracę straciło jakieś 20-30 osób. Wiele obiecanek, chwalenie się słupkami (słynnne zebrania na magazynie) - koniec końców bida. Mam nadzieję, że jescze kiedyś usłyszę, żę Pascal powrócił do łask i jest lepiej.

pascalowicz

Robota laytowa - ale pieniądze to lepsze na bezrobociu płacą albo bidokom w MOPSie.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Pascal Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Pascal Sp. z o.o.