Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Wojnicz Krakowska 112

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Wojnicz Krakowska 112

Praca na zlecenie

To najgorsza praca jaką miałam. Sama praca nie jest trudna, ale podejscie do ludzi i współpracowników to żenada. Poszłam tam dorobić, bo mój zakład pracy jest zawieszony przez ograniczenia związane z covidem. Z wynagrodzenia odejmują każdą minutę spóźnienia, ale nie doliczają za to, że pracowało się 15 minut dłużej. Pracowałam tam 2 tygodnie, ponieważ pracownicy byli na covidowej kwarantannie. Miałam umowę zlecenie na miesiąc, ale podziękowali mi wcześniej bo koleżanki wróciły z L4. Ja i tak miałam szczęście, bo dwóm innym dziewczynom w ogóle nie powiedzieli, że mają nie przychodzić. Jeśli ktoś chce iść do tej pracy na umowę zlecenie, nie dostaje bonusów, premii itp, ale pracować masz tak samo jak panie którym za to dodatkowo płacą. Jestem osobą niepalącą, więc miałam tylko jedną 15 min przerwę, a pracowałam po 11 godzin. Osoby palące, cały czas chodziły na papierosy, a smród dymu było czuć na cały sklep. Często też młodym osobom na umowe zlecenie dawali najgorsze prace, mycie szyb w sklepie, sprzatanie toalety (a (usunięte przez administratora) w niej jak w oborze) czy np mycie lodówek z mięsem. Rozumiem, że to praca i wszystko wykonywałam, ale wlaśnie to umowy zlecenie dawali do tych prac i osoby te musiały robić to same, a reszta pracowników robiła lekkie rzeczy nawet po kilka osób. Nie boję się ciężkiej pracy, pracowałam w różnych miejscach i nigdy nie wystawiałam negatywnej opinii, ale tutaj nie da się inaczej. Pozdrawiam

Tom
@Praca na zlecenie

Mam to samo co mam zrobić że by rozwiązać ta umowę zlecenie z dnia na dzień

Aska
@Tom

I jak wyszlo z wypowiedzeniem?

@Aska

Mialyscie wyplate za kwiecien dzisiaj

ANNA

PRACOWNICY BIEDRONKI W CAŁEJ POLSCE CO SĄDZICIE O WDRAŻANYM PROGRAMIE KEIZEN?

Zdziwiona
@ANNA

Wdrażanym programie keizen? U mnie nic takiego nie ma. Proszę napisać jak to ma.wyglądać bo może coś przeoczyłam

@Zdziwiona

WITAJ.W SKRÓCIE CI NAPISZĘ JAK TO WYGLĄDA/JEST OSOBA FRESH EXPERT KTÓRA ODPOWIADA ZA WYPIEK PIERWSZĄ ALEJĘ RTE . BEZ KASETKI DRUGA OSOBA KTÓRA SIEDZI NA KASIE MA RANO WYKŁADANIE TOWARU PO POŁUDNIU MUSI KARTONOWAĆ SKLEP .JEST DUŻO SPRZĄTANIA .DRUGA ZMIANA ROBI KONTENERY Z MIĘSEM I MROŻONKAMI WARZYWNIAK NOCKA ROBI CHŁODNIĘ I CAŁA DOSTAWĘ.JEST DUŻO PRACY A PENSJA JEDNA. SŁYSZAŁAS O TAKIMŚ CZYMŚ?

Zdziwiona
@Anna

U nas osoba na alejce ma kasetke i siada na kasie w razie potrzeby. Rano mamy dostawe. Najpierw pieczywo potem rozkladanie kontenery, warzywniak no i chlodnia to na pierwszej zmianie. Druga zmiana robi mixy ewentualnie akcje promocyjna sprzatanie mycie. Nocki sa czas od czasu i rozklada się mixy suche. Tak jest odkąd się zatrudniłam także nie wiem co ma.wspólnego to z tym całym programem skoro nic sie przez ten czas nie zmieniło a pracuję prawie 2 lata.

Natka777
@Zdziwiona

U mnie od rana pieczywo. Koło 6 mieso, mrożonki. Później chłodnia. Warzywa. I na koniec "skladanki". Druga zmiana, składanki, po 4 godz sprzątanie sklepu tj.towary na przód, wznoszenie kartonów.

Iwa

Hej kiedy płacą za zlecenie przez biedronkę

Papapa

Zleceniowka płacą każdego 20 - go

@Iwa

20 np Kwietnia wypłacają A jak masz normalna umowę o stałe czy 3/4.to dostaje się 10 np kwietnia kasę

Dora
@Papapa

Ja nie dostałam s jest 20 nie wiem co jest

Wyplata byla juz o 11.30

Agnes
@Dora

I jak masz może już wypłatę?

Natka777
@Dora

Ja dostałam za marzec wczoraj. Złapałem sie za głowę. Prawie 190 godz. 2313 na rękę.

Mk

Cześć, orientuje się ktoś jaka jest obecnie stawka na zleceniu w biedronce?

iwo

18,30 brutto

Olga

13,37zl na rękę

Iwa

Hej mam umowę zlecenie ale przez biedronkę nie podfirme kiedy jest wypalata?

Ja92

Ja też czekam

Tom

Mam umowę zlecenie do końca miesiąca ale chcę zrezygnować już dziś co mam zrobić

@Tom

Poprostu informujesz o tym kierownika i po sprawie

Dar

Czy jakiś pracownik Biedronki był na kwarantannie - co wtedy z premią obecnościowa? Zabierają ja?

Kasiabasia

Hej jaka stawką na umowę zlecenie jest teraz ich jest płacone za pracę w godzinach nocnych.od 22 do 24?

Maria

Witam mam pytanie jestem zatrudniona na umowę zlecenie może wiecie jak wyglądają wypłaty bo umowa mi się kończy jutro

@Maria

Jak mi przykro a mi się umowa właśnie zacznie :D

Magda

Słyszałam ze tam super można zarobić to prawda ?

Wawa
@Magda

Jeżeli chodzi o pierwsze zatrudnienie na przykładzie Warszawy na stanowisku sprzedawca- kasjer to łącznie mc 3600 brutto(2800 zł brutto podstawa + 550 netto premia obecnosciowka) plus do tego 270 zł netto premii (130 zł utarg, ale na to nie licz, bo jest ciężko z wyrobieniem obrotu, większość sklepów nie wyrabia +70 zł Tajemniczy Klient + 70 zł audyt). Jeżeli jesteś poniżej 26 roku życia trójkę wyciągniesz na przodzie z godzinami nocnymi. Najlepiej wyjdziesz jak masz dużo godzin nocnych albo same nocki (na samych nockach masz wypłatę zbliżoną do KS). No i oczywiście niedziele na dworcach się opłacają, bo 200 zł brutto dodatku za każdą niedzielę i plus socjal. Tak to wygląda, w Lidlu 3800 zł brutto/mc na pełen etat. Kto co woli

Jeszcze nie

Hej. Jak pracujecie na 3/4 etatu? Czy to jest system 6h, czy więcej? Ile dni pracujecie mniej więcej w miesiącu?

@Jeszcze nie

Na 3/4 etatu pracujesz 6 godzin i z tego co pamiętam to mniej niż na pełen etat wiec albo 112 godzin w miesiącu albo 126

Bulbazaur
@Karolina

Na 3/ 4 pracuje sie u nas normalnie zmiana 9h 45 minut i mozesz miec np w styczniu 160 godzin lub wiecej ale potem ci to oddadza w wolnym. Nikt nie przychodzi u nas na 6 godzin nawet osoby na poł etatu. Ja mam 164 godziny w styczniu a pracuje na 3/4 no bo oczywiscie poczatek kwartału za to w marcu będę miała luzik.

Czy pracownicy w Jeronimo Martins Biedronka dogadują się między sobą?

Klient

Obecnie nie chwalę pracy w Biedronce.Slyszalam od wielu osób że to porażka.Prawda że podlizuchy mają lepiej ale jak jesteś cichy to jeżdżą po tobie aż sam się zwolnisz a jak nie to podłoża ci świnie tak że wyjdzie że to twoja wina i suma summarum i tak cię wywala.Prawda jeszcze jest taka że zależy do jakiej biedronki się trafi.ogolnie chyba się nie zdecyduje

Igor

Cześć, witam, zostałem zatrudniony w biedronce na 3/4etatu,jestem ciekaw ile dostanę na rękę z wszystkim z premia,z obecnością 100%,z nockami , bo wykladam towar tylko na nocach, z góry dziekuje

Emma
@Igor

Wszystko masz w umowie, wystarczy umiejętność czytania.

Princessgirl
@Emma

Nie do końca, nie ma tam podstaw takich jak termin, w jakim wypłata ma zostać przelana na konto.

@Princessgirl

Dziewczyny macie składki za umowę zlecenie za listopad potrącony a wy płaty brak do tej pory

@Emma

I jak dziewczyny miabyście wyplate

Asia

Nie, a Ty masz?

@Asia

Tez nie dzwoniłam do kadr ale albo zajęty albo nie odbieraja

Asia
@karolina

Ja to samo.. tragedia.. przed samymi świętami takie numery

Jak tak można przed świętami.
@Asia

Jak tak można przed świętami.
@Jak tak można przed świętami.

Nie mam wypłaty nikt z znajomych na zlecenie nie dostał wypłaty mam rodzinę na utrzymaniu i kredyty.A w dodatku są święta zaraz dziecku prezentu nie kupię co mam powiedzieć że nie dostałam pieniazkow.Nie tylko to mało tego mam chorujące dziecko potrzebuje tych pieniędzy partnera wypłata idzie na spłatę kredytu z mojej żyjemy i wykupujemy córce leki Panie Prezesie wstydź się będzie głośno o tej sprawie zbieramy się wszyscy w grupy i działamy sami nie działajcie jeśli nie dostaliście wypłat połączcie siły wszystkie jakie możliwe niech telewizja też to widzi my nawet myślimy wyrazie co o nagłośnieniu w telewizji. całej sprawy Jak tak można przed świętami.

@Jak tak można przed świętami.

Zgadzam się z tobą bo też mam kredyt termin wpłaty mam dojutra mam rachunki święta a prezes w konia leci

@Jak tak można przed świętami.

Przyłączam się do twojej wypowiedzi tez mam oplaby na lekarstwa nie mam

@Asia

Nie liczą się z ludźmi ze maja tez wydatki swoje potrzeby opłaty w kadrach wygodę nie odbierają albo tel zajety

Ehhh
@karolina

Zbierać trzeba się w grupy wyrazie co i działać nagłaśniać i do prawnika iść ja mam dobrego pójdę z moim koleżankami już dzwoniłam ważne że mamy umowy zlecenie jest szansa duża na wygraną.Raczej zapłacą mówił bo będą mieli poważne problemy.Ja nawet zgłoszę sprawcę do sądu pracy.

Jak tak można przed świętami
@karolina

Nie liczą się w ogóle z ludźmi masz racje.Wyzysk na maxa pensja nie adekwatna do obowiązków.Brak poszanowania pracowników.Chcialam iść do toalety to musiała trzymać do końca bo nie mogłam zejść z kasy fiskalnej...mało tego może i dojdzie do tego że pampersy nam dadzą żebyśmy wogole nie korzystali z toalet.Tam brakuje inspekcji pracy i sanepidu porządnie trzeba przestrzegać całą sieć biedronki...jedna stała pracownica kasjerka odezwała się do kierowniczki że w tej chwili nie ma możliwość wykonać powierzonego zadania to wyleciała z pracy brak jakiego kolwiek poszanowania człowiek dla nich człowiek się nie liczy...Mamy być maszynkami do robienia forsy kosztem naszych nerwów i stanu fizycznego jaki wycisk tam dostajemy do w dodatku zdarza się mobingowanie.Pana Prezesa nie obchodzą ludzie...Pan Prezes smacznie sobie śpi w domku lampie się w pieniądzach a My musimy (usunięte przez administratora) jak dzikie świnie.twuuuu z tą biedronka a zakopow tam nigdy już nie zrobię

@Asia

Nikomu nie zapłacili bo oni maja pieniądze wiec ich inni nie obchodza

@Ehhh

I jak dziewczyny wypłata była u was

Tak ja mam wyplate

Ola

@Praca na zlecenie a zatrudnialas się tu przez agencje czy bezpośrednio przez firmie?

Ktoś

Nie wiem jak w innych biedronkach, ale w tej której pracuję (już niebawem kończę współpracę) to najgorsze miejsce pracy w którym dotychczas pracowałam. Wyzysk totalny, pójście na przerwę jak się uda to zazwyczaj przed samym końcem pracy. Życia prywatnego zero, grafik zmieniany muminim 6 razy w ciągu miesiąca. Wysyłają na szkolenia chociaż nie wiem po co skoro i tak kierownictwo oraz dłuższym starzem pracownicy i tak dalej powielają złe nawyki (przykład: rozkładanie z kontenerów mięsa na podłodze centralnie przy nagrzanym wentylatorze). Własnego zdania również mieć nie można bo jak jest inne niż kierownictwa to kierowniczka grozi dyscyplinarka bądź tak nagada swoim pupilkom że dana osoba nie ma życia w pracy.

Jakie wartości są cenione w Jeronimo Martins Biedronka?

AK

Pewnie jak w każdej firmie wartości pieniężne ;)

Ciekawa

Szukam opinii o Biedronce w Nowem,pow.swiecki.Jakie zarobki,atmosfera i czy mozna pracowac tylko na nockach.

Wspaniala
@Ciekawa

Witam ja pracuje tylko na nocki na 3/4 etatu zarobki w naszym sklepie w Świeciu są około od 2100 do 2300 zależy od nocek w niedzielę bo wtedy jest dodatek 50 zł za taką nockę. Ogólnie atmosfera jest wszędzie (usunięte przez administratora) Jeśli zatrudniasz się tylko na nocki to licz się z tym że twój kierownik i tak da ci jakieś dzienne zmiany a co za tym idzie mniejsza kasa. Nie odzywaj się do nikogo na niczyj temat bo każdy pracownik to konfident. A jak coś dojdzie do kierownika to cie uprzejmie zwolnią. Taka jest Biedronka. Powodzenia

Wojnicz Dystr

Oferty pacy to jakaś fikcja ,nikt na CV nie reaguje mimo doświadczenia na dystrybucji

Ona

Witam, pojawiła się oferta na stanowisko kontrolera jakości w Centrum Dystrybucyjnym w Wojniczu. Ktoś wie czy jest to praca w trybie 3-zmianowym? Jak ze świętami? Jak atmosfera? Nadgodziny?

Arletka

Pracuję w Biedronce od pół roku. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Wykorzystywanie pracownika na porządku dziennym. Na zmianie potrafi być 4 kierowników i 2 pracowników. Jeden pracownik siedzi na głównej kasie caly dzień, natomiast drugi jest na odpieku, na kasie na każdy dzwonek, ogarnia warzywniak, podłogę, wykłada towar jest to jeden z największych sklepów w mieście więc dużo towaru do wyłożenia jest na głowie tego drugiego pracownika. Rano kilka kontenerów mięsa i mrożonek , po tym 7,8 palet chłodni, następnie kilka palet składanek. Spróbuj sie z czymś nie wyrobić to obrobią ci 4 litery i zrobią z ciebie największego lenia. Kierownictwo oczywiście przez caly dzien chodzi z kolektorem po sklepie lub rozmawia przez telefon... ja osobiście ciągle jestem na odpieku czyli obrobienie calego sklepu jest na mojej głowie. W ciągu ostatnich 2 miesięcy tylko 3 razy nie byłam na odpieku. Ostatnio postawilam się kierownikowi zmiany bo niby dlaczego ja mam ciągle dostawać najcięższą pracę, poza tym mam zapalenie zatok i jestem na antybiotyku więc nie powinnam spocona wchodzić do mroźni, usłyszałam że te osoby które siedzą na 1 kasie nie nadają się do pracy na sklepie i nie obchodzi ich moje samopoczucie. O zwolnieniu chorobowym nie ma mowy bo Biedronka zabiera premię na obecność, dlatego chodzimy chore do pracy, bo na umowie 2600 brutto... ciągle straszą zwolnieniami i nadmiarem pracowników i mówią że trzeba się bardzo starać żeby zostać. Nowe osoby wymiękają po max miesiącu idą na zwolnienie i już nie wracają. Grafik zmienia się co chwilę bez pytania czy może pracownik czegoś nie zaplanował w osobistym życiu. Nie informują o tym. Osoby które liżą tylek kierownikowi pracują tydzień na rano tydzień na popołudnie. Inni w większości robią popołudniówki czasem wpadnie w środku tygodnia poranna zmiana. Nie obchodzi ich ze mamy rodziny i tez chcielibyśmy spędzić z nią czas wieczorem czy popołudniu. Pracując w Biedronce nie ma mowy o posiadaniu osobistego życia. Żyjesz biedronką. Za tak ciężką pracę pieniądze, które oferuje biedronka są po prostu śmieszne. Malo tego ucięto mi 150 zl nagrody za obecność za uwaga Urlop zaplanowany półtora miesiąca wcześniej! Żenada. Klienci chamscy, aroganccy, oczywiście nie wszyscy... niedługo idę na operację, od kierownictwa usłyszałam, że jak chce pracować mam przesunąć termin operacji, bo nie ma komu pracowac, a jest koniec kwartału... nikomu nie polecam pracy w tym sklepie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Wojnicz

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka