Krzysztof Jankowski Ecowash

NIP: 7831139709 REGON: 634205530

Krzysztof Jankowski Ecowash

Opinie o Krzysztof Jankowski Ecowash

Anna

Wykupiłam ofertę myjni EcoWashPoznań na portalu zakupów grupowych. Jestem zachwycona jakością wykonanej usługi. Pakiet premium w pełni zrealizowany, zaledwie w pół godzinki. Moje auto jeszcze nigdy nie było aż tak czyste. Poradzili sobie nawet z odwiecznymi śladami zaschniętych muszek . Z pewnością skorzystam z ich usług ponownie. Gorąco polecam !

Zostaw opinię o Krzysztof Jankowski Ecowash - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzysztof Jankowski Ecowash