Opinie o Dom Im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dom Im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dom Im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku w Gdańsk

Praca ciężka, zarobki niewspółmierne do pracy oraz do oczekiwań kierownictwa. Brak szacunku dla wychowawców, ciągłe obarczanie za błędy i pomyłki, praca w ciągłym stresie.

Jolanta

To jakich zarobków należy się spodziewać? I czego kierownictwo oczekuje? O jakich błędach/pomyłkach piszesz? Możesz to jakoś rozwinąć? ;)

Pracowała tu przez kilka miesięcy, ale nie wytrzymałam. Ciągłe nagonki na ludzi, przerzucanie z oddziału na oddział. Problemy ze wszystkim. Mogłam się urobić, że aż plecy bolały, a na koniec i tak dobrego słowa nie usłyszeć.

A czy obowiązki na tych działach się czymś różniły? Gdzieś było ich więcej? Szkoda, że nawet na dobre słowo nie można było liczyć... A czy jakaś premia bądź benefity były możliwe?

Były pracownik Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis

Jolanta Nowy wpis

Czy w firmie Dom Im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Małgorzata

Hejo! Widzę, że poszukują fizjoterapeuty :) W obowiązkach należy dobór odpowiednich form, środków i metod terapii oraz wykonywanie zabiegów i przeprowadzanie ćwiczeń usprawniania wychowanków, pracuje jako fizjoterapeuta od trzech lat, możecie mi powiedzieć jakie stosowane są u nich terapie i zabiegi? Bo każda placówka rehabilitacyjna oferuje zupełnie coś innego i specjalizuje się w różnych metodach, więc nie wiem czy zrobione przeze mnie kursy z kinezjoterapii będą dla nich wystarczające i odpowiednie. Czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na jakieś premie?

Kama
@Małgorzata

Nie polecam, sprawdź czy nie jest to umowa na zastępstwo, bo często takie dają. Generalnie słaba atmosfera pracy. Kwalifikacje spoko. Pytanie, czy chcesz pracować w takim miejscu, czy nie lepiej na spokojnie w jakiejś przychodni czy klinice.

Oliwka
@Kama

A czemu takie akurat, a nie chociaż zleceniówki albo normalne uop? Można to negocjować? Czemu uważasz, że atmosfera słaba? Na kogo lepiej uważać, możesz podać?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dom Im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku na stanowisko WYCHOWAWCA? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Dana

Zachęcam do wypowiedzi ludzi, którzy odchodzili z płaczem, a było ich nie mało ..

Sowa

Jestem w szoku, że ktoś w końcu, mimo, że anonimowo, odważył się wystawić opinię tej placówce. Jakiś czas temu, przez krótki okres czasu byłam pracownikiem tej placówki. Nazwa "Dom" w nazwie zobowiązuje, ale atmosfery domowej tutaj nie ma, choć powinna być. Dla dobra dzieci. Połowa starszej kadry do zwolnienia. Łącznie z biurem i wychowawcami l. Dyrektor nie ma pojęcia o grupach i ciężkiej pracy jaka na nich panuje. Ogólnie na taką ilość dzieci i ich niepełnosprawność, za mała ilość wychowawców na grupach. Specjalistki nie wykonują swojej pracy nawet w połowie. Nie biorą dzieci na zajęcia, wolą plotkować i donosić. Jak ktoś kocha dzieci, nie jest podatny na opinie innych i robi swoje, to polecam. Praca dla ludzi o mocnych nerwach.

Maja
@Sowa

Dziękuję za wpis, chciałam złożyć cv ale teraz sama nie wiem. Pracuje przedszkolu, kocham dzieci. Jestem w grupie 20 dzieciaczków przez cały dzień, pomaga mi pomoc przedszkolna i jest ciężko. Zarobki? maaasakra

Zmanierowane baby , które są tak wredne i zmijowate jakich jeszcze w życiu nie spotkałam, omijajcie z daleka, dobrze radzę

Natalia

Czemu tak uważasz? Co konkretnie tobie te Panie zrobiły? Przytoczysz jakąś sytuację?

Tez_byly_pracownik

Zgadzam się z moją przedmówczynią. Praca w domu Korczaka to jest istny dramat... Gdy ktoś normalny i kompetentny odważy się coś powiedzieć to jest natychmiastowo tłamszony! Dyrektor tej placówki to jest w ogóle śmiechu warta... Nie zna się na niczym i nie potrafi ocenić co jest dobre dla dzieci... Kompletnie nie ma pojęcia o zarządzaniu. Postanowiłą przeprowadzić szeroko zakrojone roszady personalne tylko po to by udowodnić, że coś robi. Kompletnie nie liczyła się przy tym z opiniami specjalistów co niejednokrotnie nie wyszło na dobro dzieci. Bardzo mi przykro, że muszę pracować z tak niekompetentną osobą... jaką jest Pani dyrektor

Specjalistka

Praca nie jest lekka, dzieci chore, ale to nie ich wina że to wszystko tak wygląda. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie ma jasnej informacji jak bardzo dzieci są niepełnosprawne. Traktowanie kadry wychowawców to jest dramat. Szpiegowanie, patrzenie na ręce, podważanie zdania. Pani dyrektor nie ma własnego zdania, polega na zdaniu specjalistek które boją się dzieci i zamiast wykonywać swoją pracę to donoszą do biura co robią wychowawcy. To tak w skrócie...

Nie jakaś z grupy, tylko jakaś z biura haha To ty się zastanów jak postępujesz z ludźmi i ciesz się, że nie poszłam do sądu pracy, dowody zachowałam, więc mogę pójść w każdej chwili.

Ewelina

Czemu nie piszecie w jednym wątku? Idzie się pogubić. Jakie dowody masz na myśli, na co one są?

jakaś z grupy

Oczywiście wszystkie poniższe wpisy wygenerowane przez jedną osobę z tego samego IP. Może dziewczyno zastanów się najpierw nad sobą...

Dyrektor marionetka księgowej i reszty wyrafinowanych podłych osób, porażka i udają takie wierzące w Boga, aż skóra na plecach cierpnie jakież to wszystko zakłamane i wredne...

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku - Gdańsk

• Jak się pracuje w Dom Im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku?

Dom Im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku
  • Antoniego Abrahama 56