Opinie o Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła w Warszawa

Marcin Nowy wpis
Inne

Nigdy nie spotkałem bardziej kompetentnej i profesjonalnej firmy. Przez wiele lat współpracowałem z różnymi firmami z branży ppoż z różnym skutkiem i jakością na wiele zadawanych pytań odpowiadali wyuczonymi formułkami, albo nie byli w stanie pomóc. Dla tego szukałem innej firmy. W końcu się udało, firma Fojerman to klasa sama w sobie. Na wiele moich pytań i wątpliwości odpowiedział Pan Dominik, dokładnie własnymi, ale prostymi słowami wytłumaczył co i jak, widać, że ma sporą wiedzę a przy tym jest dokładny, elastyczny i profesjonalny. Nikt lepiej o moje obiekty lepiej nie zadbał pod kątem ochrony przeciwpożarowej nie zadbał niż Pan Dominik i firma Florian. Przy okazji wyprostowali nie prawidłowości z ochrony ppoż. I odkryli fuszerki które zrobiły poprzednie firmy. Jak dla mnie współpraca na lata. Polecam firmę Fojerman!

Tomek Nowy wpis
Inne

Firma ma swoją siedzibę na Śląsku. Z tego co wiem to świadczą usługi w całej Polsce, ale jeżdżą ze swoją ekipą.

Jak tam z pracą w firmie Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła w miejscowości Warszawa? Niestety informacji nowych brak.

Zostaw merytoryczną opinię o Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie