Opinie o Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła w Warszawa

Marcin Nowy wpis
Inne

Nigdy nie spotkałem bardziej kompetentnej i profesjonalnej firmy. Przez wiele lat współpracowałem z różnymi firmami z branży ppoż z różnym skutkiem i jakością na wiele zadawanych pytań odpowiadali wyuczonymi formułkami, albo nie byli w stanie pomóc. Dla tego szukałem innej firmy. W końcu się udało, firma Fojerman to klasa sama w sobie. Na wiele moich pytań i wątpliwości odpowiedział Pan Dominik, dokładnie własnymi, ale prostymi słowami wytłumaczył co i jak, widać, że ma sporą wiedzę a przy tym jest dokładny, elastyczny i profesjonalny. Nikt lepiej o moje obiekty lepiej nie zadbał pod kątem ochrony przeciwpożarowej nie zadbał niż Pan Dominik i firma Florian. Przy okazji wyprostowali nie prawidłowości z ochrony ppoż. I odkryli fuszerki które zrobiły poprzednie firmy. Jak dla mnie współpraca na lata. Polecam firmę Fojerman!

Tomek Nowy wpis
Inne

Firma ma swoją siedzibę na Śląsku. Z tego co wiem to świadczą usługi w całej Polsce, ale jeżdżą ze swoją ekipą.

Administrator

Jak tam z pracą w firmie Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła w miejscowości Warszawa? Niestety informacji nowych brak.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Warszawa
  • NIP: 2220916392 REGON: 384432294
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Inspektorat Ochrony Przeciwpożarowej Fojerman Dominik Żymła
Przejdź do nowych opinii